Nuotrauka Nuotrauka

Laikymas,gabenimas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Angis
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-08-26, 01:26
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė Angis »

Kava tikrai nenumuša kvapo. Čia tik mitas. Kad šuo neužuostu geriausia reikia sandaraus indo ir jį keisti kas 3h (aišku priklauso ir nuo indo). Nesvarbu kur bedėsi stuffa šuo vistiek užuos, todėl kiši į indą ir kai prisigeria kvapo keiti jį. Yra variantas dar pvz. mašinoj negyvą katę vežiotis ;D, tada šuo prie katės lips. Šunis apskritai ieško stuffo, nes jie yra išmokyti jo ieškoti kaip, kokio kamuoliuko, todėl reikia ta kvapą pakeist kažkuom kituom, kuris jam labiau patinka pvz. kaip katė ;]
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė Draugas »

Angis rašė:Kava tikrai nenumuša kvapo. Čia tik mitas. Kad šuo neužuostu geriausia reikia sandaraus indo ir jį keisti kas 3h (aišku priklauso ir nuo indo). Nesvarbu kur bedėsi stuffa šuo vistiek užuos, todėl kiši į indą ir kai prisigeria kvapo keiti jį. Yra variantas dar pvz. mašinoj negyvą katę vežiotis ;D, tada šuo prie katės lips. Šunis apskritai ieško stuffo, nes jie yra išmokyti jo ieškoti kaip, kokio kamuoliuko, todėl reikia ta kvapą pakeist kažkuom kituom, kuris jam labiau patinka pvz. kaip katė ;]
:D :D :X

Ka gi, beliko viena labai paprasta dilema - reikia gauti negyva kate :D. Idomu ka muitininkai pasakytu kai su suniu patikrine rastu kate negyva imesta i bagazine :D :D.

Sorry, labai juokingai nuskambejo :), nors turbut tavo tiesa.
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė DILLIGAF »

Angis, savo komentare priestarauji pats sau: "Šunis apskritai ieško stuffo, nes jie yra išmokyti jo ieškoti kaip, kokio kamuoliuko, todėl reikia ta kvapą pakeist kažkuom kituom, kuris jam labiau patinka pvz. kaip katė"- sutinku su tuo,kad suo apskritai ieskos TIK stuffo,nes kaip ir sakai jog dog snifferis yra ismokytas jo ieskoti.
Mano uosve namuose laiko suni ir penkias kates...Pasakysiu Tau, suo netrupucio nesidomi tomis ar gatves katemis,o ypac negyvomis.Galiu drasiai lazintis,kad ir dog sniffer'iu domejimasi katemis kazkokiu budu yra atmusti.
O man iskilo toks klausimas: kodel sniffer dog'us i "pensijas" isleidzia lb anksti? Mano manymu sniffer dog'ai yra "pasodinti ant kaifo" todel jie jo taip inirtingai ir iesko,o i "pensijas" anksti isleidzia,kad nenugaistu anksciau laiko,nes ju organizmai nebeatlaiko prisnifinto kaifo. Ar tai tik mitas,kad snifferiai yra narkomanai?

P.S.Taip kava numusa kvapa,o negyva kate pakeisciau i rujojancia kale lol
Angis
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-08-26, 01:26
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė Angis »

To DILLIGAF
Na gal blogai suformulavau sakinį ;] Norėjau pasakyt, kad reikia stipresnio ir šuniui "įdomesnio" kvapo už stuffą. Katė taip kaip pavizdys, turbut geriau gyva katę vežiotis. Na matai tavo uošvė turbtūt nuo mažens su katėm šunį augina, tai todėl jam jau vienodai šviečia. Dėl kavos tai žmogui gal ir numuša, bet šuniui tikrai ne. Šuo gali atskirt daugeli kvapų, kada jie yra susimaišę pvz. šiukšlių dežė. Čiuju mitas dėl šunų narkomanų :D

Pažiurėkit šitą vienužodžiu. http://www.tagtele.com/videos/voir/31869
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė breeze »

Jei ciuckis gerai dresuotas, niekaip jo "nenumusi", nei su katem, nei su kavom. Tiesiog jis ismokytas, kad butent uz si kvapa gaus priza siurpriza is savo handlerio. Kol dirba (is tiesu suo mano, kad cia zaidimas toks :)) jam visi kiti kvapai pofig, nes uz juos nieko negaus.
Per vakuma zinoma suo neuzuodzia (jei kam del to kyla abejoniu, mars atgal i mokykla! :D) Bet jei kur nors bus bent kelios dulkeles stufo uzkrite nuo ranku ar drabuziu yra tikimybe, kad uzuos. Be to realybeje vis vien nebuna idealiai sandaraus vakuminio ipakavimo ir idealiai svariu ranku, drabuziu ir aplinkos. As tikrai taip kvailai nerizikuociau.

Kazkas rase: "O del sausainiu - jeigu tu pats gerai pauostes neuzuosi kanapes, tai gali buti tikras, kad ir suo jos per atstuma neuzuos (tik isimesk i koki pakeli ir viskas)."
Suns uosle yra desimtis jei ne simtus milijonu kartu stipresne nei zmogaus. Ten kur tu "nieko neuzuodi" suo gali uzuosti visa spektra paciu ivairiausiu kvapu.

Patys blogiausi (arba geriausi kaip paziuresi :)) yra medziokliniai sunys, nes jie buvo isveisti uostymui (basetai, bloodhoundai, bigliai ir panasus). Juos policija retai naudoja, nes sunkiai dresuojami, bet kelis kartus maciau biglius oro uoste. Jei buciau toks kvailas, kad vezciau stufa per siena ar oro uosta, situ nulepausiu bijociau labiausiai.
Zinoma cia ne tik uosles stiprumas lemia, svarbu ir kaip tas suo buvo mokytas, kaip su juo elgiasi, kiek patyres handleris ir tt.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė Legalus »

Anksti i pencija isleidze nes kol jaunas tol visos savybes geriausios, o paskui uosle slabneja..
vaikai nenarkokit vartotiku.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė PsY »

PsYchotherapist
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė PsY »

kažakda pažystamas turėjo kažka tokio mokėjo nepigiai, bet bent man nieko gero net nelabai panašu i ganja greičiau kvapas panašus i cannabis smilkalus o jie irgi bent man nepanašus
PsYchotherapist
Gyc.
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2011-01-16, 00:28
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė Gyc. »

Ziurekit, esat kas susidure su siuntimu pastu ? Pvz i uzsieni siunciami laiskai skanuojami ar kaip ?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė Legalus »

As patirties turiu su laiskais :D Tai jie kekviena laiska perziuri ir su sunim praeina pro visus.. Jaigu jiem nepasirodo itartinas laiskas ir suo nieko neuzuodze tai ir neatidaro o jai pasirodo itartinas arba suniukas uzuodzia tada atidaro, ir 199 str narkotiku kontrabanda bausme - nuo 3 iki 10 metu kaleimo ;)
vaikai nenarkokit vartotiku.
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė krūmas »

ne. nereikia taip prikolint. PAGALVOK AR PATS TO NORĖTUM?
:V:
A'N'O
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-08-02, 15:27
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė A'N'O »

Ar legalu ES yra gabenti auginimo priemones? T.y. Visa rinkini? Ar negali pradet kratyt tada ar panasiai?
LinasM
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:30
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė LinasM »

Tai mano pirmas postas šitam forume. Aš, asmeniškai, irgi apturėjau tartautinio gabenimo patirtį. Taigi, važiavau su tėvuko firmos direktorium į pasaulinę parodą, kuri vyko... nu kur gi kitur jei ne pūtiko rojuje - Amsterdame :D Tai, žinoma, prižadėjau chebrai olandiško gėrio parvežt. Gavau aš šiaip ne taip to gėrio, tiksliau 15 gerų ilgų kvepiančių džionių. Kadangi buvau žalias visam šitam gabenimo reikale, tai visas tas kasekų maišas gulėjo "pederastkėj" vadinamoj, kol važiavom mašina. Pasieniečiai, dėkui dievui, netikrino ir aš tik grįžęs išsiaiškinau koks aš durnas buvau, kad kur nors giliau neužmaskavau :D

Neužilgo poto pūstbrolis (brolis) mano į vokiečius dirbt važiavo autikais tai domėjosi kaip gėrį nusigabent. Patariau išardyt laptopą ir sukišt maišiuką į HDD vietą. Pasakojo, kad lenkai tikrino, bet tik dokumentus pažiūrėjo kelevių ir viskas, neišpirko.
A'N'O
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-08-02, 15:27
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė A'N'O »

LinasM rašė:Tai mano pirmas postas šitam forume. Aš, asmeniškai, irgi apturėjau tartautinio gabenimo patirtį. Taigi, važiavau su tėvuko firmos direktorium į pasaulinę parodą, kuri vyko... nu kur gi kitur jei ne pūtiko rojuje - Amsterdame :D Tai, žinoma, prižadėjau chebrai olandiško gėrio parvežt. Gavau aš šiaip ne taip to gėrio, tiksliau 15 gerų ilgų kvepiančių džionių. Kadangi buvau žalias visam šitam gabenimo reikale, tai visas tas kasekų maišas gulėjo "pederastkėj" vadinamoj, kol važiavom mašina. Pasieniečiai, dėkui dievui, netikrino ir aš tik grįžęs išsiaiškinau koks aš durnas buvau, kad kur nors giliau neužmaskavau :D

Neužilgo poto pūstbrolis (brolis) mano į vokiečius dirbt važiavo autikais tai domėjosi kaip gėrį nusigabent. Patariau išardyt laptopą ir sukišt maišiuką į HDD vietą. Pasakojo, kad lenkai tikrino, bet tik dokumentus pažiūrėjo kelevių ir viskas, neišpirko.


Na va as kaip tik irgi mikriuku per europa perlekiau, nesustabde ne karto. Bet vairuotojas pasakojo, kad kartais net ir vadinamasias "apsyfkes" is automobilio nori lupt, sake itariausiai lenkai i lietuvius ziuri. Ir dar nepatarciau gabentis nieko su angliska masina, labai padideja tikimybe kad sustabdys ne tik ant sienos, bet kad ir autostradoj tarkim.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė Legalus »

A'N'O rašė:Ar legalu ES yra gabenti auginimo priemones? T.y. Visa rinkini? Ar negali pradet kratyt tada ar panasiai?
Gali teigt kad augini egzotines geles jai pradetu klausinet kam tau ta visa yranga, aisku su savim :x: geriau nesivest ir kratymai tada nebus baisus.
vaikai nenarkokit vartotiku.
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė berzinis »

ANO, a kodel butent prie anglisku labiau lenda? Gal tik dokus patikrint, o ne iskratyt?
Я тут присел, дунул и подумал..
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė badnews »

as irgi ta sunkiai suvokiu. pora kart skridau is Kopenhagos i Ryga, tai nieks nieko netikrino, o va griztant is Airijos, brolius Baltus visada su suniukais pasitinka :/
tiesa, jau esu minejes, kad karta parsiskraidinau nebloga maisiuka seklu, o ten kartu ir cannadulkiu koks pusgramis. muitininke su labradoru net liepe kuprine ant zemes padet, bet suva nieko :) pavarges buvo matyt po ilgos darbo dienos :D
togetha brotha
A'N'O
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-08-02, 15:27
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė A'N'O »

berzinis rašė:ANO, a kodel butent prie anglisku labiau lenda? Gal tik dokus patikrint, o ne iskratyt?


Zinok tiksliai negaliu pasakyt kodel, bet gerai sustabdo patikrina dar bagazine lieps atidaryt ir panasiai. Taipogi tikrai nepatarciau veztis ka nors karavanu/minivenu stipriai tamsintais langais, Vokietijoj toks faktorius labai padidina galimybe kad tave sustabdys. Va tuoj as ir pradesiu kelione i Danija per Europa su dviem bongais, su kuriais vienas neparukytum, nepasiektum prisidegt :)))))) Nemanau, kad kils problemu.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė Legalus »

Tai daug kas veza is anglijos ciuju kaifa del to ir krato taip :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Laikymas,gabenimas

Standartinė berzinis »

A'N'O rašė:
berzinis rašė:ANO, a kodel butent prie anglisku labiau lenda? Gal tik dokus patikrint, o ne iskratyt?


Zinok tiksliai negaliu pasakyt kodel, bet gerai sustabdo patikrina dar bagazine lieps atidaryt ir panasiai. Taipogi tikrai nepatarciau veztis ka nors karavanu/minivenu stipriai tamsintais langais, Vokietijoj toks faktorius labai padidina galimybe kad tave sustabdys. Va tuoj as ir pradesiu kelione i Danija per Europa su dviem bongais, su kuriais vienas neparukytum, nepasiektum prisidegt :)))))) Nemanau, kad kils problemu.
Na jei tik bagazine atidaryt tai tada nieko baisaus, pilno bagazniko miltu nezadu vezt :)

I kuri miestuka/miesta Danijos? :)
Я тут присел, дунул и подумал..
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Seklu pirkimas, gabenimas, kvapai
    PonasTamponas » » forume Legalus forumas
    12 Atsakymai
    8580 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Seklu gabenimas is UK (mazas kiekis)?
    harambe » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3975 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Volkas