Nuotrauka Nuotrauka

Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė mandari9nas »

Naujieji "barigos" , "dviračiai", "mėtytojai" ir belenkaip kitaip.
Tai jau kurie iš jūsų mąstote prisidėti prie šio nelegalaus verslo ?
Ar tai prispaudė pirkimas "narkomanai" ? (juokauju) :DD
Ar dar kas pastūmėjo ?
Bet turiu nuojauta , kad dauguma čia ant litų pašokt nori :].
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Jefridas »

Aha, aš irgi pastebėjau šias tendencijas.
Dažniausiai atėję puikiai atitinka tipinio 'marozo', gatvės "stumdytojo", kvailo žmogaus įvaizdi. Nesakau, kad visi naujokai tokie, bet esmė, kad tikrai jaučiasi suaktyvėjimas.
Informacija šiame forume, deja yra pasiekiama visiems, šiuo atveju deja.. Bet aš manau vistiek, kad didžiausias procentas tų, kurie čia ateina dabar, su užsidegusiomis akimis, galvoja, kad tai kaip pomidorų auginimas, tegul perkasi sėklas, investuoja, galu gale bus jiems minusas. :)
Sunku čia kažką burti, laikas parodys kaip čia kas, kam ir kodėl..
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė hipiukas »

Mėntai nesnaudžia, jų darbas irgi suaktyvėjo.
Taip pat tie kas ime viršų savo rajonuose tikrai neleis mažvaikiams atimti iš jų duoną ir barygaut ant kiekvieno kampo. Jie taip pat žino šią tendenciją ir nesnaudžia.

Taip kad pradės barygaut - arba už grotų arba ant nalogų sėdės...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Manvydas »

Matyt,daug kas tikisi lengvo uždarbio.
Sėkmės,kad jus pagautų. :D
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė mandari9nas »

Jefridai, bet gi realiai kanapę auginti yra vienas iš lengviausiu dalykų , maždaug kaip ir save prižiūrėti : pavalgai, atsigeri , pasidegini ant saulės ir miegi , tipiškas vasaros savaitgalis ;D, bet tie kas nemoka jausti , tikrai neužsiaugins .
Kanapė yra auginti ir lengvas , ir sunkus dalykas , nemoku kitaip paaiškinti. :D

Dar vienas , man atrodo čia da*uja nepilnamečių , kai kurie pastoviai išsiduoda , kiti retkarčiais , bet kai gaudai ant žodžiu gali ir banint .\ ..
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė OG »

Kodel jums tie nepilnameciai nepatinka? jau geriau tegul sedi cia ir skaito tiesa, negu eina nusigeria ir nieko is to nepasimoko... Ir del tu paciu barigu(tikslei nesupratau kas tokie yra vadinami barigom, visi tie kurie pardavineja ganja ar tik tie kurie varkes apipisinedami zmones situo reikalu daro),jei ne jie daugelis is musu su situo augalu butume nesusipazine, o dabar kaip kurie kurie jau gali sau uzsiaugint linki jiems nelaimes but pagautiems, tikiu kad yra ir tokiu kurie uzsiema su ganja ne vien del pinigu... Aisku tie stereotipinei barygos man taip pat ne prie sirdies, kai del keliu litu tave bando is visu pusiu apipist.
TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
Anonymous

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Anonymous »

Tiesą sakant, aš ir buvau nepilnametis, kai pradėjau dalyvauti šitame forume, bet va užaugau ir likau neužbanintas, reiškias labai nenusišnekėjau, o išmokau daug per tuos nepilnametystės metus apie visą tai. Ir kitus pamokiau :) O dabar jau tikras vyras aš :D :D Geriau būtų tokia kontrolė, nepatinka koks durnelis ir banini. Priežastis tokia "Mano servas, ką noriu, tą darau" :) Labai dažnai iškart matosi, kad žmogus visiškas kiauragalvis, tai kam tokių reikia ;] Nors gal jis ir turi tuos 18 metų.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Jamaicaman »

Kazkokia nesamone.. Visi buvo naujokai, visi nuo kazko pradeda. Aisku veju rasineti ir durnu temu nereikia kurti, bet toks ispudis susidaro jog jei jau cia rasai, vadinasi turi buti profas. Niekas negime mokedamas.

Peace..
I'm back.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė hipiukas »

Šitas forumas turi savas tradicijas, savas taisykles, stilių, vos ne kultūrą. Visiems naujokams nelengva priprasti prie nusistovėjusios diciplinos.. Dėl to ir iškyla du frontai: naujokai ir senbūviai. Norint išlikti šiame forume privalai paklusti senoliams, kol priprasi ir pats imsi daryti taip kaip jie... Aš ir buvau naujokas, žinau kaip sunku priprasti rašyti taip kaip kiti nori, nes jei suklysi - tave suvalgys su šūdais :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Jefridas »

Jamaicaman rašė:Kazkokia nesamone.. Visi buvo naujokai, visi nuo kazko pradeda. Aisku veju rasineti ir durnu temu nereikia kurti, bet toks ispudis susidaro jog jei jau čia rasai, vadinasi turi buti profas. Niekas negime mokedamas.

Peace..
Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!
Toks temos pavadinimas yra, o ne apie nepilnamečius ir panašiai.
Faktas - suaktyvėjimas yra, ir ar jie naujokai ar ne naujokai, neesmė, kalbama apie kitką, kad tai galimai gali būti recesijos padarinys kuris verčia žmonės ieškoti alternatyvų uždirbant pinigus.
Be pykčių.
Peace :)
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Jamaicaman »

Atsiprasau, kaltas, ne taip supratau :)
I'm back.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė martynass »

hipiukas rašė:Šitas forumas turi savas tradicijas, savas taisykles, stilių, vos ne kultūrą. Visiems naujokams nelengva priprasti prie nusistovėjusios diciplinos.. Dėl to ir iškyla du frontai: naujokai ir senbūviai. Norint išlikti šiame forume privalai paklusti senoliams, kol priprasi ir pats imsi daryti taip kaip jie... Aš ir buvau naujokas, žinau kaip sunku priprasti rašyti taip kaip kiti nori, nes jei suklysi - tave suvalgys su šūdais :D
Kalbek uz save. Valgai sudus? :D :D :D Nes as tai tikrai nesiruosiu naujoku valgyt su sudais, tik siaip uzsdtumt gal truputi ir tiek :D :D :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė jahmate »

Kad siemet auginanciu padaugejo tai cia tikrai faktas. O del prekiavimo nezinau. Pats neprekiauju ir su barygom nebendrauju. :)
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė putejas »

martynass rašė:
hipiukas rašė:Šitas forumas turi savas tradicijas, savas taisykles, stilių, vos ne kultūrą. Visiems naujokams nelengva priprasti prie nusistovėjusios diciplinos.. Dėl to ir iškyla du frontai: naujokai ir senbūviai. Norint išlikti šiame forume privalai paklusti senoliams, kol priprasi ir pats imsi daryti taip kaip jie... Aš ir buvau naujokas, žinau kaip sunku priprasti rašyti taip kaip kiti nori, nes jei suklysi - tave suvalgys su šūdais :D
Kalbek uz save. Valgai sudus? :D :D :D Nes as tai tikrai nesiruosiu naujoku valgyt su sudais, tik siaip uzsdtumt gal truputi ir tiek :D :D :D
mmmmmmm.... šūūdai....

p.s. nepykit, nesusilaikiau :D
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Spotless »

Kaip per pastaruosius metus MJ isgarsejo tai atsiranda zmoniu kurie tuo domisi.
Cia nepilnameciu tarpe ta prasme.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė jahmate »

Dometis ir saikingai megautis nera blogai.Bet deja nemazai kam putimas kad tik kuo daugiau ipust ir kad kuo labiau vilktu...
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:Kaip per pastaruosius metus MJ isgarsejo tai atsiranda zmoniu kurie tuo domisi.
čia nepilnameciu tarpe ta prasme.
Nes tada būni kietas.Tu gi rūkai žolę,čia ne šiaip gert,o dar kiečiau ryt amfą,ratus ir viską kas juda ar nejuda (esmės nesudaro) ir svarbiausia rūkyt žolę - nes būsi blatnas? :D
Čia manau viena iš grupių,na,o kiti galbūt idealistai,domisi tuom,nes tai vilioja,aišku pučia,bet ir suvokia galbūtkodėl pučia ir pan.Ar bando suvokt.
Hipiuk aha aš ir pastebėjęs buvau,tik iš pradžių nesireginau,paskui po ilgo laiko užsireginau,paskui parašiau pirma žinutę,o dabar (duoduosi kur noriu) - nesupraskit klaidingai.
Nemanau,kad čia yr apie ką diskutuot šia tema,nes nežinom iš hipotezių dėliojam prielaidas. :}
Optimistas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-05-07, 00:04
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Optimistas »

Bet tai liaudis negaili pinigų madai, nepigiai kainuoja marijaną užaugint jei namie gerą. Offtopic - magiškų grybų žymiai pigiau galima užaugint :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Manvydas »

Optimistas rašė:Bet tai liaudis negaili pinigų madai, nepigiai kainuoja marijaną užaugint jei namie gerą. Offtopic - magiškų grybų žymiai pigiau galima užaugint :)
Na kodėl nepabandyt,gi šitaip viskas "lengva" įmeti sėklą,palauki mėnesį kitą ir jau rūkai iškart paruoštą stufą.Gi aukso gysla. :)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė martynass »

Manvydas rašė:
Spotless rašė:Kaip per pastaruosius metus MJ isgarsejo tai atsiranda zmoniu kurie tuo domisi.
čia nepilnameciu tarpe ta prasme.
Nes tada būni kietas.Tu gi rūkai žolę,čia ne šiaip gert,o dar kiečiau ryt amfą,ratus ir viską kas juda ar nejuda (esmės nesudaro) ir svarbiausia rūkyt žolę - nes būsi blatnas? :D
Čia manau viena iš grupių,na,o kiti galbūt idealistai,domisi tuom,nes tai vilioja,aišku pučia,bet ir suvokia galbūtkodėl pučia ir pan.Ar bando suvokt.
Hipiuk aha aš ir pastebėjęs buvau,tik iš pradžių nesireginau,paskui po ilgo laiko užsireginau,paskui parašiau pirma žinutę,o dabar (duoduosi kur noriu) - nesupraskit klaidingai.
Nemanau,kad čia yr apie ką diskutuot šia tema,nes nežinom iš hipotezių dėliojam prielaidas. :}
Pas mane sulej viskas, kaip tik viskas atvirksciai. Dieve... as jau ten pries klase per ivairias pamokas tiek svietejisku straipsniu skaiciau apie mj, kad jau uzpi*o. O tie apsisuke vel irodineja, kad cia sudas, persoksi ant stipresniu ir t.t. Per siuos, paskutinius metus, dar noreciau pries sule paskaityt ta straipsni, kuris puikavosi tituliniame 420.lt puslapyje. Taip pat megstu su mkytojais padiskutuot per ivairias pamokas apie mj. Ir kaip uzpi*a klasiokai, kai pradeda zvengti vos isgirde ta zodi, nors tu rimtai bandai diskutuot X(
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KRIZĖ
    hipiukas » » forume Prašau žodžio!
    31 Atsakymai
    11027 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis