Nuotrauka Nuotrauka

kaip zmones apsiruke uzsiparina

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

kaip zmones apsiruke uzsiparina

Standartinė Donatello »

Ka nebuna parkiu?buna,tai va pasidalinkit savo linksmais uzsiparinimais su visais!!! :D
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Nu tai ko nerasot a?Nu as seip tai bunu visada uzsiparines kai apsirukau :) nu bet seip tokiu linksmu nutikimu tai nebuvo.... :)
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

nu buna visko buna.. galu gale pasaulis kitox atrodo..kitox mastymas, kitoks nuovokumas.. jei nesu "stoned" tai tada asmenishkai ash moku kontroliuoti save, ir suvokti save supancia aplinka ;)
erodas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2003-06-18, 15:04
Reputacija: 0

Standartinė erodas »

oba uzmirsau prisiloginti... vistiek patarimas:

jei bijote, kad jusu brangieji teveliai :))) :))) :))) supras, kad jus apsipychine, naudokit ka kita
Unknown
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2003-06-10, 11:28
Reputacija: 0

Standartinė Unknown »

Anonymous rašė:he, man tai buwo wiena tokia nereali parke, kai nezhinau ish kur, bet ishtraukiau, kad mama buwo atejus ir pamate kad ash apsiputus, parinaus gal kokia 10 minuchiu, drauge bande atparint, bet jai tas nepawyko ir jau po 15 minuchiu abi sedejom shoke, kad buwo atejus mama ir mus abi pamate apsipootusias :))) .
Ash pamirshau parashyti, kad tuo metu nei mamos, nei kokiu kitu zhmoniu namie nebuwo ir tikrai niekas negalejo ateiti, tiesiog kazhkaip taip gawosi, kad pradejom kalbeti apie tewus, galwojom ka tewai padarytu ar pasakytu jei mus dabar pamatytu, taip mintys ishsirutuliojo iki to kad abi sedejom apimtos paranojos.
Tuo metu linksma wisai nebuwo, bet dabar kiek prisimenam ta diena, tiek luzhtam nesustodamos :]
The most wasted day is in wich we havent laughed
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Nu jo kai pradedi taip galvot tai ir uzsiparini geriau negalvot tokiom temom geriau jau sedet ramei ir klausyt muzoncika :) :) :)
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Sutinku su tavim ;)
mazilis
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2003-06-18, 17:24
Reputacija: 0

Standartinė mazilis »

parkė yra neatsiejamas putiko draugas. parkių yra visur ir visada, viena parkė kad preš tave pučiantis baigs --==::~~ , kita parkė kad reiks greit namo varyt, trečia parkė xui suprasi kas tave narmo parveš, ketvirta parkė kaip mažiau babkių statoile išleist, penkta parkė kai nieko nėra šaldytuve, šešta parkė labai tingisi darytis valgyti, septinta parkė - anksti keltis, aštunta parkė - kaip vakar gerai buvo, šenden tai xui sulauksi tokių momentų, devinta parkė - nėra babkių :x:, dešimta parkė - baimė likti neapsipūtūs.

o šeip tai siūlau adminui papildyti šias šipsenėles dar keliom ikonkėm - parkes ikonkė turėtų būt koks nors juodas snukutis su trim taškais. nu tipo gali būt 8| bet labeu stiliovas, o taip pat reikėtų babkių ikonkės, kas galėtų būt koks nors stilizuotas $
Unknown
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2003-06-10, 11:28
Reputacija: 0

Standartinė Unknown »

Net nezhinau prie kurios temos sawo pasisakyma deti ar prie shitos ar prie "Kaip ten su gliookais":)
Na bet esme tame, kad mano gan dazhna parke yra tame kad ash kartais nesuprantu kur yra glioochka o kur ne:)
pwz: sedim su draugais, klausomes muzikeles it tik hop, balsas ish giedro dangaus kazhka ni wtemu suwemia :) , wo chia man ir boona parke ar ash teisingai ishgirdau, ar ishwis kas nors ka nors sake ar chia tik mano waizduote prabilo? :D
The most wasted day is in wich we havent laughed
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Nu seip buna kad pradedi muzona klausyt ir issikraipo visokie balsai nu neznau kas cia tokio ar vaizduote ar kas :) Turbut kad vaizduote...
Micka
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2003-08-12, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė Micka »

Donatello rašė:Nu tai ko nerasot a?Nu as seip tai bunu visada uzsiparines kai apsirukau :) nu bet seip tokiu linksmu nutikimu tai nebuvo.... :)
Ania, o man buvo tai is vis su samones netekimu..jau tiek juokaisi kad sakes, lyg taip praeidavo viskas ir vel taip uzkyldavo , kad galvojau mirsiu is juoko..efektas buvo nerealus ...bet nepykino viskas savijauta gera, kazkokia nereali zolike..
Nezinau ka pridurti
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Standartinė adminas »

Micka rašė: Ania, o man buvo tai is vis su samones netekimu..jau tiek juokaisi kad sakes, lyg taip praeidavo viskas ir vel taip uzkyldavo , kad galvojau mirsiu is juoko..
ish juokuo galvoju galima numirti.
jei juokiesi iki kol pilva paskausta ir oro truxta - nieko baisaus. bet kartais ir shirdi
taip uzhspaudzhia kad atrodo dar cha cha ir bus "kajuk".

parke. rimta ir baisi. juoka stengiuos kontroliuot. nes kaip motoras pridusta - daros nelinxma...
Unknown
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2003-06-10, 11:28
Reputacija: 0

Standartinė Unknown »

ui, kaip senai jau man parkiu nebuwo....
chiuju del to, kad senai puchiau :))) :D :))) :D :))) :D
The most wasted day is in wich we havent laughed
Logus
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2004-03-23, 12:13
Reputacija: 0

Standartinė Logus »

Nu man parke buvo vina kart prikolna. Apsiputem keturiese ir davai kas ka issidirbinet. Draugelis is kazkur istrauke storu siulu kamuoli ir ji isviniojes pradejo issidirbinet... Tuos siulus pradejo ant manes metyti, o man bunant :] , pasirode kad gyvaciu kruva. Nu i nx... Tada tai buvo...
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

nors ir nedaznai puciu bet kai parukau tai ooo kas buna :D wiena karta uzhsiparinau ir pradejau skaitydama visaip apkeitinet raides wietom,ir atrode kad taip ir turi but :) kita kart ejau gatve ir pradejo gliuchint kad nuo manes rubai krenta! :D :))) --==::~~
kiF
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2004-09-18, 00:24
Reputacija: 0

Standartinė kiF »

:DDDDD nuu shaika ant izmenu shokat kazinau ar tada verta isvis pust... bet bl ir pac shoku man vienintelis krc izmenas bet jis nuolat buna tai krc kai prirukes visur bunu tai atrodo kad visi ziuri ir supranta kad TU APSIRUKES wahaha gerai kad px nes jei ziureceu i tai rimtai tai susidarytu palankios salygos gruzo augliuj augti :]]]
myliu akinukus 8) ramu..
SHUNGRYBE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2004-06-29, 16:06
Reputacija: 0

Standartinė SHUNGRYBE »

kiF rašė::DDDDD nuu shaika ant izmenu shokat kazinau ar tada verta isvis pust... bet bl ir pac shoku man vienintelis krc izmenas bet jis nuolat buna tai krc kai prirukes visur bunu tai atrodo kad visi ziuri ir supranta kad TU APSIRUKES wahaha gerai kad px nes jei ziureceu i tai rimtai tai susidarytu palankios salygos gruzo augliuj augti :]]]
myliu akinukus 8) ramu..
manau kad taip daznai daug kam buna kad atrodo jog i juos visi ziuri ir mato kad jis apsirukes :)
pvz.man irgi taip daznai buna ;)
badman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2004-05-26, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė badman »

man taip buna parduotuvese kai reikia uzh prekes atsiskaityt, juk monetos tokios sunkios ir slidzhios
I used to kick my foot into the river.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Pradejau visokiose tabako skyriuose ir mazoj indijoj parint pardavejas aiskindamas, ka zolininkai ir kodel perka:)) Tegul pratinas jos prie zmoniu:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

viena karta po gero tuso kazkaip sukom sankryzoj i kaire (prie akropolio) kur 3 juostos i abi puses...nu ir kazkaip i priesinga juosta isvaziavom ;) ;) oi juoko buvo kai visi rekt pradejo..:D gerai kad gal 4-5 ryto buvo..
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kokie mes žmonės?
    hotic3 » » forume Prašau žodžio!
    15 Atsakymai
    7389 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • Kur perkat auginimo iranga, kaip atsiskaitot ir kaip prisistatot?
    antanonimas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    630 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Kaip dziovinti?
    Anastasija » » forume Outdoor
    3 Atsakymai
    4513 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas STALKER
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    51298 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy
  • Kaip rukot 2 suktines?
    Afro smoke » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    11857 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis