Nuotrauka Nuotrauka

Legalize partija

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
MigSky
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2009-02-04, 14:51
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė MigSky »

putejas rašė:Neva jie neturi teisių ir panašiai, bet niekas jiems netrukdo badytis į subines susibėgus kieno nors apartamentuose. Dirbti jie taip pat gali, darbinantis niekas neklausia tavo sex pakraipų, niekas neklausia tavo užpakalio skylės diametro. Daugybė gėjų ir lesbių dirba belenkokiose srityse ir nei jie kam maišo nei jiems kas maišo, bet tik garsiai per media išsižiok apie pederastų eitynes tuoj vadinama ''visuomenė'' sukyla į kovą reikšdama nepasitenkinimą ''nuskriaustaisiais'', prasideda gąsdinimai, gal būt ir nusikalstamumas padidėja nes vis daugiau ''nuskriaustųjų'' gauna į liūlį ir t.t.
Paradų esmė, kad atkreipt demesi į jų problemas. Viešai tik sakoma, kad tegul jie daro ką nori, jų asmeninis gyvenimas, t.t. Realybėje darbdavys sužino apie netradicinę orientaciją ir prasideda bandymai atleisti iš darbo, orumo žeminimas ir panašiai. Paradų idėja kyla iš to. Bet apie tai žiniasklaida nerašo :)
putejas rašė:Galim sakyti, jog pažeidžiama mūsų laisvė ir teisė į pasirinkimą, orumą ir pozityvų visuomenės požiūrį, bet juk mes vistiek rūkome ir liekame patenkinti, bet juk vistiek auginame ir liekame dar daugiau patenkinti. Gi jeigu mes dabar darome tai ką laikome ''negalima'' dalyku tai ar nėra laisvė?
Wat? Ne, nėra. Ir labai aiškiai nėra laisvė. Tai yra draudžiama, žmonės už tai baudžiami piniginėmis baudomis ir/ar laisvės atėmimu. Tavo tolesnį gyvenimą gali sugadinti tavo pomėgis rūkyti/auginti. Tavo tariama laisvė užsibaigtu ties pirmu išsižiojusiu apie tavo grow'ą ar rukymą suinteresuotam tyrejui/mentui, todėl tu turi pastoviai slėptis ir būti pasislėpęs nuo visuomenės. Tai kur čia laisvė pasirinkimui? Laisvės nėra.

Bei pozityvus visuomenės požiūris nėra jokia teisė.
putejas rašė:Fizinę laisvę kažką daryti mes turime, tai ar reikia daugiau? Čia nekalbu apie aro įsiveržimą į jūsų namus ir jūsų suėmimą ir tąsymą po teismus ir galiausiai pasodinimą į kalėjimą. Kalbu apie laisvę daryti. Buvom laisvi, darėm ką norėjom
Aš turiu fizinę laisvę duoti kaimynui į snukį, bet tai vistiek draudžia įstatymai ir yra visos to draudimo pasekmės. Fizinė laisvė niekam neįdomu. Apie aro ar ko nors kito įsiveržimą ir reikėtų šnekėti, nes būtent taip ir gali atsitikti ankščiau ar vėliau.
putejas rašė:o jeigu pakliuvom mentams į rankas tai yra po laiko; mes likom padarę ką mums reikia. Kaip toliau mes vartysimės teismuose jau mūsų reikalas. Galiu tik pasakyti, jog doras žmogus, auginantis savo namuose, kad ir tuziną kanapių augalų, niekad nepakliūs mentų akiratin nes jis automatiškai neišleidžia žinios apie save likusiam pasauliui, kaip tai daro barygos, visokie perpardavinėtojai ar masiniai augintojai underground rinkai.
Nežinau kaip tu, bet aš pakliuvęs mentui į rankas nenoriu, kad man tektų aiškintis iš kur gavau ir t.t. Čia ir yra problema. Aš iš viso nenoriu pakliūt už tai mentui. Norėčiau, kad mano pomėgis rukyti ar auginti nebūtų nusikaltimas. To ir bandoma ar mąstoma kaip pasiekti.

Tu siūlai visiem susitaikyt su tuo, kad galime auginti/rukyti kol niekas nepagauna ir vadinti tai laisve, o pagavus - mūsų asmeninės bėdos ir musų reikalas kaip vartytis teisme. wtf?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalize partija

Standartinė putejas »

MigSky rašė:Nežinau kaip tu, bet aš pakliuvęs mentui į rankas nenoriu, kad man tektų aiškintis iš kur gavau ir t.t. Čia ir yra problema. Aš iš viso nenoriu pakliūt už tai mentui. Norėčiau, kad mano pomėgis rukyti ar auginti nebūtų nusikaltimas. To ir bandoma ar mąstoma kaip pasiekti.

Tu siūlai visiem susitaikyt su tuo, kad galime auginti/rukyti kol niekas nepagauna ir vadinti tai laisve, o pagavus - mūsų asmeninės bėdos ir musų reikalas kaip vartytis teisme. wtf?
Pirmiausia, žmogau, pakliūk tam mentui į rankas su savo MJ, bet neprekiauk ir nesisklaidyk. Pakliūt tuomet bus daug sunkiau. Apie teismus kalbėdamas turėjau omenyje, kad jeigu jau visuomenė (tarkim mes pūtikai augintojai) nesugebam kartu pakovot už kažką tai kovokim bent kiekvienas už save ar mažomis grupelėmis nerengiant eisenų ar dar ko nors. Niekas pedikų neatleidinėja jei jie nelenda į akis. Kam dabar bus malonu klausytis kai ateina žmogus ir jis beveik jau giriasi, kad štai aš pis**uosi į sub**nę arba ''hey aš rūkau kanapes''. Nesvarbu ką tu gyvenime darai, bet žinant, kad visuomenė yra kaip supuvęs kelmas ant kurio negali atsisėsti tai kartais geriau nusileisti, apsimesti kvaileliu. Ne visuomet karas laimimas kariaujant.
MigSky
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2009-02-04, 14:51
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė MigSky »

putejas rašė:Pirmiausia, žmogau, pakliūk tam mentui į rankas su savo MJ, bet neprekiauk ir nesisklaidyk. Pakliūt tuomet bus daug sunkiau.
Svarbiausia gerai slėptis, o jei jau ką - tikėtis policininko malonės? Nekokia perspektyva. Nebent tu pasakoji kaip dabartinėmis sąlygomis gyventi. Problema vistiek lieka. Auginti ir rūkyti kanapę Lietuvoje nelegalu ir už tai yra baudžiama, žmonės už savo pomėgį tampa nusikaltėliais.
putejas rašė:Apie teismus kalbėdamas turėjau omenyje, kad jeigu jau visuomenė (tarkim mes pūtikai augintojai) nesugebam kartu pakovot už kažką tai kovokim bent kiekvienas už save ar mažomis grupelėmis nerengiant eisenų ar dar ko nors.
Kažko būsiu netaip tavo žodžius interpretavęs, įdomiai :) Už ką tu norėtum kovoti teisme, kai pagal įstatymo raidę esi 100% nusikaltėlis?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Legalize partija

Standartinė runkelis »

ka tuom norejai pasakyti 100%? :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Legalize partija

Standartinė runkelis »

kuris ncia nusikaltelis? :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
MigSky
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2009-02-04, 14:51
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė MigSky »

Tas, kuris augina/rūko.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Legalize partija

Standartinė runkelis »

o kaip pats tamsta?kuom sudomino tave sis forumas?su putikais tik pabledavoti?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Legalize partija

Standartinė runkelis »

oi atsiprasau "mig sky"....nekaltybes isikunijime! :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
MigSky
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2009-02-04, 14:51
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė MigSky »

runkelis rašė:o kaip pats tamsta?kuom sudomino tave sis forumas?su putikais tik pabledavoti?
Aš aiškinau problemą => Už savo pomėgį rūkyti ar auginti kanapę Lietuvoje, žmonės yra daromi nusikaltėliais. Ir čia nėra kažkokia laisvė tam, kaip kad putejas norėjo įtikinti. Atsakiau į jo rašliavą. Skaitei išvis ką rašiau? Mano nuomonė ar auginantis/rūkantis yra nusikaltėlis aišku yra kitokia.

Ne tik pabledavoti. Daug naudingos info, t.t., miela malonu :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Legalize partija

Standartinė runkelis »

nihuja taves nesuprantu....paaiskink normaliai,tu sedi siame forume nuo Užsiregistravo: 04 Vas 2009, 12:51 ....ir vis gincijasi su tokiais kaip putikas...mano gerais pazystamais zmonemis kuris galu gale nebijojo nuvaziuoti netoli nsavivaldybes su plakatu ir t.t. o tu cia augini,rukai,ir t.t. tai kame reikalas?SKAICIAU KA RASEI!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Legalize partija

Standartinė runkelis »

tegul zeme sukasi aplink tave!....
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė GanjaGoblin »

as kazko nebesuprantu :|? putejas pries legalizacija dabar? :X
Man galvoi negerai....
MigSky
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2009-02-04, 14:51
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė MigSky »

runkelis rašė:nihuja taves nesuprantu....paaiskink normaliai,tu sedi siame forume nuo Užsiregistravo: 04 Vas 2009, 12:51 ....ir vis gincijasi su tokiais kaip putikas...mano gerais pazystamais zmonemis kuris galu gale nebijojo nuvaziuoti netoli nsavivaldybes su plakatu ir t.t. o tu čia augini,rukai,ir t.t. tai kame reikalas?
Putejas parašė idėją, kad rūkyti ir auginti kanapę Lietuvoje dabar yra laisvė. Aš nemanau, kad Lietuvoje dabar yra tokia laisvė. Taip pat parašiau. Iš to ir diskusija. Ar tu manai, kad diskusija/ginčas iš esmės yra blogis ir nieko iš to gero išplaukti negali ar gal, kad diskutuotis/ginčytis yra negražu, ar kaip? :) Ką paaiškinti?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalize partija

Standartinė putejas »

Yra dar vienas labai įdomus dalykas. Ne kartą forume minėjau babiloną su visa jo sistema. Kova prieš valdžią dėl įstatymų pakeitimų yra kova prieš babiloną jame aktyviai dalyvaujant. Dabar jeigu žmogus turi savo požiūrį, kad, na tarkim, babilono sistema yra žalinga žmogui ir aplamai visai gamtai ir gyvybei tai kam reikia pasinerti į jį dar giliau bandant kapstytis po įstatymų vingrybes? Ar toks pasinėrimas, atsidavimas babilono įstatymų spragų kamšymui nėra gyvenimas pagal jau esamas taisykles? Negalime pamiršti, jog esama sistema sukurta ne žmogui palengvinti gyvenimą, o jį apkartinti. Taigi atsižvelgiant į tai aš nematau reikalo kamšyt įstatymo spragų, dėl to labai pergyventi ir ardytis. Taip, bandžiau ardytis ir nieko nesigavo, o politika labai paprasta - gyvenk, žmogau dorai, sąžiningai, būk nuoširdus ir geras bei atlaidus sau ir kitiems ir jokie teismai, įstatymai ar mentai užsimaskavę forumuose ar dar kur nors nesikabins, o prisikabinus tesimo sprendimai neturi jokio moralinio pagrindo nes tu, kaip žmogus, žinai, jog gyvenime nieko blogo nepadarei,todėl esi tąsomas ir teisiamas be pagrindo, o vien iš pykčio, pavydo ir tamsumo. Geriau pažiūrėkit filma ''Gandhi''. Jame labai aiškiai parodoma kaip pasyvus priešinimasis gali toli nueiti, žinoma ten situacija buvo kitokia, bet esmė lieka ta pati.

GanjaGoblin, nesu kategoriškai prieš, bet ir nebesu kategoriškai už. Manau, kad tokie dalykai kaip ganja į visuomenę ateina natūraliai, o ne dirbtinai prastūmus kokį nors įstatymą. Iš viso mūsų tauta yra avinų banda, ne daugiau. Nėr ką kalbėt apie dekriminalizacijas/lergalizacijas, kuomet seimo buduliai draudžia net pramonines kanapes; tai ką ir bekalbėt.
MigSky
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2009-02-04, 14:51
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė MigSky »

putejas rašė:Negalime pamiršti, jog esama sistema sukurta ne žmogui palengvinti gyvenimą, o jį apkartinti.
Teisė yra skirta ginti teisingumą. Teisę administruoja žmonės, kurie turi savo nuomonę, kas yra teisinga, o kas ne, ir remdamiesi ta savo nuomone priima įstatymus. Nuomonių daug, priima visko. Ar todėl manai teisės tikslas yra apkartinti piliečiams gyvenimą? Aš tai manau atvirkščiai, tikslas gal ir geras, bet įgyvendinimas nekoks. Bei ar teisingai supratau, ką turėjai omeny su "sistema"?
putejas rašė:Taip, bandžiau ardytis ir nieko nesigavo, o politika labai paprasta - gyvenk, žmogau dorai, sąžiningai, būk nuoširdus ir geras bei atlaidus sau ir kitiems ir jokie teismai, įstatymai ar mentai užsimaskavę forumuose ar dar kur nors nesikabins, o prisikabinus tesimo sprendimai neturi jokio moralinio pagrindo nes tu, kaip žmogus, žinai, jog gyvenime nieko blogo nepadarei,todėl esi tąsomas ir teisiamas be pagrindo, o vien iš pykčio, pavydo ir tamsumo.
Rūkyti ir auginti kanapę vis tiek toliau lieka nelegalu, ir nors morališkai jautiesi teisus (greičiausiai morališkai ir esi), bet teisėjas vadovaujasi įstatymo raide, o ne tavo moralės jausmu ir tave nubaudžia. Dėl ko toks įstatymas buvo priimtas, dėl pykčio, pavydo ar tamsumo, to žinojimas nemanau, kad bus didelė paguoda, kai būsi tąsomas po teismus, teisiamas ir gausi baudą. Todėl ir verta kažką daryti, kad situacija pasikeistų kita linkme.

Mūsų tikriausiai skirtingi požiūriai į gyvenimą, o kaip renkiesi į jį žiūrėt (įdomiai skamba :D ) manau yra skonio reikalas, dėl ko jau nesiginčijama.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalize partija

Standartinė putejas »

Teisingai, teisė skirta ginti teisingumui, tačiau, mano manymu, tik ant popieriaus. Teisė iš esmės niekuomet nebuvo morališkai teisi, o praktikoje jau belenkas ir tai mes matome dabar ir tai buvo prieš daugelį metų. Žmogus mano, jog jis mano geriausiai , todėl, norint įtvirtinti jo manymą reikia kažko, o tas kažkas buvo sukurta - teisė. ''Va čia parašyta, kad negali rūkyti - aš teisus, o tu ne. O va čia rašoma daug apie alkoholinius gėrimus, gerti gali, bet visam kitam yra taisyklės ir vėl aš teisus, o tu ne''. Va tokią teisę ir tokius įstatymus mes turim. Man išviso tie visi BK, administraciniai kodeksai ir kitoks briedas yra juokingi. Kam jie skirti? Kad sugaudyti visus hipius, rūkančius ganjamanus ir šiaip botanikos gerbėjus, kurie skiria specialų dėmesį kanapės augalui? Ką, motinai ant širdies lengviau pasidaro kai jos sūnaus žudiką uždaro į kalėjimą? Teismas ir žudiko įkalinimas žuvusiojo nesugrąžins :) Teisė niekuomet negynė paprasto žmogaus, o tik didelius ponus, kurie ir kuria tą vadinamą teisę bei kitus šūdus, vadinamus įstatymais.
Ir kas, kad pagal jų nuvalkiotus popierius/įstatymus auginti ir rūkyti nelegalu? Vistiek aš, tu, jis ir ji rūko ir toliau rūkys. Oh, dar apie visas teises ir teisėjus: teisingumo žemėje nebuvo ir nebus ir teisingumą įvykdyti gali tik dievas, o žmogus yra pasipūtęs piemuo, kuris neva turi galių apriboti kito žmogaus laisvę ir tą ar aną. Čia toli gražu ne teisybė ir ne teisingumas.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė GanjaGoblin »

putejas rašė: GanjaGoblin, nesu kategoriškai prieš, bet ir nebesu kategoriškai už. Manau, kad tokie dalykai kaip ganja į visuomenę ateina natūraliai, o ne dirbtinai prastūmus kokį nors įstatymą. Iš viso mūsų tauta yra avinų banda, ne daugiau. Nėr ką kalbėt apie dekriminalizacijas/lergalizacijas, kuomet seimo buduliai draudžia net pramonines kanapes; tai ką ir bekalbėt.
kaip suprast dirbtinai? jei MJ bus legali tai ji ateis dirbtinai, jei toliau bus nelegali ateis naturaliai? pats supranti ka pasakei? prie ko cia musu tauta? visas pasaulis didele aviu banda. o bandai reikia piemens. o musu piemenims kanape nera aktuali tema pakolkas ir tiek. turi jie ten svarbesniu reikalu :D
putejas rašė:Ką, motinai ant širdies lengviau pasidaro kai jos sūnaus žudiką uždaro į kalėjimą? Teismas ir žudiko įkalinimas žuvusiojo nesugrąžins.

siulai panaikint kalejimus? visus ribiatas į laisve :V: :D idomu butu paziuret :D
putejas rašė:teisingumo žemėje nebuvo ir nebus ir teisingumą įvykdyti gali tik dievas,

na jei tu tikintis zmogus tai ner tau kuo tada ir skustis. dievas ir daro savo teisinguma :) tik nesuprantu ar jam taip tik iseina ar cia jis prikolina su mumis :D :D
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalize partija

Standartinė putejas »

Legalizavus ganją visuomenės požiūris greitai nepasikeis, gal netgi gali iššaukti savotišką nepasitenkinimą, mol ''narkomanai legalizavosi''.
Nesiūlau naikint jokių kalėjimų, darykit ką jūs norit, aš pasakiau, kad tokia čia ir teisė kai ji nieko praktiškai nedaro. Tau ji palengvina gal gyvenimą? Man žinok tai ne, tai kam man ta teisė reikalinga ir velniam man ta valstybė iš viso? :D
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė GanjaGoblin »

poziuris jau toks dalykas jis keiciasi arba ji pakeist nera taip lengva. aisku butu visko. kazka pagautu uz vairo tai spauda mirgetu. jau matau kaip per visuomenes nuomones formavimo laida kakadu skamba: netikeliai seimunai legalizvo narkomanus tai dabar jie mus iszudys kelyje :D :D
valdzia vel butu kalta :D
siu metu teise ne tik man bet ir tau palengvina gyvenima. |.|)
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalize partija

Standartinė putejas »

Įdomu kokiu būdu teisė man palengvina tą varganą gyvenimą? :) Aš netgi manyčiau, kad teisė, valstybė netgi pasunkina man jį.

Na o bet tačiau kadangi taigi mes jau nukrypome nuo temos :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • UZTEKS!!! Legalize in da house!!!
    piktas ninja » » forume Legalus forumas
    1052 Atsakymai
    368089 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas