Nuotrauka Nuotrauka

Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Sodininkas »

Negali sakyt, kad naujokai atsirado tik dėl krizės..(visi ją visur kiša) :|?
Mj pastaruoju metu tapo nebetokia kaip anksčiau, seniau visi vartodavo alchoholį ir gavus MJ būdavo lyg šventė kažkokia, kažkas neįprasto. Dabar pūst pradėjo daugiau žmonių. Ir kiti susimąsto, kam pirkt jei gali užsiaugint savo..
Poto gaunasi taip, kad dauguma pradeda stumdyt, labai mažai manau žmonių augina tik savo reikmėm. Vistiek vieną ar kitą gramiūkštį parduoda, kad piniginėje būtų vienas, kitas litas.
Brangesnis už auksą lobis. :x:
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Apvalus »

martynass rašė:...Ir kaip uzpi*a klasiokai, kai pradeda zvengti vos isgirde ta zodi, nors tu rimtai bandai diskutuot X(
Tai gal tavo klasiokai vaikiukai :) :V:
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė martynass »

Apvalus rašė:
martynass rašė:...Ir kaip uzpi*a klasiokai, kai pradeda zvengti vos isgirde ta zodi, nors tu rimtai bandai diskutuot X(
Tai gal tavo klasiokai vaikiukai :) :V:
Ne vaikai, tiesiog ju protai issivyste ant tiek, kad jie supranta, kad mj tai tik irankis apsidauzyt nebesweikai ir vsio. Tokie dalykai man per nervus taip eina, kad nebegaliu, nors, atrodo, kad einu i prestizine lt sule, bet skirtumo nlb izvelgiu :|?
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Jefridas »

Kuo daugiau prestižo, tuo mažiau smegenų.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Manvydas »

martynass rašė:
Apvalus rašė:
martynass rašė:...Ir kaip uzpi*a klasiokai, kai pradeda zvengti vos isgirde ta zodi, nors tu rimtai bandai diskutuot X(
Tai gal tavo klasiokai vaikiukai :) :V:
Ne vaikai, tiesiog ju protai issivyste ant tiek, kad jie supranta, kad mj tai tik irankis apsidauzyt nebesweikai ir vsio. Tokie dalykai man per nervus taip eina, kad nebegaliu, nors, atrodo, kad einu i prestizine lt sule, bet skirtumo nlb izvelgiu :|?
Su protu, labai sudėtinga.Atrodo žmogus išsilavinęs, baigęs mokslus, bet vat mąstymas būna kibiro vertas.O būna ir atvirkščiai, žmogus nebaigęs univero ir pan., bet mąsto, kaip žmogus turi mąstyt.O netiki aklai viskuo kas sakoma.Bet būna visaip.Žmogaus protą parodo, ne diplomas ar prestižinės mokyklos, o būtent, jo mąstymas ir suvokimas.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė jahmate »

Jefridas rašė:Kuo daugiau prestižo, tuo mažiau smegenų.
Na as irgi i pakankamai prestizine sule einu, bet nesutinku su tavo mintim. Pas mane mokykloi labai daug protingu ir normaliu zmoniu. Aisku kaip ir visur yra dalbajobu bet lyginant su sule i kuria seniau ejau tai minimaliai ju :)
I'm a junglistic man.
Anonymous

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Anonymous »

Jo, tas prestižas iš niekur neatsiranda. Jis būna užtarnaujamas. Būna ten konkursai visokie ir t.t., tad bet kokių kiauragalvių ten nepriema.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė naktibaldas »

Jefridas rašė:Kuo daugiau prestižo, tuo mažiau smegenų.
Jo, as tai pamenu tuos laikus, kai Salomeikoj, 98% vyresniuju klasiu moksleiviu, plotnai sedejo ant heryciaus :D
Cia tikra info ;) Itraukit: klasej pvz 24 mokiniai ir tik 2 is ju netarcialina :D Kazkokie keisti laikai buvo. Uz Salomeikos, kaip ir prie kiekvienos sules, mokiniai turejo kurylka. Ten augantis klevukas buvo panasus i ezi, nes visas kamienas nuo apacios iki virsaus buvo tankiai prismaigstytas svirkstu.
Jauciu ir dabar tas pats darosi 'prestizinese' suliose.
Pilypas is kanapiu
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė jahmate »

Nu jo... As kaip is mazesnio miesto tai pas mus tokiu prikolu nebuna. Nors kazkas sake nuvare i kazkokia vilnaius sule nuejo i tulika ir mazdaug ziuri lubu tas vienas kvadratas nuimtas. Uzkiso ranka o ten svirkstuku pilna...
I'm a junglistic man.
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Vygis »

Kalbėti daug kas gali, bet niekada nesakyk kol savo akim nepamatei. Ir šeip dėl tos krizės, tai aš esu už tai, kad žmonės augintu bet prieš, kad pardavinėtu.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė KGBkid »

Čia prieš gerą savaitę, kažkas per skype susirado mane (kiek supratau iš šito forumo), prašė sėklų parduoti, nes nori daryt savo seedbank'ą. :D Atsiranda tikrai įtartinai keistų žmonių. Žinoma, pats esu naujokas šiame forume, bet forume lankausi ir skaitinėju jį jau ganėtinai senai.

Šiaip aš nieko neturiu prieš nepilnamečius, kurie sėdi savo vietoje, nenusišneka ir nesiskelbia kiek jiems. Aš prieš tuos, kurie forumą daro šiukšlynu, kurie nepasižymi kultūringumu diskusijose. Metai - nerodiklis. Pažiūrėkit kiek yra suaugusių žmonių, kurie silpnokai atrodo prieš 16-17 m. paauglius. !|
Aš esu.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Jefridas »

KGBkid rašė:Čia prieš gerą savaitę, kažkas per skype susirado mane (kiek supratau iš šito forumo), prašė sėklų parduoti, nes nori daryt savo seedbank'ą. :D Atsiranda tikrai įtartinai keistų žmonių. Žinoma, pats esu naujokas šiame forume, bet forume lankausi ir skaitinėju jį jau ganėtinai senai.

Šiaip aš nieko neturiu prieš nepilnamečius, kurie sėdi savo vietoje, nenusišneka ir nesiskelbia kiek jiems. Aš prieš tuos, kurie forumą daro šiukšlynu, kurie nepasižymi kultūringumu diskusijose. Metai - nerodiklis. Pažiūrėkit kiek yra suaugusių žmonių, kurie silpnokai atrodo prieš 16-17 m. paauglius. !|
Tai, kad tavo skype nickas toks pats kaip ir čia, dar ir aprašyme puslapis šis nurodytas. Žiūrėk neprisišnekėk..
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė dumtraukis »

kad padaugejo barygu visokiu tai faktas, net keista pasidare, kai per zinias per 2 dienas parode 3 reportazus apie susemtus barygas, berods per lnk zinias rode...yra 2 variantai arba mentai pradejo labiau spaust juos, kuom nlb tikiu, arba dviratininku daugeja :D
kuo toliau tuo labiau matysim tokiu reportazu, galvoju, nevisi barygos moka suktis taip, kad nesuuostu, ypac pradedantiji
nes pyxas artina ;)
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė KGBkid »

Jefridas rašė:Žiūrėk neprisišnekėk..
Ką turi omenyje taip sakydamas?
Aš esu.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Jefridas »

Jie tave mato.

Edit: Blin, parašiau kaip paranoikas :)
Na tiesiog kiti žalieji botanikai galės lengviau sužinoti kur tavo sodas ir kas tu toks esi reikalui esant :) O tada galėsi dalintis patirtimi su jais, tik va nelabai malonu bus turbūt tai daryti :)
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Vygis »

dumtraukis rašė:yra 2 variantai arba mentai pradejo labiau spaust juos, kuom nlb tikiu, arba dviratininku daugeja :D
Matai mūsų "angelai sargai" taip pat kaip ir mes žino, kad rudeni yra nuimamas derlius. Gal dėl to ir suaktyvėja jie. Tai logiška. Pasiskaitynėjus žinesklaida pastebėtum jaigu domėtumeis apie tai.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė KGBkid »

Jefridas rašė:Jie tave mato.

Edit: Blin, parašiau kaip paranoikas :)
Na tiesiog kiti žalieji botanikai galės lengviau sužinoti kur tavo sodas ir kas tu toks esi reikalui esant :) O tada galėsi dalintis patirtimi su jais, tik va nelabai malonu bus turbūt tai daryti :)
Nevykdau jokios nelegalios veiklos. O diskutuoti šiame forume manau nėra nusikaltimas. :V:
Aš esu.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė hipiukas »

Gal kam įdomu.

Duomenys apie nusikalstamas veikas, padarytas Lietuvos Respublikoje
Konkrečiai nagrinėsiu tik "Neteisėtas aguonų ar kanapių auginimas BK 265 str."

Gegužę tik vienas BPK 220 staipsnis: http://www.vrm.lt/fileadmin/Image_Archi ... =1G&fnr=11

Birželį vienas BPK 220 ir vienas BPK 418 str.:
http://www.vrm.lt/fileadmin/Image_Archi ... =1G&fnr=11

Liepą vienas BPK 220, du BPK 418 ir vienas nutrauktas (Nutraukta BPK 3 str. pagr.):
http://www.vrm.lt/fileadmin/Image_Archi ... =1G&fnr=11

Rugpjūtį 10 bilų užvesta. Vienas BPK 220, du BPK 418 ir vienas nutrauktas, dar šeši laukia nuosprendžio:
http://www.vrm.lt/fileadmin/Image_Archi ... =1G&fnr=11

Rugsėjį 11 bilų užvesta. Du BPK 220, Šeši BPK 418 ir du nutrauktį, dar vienas laukia nuosprendžio:
http://www.vrm.lt/fileadmin/Image_Archi ... =1G&fnr=11



Kaip matome iš suvestinės: vis labiau auga pagautų augintojų skaičius. Tiesa, nežinome ar kanapių ar aguonų augintojus, tačiau manau čia beveik visi bus kalnalapiniai...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė Sigma »

Natūralu, kad augant augintojų gretos, auga ir jų sulaikymai. Gal ši grėsmė privers labiau uodegas pasukt dėl legalize. Gal..

O mentai irgi krizę jaučia. Vairuotojai tai ypač pajuto. Žostkas reketas iš mentų prisidėjo. Visaip bando išmušt kyšį. Pastaruoju metu net alkotesterio rezultatus falšyvina, bando girtumą blaiviems pripaišyt. Būkit budrus!
BOB - Bombs Over Bagdad!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Krizė įsibegėjo - naujokų banga užėjo!

Standartinė jahmate »

O tai gal rugpjuti ir rugseji daugiau nes visgi jau kanapes arteja link derliaus ir tiesiog daugiau pagauna? Nors aisku gal ir del to kad ir mentam krize negali zinot :)
I'm a junglistic man.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KRIZĖ
    hipiukas » » forume Prašau žodžio!
    31 Atsakymai
    11037 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis