Nuotrauka Nuotrauka

vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
tadisklp
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2013-02-23, 10:19
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė tadisklp »

nu papasakosiu ira as viena "anekdota" kuris nutiko nesenai . nu va su draugu pasiemem gero picho ir kaskaip nebuvo kur siltai normaliai parukyt tai nuvarem pas toki pazystama sena nu jis ten prasigeres zodziu toks "prie pardutuvinis" ir kaip tik jis lt buvo uzkeles nuvarem i parduotuve nu pasakem jam kad turim dumu . tai va mes ten sulciu sokoladuku,pica pasiemem o jis alaus ima ten nemazai tai sakom neimk to alaus gy parukit ira jis sako manes tokie dalykai neveike as gereu alaus acigeriu ir tt. nu nuvarem jis vaziojant izgere kokes 2 3 butelius alaus nu parukem pora dzioniu prisedom ir tik ziurim ka jis dabar darys
seip netaip acidare buteli alaus :D pasedejo 5min acigere gurksni antra nu nugere gal kokius 0,2 nuo butelio alaus mes jam ir sakom gerka alu kur nusipirkai ten taip prikolinam tas izgere dar gurksni ir taip ji uzgliucino vos acistojo istiese rankas ir kai koks robotas tiesei per duris mum aisku juokas ima saukem jam palikai alu ei pasimk alu kur tu po 30min nuvarom pas ji jo motina irgi toke pagarenti isejo nu sakom kaip doncei sveikata gyvas jis ar kas taj va sako isvazevio blaivas ir po 40min grizo toks girtas ten ko jus jam davet tt.. ateinam pazet o tas visas pazaleves apsikabines bulviu maisa miega :D ir sneka miegodamas "kaip man salta . reike eit namo rytoi i darba" visiskai uzmyges taip sneka normaliai rymtai :D tai dabar dazneu kai nebuna ka veikt tokiu pasiemam taip galima prisijuokti o ipac kai girti paruko tai vapse numirti galima is juoko :D .
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Stoned4life »

Gera istorija,žiauriai žveniau :D
Voice of the people is the voice of JAH
1rastas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-05-27, 20:50
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė 1rastas »

čia per paskutinę 420. sėdim kieme pas draugą šašlyką kepam, kas buteliuką suka kas kaseką nu ir jau visi tokioj geroj stadijoj. ir draugeliam su kuriais rūkėm susišvietė pavyraut biški. Nu žinot kaip būna tipo razborinas ant bajerio sustabdydami smūgius. pasimachalino kokias 3 - 5 min ir pareina abu sušilę. vienas ir sako " kažkaip silpnai.. prasileidai pora" kitas "nu jo koki vieną, bet pats tai tris tikrai įkirtau" o tas nepasimetęs "žinai kaip iš tikro buvo? aš tau viena pisau vieną ir tu kritai!" kas rookė klykė nežmoniškai kokias 10 min nesustodami, o kas gėrė taip nieko ir nesuprato kas įvyko.
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė RolLing »

dauguma ir perskaie liks nesuprate, o tokie juokai ar kaip jus vadinate visisai nejuokingi, tik verciantis susimastyti ar viskas tvarkoje su jumis :D
1rastas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-05-27, 20:50
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė 1rastas »

Ne seni, cia viskas tvarkoj.. negalvok, kad visada taip kalba jie ar elgiasi kaip marozai ar kad ir kaip pavadinsi. neprivalau aiškintis dėl tam tikro humoro skonio, bet jei ant žmogaus taip užstumia, kad jis net padėkoja tai kažka rodo.

p.s. dabar perskaiciau ir pamaciau kad du kartus parasiu ta paty zody, shit hapends
1rastas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-05-27, 20:50
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė 1rastas »

ahhhh, ir sori kad floodinu, bet ka tik prisiminaiu nebloga zaidimą, tikiuosi pavyks paaiskint. mes anglu kalba ji žaidžiam, bet parasysiu lietuviska verima.
sedi visi ratu, gali kokie 8 zmones žaisti, ir paimamas bet koks sulkus daiktas (tusinukas, ziebtuvelis, cigareciu pakelis) ir tas kuris paėmežė ta daiktą atsisuka į kita ir sako "cia yra ragana" o jis atsako "kas cia yra?" pirmasis sako "ragana" o antras atsako "aaa ragana" ir paima daikta. cia galima sakyti įvyko pirmasis ziadimo etapas. antrasis zmogus pasirenka tracia asmeny ir tiesdamas daiktą sako "cia yra ragana" 3 klausia "kas cia yra" 2 zmogus lyg nezinotu atsakymo klausia pas 1 "kas cia yra?" pirmas atsako "ragana", tada 2 sako 3 "ragana" (kaip perduodamas žinute) ir tada 3 sako "aaa ragana" ir paima tą daikta. ir pasirenka kitą asmenį. ir sako "cia yra ragana" ir t.t... esme, gaunasi toks raizgalynas ir pakankamai sunku nepasimest kai jau trecia karta paimi daikta ir klausi kas cia ir po to pats perduodamas zinute atsakai pora kartu. žinau kad nelabai risliai, bet parasiau kaip galedamas geraiu, atsizvelgiant i situacia:D
Jahas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-07-13, 15:23
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Jahas »

As papasakosiu musu anekdota kuri reikia pasakoti kuo irmciau ir leciau ir tempti kaip tik galima:
Tai vat buvo moteris ir vyras jie susilauke sunaus, kai sunui suejo 1metai, tevai jo paklause ko nori gimtadieniui, jis nemokejo sneketi todel nupiese ant lapo raudona kamuoliuka. veliau buvo jo antras gimtadienis kai tevai paklause ko jis nori jis pasake raudono kamuoliuko, paskiau buvo 3,4,5,6,7,8.... (visus situs pasakokite gimtadienius kad reikejo jam raudono kamuoliuko, as tiesiog tyngiu rasyt atskirai :D) Galiausiai kai sunui suejo 50metu, tevai jo paklause ko nori gimtadieniui, ir tada jis pasake raudono ferario, tevai jam ji padovanojo, tada sunus vaziavo greitai atsitrenke i medi, padare avarija, pateko i ligonine, ir tada jis mirties patale tevams sako, klauskite manes visko, atsakysiu jums viska ka reikes, ir tada tevai jam sako kodel tau visada reikedavo raudono kamuoliuko? o jis pasiziurejo i mama, i teti ir numire.. Zodziu jei pagavot esme tai cia ta anekdota gali pasakoti apie pora h ir visi labai susitelks :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė G. »

blemba žiaurus tu :DD
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Jahas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-07-13, 15:23
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Jahas »

Sakau pameginkit jus man draugelis sita pasakojo 15min, as savo chebrai pasakojo sita apie pusantros h, ten dadejau tokiu ivykiu tarkim vaikas baige pirma klase ir tevai klauseia ko nori, vaikas teises issilaike, darba rado ir t.t dakurkit savo :D tai paskiau papasakojau visa anekdota mazdaug per 1h30min ir veliau atejo prie manes draugelis ir sako, o kas toliau buvo gal zinai? :DDDD sakau ziauriai reik pasakot ir sudominsi :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė naktibaldas »

Pilypas is kanapiu
dyar
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2012-05-15, 18:48
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė dyar »

Sveiki:))
papasakosiu viena prikola, kuuriuo kazkada draugas mane nervavo apie 1h. reikia būtinai būt parūkius. žaidimas vadinasi "negyvenama sala"
esmė tokia, kad yra vienas kaip tesejas, ar zaidimo vedejas, ir jis visu klausineja ką pasiimtum į negyvenamą salą. o atsakymas turi būt daiktas ar kazkas kas prasidetu atsakinetojo vardo pirma raide. Pvz as Dovydas tai i negyvenama sala galiu pasiimt Drambli, Degtukų,o Tomas gali pasiimt Traktoriu. ir sakai kada tinka, kada netinka, bet reikia kuo zaismingiau, pvz jei pasako bloga daikta tai sakai, neeee, ten to dalyko bus, jis tau visiskai nereikalingas, sumastai priezasti kodel jo nereik :D ir eini ratu. as drauga net must buvau pradejas, nes plyso tiesiog smegenys negalejau pagaut esmes, kai daugelis jau buvo susivokes. tikiuosi supratot, butinai pabandykit.:D
peace, ganja brothers.
motociklininkas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-09-01, 14:31
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė motociklininkas »

Sveiki,
aš dar tik pradedantis naujokas, bet aš su broliu darydavom taip. Abu gyvenom užsieny ir po viso reikalo turėdavom viens kitam emailą parašyt. Nesvarbu, apie ką, nesvarbu kokio ilgio, bet vieną pvz papastinsiu ištrauką (būdavo labai įdomu skaityti ant rytojaus) :D Ech, kaip vėl norėčiau --==::~~ , bet kad dabar neturiu kur gaut:

Subject: a letter.... of universe...
Body:
Dear Brother,

Here I am again. Here. Somewhere. Now.At this moment. Where are we? Bullshit. So. I need to take a shower. My toung tastes nice. Whee are we? Who made things as they are, like... Light. Light is fast..... and soft. It tawels wery fast. my bad is soft although i can`t feel my arm. but it`s alive. i know it`s alive. I can smell it. I can smell my arm. it doesn`t sticnk. i just can smell good. I cansmell potatoes. I cal also smell posers. like movie posters. Whee did my arm go? I lost my arm. DONKEYS. and litlle horses. stiut litlle. good movie. music is good. i like music. it makes me happy, calm... more confident. i would like to see a circus. and light. here. hard top type R letter. with this letter. i can`t smel my right eye

.............I don`t know.................
............Cookies...............
................Do not mock the cookie - Uncle.................
..........Books... with pages..and words...and letters... and spaces...space..............
....This sound............
na na nanana nanananana na na na na nanna nanananannan ana na na




Mano atsakymas į šį brolio laišką:

Sveikas seni,

Ne, nu neblogas šūdas gavosi, ką? :D Žiauriai dangerous, bet tai your own shit.. oghm oghm ohgm.. Sorry bro, you better take thiiiissss... :-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-):-) :-) :-) :-) :-) :-) Ir čia net ne kpoy peistas gavosi, gali patikėt, ką? :-) Tik dabar žiūrėk, kokį triuką parodysiu :-D _iauriau -iauriau juokingasm, nu negaliu, tu pažėk, kokia mano šypsenėlė :ž-D :-d :-D :-d :-d :_d :D_ :_Dd:_D_:DD:_D_:D_D :-D pz geras, -žėk, matei, kaip pirštai užsiciklino? :-DDDDD Ššššš... Žiauriai pavojinga :D Jei ten yra kas nors ir dabar beldėsi, tai jaučiu jau jie mane į youtubę ir įkėlinėja :-d L-D eik tu nx, kaip juokinga, negaliu :D Pz, kaip raitausi, nesveikai pilvo raumenis jau skauda.. Your own shit iškreis paskui iš to juoko :D :D :D :D :D Vėl beldė kažkas ten :D Kaži atrodo tik ar iš tikro galėjau per tiek laiko . Ką ? Oooo. Ohoo.. Kas čia buvo... I wana feel yae.. Not only.. Wrong could not control me now.. They try to keep me down.. oh yeah.. but the good lord turned me arround.. Yes , I have beeen accused many of times.. And badly a views.. What to the power I the most time .. ai aiii khe :D Bet tai tu nepatikėsi, kaip šitas geras šūdas velka, tai nu jomajo.. _ėk.. Reikia įsijungti kompą :DDDDDDd IR paspaudus ten tokį mygtuką atidaryti hipių radiją.. Nesveikai dabar matau save youtubej, kaip filmuoja :D Ir daužo man per galvą :-D Pz :DD:D:D:D:D:D:D:DDD:::D:D:I love vodka.. How much fda vie? :-D oh la lal iiieee :D ouououououuuuuaii :D This is bad.. Yea, this is bad.. :D Nu ok ok, surimtėjam, dabar rašysiu naują istoriją..


oh, kai šitaip permeti mintis į kitą pusę tai žinok gali pereit iš vienos būsenos į kitą. Dabar aš kai rašau, tai man atrodo, kad esu žiauriai ptoginas hakeris, ne nu bet pz, kaip pasikeičia aplinkos suvokinas, tai eina sau.. Dabar man atoo, kad esu nerealiai kietas ir protingas aplinkos suvokėjas.. Ne, bet iš tkro tą jaučiu ir turtiu tau tai parašyti, nesvarbu, kad dabar nesurantu, ką mano rankos ir pirštai daro, bet tai man reikia tau tai pranešįti, nes dar kol kas laikausi, bet ja ujaučiu, kaip aplinka mane tempia pereiti vėl iš vienos būsenos į kitą ir dabar nežinau, į ką pavirsiu ašį.. Nu tai gerai, dava, atsileidžiu ir neriu nugara žemyn į kažkur. Ir kai muzika baigsis, tai numirsiu ir aš.. Dabar nežinau, niekada nešoksiu,nebus reikšmės jokios.. Nebus lengva apsimesti.. Baigias.. a.... eeeheheeee....:D(((((
truputis ir baigta
viskas.... oh yeah
laikas žmogau
Atsiminti.
Tuos..
Oh.
Dūrios peiliu į šiirdį..
infarktas..

Stok..
ne..
b
.
.
.
.
Gyvenimas veža. Ieškau kolegų :-)
Rašyti atsakymą