Nuotrauka Nuotrauka

Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė naktibaldas »

Sigma, senas jau bajeris, kad alkotesterio antgali spiritu patepa ;)
O del apgaudinejimo tai jo, sedziu pries kelias dienas su draugu masinoj, alu gerem ir --==::~~ darem. Priejo, uzuode turbut, ikale smona, bet is kur pas putikus putima rasi :D Jau supusta viskas buvo, uztat rado bardacioke milijardo metu senumo dujinuka. Klausia: regintas, sakau ne. Taip kaip taip, sako. Pradejo prota pist, sako ka nematei per teliak, kad reikia regint gazavykus... Nu maciau kazka... Graziai atsiprasius visgi atstojo. Bet ryskiai $ norejo. Buciau turejes, gal net ir buciau daves :D Nueinu kita diena i rajono musarnia, o ucestkovas man ir sako, kad del dujiniu privalomo reginimo jis nieko nezino ir liepe paslepti. :D
Cia su tais gazavyku reginimais sumaste dar buda kaip nutresti pas verslininkus pinigeliu ir padaryt pardavimus sudetingesnius, ir pas piliecius juk irgi jams uz reginima. Galetu kirvius ir peilius irgi padaryt registruojamus, su jais gi daugiau nuzudoma, nei su dujiniais ginklais.
Pilypas is kanapiu
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė raMa »

Atviroje vietoje sėdėjot? Ar kur kiemuose?
:x: Tas kai nusišneka 420 *
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė naktibaldas »

raMa rašė:Atviroje vietoje sėdėjot? Ar kur kiemuose?
Daugiabucio kieme.
Pilypas is kanapiu
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė raMa »

Ble ir taip paprastai prisipiso? Nes aš dabar beveik kiekvieną vakarą kieme sėdžiu alų geriu ir rūkau mašinoj irgi daugiabučio kieme :/
:x: Tas kai nusišneka 420 *
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė naktibaldas »

raMa rašė:Ble ir taip paprastai prisipiso? Nes aš dabar beveik kiekvieną vakarą kieme sėdžiu alų geriu ir rūkau mašinoj irgi daugiabučio kieme :/
Kaip suprast paprastai? Prie manes ne karta tokiom aplinkybem yra prisipise. Karta jau rasiau cia, kaip pagavo rukancius, ateme puseka, pasieme 2 popieriukus ir pas drauga 300lt nuskalpavo. Jei jau geri alu masinoj, nelaikyk rakteliu spynelej, ir pamatysi mentus, alu i gala pastatyk, nes realiai ta alu gert masinoj galima, tik ne priekyje, nes atseit vairuotojas ir seip turetu negerti, o salia sedintysis neturi gert, kad prisigeres negriebtu uz vairo. Raktai spynele- tolygu uzvestam varikliui, o uzvestas variklis tau labai greit gali buti primestas, lyg ir buvai pagautas vairuojantis su alaus bonka kanopoj.
Pilypas is kanapiu
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė raMa »

Jasna dėkui už patarimus :) Tikiuos jų man neprireiks :D Nemalonu kiaulės snuki pamatyt prie mašinos būtų, esant prirūkius :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė naktibaldas »

raMa rašė:Jasna dėkui už patarimus :) Tikiuos jų man neprireiks :D Nemalonu kiaulės snuki pamatyt prie mašinos būtų, esant prirūkius :)
Nedraskykit subu paruke ir viskas bus gerai, nes tikimybe, kad patruliai atsitiktinai eis pro sali- minimali ;) Dazniausiai piktavaliai kaimynai pakaziolina, pamate, kad kazkam linksma :D
Pilypas is kanapiu
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė jahmate »

O as vakar tusinau prie tauro gamyklos mentai atvare tipo kieno cia bonkes? Sakom ne musu bet sakau galiu ismest jei reik. Boba mente buvo sako nu va dar yra zmoniu geru pasaulyje :D O mes kaip tik jona tuo metu rukem gerai kad nepriejo arciau :)
I'm a junglistic man.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė White smoke »

Čia biški ne į temą, kartais ne Propogandoj buvai? :D
Jungle is massive!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė jahmate »

Jo buvau. O tu buvai irgi?
I'm a junglistic man.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė White smoke »

Siūlė, bet kaip tik be pinigų šitą savaitgalį sedėjau.
Jungle is massive!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KRIZĖ
    hipiukas » » forume Prašau žodžio!
    31 Atsakymai
    11042 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis