Nuotrauka Nuotrauka

Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė FisH3r »

Toks i skilti "Is bedos" ,bet visai skaniai : ) Keleta akimirku ir done it.
http://imageshack.us/photo/my-images/82 ... a0724.jpg/
[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė Jah »

hahaha :D pavadink "mokyklinukas" :D
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė FisH3r »

Pen-Pipe : D
exotic
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2012-01-23, 00:04
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė exotic »

http://imageshack.us/photo/my-images/17/img0121fa.jpg/
Sveiki, va mano nesenai padarytas mini bongiukas is kokoso, ikvepe ji padaryt kazkas is forumo, pamaciau ir pagalvojau kad noriu tokio :) neatrodo sioje foto jis kaip db, nes tada dregnas buvo :)
(A)
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-11-24, 12:32
Reputacija: 1

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė (A) »

Šitą 60 cm aukščio bongą radau prie Saidės upelio. Gulėjo sniege, netoli šiukšlių konteinerio. Kaušelis greičiausiai buvo iš folijos. Klijuota silikonu, tai nekaip atrodo, bet pati konstrukcija verta pagarbos. Nepanašu, kad buvo ilgai naudotas, o nepatingėta gręžt, terliotis su silikonu...
[ nuotrauka ]
Nu, OM...
Bananas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2012-01-06, 15:26
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė Bananas »

http://www.dmpipes.com/pictorial.html Nuotraukos kaip gamina rimtas pypkes. Gal žmonės, kuriem rankos auga iš teisingų vietų ir turi priėjimą prie staliaus įrankių išmoks ko naudingo. Įdėta buvo į www.reddit.com/r/trees , taigi spėju, kad ne tabaką meistras iš jos rūko.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė PsY »

ohh šita pypkė tikrai stulbinamai graži ir darbo idėta tikrai daug
PsYchotherapist
LoveMarryJane
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-01-31, 20:39
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė LoveMarryJane »

Grazi pypkute, rimtai atrodo, taip sakant ne fuflia padare zmogelis tas :))
Jahman
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-03-10, 23:28
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė Jahman »

Idomiu jus cia zmones daikciuju sugalvoje :)
kurilkinas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2014-07-27, 21:40
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė kurilkinas »

Kaip jums šis mano pačio rankelėmis gamintas 105cm "mažylis"? :D Šis bongelis teleskopinio principo, betkada ir labai lengvai eina keist dydį. min58-max105cm, arba visai išardyt, vandenuko pilasi 0,4l Metalas visiškai nerūdyjantis - maistinis vamzdis kuriuo pas mane darbe teka alus(alaus darykloi dirbu). ir jį pasigaminti užtruko vos 15minučių bulgarkės ir kempo pagalba :) superinis nedūžtantis ir nerūdyjantis galvas nunešantis dalykėlis na ir rūkosi tikrai maloniai ir skaniai :D. peace. ramuma.

[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė G. »

mldc, seni :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
oro taisytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2013-07-03, 02:11
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė oro taisytojas »

tokio dydžio bongas tai tik permatomas turi būti....
Pasyvumas irgi aktyvus
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė G. »

kodėl turi?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė Balsas »

O jei ant kojos mazojo pirstelio uzkris :) koks ko svoris :) ?
kurilkinas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2014-07-27, 21:40
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė kurilkinas »

2-3,5 kg, tikrai nedaug :D
Paskutinį kartą redagavo kurilkinas 2014-07-29, 05:48. Iš viso redaguota 1 kartą.
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė flukis »

Nieko sau... :} Man atrodo, kad tau reikia pradet gamint tokius bongus pardavimui!!! Tikrai nesveikas aparatas, teleskopinis 8|... Nenori rukyt per metrini, rukai per pusmetrini, teleskopo pagalba. Seni tai pats kieciausias, mano matytas savadarbis bongas!!! :} :V: :V: :V:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė G. »

flukis rašė:Nieko sau... :} Man atrodo, kad tau reikia pradet gamint tokius bongus pardavimui!!! Tikrai nesveikas aparatas, teleskopinis 8|... Nenori rukyt per metrini, rukai per pusmetrini, teleskopo pagalba. Seni tai pats kieciausias, mano matytas savadarbis bongas!!! :} :V: :V: :V:
Man irgi tokia mintis pirmai buvo šovusi :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kurilkinas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2014-07-27, 21:40
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė kurilkinas »

flukis rašė:Nieko sau... :} Man atrodo, kad tau reikia pradet gamint tokius bongus pardavimui!!! Tikrai nesveikas aparatas, teleskopinis 8|... Nenori rukyt per metrini, rukai per pusmetrini, teleskopo pagalba. Seni tai pats kieciausias, mano matytas savadarbis bongas!!! :} :V: :V: :V:
ačiū :D neišeina ten kiek tik nori pasiimt to vamzdžio, o pirkt jis tikrai nėra pigus. Dirbant kilo tokia idėja, tai ir pasidariau šiaip iš lempos nededant į tai jokių pastangų :] . Tiesą sakant dar nebuvo tokio žmogaus kuris yra rukęs per jį ir kuriam jis nepatiktų. Turėjau vieną stiklini gan ispudingą, atsiėjo jis man apie 300-400lt porą mėnesiu neatlaikė ir sudužo, na ir akrilini sudaužyt sugebėjau dar anksčiau irgi gan neblogą :D tai nusprendžiau, kad nėra tixslo pirkt ten juos ir pinigus metyt vėjais, pasigaminau ši ir galiu pasakyt jis niekuo neprastesnis už pirktini ir dėl dūmo ataušinimo, plaunasi taipogi gan lengvai ir pliusas tame, kad nesuduš tikrai. Nuvirtus ant šo no niekas net neatkreipia dėmėsio o tiesiog atgal ideda tinklelį, pripila vandens ir rūkymo ritualas tęsiasi toliau |.|) . Transoportavimas irgi nėra sunkus, išardai imeti i kuprinę ir i kelią :D :x: :bong: Vakarykštę dieną kaiptik buvom su draugu su kuriuo visada pučiam dviese dažniausiai, na dar ir trečią prikabinom norėjo parukyt, o jis pasigirt būdavo megėjas - aš čia va daug ir ilgai rukau daug reikia man ir panašiai. Galų gale viskas gavosi taip, kad uždėjus pagyrūnui porą pusėtinų kaušelių ir paleidus muzikos gulejo ant sofos su rankomis kišenėse ir negalejo galvos pakelt, suprast ką kalba irgi buvo gan nelengva ir tai truko irgi netrumpai, gavosi toks savotiškas trip'as, atlūžimas. :D :twisted:
Mantas_Cyrex
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2015-05-11, 17:29
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė Mantas_Cyrex »

Noriu pasidaryt savadarbi bongą, t.y iš butelio, folijos, bet reikia ir kaušiuko (bowl), nesugalvoju iš ko padaryt, turit patarimų?
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: Savadarbiai Rukymo Aparatai [su foto]

Standartinė kaciarasyt? »

yra tokiu pypkuciu samane maciau, viena nusipirkau, uz 4e liktai tokia metaline, isardoma, ja galima pertvarkyti i bongo adapteri su tokiu ziedu kur ant varzto uzsisuka (pamirsau kaip vadinasi) bet koki paemiau ir tiko, nepraeina oras, jokiu kliju, plasmasiu nereikia, tik ant apacios tusinuka idejau kad i buteli ikist galeciau, bet to tusinuko nepasiekia tokia temp kad issilyditu, ziauriai geras dalykas ;) :bong:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas