Nuotrauka Nuotrauka

kaip zmones apsiruke uzsiparina

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

senis rašė:na pvz man užknisa kai vilniuj važiuoji trulu ir už nugaros bazarina rusu ar surusėjusiu lietuvių jaunimėlis :bl bl nx bl nx, dibilas, nižinau ir dar visokia laužita LT kalba. Puse rusiškai puse lietuviškai, tai užkisa. O ypač kai mergos su tokiu kekšišku akcentu, tai pyzda X(
o pac saves neuzknisi? :)

man bl bl nx bl irgi ausi rezia, bet manau visi be isimties mes situos zodzius vartojam - tik vieni daugiau, kiti maziau. juokingiausia man cia latvijoj - yra tokiu latviu, kurie nei zodzio rusiskai nezino ir varo kad jau ko ko, o sitos kalbos tai jie tikrai gyvenime nesimokys ir nevartos, nes rusai yra tokie anokie visokie, okupantai zudikai siurbikai, o keikiasi tie latviai ne kaip kitaip o butent rusiskai... juokinga ir graudu.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

generolas rašė:Antra kart matau kai kabinejies tada kai zmogus relaxuoja. Taip gi negalima 8| Gal todel ir neistempiau klp ilgeu nei du metus, nes ten zmones viska suvokia truputi kitaip :]
Pomidoras rašė:ir tau atrodo kad cia parke? :] nu man tai daugiau panashu i prikola...
tai gerai padariai kad ishvazevai, vienu nesusiprateliu maziau ar daugiau nieko nekeicia... :) o kabinesiuos kiek noresiu 8) ir pasikeask tu po pernyksciais lapais :!: :)))
senis
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2003-08-10, 20:03
Reputacija: 0

Standartinė senis »

dreamofsilence rašė:
o pac saves neuzknisi? :)

saves neuzknisu :) nes kai buvau tokio amžiaus tai tokiu žodžiu dar nežinojau :), o dabar viskas su saiku ir yra kitokiu norm žodžiu kuriuos galima pakeist vietoj keiksmažodžiu. Tobulybė nera
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kai sia savaite man elektra neleido numirt ir rozete taip konkreciai nusveite abi mano rankas nuo skirtingu faziu, mano pirmi zodziai buvo:
- EIK TU NACHUI!
:)))))))
O poto dar ilgai ja keikiau:) Ir nebedraugausiu su ja daugiau niekada! Nemyliu jos! :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Sigma, o paklause taves elektra? :)))
Ir isvis ko tu ta rozete su elektra graibei?:))))) Ner ten pastave tokio rycego kad visa elektros tiekima atrubint?:) Mane kiek atsimenu kokius 6 kart normalei krate, jausmelis geras:) Dabar kol keliskart neisitikinu, kad saugu tol nelieciu jokiu laidu.
Sigma rašė:Kai sia savaite man elektra neleido numirt ir rozete taip konkreciai nusveite abi mano rankas nuo skirtingu faziu, mano pirmi zodziai buvo:
- EIK TU NACHUI!
:)))))))
O poto dar ilgai ja keikiau:) Ir nebedraugausiu su ja daugiau niekada! Nemyliu jos! :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Yra tas rycegas:))) poto iskart ji atjungiau:)))) O su rozete bandziau susidraugaut:/
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

As apsirukes galiu valandu valandas tobulinti savo audio sistema namie :) Dabar kiekvienam virsutiniam kambario kampe po kolonele, tai skamba gerai - zmones akis i virsu kelia. Kazkada sedejau ant palanges dzointa rukeu. Eina zmogelis ir klausia manes koks cia klubas :)))
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

reikejo pasakyti kad: DISCOTEKA KAMU DO 15. Rukom zole, geriam vodke ir visaip kitaip svaiginam jaunaja visuomenes daly. :)
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Ble o jei taip apsirukius elektra nukrestu... :))) nu nx.. :)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Jo. Ir taip jau pis*si po langais geria vodke ant suoliuko ir panasiai
Gal dar reikejo sakyt kad xtc dalinu, kad ne tik savaitgaliais bet ir paprastais darbo dienu vakarais netureciau ramybes?
Nu o seip levas bajeris, pats sakyk
Pomidoras rašė:reikejo pasakyti kad: DISCOTEKA KAMU DO 15. Rukom zole, geriam vodke ir visaip kitaip svaiginam jaunaja visuomenes daly. :)
Pomidoras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: 2004-05-20, 14:09
Reputacija: 0

Standartinė Pomidoras »

nepatinka uostyk pimpa :]
Markutė
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2004-09-27, 19:39
Reputacija: 0

Standartinė Markutė »

Pomidoras rašė:nepatinka uostyk pimpa :]
:))) :D :)))
GanJA_faRmer
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2004-12-09, 13:50
Reputacija: 0

Standartinė GanJA_faRmer »

Va as si pirmadieni su draugeliu pries paskaitas legvuti --==::~~ surukem. Bet pasirode ne toks jis ir lenguvtis, kai atsisedau auditorijoj ir ant pacio linksmumo pakviete mane prie lentos. Pasitaike ir uzdavinis neblogas, sprende DESTYTOJAS puse paskaitos, nes as tik stovejau ir bandziau suprasti kas cia yra, ir ko jis nori is manes. Tai kai isejom parukyt per pertrauka, tai ant tiek uzsiparinau, kad jau nebelabai supratau kas kur ir kaip 8)
milker
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2004-12-12, 22:50
Reputacija: 0

Standartinė milker »

:] ash taj visada susiguzhiu y groozo kamuoliuka,bet tik ant pachio galo ;]] ishpradzhiu taj zjb buna :!:
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

generolas rašė:As apsirukes galiu valandu valandas tobulinti savo audio sistema namie :) Dabar kiekvienam virsutiniam kambario kampe po kolonele, tai skamba gerai - zmones akis i virsu kelia. Kazkada sedejau ant palanges dzointa rukeu. Eina zmogelis ir klausia manes koks cia klubas :)))

Man tai idomu kaip tas tobulinimas vyxta ?

As tai suprantu kaip detaliu upgreidinima...

O tu parukai ir perstumdai ja is vietos i kita,ar pakabini kur nors ? Ka jau ten priputes gali labai sutobulint ?
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Gali jausti garsa taip ko neapsirukes nejausi ir nesuprasi. Man sy savaidgaly panasiai buvo. Kaip apsigrybinau ir ant virsaus uzpuciau. Ir ziurejau erotiny filma ir supratau kad erotika yra menas. Taip mane jis uzvilko ta muzika visi judesiai viskas na nearelu.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Re: ;]

Standartinė morf »

Taip jau gavosi kad as apsiputes galiu daryti betka. Galiu dirbti, bendrauti su maloniais zmonem, mokytis, skaityti knygas ir laikrascius, myletis, gerti, eiti is proto, galiu daryti viska, ka darau nerukes ir beveik neuzsiparinti. Arba uzsiparinus greitai atitaisyti klaida, kad niekas nesuprastu.
Paskutinis audio sistemos tobulinimas buvo: koloneles namie keturiuose kampuose palubej - dvi sony ir dvi s30 =] Laidus pakeiciau, prijungiau visokiu navarotu, kaipo prie centro dar viena grotuva, tv-audio laidus pagaminau. Nesuprantu mikroshemu ir nelendu ten kur nesuprantu :-) O namie apsiputus tai ner nieko smagiau, kaip meistrauti ka nors. Px ka, kad ir spyna pakeisti :) Net kambarius tvarkyt patinka :))) :))) :)))
Nieko nera geriau uz High busena, ir nesu is tu zmoniu kurie greit suakmeneja :]
Gusto rašė:
generolas rašė:As apsirukes galiu valandu valandas tobulinti savo audio sistema namie :) Dabar kiekvienam virsutiniam kambario kampe po kolonele, tai skamba gerai - zmones akis i virsu kelia. Kazkada sedejau ant palanges dzointa rukeu. Eina zmogelis ir klausia manes koks cia klubas :)))

Man tai idomu kaip tas tobulinimas vyxta ?

As tai suprantu kaip detaliu upgreidinima...

O tu parukai ir perstumdai ja is vietos i kita,ar pakabini kur nors ? Ka jau ten priputes gali labai sutobulint ?
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

Respect Generolas ;)
biski parukes as irgi galiu taip daryt bet ka ;) Zinau kaip kazka krapstyti smagu parukius...
Bet daug didesnis smagumas kai prisivalgai shroomsu ir atsikeli ryte..paskutini kart acikeliau..i univera nejau...i darba irgi..sumasciau daryt tai,ko nedariau 100 metu :D Sutvarkeu visa hata, garaza...masina sutvarkeu (nu sita dazneu nei kas 100 metu darau :) )..nuejau i vonia (ne i dusa) ..bandzeu darytis valgyt (kazka is kazkokios knygos...nesigavo,bet argi tai svarbu ? ;D)...
Isvis,kaip kartais smagu dziaugtis tokiom kasdieniskom gyvenimo smulkmenom..;)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Tai cia savaime suprantamas dalykas - jis ore, reikia tik kazkada pajausti ir pasiimti ta busena.. As pvz atsakiau sau i klausima kodel tiek nemazai puciu: ogi puciu tiek todel, kad noriu ismokti ta busena, kai neapsiputes esi toks koks apsiputes. Ir man tai puikiai pavyksta =] Kartais uzmirstu kada esu apsiputes,o kada ne. Kadangi puciu tiek kiek puciu - tai uzmirstu visada :))) :))) :)))
Manau ir dziaugtis kazkuom yra smagiau nei parintis kad kazkas blogai. Optimistinis variantas mielesnis uz pesimistini :)
Gusto rašė: Isvis,kaip kartais smagu dziaugtis tokiom kasdieniskom gyvenimo smulkmenom..;)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

na gerai gerai pootikai jus :]
stai ateina vienas uzkietejes pootikas pas mane tankiai apsipirkineti...
na zmogus labai cool..nieko nesakau.
seip tas pootimas jam kaip ir niekur nekliuva...jis taip susitvarkes gyvenima kad jam tai netrukdo..
taciau kai paziuri i ji is salies- amziais baltas, amziais raudonom akim...amziais netycia uz ko uzkliuves susvyruoja..
seip neputikas to ir nepasbetu..taciau as matau...
na nezinau..kas per daug tas nesveika manau.
BEJE VA ATEINA GAIDZIO METAI.....
O KODEL KAZIN NERA PYHO METU... :)))
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kokie mes žmonės?
    hotic3 » » forume Prašau žodžio!
    15 Atsakymai
    7393 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    637 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Kaip dziovinti?
    Anastasija » » forume Outdoor
    3 Atsakymai
    4522 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas STALKER
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    51328 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy
  • Kaip rukot 2 suktines?
    Afro smoke » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    11867 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis