Nuotrauka Nuotrauka

kaip zmones apsiruke uzsiparina

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

Sigma rašė:Pradejau visokiose tabako skyriuose ir mazoj indijoj parint pardavejas aiskindamas, ka zolininkai ir kodel perka:)) Tegul pratinas jos prie zmoniu:)
ir ka jos i tai? ;)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Mazoj indijoj pasake, kad jie zole neprekiauja:))))) Bet tikriausiai susidomejo:))))
BOB - Bombs Over Bagdad!
osiris
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2004-11-15, 20:11
Reputacija: 0

Standartinė osiris »

man tai parke buvo vienam Unexpected movement tuse ... krc prisiputem ten su kazkuo xalevai ir jamaiku (tox gerimas su %%%) prisigeriau tai krc viso tuso metu buvau tranze ... draugelis vapsie pasakojo atsiminimus tai viena akimirka zmones yra kita ne... nu jam ciuju zostkiau negu man buvo :D
Spek kas? :)
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

puciantys zmones labai ishimtinai retai atvejais usiparina. o va nepuciantys... netycia paruko... nu ir prasideda tripas... gliucina kad ko nors nepadare... prabila sazines balsas... pasijunta blogai del ko nors... oi daug yra tokiu paprastu gyvenimishku parkeliu kurios mus lydi kiekviena diena, ova putalas jas ishkelia i prieki ir sureikshmija.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Nesi keliolika lapu is vieno pastato galo i kita, keliskart suskaiciuoji kiek ten ju, bet atejus i ju pristatymo vieta vistiek reikia "pasitikslinti" :]
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

nu ka ash zinau... be reikalo neskaiciuoju nieko... ir ishviso kiekvienas supranta parinimasi kitaip. nezinau kodel bet taip yra. sitas zodis turi nemazai prasmiu. va kaip tik gime naujos temos pavadinimas: ka reishkia zodis "PARKE"
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

bliambaaaaa, vakar vakare iputem truputi, ir pasipainiojo man po ranka bliam kazkox spaminis reklaminis laikrastis su visokiais skelbimais 8/ visus 4 puslapius nuo a iki z perskaiciau! !( ir svarbiausia kad atsitraukt negalejau, ir kuo smulkesnem raidem ten buvo parasyta tuo man idomiau buvo :] bliam bliam... bet tai kai perskaiciau su kokiu palengvejimu ant sirdies as ji atidejau... !( tipo uufff, koki darba padariau :] bet dabar nieko neatsimenu!!!! 8| ai dar is pradziu kita laikrasti latviskai garsiai skaiciau, tai sukeliau daug juoko savo draugui su savo akcentu lietuvisku minkstu tokiu :]
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

ir tau atrodo kad cia parke? :] nu man tai daugiau panashu i prikola...
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

a kur sakiau kad parke? 8/ siaip pasipasakot norejau, bet tingejau tinkamo topiko ieskot 8)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

dreamofsilence rašė:bliambaaaaa, vakar vakare iputem truputi, ir pasipainiojo man po ranka bliam kazkox spaminis reklaminis laikrastis su visokiais skelbimais 8/ visus 4 puslapius nuo a iki z perskaiciau! !( ir svarbiausia kad atsitraukt negalejau, ir kuo smulkesnem raidem ten buvo parasyta tuo man idomiau buvo :] bliam bliam... bet tai kai perskaiciau su kokiu palengvejimu ant sirdies as ji atidejau... !( tipo uufff, koki darba padariau :] bet dabar nieko neatsimenu!!!! 8| ai dar is pradziu kita laikrasti latviskai garsiai skaiciau, tai sukeliau daug juoko savo draugui su savo akcentu lietuvisku minkstu tokiu :]
man labai panashiai buwo ;)
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

dreamofsilence rašė:a kur sakiau kad parke? 8/ siaip pasipasakot norejau, bet tingejau tinkamo topiko ieskot 8)
tai sukurk tinkama topika 8) pvz.: kaip zmones neusiparina papoote :)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Antra kart matau kai kabinejies tada kai zmogus relaxuoja. Taip gi negalima 8| Gal todel ir neistempiau klp ilgeu nei du metus, nes ten zmones viska suvokia truputi kitaip :]
Pomidoras rašė:ir tau atrodo kad cia parke? :] nu man tai daugiau panashu i prikola...
senis
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2003-08-10, 20:03
Reputacija: 0

Standartinė senis »

Na parinausi ir aš kai dar tik pradejau :x: rukyti, bet po to kažkaip pradėjau kontroliuoti viska, kai apsiputi stengies apie rimtus dalyksu negalvoti, atsipalaiduoti. Nors mašina teko daug kartu vairuoti apsiputusiam, bet viskas gaunas kaip automatiškai, ir nesinervuoji ir viskas normaliai, tik reikia važiuoti lečiau nes reakcija pablogeja. nors anksčiau tai parinausi vairuodamas. Kai kurie draugai išvis beveik po putimo praejus valandai užsigruzina beveik visada, bet kai pabande vienkart high [na karoce silpnos lengvos žoles], tai labai patiko, jokiu parkiu vien tik juokas ir tt.

Papraščiausiai negalvokite apie sudetingus dalykus apsipute, nebent to norite :)
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

bl nzn ar cia is tikruju taip buvo ar uzsiparinau bet nu nx,stoviu pardoj apsiputes ir gale manes kazkokios dvi panos stovi,ble ir kalba kelis zodzius lietuviskai kelis rusishkai kelis anglishkai,nu nx galvoju nesamone taip nebuna prirukius :))) ble nu ir vel girdziu skirtingom kalbom kalba :] taip ir nesupratau kas ten buvo... :] galvojau gal mato kad apsiputes ir ant prikolo taip kalba... :)
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Donatello rašė:bl nzn ar cia is tikruju taip buvo ar uzsiparinau bet nu nx,stoviu pardoj apsiputes ir gale manes kazkokios dvi panos stovi,ble ir kalba kelis zodzius lietuviskai kelis rusishkai kelis anglishkai,nu nx galvoju nesamone taip nebuna prirukius :))) ble nu ir vel girdziu skirtingom kalbom kalba :] taip ir nesupratau kas ten buvo... :] galvojau gal mato kad apsiputes ir ant prikolo taip kalba... :)
as kai Latvijoj mokiausi, praktiskai visi musu univero studentai tarpusavyje snekedavo anglu-latviu-lietuviu-rusu kalbu misiniais. Svarbiausia kad taip snekedavosi ne tik lietuvis su latviu, bet ir snekedamiesi lietuvis su lietuviu jau kokiam antram kurse nebegaledavo isreiksti dorai minciu neipyne anglisku ar rusisku zodziu.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

na ne ten netaip kalbejo :) as suprantu mazdaug kaip pas tave ten latvojoj, o cia pakalba pakalba lietuviskai,po to pakalba angliskai paskui anglishkai:) normalei be jokiu zaparkiu :]
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Mane iputus maloniai parina eiti ir judinti i visas salis galva kad vaizdas kuri mato akys butu truputi isplaukes :)))
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

nesenai supratau kokia NEREALIAI maloni parke yra pusti mentam i alkotesteri ;) po nerealaus tuso The laboratory,apie 8 ryte,vaziuojant link namu sutabde (vaziavom kazkur rytini dzhoni supesht) ir liepe pust i akis paziurejas :) is mento akiu maciau kad jis iskart pamane (ooo sitas tai jau papuole) trindamas rankas nusivede pas savekdave poost,papuciau,0.0.0.0....mentas i mane..i alkotesteri...i akis man...i alkotesteri....duoda teises ir sako: nu turbut vaziuok...:D o man pzda vos ant koju pastoviu ;)...


precious moments of life..
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

ai dar : nusiputus prie augalu geriau nelyst(nu man bent jau)..
nesenai scroga baiginejau pripeshes..jis jau uzdetas buvo kad augalai apsiprastu) bet nepriraishioti buvo jie..tei tipo pataisyt kai kurias sakeles reikejo ir priraisiot..atrodo nesunku...baigesi tuom kad kita diena perrisinejau i pora sakeliu nulauzeu ;]
skaudi patirtis cia buvo ;)
senis
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2003-08-10, 20:03
Reputacija: 0

Standartinė senis »

Donatello rašė:bl nzn ar cia is tikruju taip buvo ar uzsiparinau bet nu nx,stoviu pardoj apsiputes ir gale manes kazkokios dvi panos stovi,ble ir kalba kelis zodzius lietuviskai kelis rusishkai kelis anglishkai,nu nx galvoju nesamone taip nebuna prirukius :))) ble nu ir vel girdziu skirtingom kalbom kalba :] taip ir nesupratau kas ten buvo... :] galvojau gal mato kad apsiputes ir ant prikolo taip kalba... :)

na pvz man užknisa kai vilniuj važiuoji trulu ir už nugaros bazarina rusu ar surusėjusiu lietuvių jaunimėlis :bl bl nx bl nx, dibilas, nižinau ir dar visokia laužita LT kalba. Puse rusiškai puse lietuviškai, tai užkisa. O ypač kai mergos su tokiu kekšišku akcentu, tai pyzda X(
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kokie mes žmonės?
    hotic3 » » forume Prašau žodžio!
    15 Atsakymai
    7380 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    595 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Kaip dziovinti?
    Anastasija » » forume Outdoor
    3 Atsakymai
    4503 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas STALKER
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    51218 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy
  • Kaip rukot 2 suktines?
    Afro smoke » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    11833 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis