Nuotrauka Nuotrauka

kodel marihuana blogai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė GanjaGoblin »

Jamaicaman rašė:
dragon rašė:sveiki,kiek girdejau last news tai jei seimoj ira kas tureje mental problemu tai geriau sio augalo nevartoti!o siap tai nuostabus augalas :x:bet ne man,nes nebegaliu sustotit kai pradedu :}
atsiprasau,ka reiskia "mental"? :]
Cia tikriausiai kalba apie žmones linkusius į psichikos ligas (šizofrenija).
Man galvoi negerai....
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Jamaicaman »

Aaa aisku :) gerai kad pas manes nera. Bet vistiek nesuprantu vieni sako kad :x: gydo tokias ligas ar kazka panasaus ,o kiti kad dar blogiau ,tai kaip cia istikruju yra ?
I'm back.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė putejas »

Jamaicaman rašė:Aaa aisku :) gerai kad pas manes nera. Bet vistiek nesuprantu vieni sako kad :x: gydo tokias ligas ar kazka panasaus ,o kiti kad dar blogiau ,tai kaip čia istikruju yra ?
O kaip pats manai?
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Jamaicaman »

putejas rašė:
Jamaicaman rašė:Aaa aisku :) gerai kad pas manes nera. Bet vistiek nesuprantu vieni sako kad :x: gydo tokias ligas ar kazka panasaus ,o kiti kad dar blogiau ,tai kaip čia istikruju yra ?
O kaip pats manai?
Nezinau net jauciu kad nelabai...
I'm back.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė dumtraukis »

aj as tai netikiu visom tom nesamonem, ligos bla bla bla, kaip susikuri taip ir yra. jei yra problemos isvis neprasidedi. nesakau kad 100 proc palaikau augala ir tik jis vienas geriausias pasulyje, o visa kita blogis, tiesiog reik maziau tiket ir klausyt, ka pliurpia kiti, svarbiausia kad paciam yra gerai, o kai paciam gerai tai ir kitiem gerai :x:
nes pyxas artina ;)
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Jamaicaman »

jo teisingai :] :D
I'm back.
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė Discount »

Nesuprantu as jusu. Narkomanai supelija, sėdit prie kompų, šnekat vėjus. Žolė yra blogai, ir priveda prie rimtu narkotikų, čia 100%. -Tarė dezinformuotas pilietis, beeidamas pakeliui į balių prisiliuobt!
Nieko nepakeisim, užaugs dar viena kita karta ir supras kas ta žolė yra iš tikro. Garantuoju ;) Ir nebebus tų bobučių pasakų žolė tai beveik kaip hera...
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė Jamaicaman »

O tai ka tu siulai daryti ?? sugauti visas mociutes ir joms taip rimtai paaiskinti ar kaip :D as jau geriau vejus pasneku, nei 80meciui ,kuris jau tuos visus metus isiaugines toki poziuri aiskinciau kas yra kanape,zole ar marichuana (jis vistiek destys savo). Sitoi sali jau senai praradau vilti pamatyti kokius nors pokycius situo ar dar kokiais nors duju ir elektros kainu klausimais kad musu iki bado nenustekentu,nors ir taip jau nieko gero (svelniai tariant),bet kaip sako viltis mirsta paskutine, o viltis durniu motina, tebunie as kvailys bet as dar tikesiu.Kaip ir tu sakai,bus kita karta. Peace :)
I'm back.
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė Discount »

Tiesiog rukyt, nesukt sau galvos :bong: --==::~~ o reikalui esant ir apsviest ka nors :D
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė Smoking Barrels »

Discount rašė:Tiesiog rukyt, nesukt sau galvos :bong: --==::~~ o reikalui esant ir apsviest ka nors :D
vadovaujuosi tokiu paciu principu :V:
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė sunus »

O kaip jusu nuomone gal ne ce bet yra toks reikalas ;) Paskutiniu metu pastebiu kad kiekviena vakara gryzes po darbo ikalu po maza bongiuka :bong: linksmai atpalaiduoja bet ryte sumku keltis.... Bet ar toks piknaudziavimas nera blogai kaskaip manau kad priklausomas nuo jos as aisku galvoju kad nereikia ir nereikia bet gaunasi kitaip vis nu... [:)] Nors tiek gerai kad alkoholis atsitrauke is mano gyvenimo beveik visai :)
Ar nebus kad sveikata suprastes man ce ar tiesiog smegeneles pabeks laukais? 8| Nes nzn kaip jus as pamates zmogu ir pabendraves galiu pasakyti ar jis rukantis ar ne. Kaikurie net nerisliai kalba 8E Nzn ar gerai as ce darau su tuo kasdieniniu mazu
pagurmanavimu =( tikrai nesinori man su puse smegenu vaiksciot po keleriu metu :|? Kolkas matau tik pliusus is jos atpalaiduoja neskauda nugaros linksmas bunu bet ar nebus taip kad kaskada pastebes minusu nuo jos????????
PonasGerutis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2012-10-13, 23:36
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė PonasGerutis »

Kiek tas mazai? koks kiekis apytiksliai, del kelimosi, tai nemanau, kad del ganjos, nes man visada sunku keltis, netgi labai, rytais patampu kitu zmogum :D Viskas priklauso nuo taves, o del alko tai mldc!
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė breeze »

sunus rašė:Nes nzn kaip jus as pamates zmogu ir pabendraves galiu pasakyti ar jis rukantis ar ne.
Bullshit. Atspėtum tik tuos žmones, kurie šiaip ar taip neslepia kad priklauso žolės vartotojų kultūrai. Tikrai neatspėtum tų, kurie šio pomėgio neafišuoja. Pvz, mane sutikęs darbe ar šiaip kur gatvėj niekad net nepagalvotum, kad aš daugmaž reguliariai rūkau žolę.
sunus rašė:tikrai nesinori man su puse smegenu vaiksciot po keleriu metu :|?
Dar niekas dorai nepademonstravo neigiamo ilgalaikio kanapių poveikio smegenims, bent jau kiek aš žinau. Kvėpavimo takams ar plaučiams - taip, bet nervų sistemai - ne. Net priešingai, skaičiau, kad kanapės turi teigiamų poveikių, bet sunku patikrinti, kiek pagrįsti ir nešališki tokie tyrimai.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė G. »

Sunau, (kaip man patinka į tave kreiptis! :D) galiu pasakyti, tik tiek, kad kanapė yra psichotropinė medžiaga ar narkotikas, nesvarbu - kaip pavadinsi taip nepagadinsi :) Bet suprasti(!!) reikia vieną, kad žmogus yra organizmas ir jis geba įsisavinti įpročius, pripranta prie įvairiausių dalykų, verčia dalykus rutina, o pastovi, monotoniška ir nekoreguojama rutina daro žmones kaip tu sakai "pussmegeniais" (su puse smegenų) :) Žmogus gali ir nevartoti jokių psichotropinių medžiagų, bet vistiek būti pussmegeniu :) Kiekviena veikla turi unikalų savo rezultatą ir gali būti, kad tie rezultatai yra panašūs, jeigu tirtume grupę individų. Tad sakyti, jog kanapė žmogų veda į degradaciją yra neteisinga, kaip yra š tikrųjų tai žmogus pats eina į degradaciją ir bando save paslėpti dūmuose. Toks juk marichuanos poveikis - nuramina, atpalaiduoja - tai yra neginčytina ir net nediskutuotina, nes įvairiausios aplinkybės visur turi įvairiausią įtaką. O ar dažnas kanapės vartotojas pradeda galvoti, kiek jam iš tiesų reikia to nusiraminimo, to atsipalaidavimo, kad jis galėtu gyventi pilnavertišką - subalansuotą gyvenimą?

Priklausomas, sūnau, taip, tu esi priklausomas, bet ne nuo kanapės, o nuo atsipalaidavimo kaip ir mes visi, bet juk nebūtų žemėje gyvų žmonių jeigu jie karts nuo karto neatsipalaiduotų ar įpūsdami, ar išgerdami alaus bokalą, ar paskaitydami knygą ar pasimaudydami vonioje, ant masažo gulto ar pan - čia jau pagal asmeninius interesus ;) . Saikingas vartojimas, realiai šnekant yra tas aukso viduriukas tarp visiškos abstinencijos ir manijos. Tavo sprendimas yra, kuom tu nori būti, ką nori gyvenime pasiekti ir TIK TAVO sprendimas yra pasakyti ar tave kanapė varo į maniją, į abstinenciją ar tu tu tiesiog kaip visiškai normalus individas nori gyventi laimingą, subalansuotą gyvenimą.

O ryte sunku keltis - taip tai greičiausiai yra nuo hitų padarytų per tavo mažą bongiuką vakarais :) Kanapė, turi savyje medžiagų, kurios priverčia atsipalaiduoti ne tik tavo mintis/protą, bet kartu ir raumenis. Žmogus juk kai miega, tai jis ir taip yra atsipalaidavęs, tripina kažkokiam trance, tačiau smegenys intensyviai dirba - apdoroja ir įsisavina per dieną išmoktą informaciją, kas reikalinga išsauo, kas nereikalinga - ištrina, o kanapės įtakos į miego procesą aš sunkiai galiu komentuoti.. bet žinau vieną, jeigu aš asmeniškai iš vakaro gana stipriai apsidaužau, tai kitą dieną jaučiu kanapės pagirią - nė nebandykit burnų pražiot sakydami, jog kanapė neturi savotiškų pagirių, nes tai yra netiesa. Žmogus, juk vistiek kažkada turi pereiti į blaivią būseną ir tas pats tas perėjimas jis gali būti malonus ir gali būti erzinantis. O jeigu dar kanapių užvartojus, tai iš to neaiškau transo (kalbu apie miegą) pabusti ir išlipti iš lovos yra sunkiau, nes tavo kūnas ir protas yra veikiamas ne tik natūralaus organizmo atsipalaidavimo - miego, bet ir kanapės.

Žmogus gali įprasti prie betkokio atsipalaidavimo, o jeigu tas atsipalaidavimas yra malonus ir kūnui ir mintims, tai ir gimsta tas tingėjimas, apsileidimas, noras pastoviai ilsėtis, būti atsipalaidavusiu, nevarginti smegenų su kažkokiais darbais, politika, santykiais tarp žmonių ir šiaip kaip individo tobulėjimo. Žmogus natūraliai ilsisi kai jis yra pavargęs, o kai kanapės yra vartojamos be saiko ir atsakomybės tai žmogus ima pavargti nuo paprasčiausių minčių apie tai, nuo ko iš pat pradžių jis norėjo pailsėti - dingsta balansas ir einama link manijos - narko, psicho, šizo ir t.t. :D

Ką aš noriu pasakyti tai, kad būtent TU, mano sūnau ( :D ), esi atsakingas už savo dabartinę ir būsimą padėtį ir tu PRIVALAI VALDYTI KANAPĘ, o ne kanapė privalo valdyti tave. Jeigu leisi, kad kanapė valdytu tave, tai ir tapsi puspročiu, o gal ir visai tuščiapročiu ir priedo dar būsi didžiulis tinginys ir neturėsi draugų, nes tingėsi pakelti savo šikną iš lovos vien dėl to, kad iš vakaro apsidaužėi kaip gyvūlius :)

Saikas ir atsakomybė, saikas ir atsakomybė, saikas ir atsakomybė!

Užduosiu asmenišką tokį klausimą, galbūt retorinį:

-Kas vairuoja jūsų gyvenimo "automobilį"? A) Jūs ; B)Jūsų artimieji ; C)Jūsų darbas? D)Kanapė?

Normalus, stiprus, savimi pasitikintis, užgrūdintas ir su kanapėmis problemų neturintis (nors ir vartojantis) žmogus, turėtų atsakyti: "Aš" :) Ir tas "Aš" turi būti 100% arba 99.99% užtikrintas. 99.98% - netinka.

Kiekvienas piktnaudžiavimas veda link beprotybės. Žemėje iki šiandienos pučiančių žmonių buvo ir genijų, mokslininkų, politikų, visuomenės veikėjų, juodos darbo jėgos veikėjų ir visiškų tinginių torčylų, kurie patys jau nebevairuoja savo gyenimo automobilių, nes saiko ir atsakomybės nebuvimas atėmė tam teises :)

lalalallal.. mėgstu išsirašyti :) Taika


**Pridursiu, kad medicinoje kanapės yra naudojamos ir tam kad žmogus susitvarkytų su nemiga, jeigu perdozuosi savo balansą tai ir persimiegosi ir būsi nepailsėjęs. Taip persimiegoti irgi yra įmanoma.

ką čia dar.. ai :D Tavo gyvenimo "automobilio" vairas yra tavo rankose, matau iš to kaip ir ką kalbi ;) Bet, sūnau, aš amžinai nebūsiu, kad tave prižiūrėčiau.. Vieną dieną turėsi pats priimti atsakingus ir saiku paremtus sprendimus.. sūnau.. nu bet rimtai, taip patinka man tavo slapyvardis! :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė PoH »

Labai teisingai pasakyta :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kodel Rombas ???
    Doomokshnis » » forume Prašau žodžio!
    7 Atsakymai
    7797 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Atsiputes
  • Kodėl negaliu rašyti PM
    nik » » forume Prašau žodžio!
    1 Atsakymai
    3581 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas adminas
  • Instrumentas + Marihuana
    hipiukas » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    18 Atsakymai
    9873 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Atsakingumas ir marihuana
    Sigma » » forume Legalus forumas
    99 Atsakymai
    65772 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Doomokshnis
  • Marihuana ir religija
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2516 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone