Nuotrauka Nuotrauka

kiek dienu islieka zole?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

kolina gal?
_wahahahahaha_
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

Brrr,jis buvo tik truputi nuplikes ir niekuo nesirgo.Tik po tu tableciu vartojimo viskas ir prasidejo...
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

Jo gydoma kaulu ciulpu persodinimu :D
kiF
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2004-09-18, 00:24
Reputacija: 0

Standartinė kiF »

nej dienos!!! Khm..
Zole neislieka nei vienos dienos.
--==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~
rukom rukom
Dangtis
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-10-09, 01:52
Reputacija: 0

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė Dangtis »

myzalo prasme manau pora savaiciu maziausiai, na o jei rimciau tirti krauja ir ttp, menesio !
Vietoj pustuštis,šiandien sakysiu tustpuštis
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė runkelis »

jeigu kraujo tyrimas tai 28-35 dienos.jei myzalo tyrimas iki 2 sav.apie.ziurint nuo skysciu vartojimo.ir sex sueities su dama. :Dna priklauso nuo daug ko... nuo tavo mases,kiek vartojai,kuom maitiniesi,ir t.t.detox gali greitai padaryti jei reikalas prispyre. :D na bet mano manymu nemanau kad reiketu visa tai labai slepti.pasikonsultuok su daktaru ir gal jis tau patarimu geru duos...
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė Bongmaster »

yra toks dalyka kaip thc cleaneriai :) pries pat testa isgeri ir numusa, kazkas tokio,
beto pienas lb lb sutraukineja tas thc lasteles ir valo organizma.
ir dar kaikas lb priklauso nuo zmogaus mases ir riebalu sluoksnio, nes thc kaupiasi i lasinukus :) na ten ilgiausiai uzsibuna,
kaip man gerai kai as tokiu neturiu :P.
bet kas is to wa paime krauja ir isriso :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė naktibaldas »

Isidedi i trazus gandona su svariais myzalais, isismeigi kur adatele ir viskas. Gi nieks ten i bibi neziures kai myzi. Geriausiai tam tinka trauzai 'su kisenele', ten ir paslepk gandona. Nusisuksi, pokst su adatele i gandona ir viskas. Arba jei jau labai stebes, pradek parinti, kad pamyzti gali tik atsisedes. Reikalauk savo ir taskas. Cia juk tau reikia, atstovek savo. Atsisedes ant parashos stenek, mol nepramyzi, pagadink ora :D , paliubomu mentas nusisuks, o tada jau galesi tvarkytis savo reikalus su gandonu :D Dar maciau nete parsiduoda guminiai bybiai, bet nzn gaila butu pinigu tokiam reikalui metyt, kai galima viska paprasciau prasukti :D
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė Manvydas »

Nu nežinau draugeliui po dviejų dienų myžaluose nerado jokių žalio pėdsakų.Iš myžalų greit išnyksta.Kitas reikalas kraujas.:)
Bet amfos rado. :D
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė hipiukas »

naktibaldas rašė:Isidedi i trazus gandona su svariais myzalais, isismeigi kur adatele ir viskas. Gi nieks ten i bibi neziures kai myzi. Geriausiai tam tinka trauzai 'su kisenele', ten ir paslepk gandona. Nusisuksi, pokst su adatele i gandona ir viskas. Arba jei jau labai stebes, pradek parinti, kad pamyzti gali tik atsisedes. Reikalauk savo ir taskas. čia juk tau reikia, atstovek savo. Atsisedes ant parashos stenek, mol nepramyzi, pagadink ora :D , paliubomu mentas nusisuks, o tada jau galesi tvarkytis savo reikalus su gandonu :D Dar maciau nete parsiduoda guminiai bybiai, bet nzn gaila butu pinigu tokiam reikalui metyt, kai galima viska paprasciau prasukti :D
Nu pvz aš, jei šalia yra žmogus ir esu blaivas - myžt negaliu, nors užmuškit.. Neveikia... Tai mane gali pakart aš prie mėnto ar ne mėnto - nepamyšiu... :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė naktibaldas »

hipiukas rašė:
naktibaldas rašė:Isidedi i trazus gandona su svariais myzalais, isismeigi kur adatele ir viskas. Gi nieks ten i bibi neziures kai myzi. Geriausiai tam tinka trauzai 'su kisenele', ten ir paslepk gandona. Nusisuksi, pokst su adatele i gandona ir viskas. Arba jei jau labai stebes, pradek parinti, kad pamyzti gali tik atsisedes. Reikalauk savo ir taskas. čia juk tau reikia, atstovek savo. Atsisedes ant parashos stenek, mol nepramyzi, pagadink ora :D , paliubomu mentas nusisuks, o tada jau galesi tvarkytis savo reikalus su gandonu :D Dar maciau nete parsiduoda guminiai bybiai, bet nzn gaila butu pinigu tokiam reikalui metyt, kai galima viska paprasciau prasukti :D
Nu pvz aš, jei šalia yra žmogus ir esu blaivas - myžt negaliu, nors užmuškit.. Neveikia... Tai mane gali pakart aš prie mėnto ar ne mėnto - nepamyšiu... :D
Jo irgi rimtas argumentas.
As tai narkusnyke esu karta. Mentai ant zapadlo nuveze, nes labai jau as juos iskoneveikiau. Pageres buvau. Myzt atsisakiau, nes puciu as su pertraukom max savaite, tai vistiek butu rade. I gydytojo klausima ka vartojau, atsakiau amfa, hera, lsd, kokaina, zole, meskalina, syrke, grybus, ecstazy, speeda. Sake visa tai ir irasysim, sutikau. O realiai itariu parase, kad isgeres ir tiek. Galima sakyt irgi issisukau, nes tas klausimas menturoj daugiau nebuvo keliamas.
Pilypas is kanapiu
pobinjo
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009-09-09, 00:14
Reputacija: 0

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė pobinjo »

sveiki . reikia pagalbos. ruosiasi man daryti testa puciau apie 2 menesius diena is dienos. dabar nerukes 2 dienos , ka daryt kad greiciau dingtu thc is organizmo ? :( :|
pobinjo
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009-09-09, 00:14
Reputacija: 0

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė pobinjo »

ir dar kiek dbr kainuoja testas ? :(
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė Manvydas »

pobinjo rašė:ir dar kiek dabar kainuoja testas ? :(
Atleisk, bet kas tau nori daryt testą?Mama - kiek gi tau metų? :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė hipiukas »

O ko tu bijai? Nebent nepilnametis. Žmonės, užteks slapstytis! Tegul kiti žino, jog rūkot. Aš jaučiu tą testą daryčiau su jointu burnoi :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė Spotless »

hipiukas rašė:O ko tu bijai? Nebent nepilnametis. Žmonės, užteks slapstytis! Tegul kiti žino, jog rūkot. Aš jaučiu tą testą daryčiau su jointu burnoi :D
Jei noretum baudos tada galetum su jointu burnoj priduot slapima. Drauga viena karta centre pagavo labai apsirukiusi tai jis ant akmens kazkokio sedejo pora valandu gliucindamas.
Kazkodel agurkai prisikabino tai pratampe ta zmogeli kur tik galima.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė hipiukas »

Hitleris dėl savo ambicijų ir kalejime pasedėjo.

Kad kažką pasiektume turime kažką paaukoti...
Mentai ne visagaliai, su jais irgi galime žaisti..
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
pobinjo
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009-09-09, 00:14
Reputacija: 0

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė pobinjo »

17 man :) mama nori daryt testa. tipo ji gazdina mane kad kazkokiu lapuku nupirks ir tipo gali prigaut mane taip? :D
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė White smoke »

http://alkotesteris.lt/?id=135 kiek jie tikslūs kas ti žino, išsigandai tai pasiskelbiai čia? Na ir kas, kad prigaus? Į narkologinį išveš?
P.S. galėjai bent jau amžiaus nesiskelbt.
Jungle is massive!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: kiek dienu islieka zle

Standartinė naktibaldas »

hipiukas rašė:Hitleris dėl savo ambicijų ir kalejime pasedėjo.

Kad kažką pasiektume turime kažką paaukoti...
Mentai ne visagaliai, su jais irgi galime žaisti..
O Maryte Melnikaite, del savo principu, net tapo pirmaja, oficialiai literaturoje pamineta, striptizo pradininke :D
Tu ka, kolega, irgi idejinis? :D Vienas dalykas yra oficialiam firmos vakarelyje, visiems ziurint, saltu snukiu pradet suktis zvairi, ir dar gi palazdot visus del 'neismanymo'. Bet su mentais kitas reikalas, pirmiausia ikals tau bauda ~1000Lt, gali del medicininiu apziuru turet problemu.
Dar per anksti kisti 'grud mariaka' i priesakines linijas. :) Apdes mus baudomis, ir taip nelengva, irasys i iskaitas, kam to reikia kolkas. Kamikadziu taktika cia nepades. O ne oficialioje aplinkoje, tai jo, as pritariu, kad agituojam kiek galim :)
Pilypas is kanapiu
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kiek rukyt?
    baudejaskonkorezis » » forume Legalus forumas
    33 Atsakymai
    14735 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas SuNeasmenines
  • Kada, kiek ir keliese?
    Dante » » forume Legalus forumas
    55 Atsakymai
    20861 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Isp*
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14610 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Kiek laiko jau pucete ? ir nuo keliu ?
    Ficcuss » » forume Legalus forumas
    0 Atsakymai
    3021 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ficcuss
  • Ar tai žolė ?
    Grigass » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12505 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas