Nuotrauka Nuotrauka

Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė Jefridas »

GanjaGoblin - skambi frazė, bet logikos trūksta :)
Karas vyksta dėl narkotikų, dėl teritorijos, dėl naftos, dėl įtakos, dėl pinigų, dėl valdžios. O žmonių nuomonės niekam neįdomios. Tokius sprendimus priėma kiti žmonės, 8E
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė putejas »

Visų pirma tokį sprendimą priimi tu.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė Jefridas »

Vėl filosofuoji Putėjau. Pasakyk man, kaip aš įtakojau JAV valdžios norus kontroliuoti Afganistano heroino srautus tuo pat metu stiprinant JAV ekonomiką? :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė putejas »

Sprendimą jau priėmei vien numodamas ranka į tuos, kurie kariauja. Tau tai nereikšminga, ne top prioritetas gyvenime. Vadinasi tau širdies neskauda dėl žudomų žmonių. Tavo gailestis užsibaigia ties ''aš nieko negaliu padaryti''. Jau vien nepasitenkinimas, jog kitas šneka kitaip nei norėtum klausyt tave daro karingą, pasiruošusį karštai diskusijai su oponentu. Tarsi kariautum, bandytum nugalėti. Tai kuo tu geresnis už tą prezidentą, pradėjusį karą?
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė Jefridas »

Aš nenumoju ranka. Žinoma, kad tai nėra mano prioritetas, bet tai yra klaiki mūsų gyvenimo dalis. Žmonės kariauja per amžius, nieko čia nepakeisi.

Dėl bendravimo, tai aš nesupratau tavo palyginimo, nepagaunu loginės sekos, ką bendro turi mano bendravimo būdas su prezidentais kažkokiais? Ir ar manai, kad prezidentai priėma tokius sprendimus? :) Prezidentai tai tik kažkieno pavaldiniai. Tu nepyk, bet ir vėl filosofuoji, dėl to sunku yra kažkokių išvadų ir bendros nuomonės prieiti. Bandai interpretuoti pagal savę nepateikdamas jokių argumentų.

Diskusijai aš visada pasiruošęs, nes esu visada pasiruošęs ginti savo nuomonę. Ar, kai kažką sako kas neatitinka realybės, tu tiesiog nuleidi galvą ir kaip nevykėlis nueini? (kartais, žinoma, tai yra vienintelis variantas nugalėti diskusijoje, bet tik tada, kai tavo sukalbėjas yra nevykėlis luzeris kuriam nieko neįrodysi ir kuris yra kvailas ir užsispyręs kaip asilas).

Tu, tuo tarpu, esi nepasitenkinęs dabar, jog aš šneku kitaip nei norėtum klausyt. Tavę tai padaro karingu, pasiruošusiu karštai diskusijai su oponentu. Tarsi kariautum, bandytum nugalėti. Tai kuo tu geresnis už tą prezidentą, pradėjusį karą?
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė Slow Stone »

Jefridas rašė:Tu, tuo tarpu, esi nepasitenkinęs dabar, jog aš šneku kitaip nei norėtum klausyt. Tavę tai padaro karingu, pasiruošusiu karštai diskusijai su oponentu. Tarsi kariautum, bandytum nugalėti. Tai kuo tu geresnis už tą prezidentą, pradėjusį karą?
Ale šauniai, Jefridai, suraitei. Velnio advokatas galėtum būt.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė putejas »

Taip, nieko nepakeisi, numok ranka. Geriau eikit pasirankiot straipsnių kaip kanapė sukelia liežuvio vėžį :D
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė Kotelis »

putejau, nori pasakyti, kad reikia gailetis kiekvieno zmogaus, kuris mire kazkur, tarkim kare? tai manau tavo gyvenimas tikrai labai jau liudnas, nes tikriausiai amzinai liudnas buni :/ del tu mirusiu zmoniu. mano nuomone tokia, isvis nereikia liudeti, nes tai tik kartina gyvenima, nieko nera amzino, jei jau visi gyventu daugiau nei dabar nemanai jog zeme mes suestume ? ir taip jau nezmoniskai baigiame ja iseikvoti. o tu liudi del zmoniu, kurie galbut net dar labiau sika ant tos musu planeteles. pagalvok ar tu gali gaileti zmogaus kuris negailetu taves ?
Happy like hipo, you understand? ! :-O
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė GanjaGoblin »

nieko nereikia gaileti, nuo gailesčio niekam nepageres. Bet baisus pasaulis butu jei visiems karas butu tik norma prie kurios esam priprate, tik verslas, tik santykiu aiskinimasis, ar kaip tavo atveju populiacijos mazinimo priemone. karas eina prieš žmogiškuma, ir jo negalima pateisint.
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė putejas »

Kotelis rašė: pagalvok ar tu gali gaileti zmogaus kuris negailetu taves ?
Negailėdamas kito aš tampu tokiu pačiu kaip jis. Stengiuosi, jog taip nebūtų, nors turiu pripažinti, kad ne visuomet tai pavyksta.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė GanjaGoblin »

svarbiausia pats procesas, nepakantumas blogiui, suvokimas visos tos beprotystes.. :V:
Mums nuo pat vaikystes yra kalama į galvas, kad tai normalu taigi perlaužt savo sąmone ir patapt kažkokiu šventuoju vargu ar įmanoma...
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė putejas »

GanjaGoblin rašė:svarbiausia pats procesas, nepakantumas blogiui, suvokimas visos tos beprotystes.. :V:
Mums nuo pat vaikystes yra kalama į galvas, kad tai normalu taigi perlaužt savo sąmone ir patapt kažkokiu šventuoju vargu ar įmanoma...
Įmanomumas nėra universalus ir visiems vienodai taikomas. Kas nepasiekiama vienam, kitam gali būti ranka prieinama. Viskas priklauso nuo pačio žmogaus noro keistis. Ar kaita bus sėkminga priklausys nuo žmogaus tikėjimo tvirtumo.
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė Doom'as »

visų prma - tabako augalas geras
antra- cigaretėse tabako nerasta - ten smulkintas popierius impregnuotas keturiais šimtais chemikalų - tai dažikliai, skonio stiprikliai ir tt ir tp. tame tarpe yra ir natūralūs ingridientai- pvz karvės šlapimas

trečia- reikia suvokti kad vėžys- tai grybelinė liga, o grybelis vystosi tik negyvoje organikoje- pūliniuose
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė kilmantas »

Jefridas vienas logiškiausiai mąstančių ir adekvačiausių forumo narių. Gaila, kad nebeužsuka...
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: Liežuvio vėžys nuo kanapių rūkimo

Standartinė kaciarasyt? »

tutanchamonas rašė:visų prma - tabako augalas geras
antra- cigaretėse tabako nerasta - ten smulkintas popierius impregnuotas keturiais šimtais chemikalų - tai dažikliai, skonio stiprikliai ir tt ir tp. tame tarpe yra ir natūralūs ingridientai- pvz karvės šlapimas

trečia- reikia suvokti kad vėžys- tai grybelinė liga, o grybelis vystosi tik negyvoje organikoje- pūliniuose
taip, tai tiesa
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapiu pagalba
    Bongnesys » » forume Medicina
    50 Atsakymai
    26967 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nzn
  • Kosmetika is kanapiu
    Apvalus » » forume Legalus forumas
    14 Atsakymai
    7609 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Namas iš kanapių
    Sigma » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    18909 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas 2bulumas
  • Kanapiu arbata :)
    domasj » » forume Legalus forumas
    103 Atsakymai
    81058 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Doom'as
  • Kanapių aliejus
    N/A » » forume Legalus forumas
    18 Atsakymai
    10605 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis