Nuotrauka Nuotrauka

kodel marihuana blogai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
trip2hop
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2005-12-13, 13:36
Reputacija: 0

kodel marichuana blogai?

Standartinė trip2hop »

kodel marichuana yra blogai?
paskutiniu metu pradejau dometis apie si augala nes noriu ji uzsiauginti namie ir t.t... bet turiu problema reikia susitarti del to su zmona. Randu informacijos Youtubei kad ten viskas ok marichuana kaip vaistas ten aliejai visokie gydo vezy ir t.t... apie jos uzdraudima del politiniu sumetimu irgi radau, bet niekur nerandu koki ji daro zalinga poveiki zmogaus organizmui? zinau kad buna kosulys, suprasteja atmintis, kamuoja depresija ir t.t..., bet tai visi zino, o pasigilinus giliau ka daro? Plauciams gerai nes skaiciau kad netgi gydo nuo vezio, blogai smegenims, KAM DAR BLOGAI?
noreciau isgirsti is rimtu pasnekovo o ne is tokiu kuriems ten viskas gerai kad marichuana nieko blogo nedaro ir t.t... visi zinom kad kazkoks salutinis poveikis yra... taip kad noreciau diskusijos su tuo ismanaciais zmonemis...

aciu uz demesi laukiu protingu pasisakymu kad galeciau buti tvirtas savo pozicija pries tam priestaraujanciais zmonemis....
...one love
one future...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė putejas »

Kosulys ne visuomet būna. Tai manau daugiau priklauso nuo rūkomos rūšies arba rūkymo įpatybių. Atmintis suprastėja ne šiaip ir nebetkokia, o tik trumpoji ir iš išsiblaškymo, kuris atsiranda į organizmą pasisavinus THC. Depresija parūkius nekamuoja. Depresijos požymių gali atsirasti po tam tikro laiko rūkymo darant pertrauką. Iš esmės kanapė gydo depresiją, taigi... Plaučiams gerai nes gali išgydyti plaučių vėžį, tačiau blogai nes į plaučius rūkant patenka dūmai, kažkoks procentas dervų ir t.t. Bet kokiu atveju nėra jokių įrodymų, jog ganjos rūkymas gali sukelti plaučių vėžį, o ir nebuvo tokių atvejų. Tiesą sakant nebuvo nei vieno atvejo, kad kažkas susirgtų vėžiu vien nuo kanapės vartojimo. Nebuvo ir mirčių. Dėl smegenų nesutinku. Manau kanapės nekenkia smegenims, ne taip kaip alkoholis, kuris žaloja smegenų ląsteles ir gausiai išskiria dopaminą. Kanapė stimuliuoja smegenų žievę, kuri atsakinga už žmogaus meditacinius reikalus, galvoseną, mąstyseną. Negaliu tiksliau paporinti apie konkrečias kanapės medžiagas ir prie kokių konkrečiai smegenų ląstelių jungiamasi. Jau vien galima remtis įvairiausiais tyrimais, kurie sako, jog kanapės veikia visiškai kitą smegenų dalį nei alkoholis. Be tyrimų galime ir patys logiškai mąstant suprasti kas yra kas. Išgerk alkoholio ir tu nebepaeisi, šliaužiosi kaip kirminas visas apsivėmęs, nepakalbėsi ir t.t., o apsirūkęs tu gali pilnai funkcionuoti (kalbėti, judėti, mąstyti, dirbti ir t.t.).
Sunku kalbėti apie šalutinius poveikius, kadangi augalas kiekvieną žmogų veikia atskirai ir skirtingai. Žinom, jog pakyla spaudimas, bet ar tai šalutinis poveikis? Jeigu rūko žmogus, turintis žemą spaudimą tai jam sukilęs spaudimas gerai ir jis nepasakys, kad tai šalutinis poveikis, jeigu rūkys žmogus su aukštu spaudimu tuomet jam širdis iš vis pradės kalatotis ir jis sakys, kad štai, vienas šalutinis poveikis jau yra. Trumposios atminties ''trūkčiojimai'' irgi klaustukas. Juk ir nerūkę žmonės dažnai pamiršta kur pasideda raktus, žiebtuvėlį ar plačios diskusijos pradžią. Apie pripratimą galime visai nekalbėti nes psichologinė priklausomybė yra ne kas kita, o tik atskiro individo įsitikinimas, jog vistik jis yra priklausomas nuo kažko. Fizinės priklausomybės kanapė nesukelia.
trip2hop rašė:visi zinom kad kazkoks salutinis poveikis yra...
Tas ''kažkoks'' yra vėmimas, tačiau jis atsiranda ne visuomet ir tik persirūkius.
Bet kokiu atveju aš kartais stebiuosi žmonėmis. Koks skirtumas kas ten vyksta su tom vadinamom molekulėm jūsų kūne? Žmonės rūko ir nemiršta, neserga, per daug nesiskundžia, visi patenkinti ir to užtenka, o dabar visi baimės pilnom akim laksto po internetą, bibliotekas, skaito įvairiausius straipsnius stengdamiesi surast bent vieną rimtą žalą žmogaus organizmui. Pastebėkit kaip išdidžiai ateina žmogus į forumą ar kokį puslapį ir pakomentuoja, jog štai, rado tyrimus, kurie teigia, jog pariūkius kanapės ten kažkas smegenyse pasidaro, pasikeičia ir būna ne taip kaip buvo prieš parūkymą. Anyway, kažkuomet valstybių daktarai, mokslininkai bandė gydyti masturbaciją ir kitokius nesąmoningus dalykus, manydami, jog tai liga. Ne ką patobulėjom :D
Vienu žodžiu sėkmės tau kalbant su žmona apie MJ :D
UpInSmokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2010-04-07, 11:29
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė UpInSmokas »

galetum ir balsavima sutvarkyti .\
Metanabol
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-10-27, 12:55
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Metanabol »

šiandien įsitikinau, kad dėl atminties čia yra dar vienas debilų ir žiniasklaidos blefas... putėm tiesiai šviesiai beveik 2mėnesius kiekvieną dieną (nei 1 dienos nebuvo pauzės) po ~~~1g/2 taigi priartėjo balandžio 20 ir teko paskutinį kart gerai užpalint ir stop. IR? O gi nieko, nei depresijos nk, labai ramiai paemi ir meti tiesiog, jokio fizinio noro.. žinoma vakarais dar kartais užsisvajoji, bet kai žinai kad savaitgalis linksmas tai ir mintys linksmesnės ir nuotaika pagerėja... Taigi galiu drąsiai sakyt priklausomybės nėra, nebuvo ir nebus. Jeigu žmogus negali jau prieš kanapę atsilaikyt, tai jam pilnai į veidą spjaut galima ir laikyt jį narkomanu. :) :] :V:
Toliau atmintis... Nu ką reikia išmokti geografinius objektus, nu ką pasižiūrim įsivaizduojam mintyse, ryte atsikeliu - viską prisimenu, ką mokiausi (kadangi ne viską dariau, nes blogai jauties ir noras dingsta)... Taigi mielieji, nelabai čia ta MJ kenkia... Vienintelis minusas tai manau kad dėl širdies dūžiu padažnėjimo, nors kai kuriais atvejais taip dar geriau organizmui galima padaryt :)
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė KGBkid »

Metanabol rašė:šiandien įsitikinau, kad dėl atminties čia yra dar vienas debilų ir žiniasklaidos blefas... putėm tiesiai šviesiai beveik 2mėnesius kiekvieną dieną (nei 1 dienos nebuvo pauzės) po ~~~1g/2 taigi priartėjo balandžio 20 ir teko paskutinį kart gerai užpalint ir stop. IR? O gi nieko, nei depresijos nk, labai ramiai paemi ir meti tiesiog, jokio fizinio noro.. žinoma vakarais dar kartais užsisvajoji, bet kai žinai kad savaitgalis linksmas tai ir mintys linksmesnės ir nuotaika pagerėja... Taigi galiu drąsiai sakyt priklausomybės nėra, nebuvo ir nebus. Jeigu žmogus negali jau prieš kanapę atsilaikyt, tai jam pilnai į veidą spjaut galima ir laikyt jį narkomanu. :) :] :V:
Toliau atmintis... Nu ką reikia išmokti geografinius objektus, nu ką pasižiūrim įsivaizduojam mintyse, ryte atsikeliu - viską prisimenu, ką mokiausi (kadangi ne viską dariau, nes blogai jauties ir noras dingsta)... Taigi mielieji, nelabai čia ta MJ kenkia... Vienintelis minusas tai manau kad dėl širdies dūžiu padažnėjimo, nors kai kuriais atvejais taip dar geriau organizmui galima padaryt :)

Ar žiūrėjai ką rašė putėjas? Kiekvienam individualiai pasireiškia MJ 'šalutinis' (jei taip galima pavadinti) poveikis.
Tai va visiems klausiantiems reikėtų parūkyti ir patiems išsiaiškinti kaip augaliukas veikia. :] ;)
Aš esu.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Legalus »

Metanabol metus papustum kekviena diena tai butu oi koks noras.
vaikai nenarkokit vartotiku.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė PositiveVibe »

Vienintelė žolės blogybė yra ta, kad ji baigiasi :D :]
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė DarNe »

matai putejau, kai zmones su prapistu protu priprate,jog visi dziaugsma teikiantys preparatai(snapsas, buzai visokie,...) turi neigiama poveiki, jie tiesiog nesugeba priimti tiesos, jog yra ir tikrai geru dalyku.
trip2hop
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2005-12-13, 13:36
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė trip2hop »

na dekui uz informacija :) tikiuosi kas nors dar pasidalins savo pojuciais :) siaip man salutinis poveikis buvo tik persirukius white widow nezinau ar taip tiksliai vadinasi kazkokios baltos ganjos :) tai paskuj pradejo vaidentis kad is burnos kaip slibinui ruksta dumai :) daugiau salutinio poveikio nemaceu :) tai va jau koks 2metai nerukiau ir noriu uzauginti savos ir tureti natural organic producta :D
po to bandysiu itikinti vel savo zmona :D
...one love
one future...
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Sokan »

salutinis poveikis butu buves jeigu butum apsivemes ar galva skaudeje, ar dar koks brudas. o tavo pasakytas pavyzdys tiesiog poveikis...kas atsitinka parukius;] O gal ta balta ganja ir buvo balta:d pagardinta. siaip tai tiesiog rusies pavadinimas - white widow.
Metanabol
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-10-27, 12:55
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Metanabol »

legalus, MJ vartoju jau 3metus ir man jokios priklausomybės neišsivystė, as nesakau, kad visiškai dingęs noras, nes papraščiausiai nėra butinybės tai slopinti, kadangi žinau, kad vėl penktadienį susėsim ir ramiai pachillinsim vietoj to, kad gertume ar panašias nesamones darytume.. Beje pastebėjau tai, kad dabar išgerus kelias stopkes baltos (po 6men sauso) visai nebeliko noro tęsti gerimą, kažkaip šlykščiai pradėjau jaustis po baltos, nemalonus pasidarė tas jausmas :)... Dėl to ir galiu padėkoti :x: , kad ištraukė mane iš to alkoholio į kurį buvau įnykęs ankščiau (manau reanimacija, išmetimas iš mokyklos) yra tos ribos kai reikėjo daryt išvadas, nu bet gavos naturaliai man :)

Kitas dalykas "marijuana priveda prie stipriųjų narkotikų" iš dalies taip, bet mane privedė prie tokio pat naturalaus augalo, tiksliau grybo, o ne heroino, kokaino ar kito gaidžio, supratau su laiku ko noriu gyvenime, kokie narkotikai dominuoja ir kuriems griežtai stop. Niekas nepakeis man to marijuanos jausmo, pora kart metuose magiškų grybukų savęs ieškojimui ir dnb, chillout,psychill muzikos :) Tikslai gyvenime nebent būtų pabandyti DMT ir tai su dideliu bet... Peace, nepersirukykit, kadangi marijuana veikia ne taip kaip balta, nuo zoles iki visiškos komos nežinau kaip įmanoma dasivaryt... Būna atveju kai jau vapšė stone sėdi ir vos pajudi, bet... visgi smagiau linksmai patripint :] :x: :V:
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė DarNe »

butent ir man, as alu atsimenu liuobdavau iki prisigerimo(kai durnas dar buvau) o davar atsigeriu tik tiek ,kad troskuli numalsint ir viskas, nesinori.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Manvydas »

Kad iš alko liūno traukia, tai taip. :) Dabar keli puodukai alaus ir man jau svaigsta galva, o ir gert nėra noro.
Kas dėl pašalinių poveikių, tai nežinau ar čia pašaliniai poveikiai: esu atsargesnis, žmones vertinu ilgiau, nepasitikiu dažnai niekuom, pasidariau paranojiškas ir šiek tiek išėjęs (vieną kart čia nesenai, draugeliui į keptuvę norėjau pripilt virinto vandens :D :D).
Metanabol
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-10-27, 12:55
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Metanabol »

paranoja - savisaugos inkstinktus sustiprėjimas, tai, galiu garantuoti, išsivystė nuo to, kad MJ nelegali, dažnai rodaisi viešumoje ir tiesiog taip gaunasi su laiku ;)... O visą kitą net nepasakyčiau, kad ten kažkas rimto pas tave... :) --==::~~
aidaspr
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2010-03-21, 06:39
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė aidaspr »

Visokiu minciu ir man kilo pries pradedant pesti. Esu alkasas su 24 metu stazu. Sugriuvo seima,praradau santykius su dukra.2metai nebegeriu ne laso.Dirbu vairuotoju,tai musu firmoj is 8--4 ruko.Is pradziu nepatiko,nes negali dasibaigti,kaip su vodke.Papesi-uzveza.Nori,kad dar daugiau veztu,o ne velnio.Nuo zoles nenusitasysi,kaip nuo snapso.Is mano bendradarbiu visi ruko jau apie 20 metu ir nematau nie vieno degradavusio.Dabar jau 4metai ,kaip sukuriau nauja seima,pirkom buta,masina.Gyvenu,kaipzmogus,dukra buvo atvykusi,santykiai geri.Neseniai sutikau lietuviu grupe.Gyvena bandoj 8 vienam bute,kad pigiau butu.Buvau uzejes i svecius.Norejo pavaisinti alum.Atsisakiau.Issitraukiau kasiaka,tai vienas man uzskele,kad geriau visa gyvenima gers bet to sudo nerukys.Zinai ka atsakiau?Kai as geriau,kaip tu, tai neturejau nieko, nei seimos ,nei zmonos,nieko.Dabar turiu viska -ir seima ir darba,kuri megstu ir buta ir masina nauja ir t.t. Dejau as ant tu sovietiniu stereotipu,kad zole narkotiku liunas ir t.t.GIRTA TAUTA LENGVIAU VALDYTI yra toks rusu posakis.Viskas kazkiek kenkia.O ar gyventi nera kenksminga?
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė DarNe »

aidaspr rašė:Visokiu minciu ir man kilo pries pradedant pesti. Esu alkasas su 24 metu stazu. Sugriuvo seima,praradau santykius su dukra.2metai nebegeriu ne laso.Dirbu vairuotoju,tai musu firmoj is 8--4 ruko.Is pradziu nepatiko,nes negali dasibaigti,kaip su vodke.Papesi-uzveza.Nori,kad dar daugiau veztu,o ne velnio.Nuo zoles nenusitasysi,kaip nuo snapso.Is mano bendradarbiu visi ruko jau apie 20 metu ir nematau nie vieno degradavusio.Dabar jau 4metai ,kaip sukuriau nauja seima,pirkom buta,masina.Gyvenu,kaipzmogus,dukra buvo atvykusi,santykiai geri.Neseniai sutikau lietuviu grupe.Gyvena bandoj 8 vienam bute,kad pigiau butu.Buvau uzejes i svecius.Norejo pavaisinti alum.Atsisakiau.Issitraukiau kasiaka,tai vienas man uzskele,kad geriau visa gyvenima gers bet to sudo nerukys.Zinai ka atsakiau?Kai as geriau,kaip tu, tai neturejau nieko, nei seimos ,nei zmonos,nieko.Dabar turiu viska -ir seima ir darba,kuri megstu ir buta ir masina nauja ir t.t. Dejau as ant tu sovietiniu stereotipu,kad zole narkotiku liunas ir t.t.GIRTA TAUTA LENGVIAU VALDYTI yra toks rusu posakis.Viskas kazkiek kenkia.O ar gyventi nera kenksminga?
patiko man tavo komentaras! :V:
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė dumtraukis »

gera istorija, reiktu tokius zmones su tokiom istorijom kelti i viesuma :)
nes pyxas artina ;)
Dalius
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-03-23, 23:49
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Dalius »

Tiesa zmogus sako, logika!
Lightmyfire
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-05-20, 00:38
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Lightmyfire »

Na yra toks filmas "dokumentisnis" Super High Me. Vienas vyrukas mėnesį nerūko žolės paskui mėnesį plešia kasdieną. Padedamas gyditojų atlieka įvairius tyrimus. Tad vienas iš tyrimų kuris mano galva šiek tiek prasilenkia su realybe buvo kortų speliojimas. Budelėje pasislėpę asmenys kilnoja kortas, tuo tarpu pagrindinis veikėjas bando jas atspėti. Rezultatai buvo tokie neapsirūkes jis atspėjo vieną iš 24 apsirūkęs atspėjo 7. Na nežianu yra panašių fenomenų man irgi pasitaikę, bet labaidaug vilčių į tai nedėčiau :D :D :D Kalbant apie relesnius tyrimus Kažkokį mokymo testą atlikęs apsirūkęs surinko 1030 iš 1600 tuo tarpu jo teigimu neapsirūkęs surinko viso labo 980. Na nežianu taškų skaičių lėmė kalbos testas, gal ir yra tiesos. Na susikaupimo tikrai nepriduoda, nors nįtin. Mini psichikos testo nenaudojęs marichuanos surinko 27/29 naudodamas 24/29 riba yra 22 XD laisvas plaučių tūris prieš buvo 92% po 89% irgi nemanau, kad labai baisus skirtumas. Spermatozoidų kiekis prieš (milionų/ml) buvo vos virš normos (21milionas/ml; Norma 20milionų/ml) po išaugo kone 70%.
Mano nuomone tas vyrukas po 30ties dienų atrodė labai normaliai, ko nepasakyčiau apie žmones kurie naudoja alkoholį 30 nonstop XD Na kaip ten bebūtų kenkia labiau tabakas. Kadangi mūsų tėvynėje gamta kainuoja turbūt brangiausiai Europoje siųlyčiau jos išvis nerūkyti :DDD Aš aišku juokauju. Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, smagus gyvenimas dūme. Miegasi gerai, mintys kartais padrikos tačiau ganėtinai gilios. Na matematikai mano atveju tikrai nepakenkė. Nors atsimenu kai buvau jaunesnis tai yra 18-19 kai ilgesnį laiką parūkydavau atmintis pradėdavo svyruoti, atsirasdavo minčių nutrūkimas. Dabar viskas lyg ir gerai atminties problemų nepastebėjau, nors rūkiau 3 savaites every day :D O dėl kosulio tai jai rūkai suktinukę, nepalaikius dūmo burnoje, o traukiant tiesiai į plaučius, karštas dūmas kenkia trachėjai. Jai atsikratyčiau tabako priklausomybės tikrai pasirinkčiau žolytės rūkymą. :)) tikiuosi mano paistalai pagelbėjo kažkiek :)
Mylėk gamtą ir gamta mylės tave XDD
Lightmyfire
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2010-05-20, 00:38
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Lightmyfire »

aidaspr rašė:Visokiu minciu ir man kilo pries pradedant pesti. Esu alkasas su 24 metu stazu. Sugriuvo seima,praradau santykius su dukra.2metai nebegeriu ne laso.Dirbu vairuotoju,tai musu firmoj is 8--4 ruko.Is pradziu nepatiko,nes negali dasibaigti,kaip su vodke.Papesi-uzveza.Nori,kad dar daugiau veztu,o ne velnio.Nuo zoles nenusitasysi,kaip nuo snapso.Is mano bendradarbiu visi ruko jau apie 20 metu ir nematau nie vieno degradavusio.Dabar jau 4metai ,kaip sukuriau nauja seima,pirkom buta,masina.Gyvenu,kaipzmogus,dukra buvo atvykusi,santykiai geri.Neseniai sutikau lietuviu grupe.Gyvena bandoj 8 vienam bute,kad pigiau butu.Buvau uzejes i svecius.Norejo pavaisinti alum.Atsisakiau.Issitraukiau kasiaka,tai vienas man uzskele,kad geriau visa gyvenima gers bet to sudo nerukys.Zinai ka atsakiau?Kai as geriau,kaip tu, tai neturejau nieko, nei seimos ,nei zmonos,nieko.Dabar turiu viska -ir seima ir darba,kuri megstu ir buta ir masina nauja ir t.t. Dejau as ant tu sovietiniu stereotipu,kad zole narkotiku liunas ir t.t.GIRTA TAUTA LENGVIAU VALDYTI yra toks rusu posakis.Viskas kazkiek kenkia.O ar gyventi nera kenksminga?
Šaunuolis, labai džiaugiuosi už tave!
Tarp kitko Marihuana yra naudojama, kaip medicininis preparatas priklausomybėms gyditi.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kodel Rombas ???
    Doomokshnis » » forume Prašau žodžio!
    7 Atsakymai
    7797 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Atsiputes
  • Kodėl negaliu rašyti PM
    nik » » forume Prašau žodžio!
    1 Atsakymai
    3580 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas adminas
  • Instrumentas + Marihuana
    hipiukas » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    18 Atsakymai
    9873 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Atsakingumas ir marihuana
    Sigma » » forume Legalus forumas
    99 Atsakymai
    65771 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Doomokshnis
  • Marihuana ir religija
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2516 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone