Nuotrauka Nuotrauka

Imunitetas, žolė ir mokslas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Bongmaster »

o mes keli kas puciam tai visad sirguliuojam, pastoviai, ko anksciau nebudavo :|?
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Gringo »

Na va įpusėjo jau sesija :) Per šią galvojau, jog pasistengsiu nerūkyti, tačiau išėjo kaip visada :D Ir vėl įsitikinau, kad rūkymas (bent jau man) mokymuisi ne taip ir baisiai kenkia... Praeitą savaitę laikiau kelis egzus, kuriem reikėjo tikrai nemažai ruoštis ir visą laiką, kai mokiausi, buvau mažiau ar daugiau parūkęs (įprastai nerūkau kiekvieną dieną, jeigu ką) :] Rūkiau todėl, kad dalykai labai nuobodūs ir blaivas aš tiesiog neįsisavinu 100-150psl neįdomios info. Parūkęs vis galvojau "Kaip man tai galėjo nepatikti anksčiau?" :D Rezultatas: įvertinimai virš 8 egzaminuose žodžiu. Išvada: jeigu pavyksta persilaužti ir prisiversti mokytis, rezultatai tikrai neblogi :V:
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Bongmaster »

taip, taip ir yra, kaip jum nutikimas toks, nesakysiu kokios srities olimpijada buvo anais metai, nezinau kada, bet buvo, to zmogaus nepazystu, bet tik siaip zinau, pasakoja apie jy yra, nu ir jis ruke ten apie kelis menesius non stop, ir priruke viena diena laaaabai ziauriai, gryzo namo jau welu wakara, ir suzinojo jog rytoj olimpijada, miestine, pokst ir nuejo ir parase, ir paime pirma vieta.
Normalu? :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Manvydas »

Man pačiam toks panašus dalykas buvo.Reikėjo 20 klausimų ar daugiau atsakyt ir turėjau gaut pažymį, prirūkiau, šiaip ne taip persilaužiau daryt.Ir ką galvojat?Iš lėto iš lėto ir padariau, ir gavau už dvi temas 9 ir 7 (ko beveik iš istorkės negaudavau niekad :d).
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Gringo »

Iš šalies viskas labai nuostabiai skamba :D Bet kai reikia persilaužti ir prisėsti mokytis....kyla sunkumų :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė jahmate »

Tiesa pasakius mokytis ar kazkoki atsiskaityma daryt prirukius niekad neteko, bet turiu nuojauta kad geriau parukius tikrai nebutu, nors kas ten gali zinot :)
I'm a junglistic man.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė dumtraukis »

cia ta prasme kalbat apie mokymasi iputus? siaip tikiu kad gali but idomiau, bet ar prisimeni kanors ka mokeisi? ar gaunas nenuklyst mintim kazkur kitur? idomu :|?
nes pyxas artina ;)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė jahmate »

Kazkada skaityt bandziau prirukes, tai nieko gero nesigavo. Paskaitai kazkiek ir uzsigliucini i raides siaip nuklysti mintimis kazkur :D
I'm a junglistic man.
Anonymous

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Anonymous »

Man net keista, kad dar diskutuojama apie mokslą ir ganja. Du nesuderinami dalykai.. Ar tu mokaisi parūkęs ar dieną prieš ir t.t. Čia dabar pradės rašyti kas kokį įvertinimą gerą gavo.. Na ir kas.. Nesusikaupimas, per didelis atsipalaidavimas, mieguistumas ir t.t. Ar čia tos savybės, kurių reikia norint kažką išmokti? Nemanau. Pats neseniai parūkydavau gana reguliariai, tai tikrai nieko gero.. Net kitą dieną atsikėlus kažkoks išsiblaškęs būni. Dabar mečiau tą rūkymą ir laukiu vasaros. Tikrai geriau jaučiuosi mokydamasis.
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Gringo »

Ne, susikaupimo užtenka. Ne, mintys nenuklysta taip jau dažnai. Aišku kartais skaitydamas pastraipą netyčia nuklysti į lankas ir galvoji kaip dabar būtu faina skraidyti, būti nematomam ar ilsėtis šiltuose kraštuose. O šiaip mokantis taip nebūna? Bent man tai tikrai būna. Ir prieš tai kalbėjau daugiau apie neįdomių dalykų mokymąsi.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė jahmate »

As tai linkes labiau sutikti su ganjaFAMA nuomone ;)
I'm a junglistic man.
Anonymous

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Anonymous »

Gringo rašė:Ne, susikaupimo užtenka. Ne, mintys nenuklysta taip jau dažnai. Aišku kartais skaitydamas pastraipą netyčia nuklysti į lankas ir galvoji kaip dabar būtu faina skraidyti, būti nematomam ar ilsėtis šiltuose kraštuose. O šiaip mokantis taip nebūna? Bent man tai tikrai būna. Ir prieš tai kalbėjau daugiau apie neįdomių dalykų mokymąsi.
Patikėk, mokymosi efektyvumas be jokių kvaišalų yra žymiai didesnis nei su ganja ar dar kuo. Aš tikiu, kad ĮMANOMA mokytis, bet tai ne tikrasis mokymasis. Proto aštrumas, jis tiesiog dingsta. Jei tau gerai, super, bet man rodos tiesiog nori pateisinti savo rūkymą. Kažkada ir tu tai suprasi, gal dabar per daug lengva mokytis.. Paskutinė mano žinutė šitoje temoje.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Manvydas »

ganjaFAMA rašė:
Gringo rašė:Ne, susikaupimo užtenka. Ne, mintys nenuklysta taip jau dažnai. Aišku kartais skaitydamas pastraipą netyčia nuklysti į lankas ir galvoji kaip dabar būtu faina skraidyti, būti nematomam ar ilsėtis šiltuose kraštuose. O šiaip mokantis taip nebūna? Bent man tai tikrai būna. Ir prieš tai kalbėjau daugiau apie neįdomių dalykų mokymąsi.
Patikėk, mokymosi efektyvumas be jokių kvaišalų yra žymiai didesnis nei su ganja ar dar kuo. Aš tikiu, kad ĮMANOMA mokytis, bet tai ne tikrasis mokymasis. Proto aštrumas, jis tiesiog dingsta. Jei tau gerai, super, bet man rodos tiesiog nori pateisinti savo rūkymą. Kažkada ir tu tai suprasi, gal dabar per daug lengva mokytis.. Paskutinė mano žinutė šitoje temoje.
Būtent.Mokytis prirūkęs gali, bet LABAI LABAI LABAI nepatartinta. :) Bet būna situacijų, kad kitaip neišeina.
Manau prirūkius nebent sektusi rašyt rašinėlį kokį, kai reik daug fantazijos. :D
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Bongmaster »

na ok, o kaip tada situacija su menu? daile? muzika?
parukius piesti visokias kompozicijas yra kabliu kablys, ir viskas taip gerai gaunas, ir galva pilna ideju kaip viska daryti.
taigi kaikuriose srityse kurkas geriau sekasi parukius :D H|
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Anonymous

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Anonymous »

Negaliu susilaikyti dar neparašęs. Manvydai, kaip suprasti neišeina? Daugybė žmonių baigė mokslus be jokių žalių ir t.t. Kaip jiems išėjo? Rašinėliai rašomi tik pradinėse klasėse, kur gali fantazuot ir t.t. O vyresnėse klasėse rašomi rašiniai kur reikia galvoti ką rašai, sintaksė, stilistika. Duota tema ir rašai. Niekas nežės į tavo fantazijų vaisių ant popieriaus lapo. Menas nelygu mokslui. Aš žmogus tikslus, nieko bendro su menu neturiu, todėl labai nekomentuosiu, bet tas IDĖJŲ ANTPLŪDIS greičiau kažkoks stereotipas. Man asmeniškai tos idėjos KARTAIS kyla, bet tuoj pat būna pamirštamos, nes į galvą ateina kita idėja. Na čia kaip kam, nesiginčysiu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė putejas »

nebūtinai rašinėlis. manau pakankamai lengvai pasirašytų ir kokia nors interpretacija 11-12 klasėje. tam fantazijos, įsivaizdavimų gi reikia :V:
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė DarNe »

Oi atsimenu geri laikai budavo kokioi 9-10 kl kai rasinius rasydavom...Atsisedi vakare istaskai alaus pusliuke ir rasai... aisku prasiblaivius reikia pataisyt klaidas, bet kazkaip lengviau man budavo pateikt savo mintis... :]
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė jahmate »

Su alkoholiu tai isvis neimanoma mokytis. Didziausia lempa yra isauti kaip sakoma "ant drasos" pvz pries egza nes iskarto suprasteja mastymas. As pvz jei keleta alaus isaunu fsio nebegaliu mokytis nieko...
I'm a junglistic man.
Bonged
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010-01-02, 02:20
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Bonged »

Yra teke neviena rasini ar samprotavima rasyt parukius :] Tai galiu pasakyt kad mastosi geriau bei laisviau. O ir pazimiai buvo geri. Taip kad kaip kam cia manau. :V:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Sigma »

ganjaFAMA rašė:Negaliu susilaikyti dar neparašęs. Manvydai, kaip suprasti neišeina? Daugybė žmonių baigė mokslus be jokių žalių ir t.t. Kaip jiems išėjo? Rašinėliai rašomi tik pradinėse klasėse, kur gali fantazuot ir t.t. O vyresnėse klasėse rašomi rašiniai kur reikia galvoti ką rašai, sintaksė, stilistika. Duota tema ir rašai. Niekas nežės į tavo fantazijų vaisių ant popieriaus lapo. Menas nelygu mokslui. Aš žmogus tikslus, nieko bendro su menu neturiu, todėl labai nekomentuosiu, bet tas IDĖJŲ ANTPLŪDIS greičiau kažkoks stereotipas. Man asmeniškai tos idėjos KARTAIS kyla, bet tuoj pat būna pamirštamos, nes į galvą ateina kita idėja. Na čia kaip kam, nesiginčysiu.
Matai, yra darbininkai, amatininkai ir kūrėjai. Net ir moksle. Jeigu nebūtų kūrėjų, tai iki šiol net rato žmonės nebūtų išradę ir gyventų urvuose.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Idomybės mokslas medicina
    PsY » » forume Legalus forumas
    6 Atsakymai
    3778 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas wauris
  • Ar tai žolė ?
    Grigass » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12465 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • žolė+vaistai
    J » » forume Legalus forumas
    57 Atsakymai
    23142 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas smoke&joke
  • Zole vs Hashas
    z1z2z3z » » forume Legalus forumas
    43 Atsakymai
    19434 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MinD4UG4S
  • Žolė ir alkogolis. Suderinama?
    martynass » » forume Legalus forumas
    75 Atsakymai
    28429 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Omletas