Nuotrauka Nuotrauka

Koks poveikis jei per daug pripalini?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
wanile
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2004-07-18, 14:47
Reputacija: 0

Standartinė wanile »

<Sigmai> 1-a karta zoles pabandziau priesh 4 metus,tada pusdawau retai,mazdaug priesh metus pradejau pust normaliai,o shia vasara ishwis non-stop.
<Dreamofsilence> pritariu,kad kartais imanomas pykinimas nuo "shwarios zoles".O shiaip tai man nebuna jokiu pykinimu skrendant,waziuojant ar pan.Ir organizmas nesunkiai toleruoja swaig.medz. :)
Dabar kogero supratau kodel man buvo chujowa:priesh tai per nakti shwentem draugo gimtadieni,dar pagerem,ryte nei kiek nepamiegojau,net nepawalgiau zmonishkai ir pawakary nuwariau ypust.
Wakar wel yputem po 4irti,buvo viskas ok :D -jokiu parkiu,pykinimu ir pan.
Tikiuosi,tox shudinas kartas man buwo 1-as ir paskutinis :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Priklauso nuo to ar atsakingiau pradesi ziuret i putima.

As neskau, kad reik but visisku asketu. Nedaputimas daznai buna blogiau uz perputima. Bet reik saugot save.
wanile rašė: Tikiuosi,tox shudinas kartas man buwo 1-as ir paskutinis :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

ash nedapuciu arba perpuciu tik rukant jointus maishytus su tabaku.Su kitom rukymo priemonem visada gaunasi tas ko reik :)
:x: So high,now how high can you go?:x:
ganja
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-07-20, 00:39
Reputacija: 0

Standartinė ganja »

niu man kai rukom homegrowa ir as perrukau nu koki1 gr ant vien saves tai poveikis kox kaip nuo ratu jei tik judi nesustoji jei sustosi iskart uzmigsi taip isvidaus sildo kad ehh nu grynai kaip nuo geru ratu
jei perukau hemines zoles stogas vazuoja viskas aplinkuj nervoja maziausias garsas maziausia sviesa nori tik uzsidaryt savyje tarp keturiu sienu tamsoj ir meldiesi kad tai kuo greiciau baigtusi o laikas tarsi sustoja ir atrodo kad kuo daugiau laiko praejo tuo stipriau hemke veikia
ganja
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-07-20, 00:39
Reputacija: 0

dds

Standartinė ganja »

niu man kai rukom homegrowa ir as perrukau nu koki1 gr ant vien saves tai poveikis kox kaip nuo ratu jei tik judi nesustoji jei sustosi iskart uzmigsi taip isvidaus sildo kad ehh nu grynai kaip nuo geru ratu
jei perukau hemines zoles stogas vazuoja viskas aplinkuj nervoja maziausias garsas maziausia sviesa nori tik uzsidaryt savyje tarp keturiu sienu tamsoj ir meldiesi kad tai kuo greiciau baigtusi o laikas tarsi sustoja ir atrodo kad kuo daugiau laiko praejo tuo stipriau hemke veikia
ganja
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-07-20, 00:39
Reputacija: 0

dds

Standartinė ganja »

niu man kai rukom homegrowa ir as perrukau nu koki1 gr ant vien saves tai poveikis kox kaip nuo ratu jei tik judi nesustoji jei sustosi iskart uzmigsi taip isvidaus sildo kad ehh nu grynai kaip nuo geru ratu
jei perukau hemines zoles stogas vazuoja viskas aplinkuj nervoja maziausias garsas maziausia sviesa nori tik uzsidaryt savyje tarp keturiu sienu tamsoj ir meldiesi kad tai kuo greiciau baigtusi o laikas tarsi sustoja ir atrodo kad kuo daugiau laiko praejo tuo stipriau hemke veikia
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

heh cia del tu garsu jau izmena pagavai:)jei nenori ju girdet gali negirdet...:)
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

idomiai cia - zole su ratais lyginti... 8|

"geri ratai" - cia tipo kas per paukstis? pagaminti is svariu cheminiu medziagu? ar kazkaip net nzn... :|?

vienu zodziu, keistas homegrown'as pas jus ten kazkox, as net amo netekau ir nebezinau ka pasakyt H|
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: dds

Standartinė rude bwoy »

ganja rašė:niu man kai rukom homegrowa ir as perrukau nu koki1 gr ant vien saves tai poveikis kox kaip nuo ratu jei tik judi nesustoji jei sustosi iskart uzmigsi
o nuo ratu uzmiegama?
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Re: dds

Standartinė oxyd »

ganja rašė:niu man kai rukom homegrowa ir as perrukau nu koki1 gr ant vien saves tai poveikis kox kaip nuo ratu jei tik judi nesustoji jei sustosi iskart uzmigsi taip isvidaus sildo kad ehh nu grynai kaip nuo geru ratu
jei perukau hemines zoles stogas vazuoja viskas aplinkuj nervoja maziausias garsas maziausia sviesa nori tik uzsidaryt savyje tarp keturiu sienu tamsoj ir meldiesi kad tai kuo greiciau baigtusi o laikas tarsi sustoja ir atrodo kad kuo daugiau laiko praejo tuo stipriau hemke veikia
man atrodo tu ne i ta foruma pataikei ratininke
:x: So high,now how high can you go?:x:
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

jis norejo pasakyt kad kol nesustoji velka kaip nuo ratu,kai prisedi uzmiegi:)o apie ratus cia kalbeti tiknai nevieta:)
maziusss
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2004-09-05, 13:47
Reputacija: 0

Standartinė maziusss »

tai kas pas tave per sienas jai suputi g ir tada buna kainuo ratu :] cia po gramo normlalios
ganja rašė:niu man kai rukom homegrowa ir as perrukau nu koki1 gr ant vien saves tai poveikis kox kaip nuo ratu jei tik judi nesustoji jei sustosi iskart uzmigsi taip isvidaus sildo kad ehh nu grynai kaip nuo geru ratu
jei perukau hemines zoles stogas vazuoja viskas aplinkuj nervoja maziausias garsas maziausia sviesa nori tik uzsidaryt savyje tarp keturiu sienu tamsoj ir meldiesi kad tai kuo greiciau baigtusi o laikas tarsi sustoja ir atrodo kad kuo daugiau laiko praejo tuo stipriau hemke veikia
techstylism VIP aka Shopkines
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: [b]PYKINIMAS[/b]

Standartinė naktibaldas »

Muscaria rašė:PYKINIMAS

mano galva del pykinimo... apskritai tai reiktu cia medika pririst prie sios konfos...

naturali organizmo reakcija i visokius nuodus - atmetimas, arba vemimas.
tai pirmas savisaugos budas, kai i organizma patenka nuodu.
tai kuo cia stebetis kad kartais pykina.

Klausimas: kodel nepriprantama?

a x.z.
as ne medikas. lai acako skrandziologai...

_
siaip jei nuo zoles vemi tai reiskia kad 100% hymke rukei, nes thc yra vienas is geriausiu pykinimo slopintuvu!
del ko ji skiriama ligoniams kuriems atliekama chemoterapija ir kuriems tas pykinimas yra ypac aktualus :idea:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

soldja rašė:dar noreciau shiek tiek prideti. pykinti gali ir silpnos shirdies zmones. kaip visi zinome, stuffas musha kraujo spaudima, o shirdininkams tai yra pavojinga.
ka daryti tokiu atveju? dazniausiai pakanka naturaliu kraujo spaudima kelianciu produktu, pvz stiprios kavos.
pyhas kelia kraujo spaudima o ne musa!
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

naktibaldas rašė:pyhas kelia kraujo spaudima o ne musa!
šaltinis: http://amazing-nature.com/info/canabis.htm

cituoju:
Autonomic effects: blood-shot eyes, decrease of blood pressure, anti-glaumcome effect, dilatation of the bronchial tree, stimulation of appetite and anaesthetic properties.
jah is da solushion
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

soldja rašė:
naktibaldas rašė:pyhas kelia kraujo spaudima o ne musa!
šaltinis: http://amazing-nature.com/info/canabis.htm

cituoju:
Autonomic effects: blood-shot eyes, decrease of blood pressure, anti-glaumcome effect, dilatation of the bronchial tree, stimulation of appetite and anaesthetic properties.
nu o man vienas paramedikas sake shita bairi..nes retkarciais tekdavo vaziuot i iskvietimus kur hebra perpute budavo. tai sake kad spaudima pirmoj eilej reikia numusti kad neistiktu insultas ar infarktas.
nors kita vertus jei jau net greituskes hebra kvietinejasi tai neaisku ka jie ten ir vartojo... gal zole su amfu primaise !(
beje as visad galvodavau kad raudonos akys tai auksto spaudimo pozymis :?:
bet man daugiau iputus sirdis kalatojasi- aiskiausias auksto spaudimo pozymis( nors dazniausiai dar ir pageres bunu kas irgi kelia spaudima..karoc nesuprasi:) )
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Matai, jeigu nesi priprates prie pycho navarotu, tai suputes koki netgi ketvirti vienas gali ir kuniga pradeti kviestis:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

naktibaldas rašė:beje as visad galvodavau kad raudonos akys tai auksto spaudimo pozymis :?:
raudonos akys yra išsiplėtusių venų, o ne pakiluisio kraujo spaudimo pasekmė. jeigu kraujo spaudimas nuo pyxo kiltų, netrauktų ant mieguistumo - tai manau yra visiem suprantama.
jah is da solushion
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

naktibaldas rašė:nu o man vienas paramedikas sake shita bairi..nes retkarciais tekdavo vaziuot i iskvietimus kur hebra perpute budavo. tai sake kad spaudima pirmoj eilej reikia numusti kad neistiktu insultas ar infarktas.
ir apskritai, kad perpūtusiam žmogui reiktų kviest paramedikus - totali nesąmonė. apie infarktą ar insultą aš net nebekalbu - briedas visiškas. minėtas paramedikas tikriausiai turėjo omenį xemikus.
jah is da solushion
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

soldja rašė:
naktibaldas rašė:nu o man vienas paramedikas sake shita bairi..nes retkarciais tekdavo vaziuot i iskvietimus kur hebra perpute budavo. tai sake kad spaudima pirmoj eilej reikia numusti kad neistiktu insultas ar infarktas.
ir apskritai, kad perpūtusiam žmogui reiktų kviest paramedikus - totali nesąmonė. apie infarktą ar insultą aš net nebekalbu - briedas visiškas. minėtas paramedikas tikriausiai turėjo omenį xemikus.

nu matai vienas dalykas ka jis sake vartojes..ir ka is tiesu vartojo;) bet kai pamatavo spaudima tai sake kad zmogui rimtai ne kas buvo.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Koks jausmas kai per daznai pripalini?
    Sigma » » forume Legalus forumas
    89 Atsakymai
    38602 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas teknyu
  • Vienas didelis, ar daug mažų?
    Gusto » » forume Herbariumas
    54 Atsakymai
    46775 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas energetiniai gluosniai
  • Daug saldainių kažkas gaus?
    Skersavojau. » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    5118 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Paaiškinimas žmogui, kad rūkyti per daug negerai.
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    17 Atsakymai
    8008 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GanjaManas
  • Poveikis atminčiai
    fluxas » » forume Legalus forumas
    7 Atsakymai
    4321 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Lar