Nuotrauka Nuotrauka

vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė calvinucci »

is patirties zinau kad rukant tarp draugu ar patekus i nauja rukaliu kompanija smagu skelti viena kita kozeri: :|? 8??? :D :D :D
sambary stap my !!!
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė calvinucci »

cia mazdaug pries pora metu dyrbau su pora draugu ivairius apdailos darbus. zodziu gavom mes objekta :D reik nuspakliuoti ir perdazyti poros kambariu buta $) gavom raktus, adresa..is ryto susikrovem visus irankius i busika ir lekiam dyrbt. :D suradom buta lengvai senas rusu gamybos daugiabutis. ieinam i laiptine butas ketvirtame aukste. uzlipu atsirakinu duris ieinu i vidu ziuriu balkono durys atidarytos ir matau per langa kad kaskokia senio plike balkone. :|? draugai nesa irankius o as isoku i balkona ziuriu akurat sedi kresle toks mazas mazuciukas senukas raudonom akytem ir traukia tirsta dumeli.. 8??? atsisuka isai i mane ,nuziuri nuo koju iki ausu ir taria: jaunuoli prieik trumpam.. prieinu as prie jo isai ir klausia..: ar tu zinai ka as tau pasakysiu? ne!! sakau aisku kad nezinau..nu tada sako ir nesakysiu.. durnas galvoju diedas isejau is to balkono susiveles, draugam pasakiau zvenkt pradejo neik sako tu pas ji daugeu.. :D kita diena atvykstam ryte vel viskas taip pat ir vel isai ziuriu sedi balkoneli tam kresliuke supasi sau.. galvoju reik ieit i ta balkona pazet ka daro :|? ieinu zodziu vel isai staigiai atsisuka i ane ir sako jaunuoli prieik trumpam!! prieinu as..klausyk sako ar tu zinai ka as tau pasakysiu!?? jo sakau zinau..nu tada sako ir nesakysiu 8) pizdec kaip susinervinau galvoju durnas krienas kaskoks ismesiu as ji tuoi is to balkono :D trecia diena atvaziuojam dyrbam , as jau net neinu i ta balkona nes senis zinau kad durnas neprasidesiu su juo geriau..ir staiga i galva sove mintis..prieinu as prie draugo sakau davai ainam dviese i balkone ir kai paklaus isai ar zinai ka tau pasakysiu tu sakyk zinau o, as sakysiu nezinau paciupsim tada dieda uz liezuvio :D nu ieinam mes dviese i ta balkona atsisuka aisku senolis i mane ir drauga nuziuri mus abu ir saukia jau nu tai sako zinai ka as tau pasakysiu!!?? nezinau sakau, draugas sako zinau..senukas biski ryskiai susimete bet itrauke savo aitraus dumelio atsisuko ir tare..nu jeigu tavo draugas zino lai tau ir pasako!!! :D :D :D :D :D
sambary stap my !!!
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė calvinucci »

ar zinot kodel kalnu karviu priekines kojos trumpesnes??

tam kad kalne galetu tiesiai stoveti :D
sambary stap my !!!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Manvydas »

Baik floodint.Galima buvo viską į vieną sudėt.O su tuo senuku rimtas bairis? :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė jahmate »

Va jau mes kiek esam prispange tai tikrai visko neisrasysiu nes daug neprisimenu ir siaip netilptu ciuju :D Is vakaryksciu spangimu tai: As gyvenau kolorade, mano desra skaniai kvepia. Isivaizduoji, jei myztum ir srove uzssaltu ir kas nors ja nuspirtu. Taigi zalupa nurautu. O cia legendinis prikolas buvo Koja - tavo motina cigone. Na kai neparukes buni tai manau cia nedaug kas suprastu tokius prikolus, bet kai gerai iputi galima ir apsimyzt is juoko na zinot kaip buna :)
I'm a junglistic man.
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė quick-poo »

:} ..ten geras su ta Koja, yo! :D :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė jahmate »

Pas mus cia jau legendinis bairis. Ir cia tie visi prikolai pagrinde is vieno ciuvo buna. Parukom mes ir prasideda lempiniai raimai is jo :D
I'm a junglistic man.
Arnoldy_Arnoldinho
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-11-12, 15:36
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Arnoldy_Arnoldinho »

calvinucci rašė:čia mazdaug pries pora metu dyrbau su pora draugu ivairius apdailos darbus. zodziu gavom mes objekta :D reik nuspakliuoti ir perdazyti poros kambariu buta $) gavom raktus, adresa..is ryto susikrovem visus irankius i busika ir lekiam dyrbt. :D suradom buta lengvai senas rusu gamybos daugiabutis. ieinam i laiptine butas ketvirtame aukste. uzlipu atsirakinu duris ieinu i vidu ziuriu balkono durys atidarytos ir matau per langa kad kaskokia senio plike balkone. :|? draugai nesa irankius o as isoku i balkona ziuriu akurat sedi kresle toks mazas mazuciukas senukas raudonom akytem ir traukia tirsta dumeli.. 8??? atsisuka isai i mane ,nuziuri nuo koju iki ausu ir taria: jaunuoli prieik trumpam.. prieinu as prie jo isai ir klausia..: ar tu zinai ka as tau pasakysiu? ne!! sakau aisku kad nezinau..nu tada sako ir nesakysiu.. durnas galvoju diedas isejau is to balkono susiveles, draugam pasakiau zvenkt pradejo neik sako tu pas ji daugeu.. :D kita diena atvykstam ryte vel viskas taip pat ir vel isai ziuriu sedi balkoneli tam kresliuke supasi sau.. galvoju reik ieit i ta balkona pazet ka daro :|? ieinu zodziu vel isai staigiai atsisuka i ane ir sako jaunuoli prieik trumpam!! prieinu as..klausyk sako ar tu zinai ka as tau pasakysiu!?? jo sakau zinau..nu tada sako ir nesakysiu 8) pizdec kaip susinervinau galvoju durnas krienas kaskoks ismesiu as ji tuoi is to balkono :D trecia diena atvaziuojam dyrbam , as jau net neinu i ta balkona nes senis zinau kad durnas neprasidesiu su juo geriau..ir staiga i galva sove mintis..prieinu as prie draugo sakau davai ainam dviese i balkone ir kai paklaus isai ar zinai ka tau pasakysiu tu sakyk zinau o, as sakysiu nezinau paciupsim tada dieda uz liezuvio :D nu ieinam mes dviese i ta balkona atsisuka aisku senolis i mane ir drauga nuziuri mus abu ir saukia jau nu tai sako zinai ka as tau pasakysiu!!?? nezinau sakau, draugas sako zinau..senukas biski ryskiai susimete bet itrauke savo aitraus dumelio atsisuko ir tare..nu jeigu tavo draugas zino lai tau ir pasako!!! :D :D :D :D :D
nepisk proto ce sapro anekdotas ! ir senesnis negu 2 metai ! zymei senesnis! o gal tas seni8s kresle sapras buvo ? :D :D :D :D :D
Nuors niekas nelauke, bet as sugryzau xD
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė jahmate »

As kai perskaiciau tai iskart supratau kad cia ne tikrai situacija, nors ir nezinojau kad anekdotas bet aiskiai matosi. Nors tiesa mano nuomone dauguma anekdotu yra is realiu situaciju tik vienaip ar kitaip kazkas prideta ar nuimta :D
I'm a junglistic man.
Arnoldy_Arnoldinho
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-11-12, 15:36
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Arnoldy_Arnoldinho »

mes 1 kart gerai prikolinom , prirukem i turejom visi pasakyt ''pakapok po pakopa apkakok robokopa'' , o kas nepasakydava turedavo brendzio, alaus , ir kolos isipilt i burna viska burnoi suplakt ir tada isgert :D o kaip tie zodzei prirukius velias ! :D
Nuors niekas nelauke, bet as sugryzau xD
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė jahmate »

Jo. Arba tas zaidimas kur visi ratu suseda ir paeiliui sako As. O kas susivengia tam sugalvoja kiti pravarde ir jis tada sako as ir pravarde. Tai ten irgi prisimyzt is juoko galima. O siaip as turiu viena drauga su kuriuo kad ir ka rukytum kad ir ka veiktum vistiek pastoviai mirstu :D
I'm a junglistic man.
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Sodininkas »

Pas visus chebroj atsiranda tokiu, kuris turi koki kozeri paslepes;D
Viena vakara cia mes su bendraminciais sedejom, taip tyliai..chillinam, tas sedejo visa vakara stone'a pagaves, ir taip nipadielu sako : as ne moteris, as indaplove. Plysau tada, senai taip nesijuokiau, atrodo iskraipe reklama ir nk cia tokio, bet nustot negalejau ;D
jahmate rašė:Jo. Arba tas zaidimas kur visi ratu suseda ir paeiliui sako As. O kas susivengia tam sugalvoja kiti pravarde ir jis tada sako as ir pravarde. Tai ten irgi prisimyzt is juoko galima. O siaip as turiu viena drauga su kuriuo kad ir ka rukytum kad ir ka veiktum vistiek pastoviai mirstu :D
Mes taip pat zaisdavom ta zaidima "Ash" . Primesk kaip turi sakyt kai man susidare tokia fraze - As tarpgalaktinis tasos transfunkcionierius kosmose. (Cia po keletos mano nepavykusiu bandymu kazka istart;D )
Brangesnis už auksą lobis. :x:
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė KGBkid »

Čia kas jau prakalbo apie tuos žaidimus "Aš", tai pabandykit pažaist pasunkintą versiją, bus įdomiau. Susižvengusiam žmogui pasakai žodį/pravardę, kurį jis kitam rate turi pasakyti iš kito galo. Va čia tai žaidimėlis. |.|)
Aš esu.
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė BongMachine »

Dar yra toks zaidimas labai geras - visi ratu tyliai i ausi sako vieni kitiems frazes,o vedejas klausia klausimu ir turi atsakyt ta nesamone kuria tau i ausi tyliai sake draugas. Susizvengi - darai kokia buka uzduoti. Linksmumelis.
wwwwww
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė naktibaldas »

Man tai veza tyciotis is tokiu, kurie patys niekada neruke ir i rukorius su isankstiniu nusistatymu ziuri. Neseniai veze cia mane vienas toks frajeris, uzmate, kad parukiau, tai prasidejo klausimai: nu kas darosi, ar veza?
Dageriau alu ir sakau, vairuok tiesiai kazy, as pamysiu i bonke. Nu ir pradejau grabaliotis apie klyna. Kaip jis susiparino!!! O as po biski leidziu ta skysta suda, kuri jis ryjo :D Gal 10 min 'myzau' i ta bonke, tas vos ne i isterija puole, kad pas ji masinoj i bonke myzti bandysiu :D Draugelis dar mano kartu vaziavo, tas neruko, bet mane gerai pazista, sake galvojo uzsilenks nuo juoko :D Paskui finale daejo tam interesantui 'kaip veza', kad idijotinau as ji, tai kaip atmaza mete- o ka gali zinot, tu gi apsirukes. ...Kodel gi nepasityciot kartais is tokiu %) .
Pilypas is kanapiu
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė White smoke »

Žiaurus tu naktibaldai :D :D
Čia su draugeliu kažkada prirūkę labai daug filosofavom ir sugalvojom, kaip nustatyt kiek esi prirūkęs, nu čia bajeris, nežiūrėkit rimtai: Tikslas: nustatyti apsirūkymo lygį. Bandymo eiga: bandyti praktiškai. Projekto formulė: dūmai x masės kiekis x greitis. Dūmai - D(1), Masės kiekis - M(2), Greitis - G(3). Apsirūkymo lygis - a.p. Įstačius į raides skaičius: 1, 2, 3. Gauname 1 x 2 x 3 = 6(a.p) Pastaba: atsižvelgiant į D, M, G yra įstatomos kitos reikšmės.
Jungle is massive!
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Prey »

manau, kad dalint reiketu is mases kiekio :) :x: :!:
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Spotless »

Prie ko cia greitis ?
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Jefridas »

Spotless rašė:Prie ko čia greitis ?
čia bajeris, nežiūrėkit rimtai
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė G. »

Cepelinų į kirkšnį susišaut :} - vakaro vinis.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą