Nuotrauka Nuotrauka

Pirkta vs Uzauginta

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
z1z2z3z
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010-01-03, 21:02
Reputacija: 0

Pirkta vs Uzauginta

Standartinė z1z2z3z »

Ar toks didelis skirtumas tarp savo uzaugintos ir pirktos is barigos,kad ir sakytu kad axuienas pichas ? :|?
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė DarNe »

Negalvojau kad kam nors gali toks kvailas klausimas kilt gali... auginta tikrai daug geresne, kaip galvoji kam zmones augina?.. uzsiauginsi pats tai zinosi kad nei amfos nera
kad nemirkyta... zinosi ka turi, taspats butu klaust:
kas geriau ar Lithuanika ar pilstukas is nezinia kur pirktas ir is ko darytas...
z1z2z3z
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010-01-03, 21:02
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė z1z2z3z »

DarNe rašė:Negalvojau kad kam nors gali toks kvailas klausimas kilt gali... auginta tikrai daug geresne, kaip galvoji kam zmones augina?.. uzsiauginsi pats tai zinosi kad nei amfos nera
kad nemirkyta... zinosi ka turi, taspats butu klaust:
kas geriau ar Lithuanika ar pilstukas is nezinia kur pirktas ir is ko darytas...
Klausimas ar toks didelis skirtumas, nes jei butu taip lengva uzauginti,tai taip ir daryciau :D
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė kojak »

z1z2z3z rašė:jei butu taip lengva uzauginti,tai taip ir daryciau :D
o nelengva?
haze around me...
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė jahmate »

Ne visada esi garantuotas kad uzauginsi geresne nei pirkta, bet pliusai akivaizdus: sutaupai simtus litu ka isleistum pirkdamas, zinai kad rukai normalu stafa nepurksta nemirkyta ir tt, ir siaip dazniausiai geriau nei is gatves gauni, beto pries augindmas gali pasirinkt veisle ir mazdaug zinai ko tiketis. Vnz auginta 100 kartu geriau nei pirkta cia faktas cia net nera ka per daug aiskint.
I'm a junglistic man.
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Tadas »

Auginti įdomu, pirkti - nelabai, užsiauginęs visad turėsi stuffo po ranka, kai reikės svetelius pavaišinti ar pačiam pailsėti, pirkdamas rizikuoji neturėt :V:
A.C.A.B
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė jahmate »

Tik tiek kad kai turi - tai rukai. Taip gali ir prasipust. O per daznai pust sakykit ka norit yra lievai. Ir ten kad tik savaitgaliais pusiu sau pasakai tai taip nebuna po ranka yra tai ir paputi nemazai :]
I'm a junglistic man.
z1z2z3z
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010-01-03, 21:02
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė z1z2z3z »

Va va, kai neturi ir nereikia ir sveteliai tada atsinesha lauktuviu,o kai po ranka yra tai noras daznokai kyla :]
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė KGBkid »

Auginti yra gerai... Myli savo augintinius, puoselėji juos, o pastarieji Tau atsidėkoja (skoniu, kvapu). :] Žinai, kad rūkai ne kokį š, atsiprašant, o kokybišką stuff'ą, kuriuo gali pavaišinti ir kitus. Susilauksi komplimentų ir pagirų, kas tave skatins gilinti žinias ir tobulėti. ;)

Tik noriu pabrėžti, kad viskas priklauso nuo jūsų pačių, o ne nuo to turi daug MJ, ar mažai. Svarbiausiai saikas. :V:
Aš esu.
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Tadas »

Na aš neįpratęs dažnai pūst, tai ir problemų tokių neturiu :D anyway, turbūt nerasime nė vieno žmogaus kuris sakys, kad pirkta geriau už home made produktą ;)
A.C.A.B
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė PoH »

Nu bet i autoriaus klausima kolkas niekas ir neatsakete. Kiek ta uzauginta yra geresne uz pirkta is gatves. As rukau jau senokai, bet homegrowno nesu ragaves, cia aisq visiems kad ji yra geresne, zinai ka puti ir t.t. Bet kas esat savo uzaugine ir pirke is gatves (galbut nezinot rusies, bet tikrai gerai kabino, ta prasme tikrai nechymke), kiek ten to skirtumo is poveikio puses?
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė jahmate »

Nu tai tai is gatves irgi kazkieno juk auginta. Esu tikrai ziauriai gero stafo is gatves emes, bet ten kiek supratau tai xebra rimtai augino ir pardavinejo be jokiu nesamoniu. Bet ka esu geriausia rukes tai buvo homegrown :)
I'm a junglistic man.
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė kojak »

jahmate rašė:Ne visada esi garantuotas kad uzauginsi geresne nei pirkta
Tai savaime aišku, kad ne visada. Gal dažniau pirkta turėtų būt geresnė, nes ten profesionalai dirba. Bet kai kuriose pardavimo grandyse atsiranda gudruoliu kurie ta produktą pagadina. Ir iš viso šito kyla dar 1 klausimas: O ką mes laikom tuo "gerumu"? :)
Balsis rašė:Nu bet i autoriaus klausima kolkas niekas ir neatsakete. Kiek ta uzauginta yra geresne uz pirkta is gatves.
Maždaug 17,4 karto geresnė :D :D :D

Niekas nepasakys kiek kartų geresne, nes paprasčiausiai tai neįmanoma. Tiesiog geresnė ir tiek.
haze around me...
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė BongMachine »

Yra tekę ragaut labai linksmo homegrowno, yra tekę ragaut silpno homegrowno, yra tekę ragaut prasto pirktinio putalo, yra tekę ragaut iš barygų žostkų žudikų, zajibenu galvų, va neseniai teko tokio melynai veoletinio stafo įsigyt, kuris yra tikrai cronic shit. Tad tiek pačiam auginant, tiek perkant galima gaut įvairių rezultatų, bet visvien manau savo auginta mieliau turetu buti.
wwwwww
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė dumtraukis »

jei gyveni ten kur uzsirases, tai koks tau skirtumas ar savo augini ar imi pas ka :D supratimas tai kitoks, nekaip kai kuriu musu lietuvisku barygu
nes pyxas artina ;)
Anonymous

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Anonymous »

z1z2z3z rašė:Ar toks didelis skirtumas tarp savo uzaugintos ir pirktos is barigos,kad ir sakytu kad axuienas pichas ? :|?
Auginta ir 'baryginė'. Lygtais tą ganja iš barygų sintetina ;]] Visa ganja yra užauginta. Turint geras sąlygas gali užauginti tikrą bombą, o tuo tarpu barygų siunta gali būti niekam tikusi.
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Herbalist »

Toks vaizdas kad vėjus rašot. Sugalvojot matai skirtumų ieškot. Sakau, nelyginami čia dalykai.
Galbūt Lietuvos barygu stuffas dažnai nebūna geros kokybės, bet būna visaip. kaip toks atvejis? :)

Homegrown- Lowryderis po 2x25W lemputėm ir mikrobangėj išdžiovintas :)
Barygos siūlymas -Sharksbreath iš DNA Genetics, naudojo 600W/1m2, geras trasas, flushino pabaigoj, 5 sav. cure.

Aisku čia kraštutinumai :) bet noriu pasakyt kad Lietuvoje nelabai daug homegrowerių kurie išaugina ir subrandina taip kaip tai daro rimtai tuo užsiimantys žmonės.

Nemanau kad tie kas augina komerciniems tikslams augina sudinas veisles, dabar yra veislės kokybiškos ir su 7-8 sav. žydėjimu, 600g/m2 sudarant tokias sąlygas augalams, kokias labai retas homegroweris sugeba padaryt. O veislių tikrai yra daug gerų ir produktyvių.

Nebent jūsų baryga tik lietuvišką outdoora stumdo, arba presuotą, benzo bakuose parvežtą iš kokios olandijos (95% outdooras) po 2eur/1g.
Mazai man tenka susidurt su baryom, negaliu pasakyt ka jie stumdo.
Kazkaip abejoju ar dar tokių liko kur vadinama chemine stumdo. Skaičiau neseniai su heroinu lyg vaikam stumdė,bet manau pavieniai tokie atvejai šiais laikais net Lietuvoje. Man atrodo koks gerai išaugintas OG Kush #18 is reserva privada Lietuvoje daugumos būtų laikoma chimke H|

Ir dar, neatmeskit fakto kad tas baryga jūsų perka iš seno growerio . Ar homegrownas yra tik tai ką pats užsiauginai arba tavo draugelism kuris Pasimokė kad reik daugiau šviesos ir investavo į 250w natriuk'ą :D Augins WW :D Nespėjo prisirpt ir pusė buvo jau nuskabyta. Beje, pas barygas bent anksčiau dažnai būdavo WW, turėjo gi matai žinomesnį vardą Lietuvos putikams :) 95 metais gal ir buvo viena iš geriausių pasaulyje, bet tikrai ne šiam tūkstantmetyje :).Lietuvoje dar ir dabar manau iš daugelio barygų pirkdamas nežinosi veislės ką gaunim juo labiau nepasirinksi kurios šiandien nori, o jei paklausi kokia veislė, tai išlempos kokia pasakys, greičiausiai sakys WW :D

Mano nuomonė tokia- gerų barygų stuffas turi būti geresnis už eilinio growerio.

P.S. gyvenime tokio žodžio kaip "baryga" nevartoju :)
Bonged
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010-01-02, 02:20
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Bonged »

Herbai va kaiptik tau uzduotis. Gal yra teke matyti ar siaip is patirties zinai tai pasakyk kokia cia rusis galvoiji yra : http://www.mypicx.com/01202010/W/ Ant linko paspaudes foto pazek. Cia mano stufas ir as pats nezinau jo rusies bet zinau kad kokybiskas [:)] :bong: :x:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė Manvydas »

Herbalist rašė:Toks vaizdas kad vėjus rašot. Sugalvojot matai skirtumų ieškot. Sakau, nelyginami čia dalykai.
Galbūt Lietuvos barygu stuffas dažnai nebūna geros kokybės, bet būna visaip. kaip toks atvejis? :)

Homegrown- Lowryderis po 2x25W lemputėm ir mikrobangėj išdžiovintas :)
Barygos siūlymas -Sharksbreath iš DNA Genetics, naudojo 600W/1m2, geras trasas, flushino pabaigoj, 5 sav. cure.

Aisku čia kraštutinumai :) bet noriu pasakyt kad Lietuvoje nelabai daug homegrowerių kurie išaugina ir subrandina taip kaip tai daro rimtai tuo užsiimantys žmonės.

Nemanau kad tie kas augina komerciniems tikslams augina sudinas veisles, dabar yra veislės kokybiškos ir su 7-8 sav. žydėjimu, 600g/m2 sudarant tokias sąlygas augalams, kokias labai retas homegroweris sugeba padaryt. O veislių tikrai yra daug gerų ir produktyvių.

Nebent jūsų baryga tik lietuvišką outdoora stumdo, arba presuotą, benzo bakuose parvežtą iš kokios olandijos (95% outdooras) po 2eur/1g.
Mazai man tenka susidurt su baryom, negaliu pasakyt ka jie stumdo.
Kazkaip abejoju ar dar tokių liko kur vadinama chemine stumdo. Skaičiau neseniai su heroinu lyg vaikam stumdė,bet manau pavieniai tokie atvejai šiais laikais net Lietuvoje. Man atrodo koks gerai išaugintas OG Kush #18 is reserva privada Lietuvoje daugumos būtų laikoma chimke H|

Ir dar, neatmeskit fakto kad tas baryga jūsų perka iš seno growerio . Ar homegrownas yra tik tai ką pats užsiauginai arba tavo draugelism kuris Pasimokė kad reik daugiau šviesos ir investavo į 250w natriuk'ą :D Augins WW :D Nespėjo prisirpt ir pusė buvo jau nuskabyta. Beje, pas barygas bent anksčiau dažnai būdavo WW, turėjo gi matai žinomesnį vardą Lietuvos putikams :) 95 metais gal ir buvo viena iš geriausių pasaulyje, bet tikrai ne šiam tūkstantmetyje :).Lietuvoje dar ir dabar manau iš daugelio barygų pirkdamas nežinosi veislės ką gaunim juo labiau nepasirinksi kurios šiandien nori, o jei paklausi kokia veislė, tai išlempos kokia pasakys, greičiausiai sakys WW :D

Mano nuomonė tokia- gerų barygų stuffas turi būti geresnis už eilinio growerio.

P.S. gyvenime tokio žodžio kaip "baryga" nevartoju :)
Velniškai ilga rašliava aš nesutinku. :)
Pirma ar skirsi 250W lemputės geroj sandarioje dėžėje vienam augalui didžiulį vazoną, ir masyvų papartį užauginsi.
Ar 600w skirsi 1m2. :) Nežinau. :D
Bet asmeniškai savo auginta yra mieluma ir atgaivina tave. :D Augint pačiam smagiau ir įdomiau.
Be to įdomu ar Mr.Green užaugintas reikalas bus geresnis ar "profesionalaus" barygos LIETUVOJE (nori nenori turi pabrėžt, užsienį kitaip). :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Pirkta vs Uzauginta

Standartinė runkelis »

mr.greeno?stuffas..... :D labai geras!!!o prie ko greenas cia?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą