Nuotrauka Nuotrauka

Imunitetas, žolė ir mokslas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Manvydas »

ganjaFAMA rašė:Negaliu susilaikyti dar neparašęs. Manvydai, kaip suprasti neišeina? Daugybė žmonių baigė mokslus be jokių žalių ir t.t. Kaip jiems išėjo? Rašinėliai rašomi tik pradinėse klasėse, kur gali fantazuot ir t.t. O vyresnėse klasėse rašomi rašiniai kur reikia galvoti ką rašai, sintaksė, stilistika. Duota tema ir rašai. Niekas nežės į tavo fantazijų vaisių ant popieriaus lapo. Menas nelygu mokslui. Aš žmogus tikslus, nieko bendro su menu neturiu, todėl labai nekomentuosiu, bet tas IDĖJŲ ANTPLŪDIS greičiau kažkoks stereotipas. Man asmeniškai tos idėjos KARTAIS kyla, bet tuoj pat būna pamirštamos, nes į galvą ateina kita idėja. Na čia kaip kam, nesiginčysiu.
Vat ima ir neišeina?Ir kas iš to?Ir man būna neišeina, ir tau pačiam taip būdavo [ ką ne taip? :) ] ir nereik čia pamokslaut. :)
O menas + žolė suderinami dalykai.Pasižiūrėk kiek menininkų pučia. :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė jahmate »

Menas ir zole tai jo. Bet cia zjbs tuo atveju jei tu turi talenta, tarkim tapai, tavo darbus perka, tu is to pragyveni :) Bet tokiu zmoniu vienetai :)
I'm a junglistic man.
Anonymous

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Anonymous »

Manvydas rašė:
ganjaFAMA rašė:Negaliu susilaikyti dar neparašęs. Manvydai, kaip suprasti neišeina? Daugybė žmonių baigė mokslus be jokių žalių ir t.t. Kaip jiems išėjo? Rašinėliai rašomi tik pradinėse klasėse, kur gali fantazuot ir t.t. O vyresnėse klasėse rašomi rašiniai kur reikia galvoti ką rašai, sintaksė, stilistika. Duota tema ir rašai. Niekas nežės į tavo fantazijų vaisių ant popieriaus lapo. Menas nelygu mokslui. Aš žmogus tikslus, nieko bendro su menu neturiu, todėl labai nekomentuosiu, bet tas IDĖJŲ ANTPLŪDIS greičiau kažkoks stereotipas. Man asmeniškai tos idėjos KARTAIS kyla, bet tuoj pat būna pamirštamos, nes į galvą ateina kita idėja. Na čia kaip kam, nesiginčysiu.
Vat ima ir neišeina?Ir kas iš to?Ir man būna neišeina, ir tau pačiam taip būdavo [ ką ne taip? :) ] ir nereik čia pamokslaut. :)
O menas + žolė suderinami dalykai.Pasižiūrėk kiek menininkų pučia. :)
Na jei mokytis be ganjos neišeina, tada tokį reiškinį tik serious addiction galima pavadinti ;] Arba išpindėjimu.. Man taip nebūdavo.
jahmate rašė:Menas ir zole tai jo. Bet čia zjbs tuo atveju jei tu turi talenta, tarkim tapai, tavo darbus perka, tu is to pragyveni :) Bet tokiu zmoniu vienetai :)
Va būtent, tik vienetai. Yra toks posakis, kad išimtis tik patvirtina taisyklę ;]] Nors dėl meno labai nesigynčysiu. Manvydai, ir kokie menininkai pučia?]; Aišku, yra, bet manau jie taip nesiskelbia ir įdomu kiek garsių menininkų pučia.. Pavyzdžiui kiek pučia iš nacionalinės premijos laureatų?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Manvydas »

ganjaFAMA rašė:
Manvydas rašė:
ganjaFAMA rašė:Negaliu susilaikyti dar neparašęs. Manvydai, kaip suprasti neišeina? Daugybė žmonių baigė mokslus be jokių žalių ir t.t. Kaip jiems išėjo? Rašinėliai rašomi tik pradinėse klasėse, kur gali fantazuot ir t.t. O vyresnėse klasėse rašomi rašiniai kur reikia galvoti ką rašai, sintaksė, stilistika. Duota tema ir rašai. Niekas nežės į tavo fantazijų vaisių ant popieriaus lapo. Menas nelygu mokslui. Aš žmogus tikslus, nieko bendro su menu neturiu, todėl labai nekomentuosiu, bet tas IDĖJŲ ANTPLŪDIS greičiau kažkoks stereotipas. Man asmeniškai tos idėjos KARTAIS kyla, bet tuoj pat būna pamirštamos, nes į galvą ateina kita idėja. Na čia kaip kam, nesiginčysiu.
Vat ima ir neišeina?Ir kas iš to?Ir man būna neišeina, ir tau pačiam taip būdavo [ ką ne taip? :) ] ir nereik čia pamokslaut. :)
O menas + žolė suderinami dalykai.Pasižiūrėk kiek menininkų pučia. :)
Na jei mokytis be ganjos neišeina, tada tokį reiškinį tik serious addiction galima pavadinti ;] Arba išpindėjimu.. Man taip nebūdavo.
jahmate rašė:Menas ir zole tai jo. Bet čia zjbs tuo atveju jei tu turi talenta, tarkim tapai, tavo darbus perka, tu is to pragyveni :) Bet tokiu zmoniu vienetai :)
Va būtent, tik vienetai. Yra toks posakis, kad išimtis tik patvirtina taisyklę ;]] Nors dėl meno labai nesigynčysiu. Manvydai, ir kokie menininkai pučia?]; Aišku, yra, bet manau jie taip nesiskelbia ir įdomu kiek garsių menininkų pučia.. Pavyzdžiui kiek pučia iš nacionalinės premijos laureatų?
Parodyk kur aš sakiau, kad mokytis be ganjos negaliu?Vat tu man parodyk.Neiškraipyk žodžių ir minčių. :)
Anonymous

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Anonymous »

Manvydas rašė:
ganjaFAMA rašė:
Gringo rašė:Ne, susikaupimo užtenka. Ne, mintys nenuklysta taip jau dažnai. Aišku kartais skaitydamas pastraipą netyčia nuklysti į lankas ir galvoji kaip dabar būtu faina skraidyti, būti nematomam ar ilsėtis šiltuose kraštuose. O šiaip mokantis taip nebūna? Bent man tai tikrai būna. Ir prieš tai kalbėjau daugiau apie neįdomių dalykų mokymąsi.
Patikėk, mokymosi efektyvumas be jokių kvaišalų yra žymiai didesnis nei su ganja ar dar kuo. Aš tikiu, kad ĮMANOMA mokytis, bet tai ne tikrasis mokymasis. Proto aštrumas, jis tiesiog dingsta. Jei tau gerai, super, bet man rodos tiesiog nori pateisinti savo rūkymą. Kažkada ir tu tai suprasi, gal dabar per daug lengva mokytis.. Paskutinė mano žinutė šitoje temoje.
Būtent.Mokytis prirūkęs gali, bet LABAI LABAI LABAI nepatartinta. :) Bet būna situacijų, kad kitaip neišeina.
Manau prirūkius nebent sektusi rašyt rašinėlį kokį, kai reik daug fantazijos. :D
Nesuprantu, kaip gali NEIŠEITI mokytis neparūkius?
Manvydas rašė:
ganjaFAMA rašė:Negaliu susilaikyti dar neparašęs. Manvydai, kaip suprasti neišeina? Daugybė žmonių baigė mokslus be jokių žalių ir t.t. Kaip jiems išėjo? Rašinėliai rašomi tik pradinėse klasėse, kur gali fantazuot ir t.t. O vyresnėse klasėse rašomi rašiniai kur reikia galvoti ką rašai, sintaksė, stilistika. Duota tema ir rašai. Niekas nežės į tavo fantazijų vaisių ant popieriaus lapo. Menas nelygu mokslui. Aš žmogus tikslus, nieko bendro su menu neturiu, todėl labai nekomentuosiu, bet tas IDĖJŲ ANTPLŪDIS greičiau kažkoks stereotipas. Man asmeniškai tos idėjos KARTAIS kyla, bet tuoj pat būna pamirštamos, nes į galvą ateina kita idėja. Na čia kaip kam, nesiginčysiu.
Vat ima ir neišeina?Ir kas iš to?Ir man būna neišeina, ir tau pačiam taip būdavo [ ką ne taip? :) ] ir nereik čia pamokslaut. :)
O menas + žolė suderinami dalykai.Pasižiūrėk kiek menininkų pučia. :)
Va. Tu nesakei, kad negali, bet sakei, kad neišeina. Vienas ir tas pats.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Manvydas »

1.Sakiau, kad prirūkęs galiu.Bet kartu ir pabrėžiau, kad labai nepatartina - tai reiškia mokytis geriau blaivam.
2.Pasakiau, kad KARTAIS neišeina, ir tenka daryt prirūkiusiam, planai pasikeičia ir pan.Tai jau geriau tokiu atveju padaryt ką reik prirūkęs, nei iš vis nepadaryt.
Tu kažkaip ne taip supratai.

Reziume: pilnai sutinku, kad mokytis tik blaiviam, o ne specialiai apsirūkyt ir daryt kažką, bet prirūkius įmanoma iš dalies mokytis, bet tik iš dalies, nes yra ir kita medalio pusė.Be to prirūkęs manau tikrai geriau padarysi susikaupimo reikalaujantį darbą, nei išgėręs ar apsiryjęs ratų. :)
Anonymous

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Anonymous »

Čia kaip tame paveikslėlyje "At least its not crack" ;] Nors girdėjau kiti su amfa daro darbus, visą naktį nemiega, padidėja darbingumas ;]]] Siūlau atsigauti ir išvis netoleruoti mokymosi apsirūkius. Darbas yra darbas, o poilsis vėl kas kita. Girtam vairuoti irgi įmanoma, kiek žmonių vairuoja ir nepagauna jų ir neužsimuša jie, bet ateis laikas, kada tai pakiš koją.. Tas pripratimas psichologinis taip ir atsiranda, atrodo ir pažymiai geri ir viskas sekasi, žmonėms nemato reikalo mesti rūkyti, bet va paskui taip ir būna, kad nejučia dingsta protas. Ir nesakykit, man taip nebus, aš turiu valios. Niekada nesakyk niekada, o ypač su tokiu slidžiu dalyku. Turiu aplinkoje žmonių jau visiškai degradavusių yra ir gerų žmonių, kur kažkada net nebūtum pasakęs, kad jie bus juodadarbiais ir kentės. Aišku ne vien čia ganja kalta, bet visas tas dalykas, visos linksmybės ne laiku, o ganja gali būti to dalis. Pasikartosiu ir palinkėsiu nevirsi ganjai kasdienybe, tegu ji būna maža šventė :) Viskas turi būti savu laiku ir savoje vietoje.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Manvydas »

ganjaFAMA rašė:Čia kaip tame paveikslėlyje "At least its not crack" ;] Nors girdėjau kiti su amfa daro darbus, visą naktį nemiega, padidėja darbingumas ;]]] Siūlau atsigauti ir išvis netoleruoti mokymosi apsirūkius. Darbas yra darbas, o poilsis vėl kas kita. Girtam vairuoti irgi įmanoma, kiek žmonių vairuoja ir nepagauna jų ir neužsimuša jie, bet ateis laikas, kada tai pakiš koją.. Tas pripratimas psichologinis taip ir atsiranda, atrodo ir pažymiai geri ir viskas sekasi, žmonėms nemato reikalo mesti rūkyti, bet va paskui taip ir būna, kad nejučia dingsta protas. Ir nesakykit, man taip nebus, aš turiu valios. Niekada nesakyk niekada, o ypač su tokiu slidžiu dalyku. Turiu aplinkoje žmonių jau visiškai degradavusių yra ir gerų žmonių, kur kažkada net nebūtum pasakęs, kad jie bus juodadarbiais ir kentės. Aišku ne vien čia ganja kalta, bet visas tas dalykas, visos linksmybės ne laiku, o ganja gali būti to dalis. Pasikartosiu ir palinkėsiu nevirsi ganjai kasdienybe, tegu ji būna maža šventė :) Viskas turi būti savu laiku ir savoje vietoje.
Pilnai sutinku su tavim. :V:
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Spotless »

Realiai zmogus yra laisvas. Jo laisvos valios nesugeba sustabdyti nei istatymai nei kas kita.
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Herbalist »

ganjaFAMA rašė:Čia kaip tame paveikslėlyje "At least its not crack" ;] Nors girdėjau kiti su amfa daro darbus, visą naktį nemiega, padidėja darbingumas ;]]] Siūlau atsigauti ir išvis netoleruoti mokymosi apsirūkius. Darbas yra darbas, o poilsis vėl kas kita. Girtam vairuoti irgi įmanoma, kiek žmonių vairuoja ir nepagauna jų ir neužsimuša jie, bet ateis laikas, kada tai pakiš koją.. Tas pripratimas psichologinis taip ir atsiranda, atrodo ir pažymiai geri ir viskas sekasi, žmonėms nemato reikalo mesti rūkyti, bet va paskui taip ir būna, kad nejučia dingsta protas. Ir nesakykit, man taip nebus, aš turiu valios. Niekada nesakyk niekada, o ypač su tokiu slidžiu dalyku. Turiu aplinkoje žmonių jau visiškai degradavusių yra ir gerų žmonių, kur kažkada net nebūtum pasakęs, kad jie bus juodadarbiais ir kentės. Aišku ne vien čia ganja kalta, bet visas tas dalykas, visos linksmybės ne laiku, o ganja gali būti to dalis. Pasikartosiu ir palinkėsiu nevirsi ganjai kasdienybe, tegu ji būna maža šventė :) Viskas turi būti savu laiku ir savoje vietoje.
Teisingai kalbi. Žaliuosius naujokus sutiktus savo gyvenime dažnai perspėju apie galimas pasekmes nejaučiant saiko. Daug perėjau etapų ir ta žolė man padarė gyvenime daugiau žalos nei naudos. Bet tikrai nesakau kad ir kitiems panašiai turi atsitik kurie nejaus ribų. Man gyvenime daug dalykų nesisekė ir žolė buvo to dalis, bet tikrai galėjo būt žolė mano gyvenimo dalis ir jei būčiau anksčiau atsipeikėjęs to būčiau išvengęs, nu nesvarbu. Tai ir patariu naujokams pajaust ribą kada žolė pereina iš smagiosios pusės į pilkąją su tamsiais plėmais.

Groweriai dažnai rūko su pertraukom, t.y.kol derlius yra. Manau groweriai turi tuėti didžiausią valią kad nenusipūstų ypač auginimo naujokai.
Pastebėjau didžiausią valios trūkumą pas naujokus kai reikia išdžiovinti derlių :) Manau daugelis žino ką turiu omenyje tai nesismulkinsiu :)
Perkantys manau mažiau nusipūčia, bet tas pūtimas stipriau paveikia gyvenimą į neigiamą pusę dėl finansinių sunkumų.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė jahmate »

Na jau pastaruoju metu is nemazai zmoniu girdziu panasias kalbas. Siaip nereik leist kad zole taptu pagr. prioritetu nes tikrai yra daug svarbesniu dalyku :)
I'm a junglistic man.
Anonymous

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Anonymous »

Labai daug kas pasineria į tą LEGALIZE IT reikalą ir galvoja, va čia ir medicinoje naudojama ir niekam nekenkia ir t.t., bet yra ir tamsioji pusė. Prieš metus bučiau sakęs tik už legalizavimą ganjos, o dabar dar gerai pagalvočiau prieš priimant tokį sprendimą. Greičiausiai balsuočiau prieš. Dėl ribų peržengimo pritariu ir noriu pridėti, kad mūsų aptarinėjimą ribą žymiai lengviau galima peržengti, būtent tai ir yra didžiausias pavojus šito reikalo.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė KGBkid »

Kada iš tikrųjų pažįsti save, sugebi kontroliuoti procesus, kurie vyksta tavo galvoje, niekada nebus jokių parkių... Niekada net neprieisi prie tos minties apie prasipūtimą. Rūkau ir nesiparinu, nes jaučiuosi laisva siela ir putimas man nėra svetimas... Suprantat, kad viskas slypi mumyse. (:)) Yra kelios, mano manymu, didelės problemos šia tema. Vieni per daug rūkymų susižavi, tai lyg pirmą kartą įsimylėti merginą, nesvarbu, kad patirties nulis, bet meilė atrodo tokia stipri ir tas prisirišimas... Patys suprantat, bet kaip yra su tą pirmąją meile? Dažniausiai viskas sudužta... O kodėl sudužta? Dažniausiai prisiminus senus laikus, pagalvoji ir pamatai savo klaidas, ką darei ne taip, ir kaip reikėjo elgtis... Taip ir čia, pūtimui reikia subręsti, sakykit man ką jūs norit. Dar kartą pasikartosiu, kai žinai kas dedasi tavo galvoje, supranti kas kaip ir kodėl. Jokios realios žalos nejauti, nes jos ir nebūna...
O prasipučia tie, kurie nėra subrendę, kurie pučia ir nežino kodėl, čia net šiame forume tokių dachrena yra... Kiekvienas mūsų daromas veiksmas, žingsnis, siekis turi būti pagrįstas, nes kitaip tai jau bus beprotystė. Netgi mano draugų tarpe yra labai gerų žmonių, išsilavinusių žmonių, tačiau jei užduočiau klausimą: kodėl rūkote? Tikriausiai, arba neatsakytų arba atsakytų gražų atsakymą tik tam, kad neapsikvailintu prieš "save" ir kitus, nors visiškai nesvarbu, kad tai jau yra apgaudinėjimas savęs...Taip, bet yra tokių...

Apie kitą rūkytojų grūpė edgy parašė. :)

Nesureikšminkit to rūkymo... Svarbiausia yra MEILĖ, ŠEIMA, JŪSŲ KAIP ASMENYBĖS TOBULĖJIMAS... Jei jaučiate, kad rūkymas trukdo viso to siekti - NERŪKYKIT, tačiau nebūtina rėkti garsiai kaip čia viskas blogai. Kiekvienas žmogus, kiekviena asmenybė
tuos pačius dalykus priema skirtingai, todėl GERBIKTE tai, save ir kitus... :idea:
Aš esu.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė jahmate »

Na taip istikruju rukymas visus veikia skirtingai. Vienas gali pust metu metus ir viskas jam bus ok, o kitam uztenka metu ar dvieju ir jau pradeda lyst ta kaip cia issiresikete tamsioji ganjos puse :) O siaip kaip ir KGBkid pasake tai rukymui reikia subresti :)
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė putejas »

ganjaFAMA rašė:Labai daug kas pasineria į tą LEGALIZE IT reikalą ir galvoja, va čia ir medicinoje naudojama ir niekam nekenkia ir t.t., bet yra ir tamsioji pusė. Prieš metus bučiau sakęs tik už legalizavimą ganjos, o dabar dar gerai pagalvočiau prieš priimant tokį sprendimą. Greičiausiai balsuočiau prieš. Dėl ribų peržengimo pritariu ir noriu pridėti, kad mūsų aptarinėjimą ribą žymiai lengviau galima peržengti, būtent tai ir yra didžiausias pavojus šito reikalo.
bandžiau skaityti net tarp eilučių, tačiau niekur neradau kur parašyta kokios tamsiosios pusės? :)
Anonymous

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Anonymous »

Tai pabandyk dar kartą paskaityti. Atrodo, kad viršuje esančių pasisakymų net nebūtų..
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Herbalist »

putejas rašė:
ganjaFAMA rašė:Labai daug kas pasineria į tą LEGALIZE IT reikalą ir galvoja, va čia ir medicinoje naudojama ir niekam nekenkia ir t.t., bet yra ir tamsioji pusė. Prieš metus bučiau sakęs tik už legalizavimą ganjos, o dabar dar gerai pagalvočiau prieš priimant tokį sprendimą. Greičiausiai balsuočiau prieš. Dėl ribų peržengimo pritariu ir noriu pridėti, kad mūsų aptarinėjimą ribą žymiai lengviau galima peržengti, būtent tai ir yra didžiausias pavojus šito reikalo.
bandžiau skaityti net tarp eilučių, tačiau niekur neradau kur parašyta kokios tamsiosios pusės? :)
Neminėjo jis dabar tų tamsių pusių. O pats manai kad žolė vien tik gėris, ir tai ne narkotikas? Aišku žiūrint kas laikoma narkotiku, o tai plati tema. Kaip kiekvieną individą gana skirtingai veikia narkotikai, tai yra daug žmonių skirtingai suvokiančių kas yra narkotikai, vieniem iškart asocijuojasi su priklausomybe, kitiems su įstatymais, dar kitiems su sugriautais gyvenimais ir pan. Putėjau tu tikrai manau kad žolė be tamsių pusių? Tik viskas fun ir ok?

Kaip bebūtų, kad ir kokį poveikį turėjo ir turi žolė mano gyvenime, aš visgi už legalizavimą, ypač medicininiais tikslais.Tik Lietuva akivaizdžiai tam nesubrendus, tiek vartotojai tie įstatymų leidėjai. Niekada ir nesubręs ypač jei nebus krutinama. Putėjas kiek mačiau jau organizuoja mitingėlius ar kažką panašaus. Šaunolis!Tikiuosi tau pavyks, jau seniai reikėjo kažką išjudinti. Planus kūriau aš pats prieš kokius du metus, buvau gan stipriai užsidegęs, norėjau išsikviesti A.Astrauskienę į diskusiją per kokią televiziją ir gerokai suvartyti dėl viso briedo ką tas narkotikų departamentas (ir ji asmeniškai) skleidžia žiniasklaidoje, kuo jie užsiima ir dėl jų nekompetencijos.
Buvo knygutė informacinė apie kannabis išleista ES, ją buvo ir į nkd.lt patalpinę, dar spėjau paskaityti keletą labiau rūpimų skyrelių, bet po to ji dingo. Tai vien toj knygelėj paneigia tą šūdą ką kalba ta Astrauskienė su savo NKD, gal todėl ir nebėra tos knygelės pas juos, nes joje perdaug informacijos buvo apie MJ ir ne vien tik tokia kokią NKD nori praleist Lietuvos žmonėms.
Esu rašęs ir į NKD ir į SAM normalius, aiškius man rūpimus klausimus, bet jie mane ignoravo, gal kad emeilu siunčiau. Bet tai kam duotas ryšių su visuomene emeilas?

Nuklydau nuo temos, čia juk imunitetas, žolė ir mokslas turi būt.Taigi mano posto neplėtojam toliau..
Jei arčiau temos, tai man mokslams nepadėjo, nes esu "daily smouka", bet ir nepakenkė tiek kad negalėčiau studijuoti universitete. Tačiau ir neatsimenu ką aš prasimokiau per tuos visus metus, bet ir neputikai neatsimena..
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė jahmate »

Vienu zodziu puciant butina izvelgti abi ganjos puses nes jei stumsi sau kad ganja yra grynas geris, be jokiu blogu savybiu ir tuo sventai tikesi tai tada nzn... Reik suprast kad pasekmes irgi yra ar tu rukysi ar tu gersi ar velniai zino ka dar darysi.
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė putejas »

viena pana man pasakė: "nerūkau kanapės, nes sveikata neleidžia". pati rūko tabaką kaip kaminas. alkoholio irgi neatsisako.
tokių ir panašių į temą pavyzdžių pasaulyje tūkstančiai. apie sveikatas ir pasekmes rūkant ar geriant ar nieko nedarant galima kalbėti daug, tačiau mažai kas kalba apie tai kas yra priklausomybė, narkotikas, kodėl žmogui reikia narkotikų, kas kenkia labiau: narkotikas ar žmogaus sąmonė ir t.t. juk visuomet lengviau diskutuot apie tai ką galime apčiuopti, ar ne taip? :)

manau nesvarbu ar apsirūkius galima kokį darbą dirbt ar rašyt rašinį ar dar ką. kai reikėtų tai padarytumėt ir apsipūtę. tiesiog augalas neskirtas specialiai intensyviam tiksliniam darbui. tai daugiau rekreacinis augalas
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Imunitetas, žolė ir mokslas

Standartinė Sigma »

ganjaFAMA rašė:Pavyzdžiui kiek pučia iš nacionalinės premijos laureatų?
Na mūsų korumpuotoj visuomenėj "nacionalinėm" slidus reikalas :) Bet vieną nacionalinį daiktą, kurį jūs beveik kiekvieną dieną rankose vartote, sutvarkė ir iki idealumo išdirbo pučiantis. Tik ne jis sukūrė, nes laimėt konkursą turėjo tas, kas turėjo...
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Idomybės mokslas medicina
    PsY » » forume Legalus forumas
    6 Atsakymai
    3780 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas wauris
  • Ar tai žolė ?
    Grigass » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12502 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • žolė+vaistai
    J » » forume Legalus forumas
    57 Atsakymai
    23161 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas smoke&joke
  • Zole vs Hashas
    z1z2z3z » » forume Legalus forumas
    43 Atsakymai
    19452 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MinD4UG4S
  • Žolė ir alkogolis. Suderinama?
    martynass » » forume Legalus forumas
    75 Atsakymai
    28470 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Omletas