Nuotrauka Nuotrauka

Legalize partija

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
sn00py
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2007-01-07, 19:16
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė sn00py »

Chill out pyplai, čia ne svaičiojimai, o idėja kirbanti jau keletą metų ir jos eskizai. Visiškai nerealu suburti partiją VIEN po tokia vėliava, todėl anksčiau nieko panašaus ir nerašiau viešai. Bet visiškai realu prasidėjus linkomanijos vartotojų persekiojimui rasti tarp jos narių steigėjų ir apsijungti po keletu idėjų.
Taip, pilietinis aktyvumas labai mažas. O šiuo atveju, netgi komplikuotas, dėl mūsų pačių poreikių ir viešumo nenorėjimo. Bet partijai pakaktų, kad būtų tuzinas ar keletas tuzinų aktyvistų, o kiti tik remiantys steigėjai. Ko iš esmės reikia. Keleto oratorių, gerai susipažinusių su tematika, keleto prijaučiančių teisininkų, keleto aktyvistų platinančių piarą internete, keleto žinomų veidų ir keleto teisingų, ambicingų žmonių galinčių atstovauti Seime. Torrentistai manau prisijungtų po liberalizmo vėliava. Dar į programą galima įtraukti ekologines, ekologinių ūkių skatinimo, alternatyvių energijos šaltinių skatinimo idėjas. Galbūt dar ką nors? Manau keletas atstovų tikrai patektų į Seimą. Per 3 metus iki rinkimų tikrai įmanoma įkurti partiją, bei išvystyti galingą kampaniją, net vien interneto priemonėmis. Stambiausiuose Lietuvos interneto forumuose, portaluose yra keli šimtai tūkstančių vartotojų. Iš žinomų veidų - manau prisijungtų R.Rudokas, galbūt dar kažkas. Iš teisininkų - yra toks nestandartinis teisininkas norėjęs patekti į Seimą - Stanislovas Tomas, anksčiau gan dažnai pasisakydavęs, tiesa, po TT partijos platforma, galbūt jį pavyktu prikalbinti.
Kad patekti į Seimą partijos vienam žmogui, reikia maždaug 60 tūkst balsų. Į tolesnę aritmetiką nesigilinau.
Ką manot, ar realu būtų surinkti ~80 tūkst balsų?


Atsakydamas į tai ką rašėt:

Aktyvumo iš šio forumo ir nesitikiu. Bet gal yra medicininių vartotojų kurie galėtų tapti netgi partijos veidais?

NVO irgi būtų gerai, galima vienytis su užsienio organizacijom ir vykdyti švietimą, bet mano pagrindinė idėja - torpeduoti keletą ambicingų žmonių į Seimą.

Dėl registracijos, taip yra kabliukas kuriuo remiantis galima neregistruoti, atseit programa "skątina nelegalius veiksmus", bet tą galima apeiti aptakia programa.
if u smoke blunt u get twice as much high
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Legalize partija

Standartinė dumtraukis »

girdejau kalbas kad lietuvoje zada kurtis ''zaliuju'' partija, gal su jais kas iseitu, bent uznugaris koks
nes pyxas artina ;)
sn00py
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2007-01-07, 19:16
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė sn00py »

Dar mintis dėl partizanavimo. Kažkokių piketuotojų ar neaiškios NVO narių persekiojimas iš policijos pusės atrodo vienaip, na persekioja kažkokius narkomanus(žvelgiant piaro kampu). O va partijos narių persekiojimas - tai jau yra ryškus demokratijos ir piliečių teisių pažeidimas.
if u smoke blunt u get twice as much high
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Jefridas »

Demokratija tai tik miražas.. Atsimerk.

O teisių turi tiek, kiek kažkam užtenka, kad turėtum. Vienas įstatymas, ir jau turi mažiau teisių, dar vienas, ir dar mažiau. O jeigu labai daug teisių norėsi, būsi pastatytas greitai į vietą. Galėsi LEGO konstruktorium žaist..
MigSky
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2009-02-04, 14:51
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė MigSky »

Pralinksminai, Jefridai :D

Kas dėl rinkimų, tai kad partija gautų seime mandatų jai reikia surinkti nemažiau 5% visų balsavusių balsų. Jei visos partijos, surinkusios >=5% nesudaro išviso 60% balsavusių (kiek suprantu, būna nedažnai), tai tada imamos partijos, nesurinkusios 5% kol susidaro tas 60%, tada tos partijos dalyvaja mandatų skirstymuose. Sudedami visi dalyvaujančių mandatų skirstyme partijų balsai (kiek gavo) ir dalijami iš 70. Gautas skaičius => kvota. Dabar kiekvienos partijos surinktų balsų skaičių dalinam iš kvotos ir gaunam skaičių, nurodantį kiek ta partija gavo seime mandatų. Likusios 71 vietos renkamos vienmandatėse rinkimų apygardose, kai balsuojama už konkrečius asmenis. Tai va, tas skaičius kiek balsų reikia surinkti svyruoja ir priklauso nuo žmonių aktyvumo. Kai pastarąjį kartą rinko seimą, 2008 metais, 5% sudarė ~65 000 balsų.
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Gintas »

sn00py rašė:Chill out pyplai, čia ne svaičiojimai, o idėja kirbanti jau keletą metų ir jos eskizai. Visiškai nerealu suburti partiją VIEN po tokia vėliava, todėl anksčiau nieko panašaus ir nerašiau viešai. Bet visiškai realu prasidėjus linkomanijos vartotojų persekiojimui rasti tarp jos narių steigėjų ir apsijungti po keletu idėjų.
Taip, pilietinis aktyvumas labai mažas. O šiuo atveju, netgi komplikuotas, dėl mūsų pačių poreikių ir viešumo nenorėjimo. Bet partijai pakaktų, kad būtų tuzinas ar keletas tuzinų aktyvistų, o kiti tik remiantys steigėjai. Ko iš esmės reikia. Keleto oratorių, gerai susipažinusių su tematika, keleto prijaučiančių teisininkų, keleto aktyvistų platinančių piarą internete, keleto žinomų veidų ir keleto teisingų, ambicingų žmonių galinčių atstovauti Seime. Torrentistai manau prisijungtų po liberalizmo vėliava. Dar į programą galima įtraukti ekologines, ekologinių ūkių skatinimo, alternatyvių energijos šaltinių skatinimo idėjas. Galbūt dar ką nors? Manau keletas atstovų tikrai patektų į Seimą. Per 3 metus iki rinkimų tikrai įmanoma įkurti partiją, bei išvystyti galingą kampaniją, net vien interneto priemonėmis. Stambiausiuose Lietuvos interneto forumuose, portaluose yra keli šimtai tūkstančių vartotojų. Iš žinomų veidų - manau prisijungtų R.Rudokas, galbūt dar kažkas. Iš teisininkų - yra toks nestandartinis teisininkas norėjęs patekti į Seimą - Stanislovas Tomas, anksčiau gan dažnai pasisakydavęs, tiesa, po TT partijos platforma, galbūt jį pavyktu prikalbinti.
Kad patekti į Seimą partijos vienam žmogui, reikia maždaug 60 tūkst balsų. Į tolesnę aritmetiką nesigilinau.
Ką manot, ar realu būtų surinkti ~80 tūkst balsų?



Atsakydamas į tai ką rašėt:

Aktyvumo iš šio forumo ir nesitikiu. Bet gal yra medicininių vartotojų kurie galėtų tapti netgi partijos veidais?

NVO irgi būtų gerai, galima vienytis su užsienio organizacijom ir vykdyti švietimą, bet mano pagrindinė idėja - torpeduoti keletą ambicingų žmonių į Seimą.

Dėl registracijos, taip yra kabliukas kuriuo remiantis galima neregistruoti, atseit programa "skątina nelegalius veiksmus", bet tą galima apeiti aptakia programa.

nu joooo, partija uz narkotikus ir piratavima, tikrai surinksit tuos tukstancius balsu i seima...
Balionėlis
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2009-07-26, 17:34
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Balionėlis »

Lasas rašė:
Balionėlis rašė:Taip pat noreciau prideti, kad si sestadieni visoje Lietuvoje vyks gatves muzikos dienos, tai kodel nepasidarius meet'o ar pan ir kartu draugiskai uzkurti --==::~~
FAIL!! juk ne rukime esme yra zmones, supraskit... jus su tokiai pasisakimais sokiruojat dar labiau zmones..uzkursim draugiska pypke..muzikos dienoj... pasaliniu zmoniu akimis tai adrodytu izulu, o jus norit kad visuomene ir valdzia toleruotu zaliuosius zmones! per tokia diena dalinti lankstinukus apie MJ, sviesti zmones, nes kaikuriu suvokimas yra akmens amziaus.. galima ir seklas butu dalinti,itraukti daugiau zmoniu i sita bendruomene, niekas nedraudzia, tik atitinkamai viska reiktu sutvarkyti..bet tokiam reikalui reikia ruostis metus, du...
Chillout 8) gi nesakau, kad rinktis kazkurio miesto centre prie visu zmoniu.
Mano pagrindine mintis buvo, kad reik sviesti zmones, o neskubet su partijom :V:
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Jefridas »

Chill out pyplai,
Jau po šito, už tavę niekada nebalsuočiau.. Neduok Dieve tokie .... papultu į seimą. Ir taip idiotų ten pilna, dar su savo žolėm ir piratavimu... Man aplamai apgailėtini tie iš linkomaniju visokiu, viska pizd..na ir sako kad jie nevagia. Yra daug svarbesniu problemų.. Manai prisijungtu Rudokas, aha, jau prisijungė.. Ir ar nemanai kad apgailėtinai skamba: reklamuotumemes forumuose.. Atsipeikėk žmogau, padaryk pertrauką nuo rūkymo, pamąstyk galva biški, prasišviesk, pasikonsultuok su gydytojais, ir viskas susitvarkys. Ta prasme nu rimtai tu pagalvok ką šneki. Aš va supranti mėgstu labai pyragėlius valgyti tai va galvoju irgi partija kurtis.. Vienu žodžiu - Lietuvoj partijų mada. Visi nori turėti savo partiją. Valio, pirmyn, Valio. Koks tikslas? Legalizuoti svaigalus? Davai legalizuojam kanabilizmą a? Nu šiaip, kad būtų linksmiau. Tau patinka rūkyti, kitam patinka valgyti žmonės.
Patinka rūkyti - sėdėk tyliai ir rūkyk. Niekas prie tavęs nelenda, ir aš tikrai šimta proc. žinau, jeigu tyliai sau augini, ir niekam nepi..si smegenų, tai niekas tavęs niekada nepariš. Bet kai prasideda godumas, pardavinėjimai, ir išsipi...sinėjimai, tada jau viskas aišku.
Kaikurie veikėjai iš šito forumo irgi jau, ale nekaltai, legalizavosi pusiau savo versliukus.. Apgailėtina skaityti reklamą ju parašuose.. Apgailėtina.. Supras tas kam skirta.

Kaip sakė filme ' Sekmės džentelmenai ' : Apomnites tovarishchi, apomnites poka nepozdno!!!
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė GanjaGoblin »

[quote="Jefridas"]

dar su savo žolėm
Patinka rūkyti - sėdėk tyliai ir rūkyk. Niekas prie tavęs nelenda, ir aš tikrai šimta proc. žinau, jeigu tyliai sau augini, ir niekam nepi..si smegenų, tai niekas tavęs niekada nepariš.

kaikuriu groweriu savanaudiskumas jau nebestebina, bet piktina 8E
as turiu galimybe augint tyliai auginu ir skersa dejes ant visu kitu.. .\
Man galvoi negerai....
Balionėlis
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2009-07-26, 17:34
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Balionėlis »

Jefridas rašė:
Chill out pyplai,
Jau po šito, už tavę niekada nebalsuočiau.. Neduok Dieve tokie .... papultu į seimą. Ir taip idiotų ten pilna, dar su savo žolėm ir piratavimu... Man aplamai apgailėtini tie iš linkomaniju visokiu, viska pizd..na ir sako kad jie nevagia. Yra daug svarbesniu problemų.. Manai prisijungtu Rudokas, aha, jau prisijungė.. Ir ar nemanai kad apgailėtinai skamba: reklamuotumemes forumuose.. Atsipeikėk žmogau, padaryk pertrauką nuo rūkymo, pamąstyk galva biški, prasišviesk, pasikonsultuok su gydytojais, ir viskas susitvarkys. Ta prasme nu rimtai tu pagalvok ką šneki. Aš va supranti mėgstu labai pyragėlius valgyti tai va galvoju irgi partija kurtis.. Vienu žodžiu - Lietuvoj partijų mada. Visi nori turėti savo partiją. Valio, pirmyn, Valio. Koks tikslas? Legalizuoti svaigalus? Davai legalizuojam kanabilizmą a? Nu šiaip, kad būtų linksmiau. Tau patinka rūkyti, kitam patinka valgyti žmonės.
Patinka rūkyti - sėdėk tyliai ir rūkyk. Niekas prie tavęs nelenda, ir aš tikrai šimta proc. žinau, jeigu tyliai sau augini, ir niekam nepi..si smegenų, tai niekas tavęs niekada nepariš. Bet kai prasideda godumas, pardavinėjimai, ir išsipi...sinėjimai, tada jau viskas aišku.
Kaikurie veikėjai iš šito forumo irgi jau, ale nekaltai, legalizavosi pusiau savo versliukus.. Apgailėtina skaityti reklamą ju parašuose.. Apgailėtina.. Supras tas kam skirta.

Kaip sakė filme ' Sekmės džentelmenai ' : Apomnites tovarishchi, apomnites poka nepozdno!!!
Tu man atsakyk į klausimą, kodėl mes sausio 13 verkėm už Lietuvą ir troškom, kad ji taptų laisva? Juk ir taip sovietinėj Lietuvoj buvo gerai, tai koks buvo tikslas aukoti nekaltus lietuvius? O ką dabar turim? Manau kiekvienas aiškiai matome: korupcija, visur tik pinigų troškimas ir t.t. Ar prieš atgaunant nepriklausomybę Mes žinojome, kad po 20 metų šalį valdys būrys pop žvaigždžių? Ne! Mes tikėjomes šviesesnės ateities, bet .. yra kaip yra. Tad kodėl nepabandžius? O gal sušvelninus kaikuriuos įstatymus padėtis visuomenėje pagėrėtų ir nepriklausomybė bei dekriminalizavimas taptų atsvaru viena kitai?
Esu 100% įsitikinęs, kad tie, kurie augina ir vartoja tyliai taip pat bijo, o kasdieninė baimė veda prie depresijos ...

Aš manau, kad nieko nedarant padėtis tikrai nepagerės, o kas nori, tegul sėdi sau tyliai, augina, pučia
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė KGBkid »

Krypsta čia jau kalba kitu kampu. Prasideda kalbos apie Sovvietų Sąjungas, Nepriklausomybes ir t.t., kam :?: Kocentrukites į idėją!
Yra kaip yra ir visada reikia priimti dabartinę situaciją, kaip už tiesą, kad ir kokia ji bebūtų. Partija, kaip jau kažkas minėjo - utopija. Į meet'ą žmonės neateiną, renginių nesuorganizuojam, tai ką čia jau bekalbėti... Problema, kad viusose temose apie legalize it ir t.t. Gražiai, kartais emocingai pasvaiščiojam, pasvajojam apie tai, bet... Pateiktų idėjų n, o kad kažkas ją išplėtotų su konkrečiu veiksmų planu... Nėra.

Pirmiausiai ko mums reikia, tai - atsidaryti sąskaitą, nes kaip be būtų, pinigai yra reikalingi idėjų realizavimui, atsiskaitimams už paslaugas ir t.t.
Žinoma, nusileidę ant žemės pradėkime kažką tikrai įgyvendinamo daryti. Plakatai, lankstinukai, flaikės - geras visuomenės informavimo būdas apie MJ, galime reprezenduoti augalą. Pats galvoju aplankyti ne vieną festivalį, kuriuose tikiuosi susilaukti dėmesio, gal pavyks prie legalus.net prijungti daugiau žmonių.
Taip pat, dviejų draugų iniciatyva yra subrandinta idėja trumpametražiui filmui apie MJ, meninės raškos žinoma. Žmogaus ir augalo tarpusavio suartėjimas, kažkas tai tokio... Bet reikia HD skaitmeninės kameros. Gal kas turit ją ir norėtumet prisijungti prie filmavimo, montavimo ir t.t.???
Ir dar, ar mes galime įsiregistruoti kaip organizaciją be jokių reikalvimų, kaip pvz.: žmonių skaičius ir t.t. Ar kainuoja tik įregistravimas, ar visą laiką reikia mokėti kažkokius mokesščius? Įsiregistravę kaip organizacija galėtume ir sąskaitą atsidaryti: Legalus.net paramos fondas :D :D :D --==::~~
Aš esu.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Jefridas »

Balionėli, gal užteks skustis? Kas tau blogai vis?
Blogas gyvenimas? Kaimynė negraži? Ar per laimingi kaimynai? Nu ko tau trūksta?
Aš tai viena žinau - Lietuva marozu kraštas, jeigu legalizuot žolę, visi dar labiau degraduos. Žiūri tik pro rožinius akinius, grynai iš savo perspektyvos. Nu nieko, biški dar paaugsi suprasi gal (gal ne?).
Prie ko čia sausio 13 ir žolės legalizavimas? Bandai sukelti kažkokias emocijas tam, kad palenkti diskusija tau reikalinga linkme?
Dėl šviesesnės ateities - tai aš galiu pasakyti, kad dabar gyvenu geriausiai per visą savo gyvenimą. Nekilnojamas turtas atpiges, mašinos pusvelčiui nuliovos, žemės supirkinėk kiek nori, mokesčių lengvatos, dar va neseniai gražinau PSD už praeitus metus, nes permokėta buvo. Ne piniguose gi laimė bet manau, kad tavo tas posakis turėjo kažkokį finansinį pagrindą.
Apsiramink, susisuk kasiaką, ir toliau skųskis. :) Kaip tai daro visi Lietuviai. Dėl to ir xu jovai pas jus viskas, skundžiates, verkiat, o patys nieko nedarot tinginiai. (čia kaip, priimk pusiau asmeniškai)
Man vienodai kas tą šalį valdo, aš savo dvarą tvarkausi, kitais žodžiais tariant - man paja bat ant kaimyno ir ant valstybės, nes kaimynui ir valstybei pa jabat ant manęs.

PEACE --==::~~
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė PositiveVibe »

Kai toj pačioj šiknoj sėdėjai irgi skundeisi kaip viskas blogai :) O dabar mat mandras užsieny gyvendamas ir daug pinigų uždirbdamas :D
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Jefridas »

Aš lietuvoj esu dabar ir niekada nesiskundžiau o kovojau už savę ir gerkles visiems graužiau. Man niekada nebuvo blogai, aš visada žinojau ko esu vertas ir kas man priklauso o kas ne.

Turi galvoj savo ta emygeriu paveikslą, ir dabar bandai man čia primest kažką. Komentuoti manęs nereikia, žiūrėk savo užpakalio, ok? Lietuviškumo požymis - pavydas, :) Gerai man - tai reika pakritikuot juk, geriau jauties tada :D

Nesipykstam vienu žodžiu. Praleisk pro akis komentarą.

:) --==::~~
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Kotelis »

Apsiramink, susisuk kasiaką, ir toliau skųskis. Kaip tai daro visi Lietuviai. Dėl to ir xu jovai pas jus viskas, skundžiates, verkiat, o patys nieko nedarot tinginiai.

tai ko tada tu nepatenkintas ,jei tau pajabat ant visu tai ko aiskini ka kitiems daryti. is tos frazes tavo galima suprasti kad smerki zmogu kuris kazka bando o pats sakai kad nieko nedarom. tai kam smerki ? . va zmogus gal ir su svajonem bet kazka daro, bando bent kazka, siulo. tai gal tu atsigauk nuo tos zolytes poveikio ir sugrysk i pasauli nes matau pats nesupranti ka sneki. pirma paskaityk ka parasai tada rasyk. kaip nekenciu zmoniu kurie viena diena viena sako kita diena kita sako...
Happy like hipo, you understand? ! :-O
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalize partija

Standartinė putejas »

Svarbiausia yra giliai įkvėpti ir lėtai, neskubant iškvėpti. Įkvėpti, iškvėpti :D
Pratimą kartoti iki kol jaučiate, jog jau apsiraminote, nebepykstate.
Gero kvėpavimo :)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Jefridas »

Jo aš irgi tokių žmonių nemėgstu koteli. (balionelis, kotelis;D)
Nerūkau jau ilgesni laika :) Šiaip kartais paskaitinėju kas čia vyksta ir kartais pakomentuoju :)

Skaityk ką putėjas rašo, žmogus teisingai mąsto. Inhale.. exhale..:)
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Kotelis »

man taip ir neatsakei i mano klausyma. kam smerki zmogu jei tu pats sakei kad lietuviai tinginiai ir nieko nedaro? tai kaip tik tu ji turetum palaikyti o ne i purva murkdyti...
Happy like hipo, you understand? ! :-O
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Manvydas »

Gal užteks visiems čia nesąmones šnekėt?Šnekėkit į temą, o ne apie Sovietų sąjungą, Sausio 13 ar emigraciją.
Jefridai, jeigu tau pajabat ant kaimyno ir valstybės, tai tau pajabat ant visų, tai kam tu čia ardais?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalize partija

Standartinė putejas »

Bet kokiu atveju partijos niekas nekurs nes partija ne tas juridinio asmens tipas, reikalingas legalizavimo darbams. Klausimų daugiau nei atsakymų - nieko nebus. Sąskaita nereikalinga jei nėra kam dirbt. Lankstinukai, flajeriai visokie jau buvo apšnekėti ne vieną kartą.
Iš esmės klausimas turėtų skambėti ne ''kaip legalizuoti'', o ''ar man tai gyvybiškai svarbu''. Dabar kas augina, kas skaitydamas šį pasisakymą rūko, gal būt kas nors iš jūsų hašišą daro ar valgo brownius ir ką? Ar dabar juums kas nors trukdo? Ne. Trukdo tiems, kurie neapsiriboja kanapės naudojimu savo malonumui, kuomet nesėdi su savais augalais kaip pelė po šluota (kažkas jau tai minėjo). Faktas yra vienas, kad visuomenei nepatinka kai kas nors jai per prievartą yra brukama. Neturėtume gal būt jiems brukti mūsų kanapių jei ji to nenori. Legalizavimas yra daugiau brukimas nei mūsų teisių gynimas. Dekriminalizavimas jau kita kalba. Pvz., pažiūrėkit ką daro seksualinės mažumos. Jie tiesiog nachališkai lenda viešojon erdvėn reikšdami savo nepasitenkinimą kažkuo. Neva jie neturi teisių ir panašiai, bet niekas jiems netrukdo badytis į subines susibėgus kieno nors apartamentuose. Dirbti jie taip pat gali, darbinantis niekas neklausia tavo sex pakraipų, niekas neklausia tavo užpakalio skylės diametro. Daugybė gėjų ir lesbių dirba belenkokiose srityse ir nei jie kam maišo nei jiems kas maišo, bet tik garsiai per media išsižiok apie pederastų eitynes tuoj vadinama ''visuomenė'' sukyla į kovą reikšdama nepasitenkinimą ''nuskriaustaisiais'', prasideda gąsdinimai, gal būt ir nusikalstamumas padidėja nes vis daugiau ''nuskriaustųjų'' gauna į liūlį ir t.t. Negalvokit, kad su mumis kitaip. Mes visuomenei esam narkomanai, kurie nebeturi ką veikti todėl būtinai ardosi, kad galėtų nebaudžiami šlaistytis gatvėse su savais kasiakais ir taip ''nuodyti'' kitus. Mes panašūs savo veiksmais. Rėkiame, kad neturime teisės auginti, rūkyti, mes pažeminti ir atstumti visuomenės ''todėl pakilkit broliai į kovą vardan žalesnio rytojaus''!!! Bull shit, man. O kas pagalvojo, kad gal būt valstybė nori, jog mes būtume nepatenkinti? Gal būt valstybės remiasi tokiais nepatenkintaisiais nes tuomet jie turi ''blogį'' prieš kurį būtinai reikia kovoti. Galima į viską žiūrėti ir iš kitos pusės. Galim sakyti, jog pažeidžiama mūsų laisvė ir teisė į pasirinkimą, orumą ir pozityvų visuomenės požiūrį, bet juk mes vistiek rūkome ir liekame patenkinti, bet juk vistiek auginame ir liekame dar daugiau patenkinti. Gi jeigu mes dabar darome tai ką laikome ''negalima'' dalyku tai ar nėra laisvė? Fizinę laisvę kažką daryti mes turime, tai ar reikia daugiau? Čia nekalbu apie aro įsiveržimą į jūsų namus ir jūsų suėmimą ir tąsymą po teismus ir galiausiai pasodinimą į kalėjimą. Kalbu apie laisvę daryti. Buvom laisvi, darėm ką norėjom, o jeigu pakliuvom mentams į rankas tai yra po laiko; mes likom padarę ką mums reikia. Kaip toliau mes vartysimės teismuose jau mūsų reikalas. Galiu tik pasakyti, jog doras žmogus, auginantis savo namuose, kad ir tuziną kanapių augalų, niekad nepakliūs mentų akiratin nes jis automatiškai neišleidžia žinios apie save likusiam pasauliui, kaip tai daro barygos, visokie perpardavinėtojai ar masiniai augintojai underground rinkai.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • UZTEKS!!! Legalize in da house!!!
    piktas ninja » » forume Legalus forumas
    1052 Atsakymai
    368061 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas