Nuotrauka Nuotrauka

Pirkta vs Uzauginta

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Bongmaster »

o as manau kad pirktine yra taip pat lb gerai.... jej jus nesusieinat su normaliais zmonem, tai ir gaunat fuflo shudus visokius.
todel ir cypiat HOME grown Home gronw, net nepagalvojat kad yra tokiu zmoniu kur sumoki pinigus, ir gauni aukstos kokybes, profesionaliai isdzvionita stafa, ir tikrai zinai kad tokio pats neisgrowintum.
juk pagalvokit, yra tokiu groweriu kurie augina uzdariem ratam, si sistema taip pat labai efektinga.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė runkelis »

no coments....jus dar siekiate legalize....
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Jefridas »

Bongmaster rašė:o as manau kad pirktine yra taip pat labai gerai.... jej jus nesusieinat su normaliais zmonem, tai ir gaunat fuflo shudus visokius.
todel ir cypiat HOME grown Home gronw, net nepagalvojat kad yra tokiu zmoniu kur sumoki pinigus, ir gauni aukstos kokybes, profesionaliai isdzvionita stafa, ir tikrai zinai kad tokio pats neisgrowintum.
juk pagalvokit, yra tokiu groweriu kurie augina uzdariem ratam, si sistema taip pat labai efektinga.

Arba tu dar neatsigavai po savo maratonų, arba tai jau tau visam gyvenimui.. Iš kur pas tave tokia informacija apie uždarius ratus? Darei kažkokį tyrimą? Kur pagrindas tavo žodžių? Gal užtenka fantazuoti, gyvenk realiame pasaulyje ir išlįsk iš sistemų, nes pasimetęs tu kažkur ir tavęs niekas suprasti negali.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Legalus »

Seip yra taip pvz koks bicas uzsiaugina ir jai kokiem draugam reike tai tik jiem ir parduoda betai kad ten zole kaskoke butu isskirtine abejoju taip pat uzsiaugina kaip ir mes. O ta barigine taigi zole auginama pardavimui galvojat kaskas ziuri kad butu geras skonis ar kazkas panasaus visiem svarbu tik turis ir stiprumas kuo daugiau nutasko tuo geriau :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė BongMachine »

Ir pirkta ir auginta - gera.
wwwwww
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė badnews »

Jefridas, jau viską pasakė savo postu, aš dar truputį pridėsiu: Bongmasteri, pamiršk tokį dalyką kaip "uždaras ratas". Niekada to nebuvo ir nebus, tokie jau mes padarai. tavo įsivaizduojamą uždarą ratą tik pats ir teįsivaizduoji ar matai, o už tavo nugaros ratas plaaačiai atidarytas ;) "mano draugas augina, galiu gero stuffo gaut", "mano draugo draugas augina, galiu draugo paprašyt", "būk draugas suvesk su savo draugu, juk žinai, kad aš niekam niekam" ir t.t. va tavo uždaras ratas.
uždaras ratas įmanomas tik labai stiprioj, aukštų principų šeimoj ir tai niekad nežinai kada jis atsivers ir viskas ištekės į plačiają giminę :) "v semje ne bez uroda", kaip russai sako. uždaru ratu gali būt tik pats sau ;)
togetha brotha
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė DarNe »

Uždaru ratu gali būti tik taškas.
Kanabinoidas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-03-17, 00:42
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Kanabinoidas »

Mečiau pirkinėti iš bet kur pasitaikančių bančylų. Tu gali susukti 1/2 tabako, kartu su tiek pat žolės ir tabakas vistiek permuš, tuo tarpu susukus kad ir mažytį kiekį homegrown (auginti reikia irgi mokėti), kanapę jausi kur kas labiau. Taip pat būdavo atvėjų, kai parūkydavai ir jausdavai tikrai stiprų poveikį, bet ne tokį, kokį turi teikti THC. Šiek tiek nenormalu, kai visi parūkę vemia ir negali atsikelt nuo žemės po 1 g/4. Čia iš asmeninės patirties. Žmonių yra įvairių, kišenėse irgi įvairūs dalykai.
Paskutinį kartą redagavo Kanabinoidas 2010-06-09, 09:50. Iš viso redaguota 1 kartą.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Bongmaster »

bla bla bla bla bla shdus kalbat :D
bet tai ant kiek jus isvirksti..... jum svarbu paneigt. zjbys dbr?
nu faktas tas neturit plataus pazinciu rato ir plataus akiracio, jej galvojat taip :D :D
cho cho cho kaip man dabar juokinga %)
as uz abi tiek uz uzauginta tiek uz pirktine :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė raMa »

Aš taip pat ir už pirktinę, ir už homegrown, bet apie savo uždarus ratus tai šūdus kalbi :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:bla bla bla bla bla shdus kalbat :D
bet tai ant kiek jus isvirksti..... jum svarbu paneigt. zjbys dbr?
nu faktas tas neturit plataus pazinciu rato ir plataus akiracio, jej galvojat taip :D :D
cho cho cho kaip man dabar juokinga %)
as uz abi tiek uz uzauginta tiek uz pirktine :V:
Tai uždaras ratas, tau tas pats, kas platus pažinčių ratas?
Susivėliai, nors žodžių nekeistum. ;)
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Slow Stone »

Kol gyvenau provincijoi ir buvau mokinys pirktinė visados nuvildavo kiekiu, kartais kokybe. Kiek teko pirkt Vilniuj (per 8m nemažai, vidutiniškai kas savaitę), retkarčiais kiekiu, vos keletą kartų kokybe. Vientintelis didelis minusas visada būdavo kaina, bet čia kaip su cigaretėm, nori rūkyt - moki pinigus. Kiek teko rūkyt pažįstamų augintos, VISADA buvo prastesnio skonio ir kvapo. Gal neišmanė ką ir kaip, gal nesiparino. Bet emocinis santykis su ta gandžike žymiai malonesnis būdavo, gal kad savų, gal kad už dyką. Dabar bandau pats, gal bus geriausias bandytas homegrownas, o gal visai pššš
P.S. barygų fobija ir acetoninis pyxas kažkoks pūliuotas mitas, su kuriuo neteko susidurt, gal kad dealeriai būdavo malonūs žmonės, ne gobnikai iš golfelio tamsintais stiklais..
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Hippie »

As tai nelabai tikiu, kad tie purskimai ganjikes yra mitas. Pasakojo man cia kaimynas, kad barigos jau ir atskirai purksta stumdo. Tiesa sakant, jis ir bande acetone mirkyta. Reziume, blogiau nebuna, kaip vaidentis pradeda... Nezinau ar galima tiketi, ar ne, bet kad barigos gali padaryti viska del pinigu, tai cia jau tiesa :|
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Slow Stone »

Nu kiekvienas mitas turi tiesos grūdą, bet šiam forume tokia panika keliama dėl acetonkių, kad atrodo kiekivienas tik nusipirkęs iš gatvės jau ir gaišta. Kitas dalykas pats terminas "iš gatvės". Manau dažnas nemažai pučiantis turi pastovius dealerius (nemėgstu žodžio "baryga", man jis nurodo į baisųjį banditą, o aš su tokiais nebendrauju), iš kurių perka eilę metų ir tuo būdu ant šūdo neužsirauna (aišku būna lėvesnių partijų, bet dažniausiai jama pyktis už tą pačią kainą gavus mažesnį kapšą).
O va sykį prispyrus reikalui buvo pirkta iš auto, kur kalė Ruskoje/Powerhit radio, tai pora dūmų ir vėmalų balius ir žmogus dešra visą naktį. Pažįstamas su patirtim apšvietė, kad100% su hera maišyta buvo, bo pirmą kart heros parūkius visada šliaukini, o dar tas faktas, kad bloga anei šleikštu nebuvo, tik vėmalai ir dešra. Še tau ir gatvinė...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė PoH »

Kas ta dešra? Cia tipo apsisiki?
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė rude bwoy »

Hippie rašė:Pasakojo man čia kaimynas, kad barigos jau ir atskirai purksta stumdo. Tiesa sakant, jis ir bande acetone mirkyta.
o tas tavo kaimynas kartais vienaragio nėra matęs?
atsibodot su tuo acetonu, kiek galima? jūs bent žinot kas yra acetonas? tokio lakumo medžiagos išgaruoja be absoliučiai jokių pėdsakų per keletą minučių. purškt acetonu yra tas pats kas purškt mecininiu spiritu - po 10 minučių iš to acetono neliks jokio pėdsako, o kanapė bus tokia kaip buvus. nustokit pezėt kvailystes ir pradėkit naudotis savo galva. klounai.
BONgAQUA.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2010-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė BONgAQUA. »

teko man prieš kokius 5 metu iš Šiaulių parvežtos matyt.. Visas "karabokas" acetonu nešė.. Išgaruoja - neišgaruoja, bet kvapas tikrai jautės. O su su hera gali būt kad maišo kažkas - teko rūkyt tokios užlydytam pakely, čia Vilniuj..Bet ačiū J, viskas buvo senai.. Visi kas rūkė gerai vėmė ir poveikis visai ne pūtalo..
medical user. nu aspirinas, citramonas, ...
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Slow Stone »

BONgAQUA. rašė: O su su hera gali būt kad maišo kažkas - teko rūkyt tokios užlydytam pakely, čia Vilniuj..Bet ačiū J, viskas buvo senai.. Visi kas rūkė gerai vėmė ir poveikis visai ne pūtalo..
Va va, supranti apie ką aš, ačiū J, tai buvo tikrai seniai..
Balsi, dešra tai ne kad apsišiki, tiesiog žodis pagal skambesį labiausiai tiko būsenai nusakyt...bloga, bloga DIAŠRRA...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
edgy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: 2009-11-14, 00:33
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė edgy »

Nežinau kaip su tuo acetonu: purškia, mirko, garuoja, dar koki biesą daro ar išvis nieko nedaro, bet savaitgali teko rukyt su svetimais žmonėm ir garbės žodis skonis buvo nagų lako valiklio. Tiek pirkta, tiek auginta yra gera, jei visa tai daryta su sąžine. Man tiesiog niekad nepatinka pirkt, dažniausiai dar būna, kad perki iš draugo, kuris žino kitą draugą, kuris žino baryga, taip ir veikia sugedęs telefonas. Jei yra galimybe augint - augink.
Just a regular boy with irregular dreams.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė dumtraukis »

pas mane tai jei gauni homegrowno tai viskas ore, dazniausiai buna sativa, high ir pan, o is gatves tai visada tas stuffas pritrenkia, nudauzia ir pan, kiba vien tik indica eina ten, bet poveikis visada normalus, jokiu kvapu ar salutiniu poveikiu. tik tiek kad teko karta, su ''putikais'' kurie ima visada is gatves, pasidalinti homegrownu sativa, tai po kurio laiko gavau atsakyma, kad silpnas tas stuffas, su gatves nesulyginsi, daugiau jo nereik, mazdaug taip. todel ir ''putikai'' kabutese :D
nes pyxas artina ;)
Rašyti atsakymą