Nuotrauka Nuotrauka

Pirkta vs Uzauginta

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Kotelis »

o mano uzauginta, pramine red buzz, nzn kodel, sake jog truputi oranzine buvo, tai nurunge visas gatves, bet nzn kokia ten veisle buvo, tiesiog x veisle ;D isties, kol ja nepaminkydavai tai kvapo 0, bet kai pradedi smulkinti tai kvapas buna gan stiprus :)
Happy like hipo, you understand? ! :-O
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė jahmate »

dumtraukis rašė:pas mane tai jei gauni homegrowno tai viskas ore, dazniausiai buna sativa, high ir pan, o is gatves tai visada tas stuffas pritrenkia, nudauzia ir pan, kiba vien tik indica eina ten, bet poveikis visada normalus, jokiu kvapu ar salutiniu poveikiu. tik tiek kad teko karta, su ''putikais'' kurie ima visada is gatves, pasidalinti homegrownu sativa, tai po kurio laiko gavau atsakyma, kad silpnas tas stuffas, su gatves nesulyginsi, daugiau jo nereik, mazdaug taip. todel ir ''putikai'' kabutese :D
Nu indicos maziau lepios uztat daugiau kas augina ir stumdo, o ir siaip daugumai putiku ypac marozam patinka labiau kad nudauztu, o ne kad pakeltu, . As asmeniskai irgi prijauciu ganjai i sativos puse :)
I'm a junglistic man.
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Boomnock »

jahmate rašė:
dumtraukis rašė:pas mane tai jei gauni homegrowno tai viskas ore, dazniausiai buna sativa, high ir pan, o is gatves tai visada tas stuffas pritrenkia, nudauzia ir pan, kiba vien tik indica eina ten, bet poveikis visada normalus, jokiu kvapu ar salutiniu poveikiu. tik tiek kad teko karta, su ''putikais'' kurie ima visada is gatves, pasidalinti homegrownu sativa, tai po kurio laiko gavau atsakyma, kad silpnas tas stuffas, su gatves nesulyginsi, daugiau jo nereik, mazdaug taip. todel ir ''putikai'' kabutese :D
Nu indicos maziau lepios uztat daugiau kas augina ir stumdo, o ir siaip daugumai putiku ypac marozam patinka labiau kad nudauztu, o ne kad pakeltu, . As asmeniskai irgi prijauciu ganjai i sativos puse :)


Man irgi labiau patinka "High" negu "Stoned" . :)
, bet tai tik mano nuomonė.
Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Shtirlic »

O man STONE patinka. Esu meininkas, tai patinka pafilosofuoti. Damn... Atsiguli ir taip daug minciu plusteli. Gaila, kad barygos ziuri i visuomenes poreikius, tai dazniusiai buna HIGH. Bet esu gaves karta ir STONE stafuko. Laukinuke. DIEVE BANGUS... Augintojas buvo toks idejinis zmogus, tai neaugino masems ir sudo. Skonis buvo neapsakomas. Jei galeciau atsikasti Jimi Hendrix - Purple Haze.mp3 tai skonis butu butent toks. :D
ciukcia
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-05-09, 21:26
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė ciukcia »

atsiprasau kad isiterpsiu. norejau paklausti administratoriu bet neradau kur asmeniskai galeciau jum parasyti. ar siame forume galima sukurti tema apie kitokio pobudzio aukseli nesusyjuse su :x: ? :D
Shtirlic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2009-10-02, 01:39
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Shtirlic »

oj neup. Asd visai neseniai kuriau tema apie grybukus, bet gavau ispejima. Taigi, geriau nemegink.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė DarNe »

(...del...)..... Kad žinotumėt kaip aš jum pavydžiu augintojai... sėkmes jum visokeriopos šį sezoną!!! :V: :x:
Paskutinį kartą redagavo DarNe 2010-05-20, 18:09. Iš viso redaguota 1 kartą.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė GanjaGoblin »

tai papasakok placiau kuom mus nuodija? X( nes jauciu, kad as irgi savo kaime su panasiom bedom susiduriu tik, kad as kantrybes neturiu taip ilgai laukt :/
Man galvoi negerai....
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė DarNe »

del
Paskutinį kartą redagavo DarNe 2010-05-20, 18:08. Iš viso redaguota 1 kartą.
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Boomnock »

DarNe rašė:geriausias manau dalykas auginant pačiam yra žinojimas ką pūti, nes aš katik kai pats sužinojau kokias nesamones mano dyleris stumdo, tai nuotaiką ilgam susigadinau,na aišku nevisi gali augint(kaip ir aš) , tenka imt iš jų stuffą, dažnai nežinant kokį... Taigi dabar turbūt teks ilgai nepūst, nes pas mus kaime nieks gero stuffo nestumia... ir neaugina... Teks laukt galimybių augint pačiam,kurios manau ateis negreit... arba ieškotis naujo dylerio.. Kad žinotumėt kaip aš jum pavydžiu augintojai... sėkmes jum visokeriopos šį sezoną!!! :V: :x:
Jei rimtai kaime gyveni tai susiręsk (jei dar neturi :D ) šiltnamiuką ir pats užsiaugink ;))
, bet tai tik mano nuomonė.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė DarNe »

kaimas kaip cia pasakius...nu ne tiek pagal gyventoju skaiciu ar geografine padeti,kiek pagal zmoniu suprtima ir nuostatas ju.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Manvydas »

DarNe rašė:kaimas kaip čia pasakius...nu ne tiek pagal gyventoju skaiciu ar geografine padeti,kiek pagal zmoniu suprtima ir nuostatas ju.
Emm, čia daug maž ~80-90proc. Lietuvos? :) Aš tam pačiam kaime gyvenu, nesijaudink.Dėk tų ant tų supratimų ir nuostatų. ;)
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Slow Stone »

DarNe rašė:Teks laukt galimybių augint pačiam,kurios manau ateis negreit...
Taigi partizaniškai, partizaniškai. Vėlokoka, bet stverk kokį automatą ir bus normaliai.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Lightmyfire
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-05-20, 00:38
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Lightmyfire »

Na čia ir aš pasisakysiu XDD Siek tiek baidausi auginimo. Man išvis Lietuva tai toks aborigenų kraštas kur sunku suprasti kaip žmonės ką vertina :DDD nepykit patrijotsai :D Na bet vienas aiškus pliusas būtų tai kad nereikėtų susidurti su tais nervingais dyleriais kuriem visda atrodo, kad juos kažkas seka ir perduoda savo nerimą tau :DDD o su elektros kaina 45 ct/Kwh tarifu tai tikrai po 1000 watų lempute nenorėčiau auginti :DDD kiek čia gautūsi per mėnesį? Jai gerai apskaičiavau gaunasi kažkas apie 16000 lt per menesį, o kur dar vedinimas, laistymas, vitaminai, melė kurią atiduodi augaliukui kiekviena dieną ? XDDDDDDD
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Lasas »

Lightmyfire rašė:o su elektros kaina 45 ct/Kwh tarifu tai tikrai po 1000 watų lempute nenorėčiau auginti :DDD kiek čia gautūsi per mėnesį? Jai gerai apskaičiavau gaunasi kažkas apie 16000 lt per menesį, o kur dar vedinimas, laistymas, vitaminai, melė kurią atiduodi augaliukui kiekviena dieną ? XDDDDDDD
Tau dar mokyklą reikia užbaigti nes matosi kad skaičiuoti nemoki!!
Parodyk papus
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Slow Stone »

Leiskit paklaust, kuriam galui 1kw "lemputė"?
Elektros sąskaitoje pakilimas lygus 1g iš dylerio, per mėnesį pirkdavau ne vieną g, užsiauginsiu irgi ne vieną g, auginu po 150w hps.
Atsiprašau, dar kartą paklausiu, kuriam galui ta 1kw "lemputė"?
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Manvydas »

Lightmyfire rašė:Na čia ir aš pasisakysiu XDD Siek tiek baidausi auginimo. Man išvis Lietuva tai toks aborigenų kraštas kur sunku suprasti kaip žmonės ką vertina :DDD nepykit patrijotsai :D Na bet vienas aiškus pliusas būtų tai kad nereikėtų susidurti su tais nervingais dyleriais kuriem visda atrodo, kad juos kažkas seka ir perduoda savo nerimą tau :DDD o su elektros kaina 45 ct/Kwh tarifu tai tikrai po 1000 watų lempute nenorėčiau auginti :DDD kiek čia gautūsi per mėnesį? Jai gerai apskaičiavau gaunasi kažkas apie 16000 lt per menesį, o kur dar vedinimas, laistymas, vitaminai, melė kurią atiduodi augaliukui kiekviena dieną ? XDDDDDDD
Nusiskaičiavai, gerai, kad ne 1600000 tūkst. :D Kažką ne taip tu tikrai paskaičiavai. :)) Yra kažkur formulė, be to, kam tau ta 1kw lemputė? :) Tau drąsiai 250 užtektų.Vėdinimas irgi porą vintiletorių iš kompo ir vienas gal koks buitinis, kad pūstu į augalus ir vėsintų. :) Trąšos nėra brangios, o laistymas - paprastas vanduo.Dėl meilės - jos bus užtektinai. :D
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Lasas »

turbut jis didmenineje rinkoje sukasi , tai jam nera ka veikt su 150 ar 250w :D
Parodyk papus
Lightmyfire
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-05-20, 00:38
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Lightmyfire »

Lasas rašė:turbut jis didmenineje rinkoje sukasi , tai jam nera ka veikt su 150 ar 250w :D
Ne aš bandau najų rūšių išrast :) Ir gal kada sudalyvaut pasaulio marihuanos čempionate :)
Įdomus dalykas ta botanika :)
-AwZ-
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-03-08, 22:32
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė -AwZ- »

kas geriau, tos pachios veisles homegrown ar ish dilerio?

pats uzhaugini, sudzhiovini, rukai shvezhia.
dileris gauna jau pasenusi, presuota, transportuota stuffa, purkshta chemija, kad shunis neuzhuostu, dar neaishku ka dare, kad derlius geresnis butu ir kaip dzhiovino.

skaniau ir sveikiu savo o poveikis gali but vienodas, man atrodo savo gal net stipresnis nes nepameta thc transportojant presuojant ir t.t.

esu ir ish dilerio gaves grazhiu galvuchiu, buvo ir purple... bet nei skonis nei kvapas niekada nebuvo toks tikras kaip olandishkos ish cofeshopu arba namie augintos

o del purshkimo (kad geriau vilktu) chia mitas ar ne ? niekas turbut nezhino tik patis kas purshke/mirko
parukau dilerio arba home man vienoda savijauta ir poveikis

P.S. atsiminiau viena atveji, buvo pas dileri partija, itrauki gylu duma i plauchius ishkarto ir skauda plauti belekaip :D o home growna kaip ora trauki tik maloniai kutena :D

P.P.S. kazhkas rashe kad gatveje vien indika, gali buti, ash irgi sativos nesu gaves, na gal pora kartu, gal del to kad sativa labiau outdoodas? o gal stufo daugiau nuo indikos?
pvz ash auginau sativa indoore kartu su indika, indikos galvos buvo 2+ karto didesnes :D

dabar eksperementa darau, auginu ish dilerios stuffe rastos seklos, gerai atsimenu koks stufas buvo, ishaugs palyginsiu (tik gaila ant palanges)
Rašyti atsakymą