Nuotrauka Nuotrauka

Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė Legalus »

Nelegalu seklos jos yra itrauktos i sarasa prie zoles aguonu seklu visa tai yra uzdrausta dabar visi puls rasyt kad legalu ir panasei nezinodami as ir galvojau kad legalu bet istikro jos nera legalus ir vien del seklu jau gali daryti krata namuose.
vaikai nenarkokit vartotiku.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė DarNe »

bet gi gonzo prekiauja..?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė putejas »

Legalus rašė:Nelegalu seklos jos yra itrauktos i sarasa prie zoles aguonu seklu visa tai yra uzdrausta dabar visi puls rasyt kad legalu ir panasei nezinodami as ir galvojau kad legalu bet istikro jos nera legalus ir vien del seklu jau gali daryti krata namuose.
Kur parašyta, kad Lietuvoje negalima prekiauti, mainytis ar tiesiog turėti kanapių sėklų?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė Legalus »

putejas rašė:
Legalus rašė:Nelegalu seklos jos yra itrauktos i sarasa prie zoles aguonu seklu visa tai yra uzdrausta dabar visi puls rasyt kad legalu ir panasei nezinodami as ir galvojau kad legalu bet istikro jos nera legalus ir vien del seklu jau gali daryti krata namuose.
Kur parašyta, kad Lietuvoje negalima prekiauti, mainytis ar tiesiog turėti kanapių sėklų?
Baudziamajam kodekse parasyta prie kanapiu ir aguonu ten susija daiktai seklos ir dar kazkas.
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė putejas »

Legalus rašė:
putejas rašė:
Legalus rašė:Nelegalu seklos jos yra itrauktos i sarasa prie zoles aguonu seklu visa tai yra uzdrausta dabar visi puls rasyt kad legalu ir panasei nezinodami as ir galvojau kad legalu bet istikro jos nera legalus ir vien del seklu jau gali daryti krata namuose.
Kur parašyta, kad Lietuvoje negalima prekiauti, mainytis ar tiesiog turėti kanapių sėklų?
Baudziamajam kodekse parasyta prie kanapiu ir aguonu ten susija daiktai seklos ir dar kazkas.
Neradau BK, kad būtų kas nors rašoma apie sėklas, nebent turi omenyje 266 str.:
Neteisėtas disponavimas pirmos kategorijos narkotinių ar psichotropinių medžiagų pirmtakais (perkursoriais)
1. Tas, kas neteisėtai gamino, įgijo, laikė, gabeno, siuntė arba pardavė bla bla bla baudžiamas bla bla bla.
Niekur nematau žodžio ''sėkla'', nebent žmonės dabar iki tiek išmandrėjo, kad sėkla jau nebe sėkla, o perkursorius.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė Legalus »

Dabar nezinau kuris straipsnis bet rode man, ten kaskaip mandrai parasyta gal ir nepamineta seklos. Bet esme ta pati kad jos draudziamos.
vaikai nenarkokit vartotiku.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė White smoke »

Galėtum tiesiai šviesiai numest nuorodą, kur parašyta, kad jos draudžiamos. Nes kas kam ką rodė nieko nereiškia.
Jungle is massive!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė putejas »

Ir 233 ar tai 223 str. irgi minimi prekursoriai, bet aš nelinkęs manyti, jog turima omenyje sėklas. Trumpai tariant man sėklos Lietuvoje legalu :D
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė Kotelis »

Legalus rašė:
putejas rašė:
Legalus rašė:Nelegalu seklos jos yra itrauktos i sarasa prie zoles aguonu seklu visa tai yra uzdrausta dabar visi puls rasyt kad legalu ir panasei nezinodami as ir galvojau kad legalu bet istikro jos nera legalus ir vien del seklu jau gali daryti krata namuose.
Kur parašyta, kad Lietuvoje negalima prekiauti, mainytis ar tiesiog turėti kanapių sėklų?
Baudziamajam kodekse parasyta prie kanapiu ir aguonu ten susija daiktai seklos ir dar kazkas.
aguonu seklos nelegalios ;D ? geras ;D
Happy like hipo, you understand? ! :-O
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė Legalus »

putejas rašė:Ir 233 ar tai 223 str. irgi minimi prekursoriai, bet aš nelinkęs manyti, jog turima omenyje sėklas. Trumpai tariant man sėklos Lietuvoje legalu :D
Tai man ir legalu buvo seklos lietuvoi kol kai pirkausi jas ir mentai atvaziavo su kratos orderiu i namus.
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė putejas »

Legalus rašė:
putejas rašė:Ir 233 ar tai 223 str. irgi minimi prekursoriai, bet aš nelinkęs manyti, jog turima omenyje sėklas. Trumpai tariant man sėklos Lietuvoje legalu :D
Tai man ir legalu buvo seklos lietuvoi kol kai pirkausi jas ir mentai atvaziavo su kratos orderiu i namus.
Vienu žodžiu niekas man neparodė kur parašyta, jog sėklos nelegalu, vadinasi man jos legalu ;) Beje, tai ar tave sėmė mentai su sėklytėm ar tavo draugas tau pasakojo, jog sėklos LT nelegalu? :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė Legalus »

Kai pirkau is e sopo olandu tada ir atvaziavo
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė putejas »

Legalus rašė:Kai pirkau is e sopo olandu tada ir atvaziavo
Ir kokį str. pritaikė? Teisė? Nuteisė? Na brūkštelk į privatą jei nenori čia :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė Legalus »

Dar nebuvo teismo straipsnio neacimenu zinau kad 259 pritaike del :x: bet dar suzinosiu kai eisiu kalbet su prokurore. kazka dar kalbejo kad cia jau skaitosi kaip kontrabanda va tokes nesamones.
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė putejas »

Nesuprantu kas čia su tom kontrabandom daros? Nuo kada siuntimas paštu vadinamas kontrabanda jei siunčiama kas nors kas jiems nepatinka? Bet sėklos... negaliu patikėt, kad nelegalios, oi ne, ne, nepriimu aš šito :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė runkelis »

jeigu vokas keliauja is kitos salies tada jie paiso kad kontrobanda!jei vokas neiskialiauja uz lietuvos sienos ribu tada skaitosi ne kontrobanda.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė putejas »

Klausykit, kas čia darosi? Ar nebėra gerų advokatų ar kas yra? Na bardakas kažkoks, kas jums čia per kontrabanda siuntimas paštu nesvarbu ar iš/į LT.
Kontrabanda (it. contrabbando, contra - prieš + bando - vyriausybės įsakas) - neteisėtas prekių ir kitų daiktų gabenimas per valstybės sieną. Taip pat kontrabanda vadinami daiktai ir prekės, kurie neteisėtai gabenami per valstybės sieną.
http://lt.wikipedia.org/wiki/Kontrabanda

Jau vien negali jūsų rušint nes siuntimas paštu nėra kontrabanda. Žinoma yra kiti straipsniai, kurie tiesiogiai adresuoja siuntimus paštu. Žiūrėkit ką jums kabina, bet dėl sėklų man vis tiek klaustukas :|? Tiek jau to..
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė runkelis »

taip del seklu legalu,bet del stuufo ne.sieklu gali ir maisa siustis...bet grow shopai irgi maskuoja siuos dalykus ivairiai,pvz:attitude gifts ania...irgi stealch deda i puodukus,marskinelius ir t.t. nes jei siunta patikrintu ir ja kas nors susidometu...tad pareigunai gali isimesti ir patikrinti tavo gyvenama vieta...na bet cia daug vandens reikia perbristi ir gauti visokius orderius kratoms!jei jau gaus orderi kratai tavo namuose ir jei jau auginsi tai tada susitaikyk.... :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
TheFarmer
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-08-05, 17:56
Reputacija: 0

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė TheFarmer »

Turiu keleta nauju vaporizeriu pardavimui, parsiveziau is Amsterdamo pries pora savaiciu. Jei ka domina rasykit pm. arba emaila: bazaras@ymail.com
...I dont remember when i started to smoke pot...
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: Legalu atsisiusti/tureti vaporizeri ?

Standartinė AstralProjection »

Apie LT teisę tai galiu pasakyt taip: jei esi eilinis petras petraitis, tai teisėjas tave pasodins ir už sėklas (mol prekursoriai). O jei turi babkių/ryšių, tai greičiausiai ir su kilu heros lygtinai išeisi.
Nepamirškit, kad bananų respublikoj gyvenat, kur įstatymai lenkiami taip, kaip reikia ;)

Su siuntiniais įdomų dalyką airių augintojų forume skaičiau. Veikėjas siuntėsi lempą, pašte išpurtė kaip įtartiną siuntinį (invoice'e buvo nurodyta, kad tai auginimo lempa), ir perdavė duomenis mentam. Tie savo nuožiūra turėdami "operatyvinės informacijos apie galimai nelegalią veiką" padarė pas veikėją kratą.
Vėlgi, nepamirškit LT mentų natūros: pasodinam vieną hipį ant pokazūchos (ir apie tai parašom didingą straipsnį delfyje), kad nereiktų judint gaidžio laboratorijos ar kokio čigonyno ;)
Rašyti atsakymą