Nuotrauka Nuotrauka

Kova su miegu

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
z1z2z3z
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010-01-03, 21:02
Reputacija: 0

Kova su miegu

Standartinė z1z2z3z »

Sveiki !
Papasakokite chebra kaip kovojat su miegu parukius :]
Atrodo lyg ir ne persirukau, bet vis ima miegas, kartais net labai ziauriai, o taip noretusi dar pasedet, neit miegot ir pasimegaut poveikiu :}
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė jahmate »

Dar parukom :) Nors ties tam tikra riba dar labiau parukius iskart miegot nueini :D O siaip kazka reik veikt nes jei sedi ir kimarini tai 100% kad nueisi miegot.
I'm a junglistic man.
z1z2z3z
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010-01-03, 21:02
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė z1z2z3z »

Sunku labai prisiverst ka nuveikt :D nors jei pradedi daryt, tai atrodo kad normaliai, o kai ziuri filma ir lango pusvalandi neuzdarai nors ir labai salta, nes tingi tai ziauru :]
Lietuvis
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2010-02-17, 16:53
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė Lietuvis »

Na nezinau retai kada miegas ima :) Net kaiptik atvirsciau parukes galiu puse nakties prie kompo prasedet nes ten taip viskas idomu :D Dazniau buna kad grysti parukes pavalgai nu ir tada jau taip aptyngsti :D O kariaut tai nezinau uzsiimk kazka aik y virtuve vandens kokio ikalk dar kanors nuaik ir turetum prasiblaskyt ;)
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė PositiveVibe »

Nekovojam :) Fight the ocean and you'll drown.
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė Dendis »

Geriausia stumt prikolus tada nors ir nori miego neina uzmigt nes tiesiog is juoko neina to padaryt :V:
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė Tadas »

jahmate rašė:Dar parukom :) Nors ties tam tikra riba dar labiau parukius iskart miegot nueini :D O siaip kazka reik veikt nes jei sedi ir kimarini tai 100% kad nueisi miegot.
Būtent. Save labai nesunku nuteikti kad nenori miego, ir kai randi užsiėmimą visi miegai praeina :)
A.C.A.B
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė Legalize it! »

ya ya, kai pradedi "vtykat" tai taip ir buna, gali stovedamas nuluzt, taigi reik rydentis nuo kalno, tikrai neuzmigsit :V: :V:
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė Kotelis »

pats nebandziau bet patare, cia chirurgai tokius mixus daro kad pastovet ant koju 5 val kai operuoja. 3 saukstai ant nemazo puodelio indiskos tirpios kavos (cia pagal skoni galima ir daugiau) puse citrinos isspaust,1 sauksta balzamo ( kazkoks latviskas brendis ar kas ten) ir saukstas medaus. sake labai pramusa nuo miego ir nesitingi :)
Happy like hipo, you understand? ! :-O
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė Legalize it! »

ka tu nusisneki? :DDDDDDD
Pas juos kojos medines [:)]
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė Kotelis »

jei tarkim buna extra atvejai ir kokia 4 ryto reikia operuoti zmogu, o ta operacija trunka 5 val, juk chirurgai irgi zmones o ne robotai, o per ta mieguistuma galima padaryti kokiu tai klaidu, letesne reakcija ir t.t tai vat ir reikia kazkokio tai dalyko kad uzmustu visa ta mieguistuma ir nuovargi. nieko as cia nenusisneku :V:
Happy like hipo, you understand? ! :-O
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė raMa »

Aš kai dirbdavau parom tai gerdavau kavą tirpią+kolą+redbull bet čia sveikatos žalojimas :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė Slapukas »

raMa rašė:Aš kai dirbdavau parom tai gerdavau kavą tirpią+kolą+redbull bet čia sveikatos žalojimas :)
As ir ipratau atsigert energetinio 1-2 skarbonkes. Draugai ima alaus, bet man tai jo visiskai nesinori ir dar ziuri mazdaug "tau viskas gerai? alaus negersi?". Zinau, kad negerai sveikatai, bet kai retai rukau, tau nieko tokio :).
P.S. O kolos labai vengiu, nes ten tai nuodas belekoks, nors is kitos puses beveik viskas siais laikais kenkia.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Kova su miegu

Standartinė DarNe »

Slapukas rašė:
raMa rašė:Aš kai dirbdavau parom tai gerdavau kavą tirpią+kolą+redbull bet čia sveikatos žalojimas :)
As ir ipratau atsigert energetinio 1-2 skarbonkes. Draugai ima alaus, bet man tai jo visiskai nesinori ir dar ziuri mazdaug "tau viskas gerai? alaus negersi?". Zinau, kad negerai sveikatai, bet kai retai rukau, tau nieko tokio :).
P.S. O kolos labai vengiu, nes ten tai nuodas belekoks, nors is kitos puses beveik viskas siais laikais kenkia.
kola toks pat nuodas kaip ir energetinis gerimas. eergetini gerkit tik tada kai labai reikia but budriems ir nemieguistiems, nes jis labai kenkia....labai labai.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė jahmate »

As tai neprpopaguoju energetiniu nu lb retai isgeriu, o su alkoholiu tai neduok dieve maisyt. Esu bandes tokio feniletilamino tipo jis kazkiek kaip stimuliantas veikia, bet man neitin patiko, o zianant kad jis tik vienu radikalu skiriasi nuo amfetamino tai kazkaip nzn... Nors tas fenilas yra ta medziaga tas vadinamas laimes hormonas kruis issiskiria musu smegenyse kai pvz isimylime arba siaip kazkas gero buna ir tuo paciu dar stimuliuoja kazkiek. Is esmes su juo nieko blogo nera nu bet vistiek as skeptiskai ziuriu i tokius visokiu papildus.
I'm a junglistic man.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė PositiveVibe »

jahmate rašė:Nors tas fenilas yra ta medziaga tas vadinamas laimes hormonas kruis issiskiria musu smegenyse kai pvz isimylime arba siaip kazkas gero buna
Ar kartais nemaišai su dopaminu ir serotoninu?
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė jahmate »

Biski ne taip pasakiau nu jis paskatina situ hormonu issiskyrima kiek suprantu sukelia tokia kaip euforija, energijos antpludis bet neitin stiprus. Jo yra sokolade del to daug kas pavalge sokolado pasijaucia laimingesni, bijau sumeluot bet rodos issisikira ir smegenyse jis nors tiksliai nzn.
I'm a junglistic man.
Rukalas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010-03-03, 14:17
Reputacija: 0

Re: Kova su miegu

Standartinė Rukalas »

Nekovojau niekada su miegu :]

Tiesiog eini prikolini , kazka veiki ir apie miega negalvoji :}
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Biologinė kova - boružės
    Optimistas » » forume Kenkėjai
    3 Atsakymai
    9925 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Herbas
  • Moderatoriam-kova su bukais pradinukais
    RED&WHITE » » forume Prašau žodžio!
    39 Atsakymai
    21887 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis