Nuotrauka Nuotrauka

kodel marihuana blogai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Manvydas »

Lightmyfire rašė:
aidaspr rašė:Visokiu minciu ir man kilo pries pradedant pesti. Esu alkasas su 24 metu stazu. Sugriuvo seima,praradau santykius su dukra.2metai nebegeriu ne laso.Dirbu vairuotoju,tai musu firmoj is 8--4 ruko.Is pradziu nepatiko,nes negali dasibaigti,kaip su vodke.Papesi-uzveza.Nori,kad dar daugiau veztu,o ne velnio.Nuo zoles nenusitasysi,kaip nuo snapso.Is mano bendradarbiu visi ruko jau apie 20 metu ir nematau nie vieno degradavusio.Dabar jau 4metai ,kaip sukuriau nauja seima,pirkom buta,masina.Gyvenu,kaipzmogus,dukra buvo atvykusi,santykiai geri.Neseniai sutikau lietuviu grupe.Gyvena bandoj 8 vienam bute,kad pigiau butu.Buvau uzejes i svecius.Norejo pavaisinti alum.Atsisakiau.Issitraukiau kasiaka,tai vienas man uzskele,kad geriau visa gyvenima gers bet to sudo nerukys.Zinai ka atsakiau?Kai as geriau,kaip tu, tai neturejau nieko, nei seimos ,nei zmonos,nieko.Dabar turiu viska -ir seima ir darba,kuri megstu ir buta ir masina nauja ir t.t. Dejau as ant tu sovietiniu stereotipu,kad zole narkotiku liunas ir t.t.GIRTA TAUTA LENGVIAU VALDYTI yra toks rusu posakis.Viskas kazkiek kenkia.O ar gyventi nera kenksminga?
Šaunuolis, labai džiaugiuosi už tave!
Tarp kitko Marihuana yra naudojama, kaip medicininis preparatas priklausomybėms gyditi.
Jau ne pirmoj temoj, taip.Pasistenk į vieną sutalpint postą. ;) :D --==::~~
Shmidy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2009-03-25, 18:46
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Shmidy »

perskaiciau visa tema tiesiog be zodziu.. saunuoliai zmones...

kaip kazkas klause del salutiniu poveikiu, tai vartojus ilga laika ( 2-6men ) ir staigiai nustojus gali kankinti nemiga.. kalbu is savo patirties :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė DarNe »

jeigu mano laikrodziu meistras pustu o ne prigeres kita diena neissipagyriojas butu klijaves mano laikrodi,nebutu jo sugadines... gaus jis man velniu uz tai...visai dienai nuotaika sugadino...dx...
Lightmyfire
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-05-20, 00:38
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Lightmyfire »

Shmidy rašė:perskaiciau visa tema tiesiog be zodziu.. saunuoliai zmones...

kaip kazkas klause del salutiniu poveikiu, tai vartojus ilga laika ( 2-6men ) ir staigiai nustojus gali kankinti nemiga.. kalbu is savo patirties :)
Ne visada jai pries baigdamas uzpusi gerai tai ir daugiau nebesinores ir nemiga nekankins :)
gramila
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-02-16, 23:56
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė gramila »

kad traukia is visokio š tai taip, ir siaip man labiau patinka ta busena kai buni pripeses pats rukymo ritualas isvis... visokie bongai-kibirai tiesiog pasaka,ar ne tiesa :)? :] nu aisku kartais reik ir blaivaus proto, priklausomybe kokia cia priklausomybe?juk kiekvienas is musu rukanciu jai panoretu galetu mest lengvai ir greitai ir siaip kam isvis mest :D kolkas as dar nesiskundziu niekuom viskas gerai,matau-girdziu-vaikstau apie apetita isvis patyliu :D priklausomybe ble...
o del kosejimo tai nuo rusies istikruju priklauso ir nuo aparato as manau, ir seip jai nori nekoset tai netrauk visa plauciu turi kad uzpildytu ir fsio, ir tabala lengvesni reik parinkt pvz lm one ir bus viskas ciki (dar geriau vien putala traukt) ir del tos atmities sutrikimu tai nzn gal ir istikruju truputi byra smegenine o gal paprasciausiai mes apleidziam smegenis nuo pastovaus putimo, ir siaip juk zinot kaip ten buna parukius kartais net tingi kanors galvot :D o siaip galiu patart viena knyga "Tony Buzan - Lavinkite atmint"(yra torente jaika pm atsiusiu) ira visokiu gudrybiu kaip isimink dauk ir ilgal ir pns tikrai gera kng nu o del kitu simptomu tai net nekalbesiu i dausas pjauna, tai tiek, jaucia ka nors suprasit biski :bong: :] buvau
aidaspr
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2010-03-21, 06:39
Reputacija: 0

kodel marihuana blogai

Standartinė aidaspr »

Kad zole kazkiek traukia man tai tikrai yra.Nezinau gal pasireiskia ir mano,kaip alkaso bruozai,nes kai gerdavau,tai dienos normike budavo 3 litriukai vyniuko i diena maziausiai.esu 45 metu,kaip sako,mates ir silto ir salto,senas krienas.Zole tikrai mane istrauke is alkoholizmo liuno,Pries kelis men buvo uzsuke 2 buve biciukai is senu laiku,tai vienu zodziu gere namuos Valencijoj (gyvenu Ispanijoj) susikrate 2 butelius viskio ir sugalvojo mint i Lietuva.Atvare iki prancuzu ,persigalvojo ir gryzdami uzsuko pas mane i svecius .Kadangi gyvenu prie Barselonos,tai jiems pakeliui.Cia palake kol isluzo,atsikele susikrate puse litro viskio ir isvare atgal namo i Valencia.Vienu zodziu xebryte pavare gatavi po Ispanija apie 1000 km.Bliamba,kai pagalvoju,juk ir as toks pat ciudas buvau.Lakdavau iki nuluzimo gatvei,kol greitoji isvezdavo aticiukint,esu ir mentui per kepure uzmetes ir tt.Mane net siurpas dabar nukrecia kai pagalvoju apie tai.Tikrai zole pakeite mane kaip diena ir naktis.Man patinka dabar vakarais pasedet terasoj supest kasiaka,ziuret,kaip auga mano augaliukai,priziuret juos,laistyt.Buna kai parukai reikia daugiau susikaupti kad neuzbuksuotum,bet tai nesulyginsi su gerimu,kai trukdavo plionke ir nieko nebeatsimeni,ka prisidirbai girtas.Pries kelias dienas skambinau i Valencija,tai vienas jau is buvusiu draugeliu dabar ant 3 men pasodintas uz girtus ciudus.Dekui zolei,kad mane irgi istrauke is to liuno.Maciau buvusiu sabutilniku akis,kaip pavydejo,vienas net mustis norejo,kad perdaug gerai gyvenu.Nezinau,gal blogai yra tai,kad as jau galvoju is anksto aha jau zolyte baigiasi reik papildyt atsargas.Jei negaunu zoles tai haso pasirupinu.Man kas labiausiai patinka kad nuo zoles neturiu jokio pahmielo.Galiu but nusirukes na drebezgi,atsikeli is ryto kavos puodukas ir vel kaip agurcikas.Kas del nemigos tai tikrai yra jei nerukai,bet po keliu dienu tai praeina.As puikiai prisimenu pagiriu lomkes tai ner ko ne lygint.Ispanijoj zole pigi,kaip sako pigiau grybu.As ant zoles per men isleidziu maziau negu ant cigareciu.Tai net kaip sako ir seimos biudzetas nenukencia.O pesu kiekviena diena po darbo.Aisku gal rukyciau ir daugiau,bet kadangi dirbu vairuotoju,tai galiu tik po darbo ir savaitgaliais.Turiu pazystamu ispanu,kurie ruko jau apie 20metu ir ne vieno degradavusio.Visi su seimom guvena gerai ir dziaugias gyvenimu.AS kai pagalvoju ka vodke buvo padarius su manim tai baisu.O tuos kurie daug svarsto,tai galiu duot patarima,kad zmogui reik atsipalaiduot kaip nors nusimest kasdienybes rutina.Pakeiciau savo gyvenima kardinaliai ir ne kiek del to nesigailiu.Niekada net nera kilusi mintis pavartot kokiu kitu narkotiku.Atvirksciai pazystu viena brazila kuris sedejo ant kokso,tai zole padejo atsikratyt to yprocio,nes kai vare koksa pastoviai buvo be babkiu,o dabar isleidzia koki 20 euru per savaite ant zoles,kai ant kokso isleisdavo tiek per diena.Vienu zodziu as uz zole abiem rankom UZ.Kaip sako ispanai VIVA MARIA: Aciu uz demesi,kita karta daugiau.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė DarNe »

Nuosirdziai uz tokius zmones kaip tu dziaugiuosi. :V:
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė DarNe »

As irgi nesuprantu (kolkas) kam mest- jei tai tau ir kitiems nekenkia,vat jei jau kenktu kam nors arba tau,tada reiktu susimastyt,cia kaip seksas,kol viska protingai darai viskas puiku. :V: :bong:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė putejas »

Niekam tikęs temos pavadinimas. Pavadinimas tarsi sakytų, jog žolė tikrai blogai ir mums tik belieka čia atėjus parašyti kodėl. Briedas, nu.
Malonu girdėti įvairias istorijas kaip ganja aptvarko, sureguliuoja, pakoreguoja žmogaus gyvenimą, įpročius, ištraukia iš vieno ar kito liūno. Gaila tai mato tik mažuma.
Lightmyfire
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-05-20, 00:38
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Lightmyfire »

gramila rašė:kad traukia is visokio š tai taip, ir siaip man labiau patinka ta busena kai buni pripeses pats rukymo ritualas isvis... visokie bongai-kibirai tiesiog pasaka,ar ne tiesa :)? :] nu aisku kartais reik ir blaivaus proto, priklausomybe kokia čia priklausomybe?juk kiekvienas is musu rukanciu jai panoretu galetu mest lengvai ir greitai ir siaip kam isvis mest :D kolkas as dar nesiskundziu niekuom viskas gerai,matau-girdziu-vaikstau apie apetita isvis patyliu :D priklausomybe ble...
o del kosejimo tai nuo rusies istikruju priklauso ir nuo aparato as manau, ir šiaip jai nori nekoset tai netrauk visa plauciu turi kad uzpildytu ir fsio, ir tabala lengvesni reik parinkt pvz lm one ir bus viskas ciki (dar geriau vien putala traukt) ir del tos atmities sutrikimu tai nzn gal ir istikruju truputi byra smegenine o gal paprasciausiai mes apleidziam smegenis nuo pastovaus putimo, ir siaip juk zinot kaip ten buna parukius kartais net tingi kanors galvot :D o siaip galiu patart viena knyga "Tony Buzan - Lavinkite atmint"(yra torente jaika pm atsiusiu) ira visokiu gudrybiu kaip isimink dauk ir ilgal ir pns tikrai gera kng nu o del kitu simptomu tai net nekalbesiu i dausas pjauna, tai tiek, jaucia ka nors suprasit biski :bong: :] buvau
Na gal pati knyga ir gera, bet jau klaidų milijonas, skaityt neįmanoma. Ir labai kvailai padaryta, kad ne po puslapį vienam acrobato lape raso, pasiklydau aš tarp tų testų :D
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė no_one »

Kvailystėm užsiiminėjat. Kai kas nors prapučia smegenis - sakot kanapė čia ne prie ko, reikia saiko turėt. Kai kažkas pasako kad susitvarkė su alkoholizmu ir dabar rūko kanapę (vienus svaigalus pakeitė kitais, t.y. iš esmės nesusitvarkė su savo priklausomybe) - tada puolat statyt altorių kanapei, apie visa kita užmirštat. Dviveidžiai kvailiai.
Jeigu jum patogiau galvot kad kanapė yra Dievas - pirmyn. Tik nepasakokit to viešai. Nes kanapė, kaip ir visa kita gyvenime, nėra nei gera nei bloga - ji yra kažkur per vidury.
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė PoH »

Pamirsai paminet kad cia tik tavo nuomone.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė putejas »

no_one, ką reiškia per vidurį? Alkoholis žmogų žudo, o kanapė gydo. Taigi alkoholis yra blogis, o kanapė yra gėris. Kokius čia dar vidurius matai? Beje, tavo žiniai kanapė ne svaigalas, o vaistinis augalas. O kas yra svaigalas? Mano manymu tai žmogaus darinys, ne gamtos. Tai gali būti kokia nors pliurzalynė vadinama alumi, degtine su šūdų ir burokėlių skoniu ar dar koks nors š.
Iš viso man toks klausimas dabar galvoje sukasi...o kodėl kokio nors žmogaus už jūrų marių, vadinamo mokslininku, pasisakymas neigiamai apie kanapę iš karto tampa faktu ir visuotinai tampa tai priimtina? Grybas pasakė, jog ji sukelia vėžį ir visi aplink dabar išvertę akis kitiems rodo tą patį nuvalkiotą straipsnį apie tą vėžį, nors patys nematę nei to vėžio, nei patys sirgo nei žino kas susirgo, svarbu pavamsėt :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė Manvydas »

putejas rašė:no_one, ką reiškia per vidurį? Alkoholis žmogų žudo, o kanapė gydo. Taigi alkoholis yra blogis, o kanapė yra gėris. Kokius čia dar vidurius matai? Beje, tavo žiniai kanapė ne svaigalas, o vaistinis augalas. O kas yra svaigalas? Mano manymu tai žmogaus darinys, ne gamtos. Tai gali būti kokia nors pliurzalynė vadinama alumi, degtine su šūdų ir burokėlių skoniu ar dar koks nors š.
Iš viso man toks klausimas dabar galvoje sukasi...o kodėl kokio nors žmogaus už jūrų marių, vadinamo mokslininku, pasisakymas neigiamai apie kanapę iš karto tampa faktu ir visuotinai tampa tai priimtina? Grybas pasakė, jog ji sukelia vėžį ir visi aplink dabar išvertę akis kitiems rodo tą patį nuvalkiotą straipsnį apie tą vėžį, nors patys nematę nei to vėžio, nei patys sirgo nei žino kas susirgo, svarbu pavamsėt :D
Kol pas daug ką toks mąstymas bus, tai tikrai bus blogai.Gydo kai yra smegenų ir tam tikrų simptomų, kur THC ir kitos aktyvios medžiagos gali padėt.Alkoholis nežudo, kai yra smegenų, ir kartais taip pat padeda mažais kiekiais.
Kai kiekiai didėja, tikrai tavęs gydyt nepradeda, iki tam tikro laipsnio, gal ir nekenkia.Čia reik akivaizdžių studijų, o teigt, kad kanapė gėrių gėris ir kažkas "ANTGAMTIŠKO" - tai yra mažų mažiausiai naivu.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė no_one »

putejas rašė:Beje, tavo žiniai kanapė ne svaigalas, o vaistinis augalas.
OK, matau kad su tamsta nepadiskutuosi. Paskutinė idiotizmo stadija :/
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė putejas »

Nesakiau, kad kanapė ANTGAMTIŠKA. Ką reiškia ''žudo'' ir ''gydo''? Nežinau nei vienos ligos kurią alkoholis išgydytų, tačiau žmogus gana nesunkiai gali nuo jo mirti, tačiau tuo pačiu aš nežinau nei vieno žmogaus, kuris mirė rūkydamas kanapę, tačiau yra galybė žmonių išsigydžiusių įvairias ligas jos pagalba. Taigi vienas žudo kitas gydo.
Niekam anksčiau nereikėjo jokių studijų, analizų ir kitokių briedų. Gyveno žmonės ir vargo nematė, o dabar valstybės žmogus/pilietis yra įbaugintas įvairiausiais baubais. Nerūkyk nes susirgsi. Neik nes užmuš, nežiopsok nes apvogs. Ar kartais jūs nesijaučiat vaikais? Vaikystėje vaikučius irgi gąsdina įvairiausiai baubais: ''nebėk, Joniuk, per gatvę nes pasakysiu tam dėdei ir jis įdės tave į maišą ir nusineš ir nebeturės mamytė sūnelio''.
O tiek debatų dėl kažkokios žolė, varge varge. Geriau pasirūpinkite išsiaiškinti kokią įtaką žmogui daro mobilūs telefonai, mikrobangės, automobiliai, fabrikai, lėktuvai, nafta, GMO, dirbtinė gyvybė, alkoholis, morfeinas, analginas, aspirinas, iš krano bėgantis vanduo, tabakas, kokainas ir daugybė kitų dalykų.
Amen
no_one rašė:OK, matau kad su tamsta nepadiskutuosi. Paskutinė idiotizmo stadija :/
Kažkur man matytas žmogaus elgesys....''visi aplink durniai išskyrus mane'' :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė Manvydas »

putejas rašė:Nesakiau, kad kanapė ANTGAMTIŠKA. Ką reiškia ''žudo'' ir ''gydo''? Nežinau nei vienos ligos kurią alkoholis išgydytų, tačiau žmogus gana nesunkiai gali nuo jo mirti, tačiau tuo pačiu aš nežinau nei vieno žmogaus, kuris mirė rūkydamas kanapę, tačiau yra galybė žmonių išsigydžiusių įvairias ligas jos pagalba. Taigi vienas žudo kitas gydo.
Niekam anksčiau nereikėjo jokių studijų, analizų ir kitokių briedų. Gyveno žmonės ir vargo nematė, o dabar valstybės žmogus/pilietis yra įbaugintas įvairiausiais baubais. Nerūkyk nes susirgsi. Neik nes užmuš, nežiopsok nes apvogs. Ar kartais jūs nesijaučiat vaikais? Vaikystėje vaikučius irgi gąsdina įvairiausiai baubais: ''nebėk, Joniuk, per gatvę nes pasakysiu tam dėdei ir jis įdės tave į maišą ir nusineš ir nebeturės mamytė sūnelio''.
O tiek debatų dėl kažkokios žolė, varge varge. Geriau pasirūpinkite išsiaiškinti kokią įtaką žmogui daro mobilūs telefonai, mikrobangės, automobiliai, fabrikai, lėktuvai, nafta, GMO, dirbtinė gyvybė, alkoholis, morfeinas, analginas, aspirinas, iš krano bėgantis vanduo, tabakas, kokainas ir daugybė kitų dalykų.
Amen
no_one rašė:OK, matau kad su tamsta nepadiskutuosi. Paskutinė idiotizmo stadija :/
Kažkur man matytas žmogaus elgesys....''visi aplink durniai išskyrus mane'' :D
Tu viską suabsoliutini, pats to nepastebi...Tau žolė yra šventas "gralis" - su tokiu mąstymu toli nežengsi.
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė BongMachine »

Kokius vejus snekat? Nuo kada sitame forume savi pries augala sneka? Paskaitykit dar karta viska kas rasyta! Zmogus pasakojo: Jei gertu toliau - butu zopa. Pradejo rukyt - gyvas ir laimingas. Isvada: kanape geriau nei alkoholis.
no_one rašė:Kvailystėm užsiiminėjat. Kai kas nors prapučia smegenis - sakot kanapė čia ne prie ko, reikia saiko turėt. .
Jeigu saiko zmogus neturi tai ir yra jo kalte o ne augalo. Nebutu rukes butu kaip nors kitaip save supises - priklausomybe nuo kompiuteriu, televizoriu, isprotejimai is meiles, gerimo, kiti narkotikai ir begales kitu dalyku! jbtjvmt . O dar kitiems diagnozes skelbi!
wwwwww
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė putejas »

Kalčiausias/durniausias visuomet lieka tas, kuris nemato nieko blogo arba bent jau neieško šiknoje razinų. Kodėl ganjos gynėjai turi aiškintis ir bandyt įrodinėt, kad ji nekenkia? Man užtenka žinoti, jog niekas nemirė ją rūkydamas, bet išsigydė ir gana. Aš neinu ir nemarmaliuoju įvairiausių gandų, paskalų, erezijų ar spėlionių, jog ''hey, girdėjau/žinau/spėju, jog parūkius hemorojus atsiranda''. Paskui ateina dar koks žmogus ir sukuria forume temą pavadinimu ''kodėl marihuana blogai''. O kas pasakė, jog ji blogai? Nuo to ir reikia pradėti.
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: kodel marihuana blogai

Standartinė Jefridas »

Marihuana blogai. Tu sakai niekas nemirė, bet kiek idiotu prasirukiusiu žemė nešioja, kurie tik kalba, kaip gandža gydo, kokia ji nuostabi.. ir apart rūkymo daugiau nehuja neveikia. O patys yra žluge, visuomenės atstumtieji, gyvenantys savo fantazijuose, iliuzijuose, neturintys nei padoraus darbo, nepasitikintys savim. O jeigu dabar bus pradėta sakyti, kad padorus darbas ir panašiai nėra svarbu, jeigu išauginti sūnų ir pasistatyti namą ir pasodinti medį yra išsigalvojimai ir nesąmonės, tai sorry žmogau, tu jau vienas iš tų, kuriuos paminėjau prieš tai. Išsigimusios vertybės, mąstymas, gyvenimas iliuzijuose. Va kodėl, marichuana yra blogai. O kad ji yra blogai, nereiškia, kad jos kartais parūkyti negalima, bet tik tiek, ir nedaugiau. Jokia čia ne religija, joks čia dar ne šūdas, jo aš už žolę, bet tik tiek, ir nedaugiau, visu kitu šlamštu netikiu, supistas marketingas, milijoninė industrija ant to laikosi. World cup'ai, xujapai, va ir papuolei tu. (turbūt)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kodel Rombas ???
    Doomokshnis » » forume Prašau žodžio!
    7 Atsakymai
    7825 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Atsiputes
  • Kodėl negaliu rašyti PM
    nik » » forume Prašau žodžio!
    1 Atsakymai
    3603 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas adminas
  • Instrumentas + Marihuana
    hipiukas » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    18 Atsakymai
    9883 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Atsakingumas ir marihuana
    Sigma » » forume Legalus forumas
    99 Atsakymai
    65812 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Doomokshnis
  • Marihuana ir religija
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2530 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone