Nuotrauka Nuotrauka

Pirkta vs Uzauginta

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė G. »

Niekas nesako, kad nenaudinga :) Paprasčiausiai, jeigu auginama gydymosi ar rekreacijos tikslais, tai vyriškos lyties kanapių potencialas yra žymiai mažesnis lyginant su moteriškos lyties kanapėmis :)

Neklysti. Kanapės būna vyriškos lyties ir moteriškos lyties.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Lar »

Aišku galima ir iš vyru kažką padaryti bet potencialas mano akimis juokyngas. Čia būtu tas pats kas ir hash iš šaluhos daryt. bandžiau vyru krumus su šaluha sumaišias daryt. Bet nieko gero nesigavo , hash šudas gavosi. šlykštus, nenormalus efektas,ir nekokybiškas dėl mažos kanabioidu konscentracijos. siulau geriau tau rudra viena maža merga užsiauginti geriau negu 10 vyru . pamatysi efektas bus 10 kart geresnis. Na nebent tu nori savo sėklu pasidaryti, bet kaip matau tavo tikslas !( o ne kolekcionuoti , rašyk tiesa o ne mela , niekas gi stufo nekolekcionuoja . tuo labiau vyru . Prisimink iš šudo vaško neišspausi . Aš pirmą karta bandydamas Hash iš vyru daryt rankas spiritu apsiliejau ,vos garažo nepadegiau .Negalėjau vasara mauditis nusideginau ranką . Būtu normalus produktas būčiau darias viską kruopščiai bei užtikrinas. bet kadangi tai buvo vyrai tai atrodė "Pabandysiu čia greit sumest. Kas gausis tas, nepatiks išmesiu"
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Click Clack »

Lar rašė:Aišku galima ir iš vyru kažką padaryti bet potencialas mano akimis juokyngas. Čia būtu tas pats kas ir hash iš šaluhos daryt. bandžiau vyru krumus su šaluha sumaišias daryt. Bet nieko gero nesigavo , hash šudas gavosi. šlykštus, nenormalus efektas,ir nekokybiškas dėl mažos kanabioidu konscentracijos. siulau geriau tau rudra viena maža merga užsiauginti geriau negu 10 vyru . pamatysi efektas bus 10 kart geresnis. Na nebent tu nori savo sėklu pasidaryti, bet kaip matau tavo tikslas !( o ne kolekcionuoti , rašyk tiesa o ne mela , niekas gi stufo nekolekcionuoja . tuo labiau vyru . Prisimink iš šudo vaško neišspausi . Aš pirmą karta bandydamas Hash iš vyru daryt rankas spiritu apsiliejau ,vos garažo nepadegiau .Negalėjau vasara mauditis nusideginau ranką . Būtu normalus produktas būčiau darias viską kruopščiai bei užtikrinas. bet kadangi tai buvo vyrai tai atrodė "Pabandysiu čia greit sumest. Kas gausis tas, nepatiks išmesiu"
Tai, kad man atrodo, kad hašas daromas iš moteriškų likusių dalių po derliaus nuėmimo. Net neįsivaizduoju kur tuos vyrus naudot nebent pramonėj
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Lar »

Tai tame ir yra esmė jog iš vyru gaut hasho bent man lyg Mission Impossible. pabandžiau ir užteko nebandysiu daugiau , Buvau pabandes lapus rukyt , tris dūmus itraukiau ir užteko ,dirgina gerklia ,geriau nieko nerukyt nei lapus traukti.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė runkelis »

lar saunuolis!!!teisingai parasei.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Galaxy_
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-05-05, 10:53
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Galaxy_ »

Temos atgaivinimui :)
Uzauginta su meile ;)
fladas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2014-03-08, 15:39
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė fladas »

Geriau pats augink jai megsti dazniau patraukt :) ir daugiau turesi draugus pavaisinsi :D ir seip geriau savo, nes nezinai ka is gatves perki :)
SiSi
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2014-02-22, 01:31
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė SiSi »

http://www65.zippyshare.com/i/75151421/ ... G_0280.JPG pats auginu ir laukiu kol uzaugs mano stuff'as , kiek idommu tiek patogu , tiek aisku kainuoja elektra ir visa kita , bet geriau jau tiek isleisti ir parukyti tikro dumeko auginto , brandinto savo rankomis , puoseleto tiek numyleto medelio kuris tau atsidekoja , malonu net pipkute uzsikurti , ar tesiog bongiuka prikurti , va mano augalelis snd pasirode.. auginu pirma kart , bet problemu neturiu , bet myliu medeli net jam dar neuzaugus
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė buyano »

SiSi rašė:http://www65.zippyshare.com/i/75151421/ ... G_0280.JPG pats auginu ir laukiu kol uzaugs mano stuff'as , kiek idommu tiek patogu , tiek aisku kainuoja elektra ir visa kita , bet geriau jau tiek isleisti ir parukyti tikro dumeko auginto , brandinto savo rankomis , puoseleto tiek numyleto medelio kuris tau atsidekoja , malonu net pipkute uzsikurti , ar tesiog bongiuka prikurti , va mano augalelis snd pasirode.. auginu pirma kart , bet problemu neturiu , bet myliu medeli net jam dar neuzaugus
auginimas tai ne hobis, tai - liga :D :x: Sekmės su pirmu auginimu.

IT: Ir tai aišku, kad užauginta geriau, nebent perki jau užauginta, tada kitas reikalas.
SiSi
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2014-02-22, 01:31
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė SiSi »

buyano rašė:
SiSi rašė:http://www65.zippyshare.com/i/75151421/ ... G_0280.JPG pats auginu ir laukiu kol uzaugs mano stuff'as , kiek idommu tiek patogu , tiek aisku kainuoja elektra ir visa kita , bet geriau jau tiek isleisti ir parukyti tikro dumeko auginto , brandinto savo rankomis , puoseleto tiek numyleto medelio kuris tau atsidekoja , malonu net pipkute uzsikurti , ar tesiog bongiuka prikurti , va mano augalelis snd pasirode.. auginu pirma kart , bet problemu neturiu , bet myliu medeli net jam dar neuzaugus
auginimas tai ne hobis, tai - liga :D :x: Sekmės su pirmu auginimu.

IT: Ir tai aišku, kad užauginta geriau, nebent perki jau užauginta, tada kitas reikalas.
ten kur antras buvo... neizdygo iki galo.. ;/ sakes jam , jau palaidojam , o tas kuris jau islindes , auga sparciai :) , dekui tau uz palinkejima :bong: prikurk taikos bongiuka :D :bong:
MarU
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2013-10-09, 21:21
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė MarU »

Iš tikrųjų, auginčiau savo, jei žinočiau, kur SAUGIAI nusipirkti sėklų. Šito nepasiekiu, todėl tenka imti iš kitur. ;x
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė sandman »

MarU rašė:Iš tikrųjų, auginčiau savo, jei žinočiau, kur SAUGIAI nusipirkti sėklų. Šito nepasiekiu, todėl tenka imti iš kitur. ;x
Blogai ieskojai. Nebent kazkokio ypatingo saugumo tikiesi
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė zolininkass »

MarU rašė:Iš tikrųjų, auginčiau savo, jei žinočiau, kur SAUGIAI nusipirkti sėklų. Šito nepasiekiu, todėl tenka imti iš kitur. ;x
Gali drąsiai imti iš Mr-green.co.uk pats buvau užsisakęs, mokėjau bankiniu pervedimu, sėklos atkeliavo saugiai ir greitai. :]
Bongnesys
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2014-07-25, 12:11
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Bongnesys »

As isvis nesenai suzinojau is draugelio kuris anksciau baryga buvo, kad daug barygu ganja nupurskia ziurkiu nuodais, kad geriau vilktu
PagonisLTU
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2013-10-01, 14:53
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė PagonisLTU »

Bongnesys rašė:As isvis nesenai suzinojau is draugelio kuris anksciau baryga buvo, kad daug barygu ganja nupurskia ziurkiu nuodais, kad geriau vilktu
Čia prieš mirkant acetone ar jau po to? :D :D :D
Raguolis
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2014-11-29, 06:17
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Raguolis »

Bongnesys rašė:As isvis nesenai suzinojau is draugelio kuris anksciau baryga buvo, kad daug barygu ganja nupurskia ziurkiu nuodais, kad geriau vilktu
Man išvis net neišneša galva ką žmonės dėl pinigų gali padaryti... Bet nenuostabu, kad žmonės kartais parūkę pirkto stuffo vemia, ir kaip kažkas buvo pasireiškęs čia , dešrom eina. :. Pats pasiskaitęs šiek tiek , pasidomėjęs mėginsiu auginti savo 4 augaliukus po LED'ais. Greitai bus dienoraštis , susitiksim ten. Tikiuosi pasiseks. PEACE :x:
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė ice »

nieko nereikia outdooruj auginti reikia tik vietos susidziovinti i stiklainy ir atgal isnesi ir paslepi i spota
ganja uber alles
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė kilmantas »

PagonisLTU rašė:
Bongnesys rašė:As isvis nesenai suzinojau is draugelio kuris anksciau baryga buvo, kad daug barygu ganja nupurskia ziurkiu nuodais, kad geriau vilktu
Čia prieš mirkant acetone ar jau po to? :D :D :D
Draugo draugas sakė, kuris matė, kad pirma mirkoma žiurknuodžiuose, po to heroine ir amfetamine, o galiausiai acetone ir momente. Kadangi jis labai geras draugas ir aš juo pasitikiu, tai čia bus tiesa.
Anonymous

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Anonymous »

kilmantas rašė:
PagonisLTU rašė:
Bongnesys rašė:As isvis nesenai suzinojau is draugelio kuris anksciau baryga buvo, kad daug barygu ganja nupurskia ziurkiu nuodais, kad geriau vilktu
Čia prieš mirkant acetone ar jau po to? :D :D :D
Draugo draugas sakė, kuris matė, kad pirma mirkoma žiurknuodžiuose, po to heroine ir amfetamine, o galiausiai acetone ir momente. Kadangi jis labai geras draugas ir aš juo pasitikiu, tai čia bus tiesa.
Dar koksu pabarsto ir bantuku perrisa.
Rašyti atsakymą