Nuotrauka Nuotrauka

kodel marihuana blogai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė GanjaGoblin »

As cia kazko nesuprantu :|? daznai matau sita argumenta:
"Vartotojai gali tapti agresyviais. "

Gal kas esat susidures su sitokia anomalija? Man net supykt butu sudetinga, bet tapt agresyviam.... 8[]
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė putejas »

Kol jūs diskutuojat seimas planuoja leisti alkoholį pardavinėti ne iki 22:00, bet iki 24:00. Štai ir gyvename ''marijos žemėje'' kur lietūs lyja ir visi labai patenkinti. ''Kas per nesąmonė uždraust iki išnaktų pardavinėt šnapsą?!'' pasipiktino mėlynanosių ir snukių talžytojų armija. Tuo tarpu mes mirkstame dieviškajame internete ir diskutuojame apie vėmimus, sutraukimus, kojų bei rankų paralyžius ir liežuvių bei ausų vėžius nuo piktžolės, vadinamos kanape. Aš asmeniškai jau pavargau stumdytis visuose tuose debatuose, ginčuose, diskusijose. Tiesiog nematau jokio postūmio tame reikale. Dažniausiai viskas vyksta tik diskusijų lygmenyje. Išgirstam kokį pletką, kad va parūkai ir ten tas ar anas atsitinka negero ir davai visi tuomet į forumą sulendam ir diskutuojam iki paraudonavimo. Tai tarsi online maratonas ar olimpiada, kuris geriau įrodys savo tiesą. Čia kažkoks bullshit gaunas.
GanjaGoblin rašė:As čia kazko nesuprantu :|? daznai matau sita argumenta:
"Vartotojai gali tapti agresyviais. "

Gal kas esat susidures su sitokia anomalija? Man net supykt butu sudetinga, bet tapt agresyviam.... 8[]
Pavieniai atvejai nenusako bendrojo panašaus poveikio daugumai. Be mokslinių tyrimų liaudis visame pasaulyje žino, jog kanapė skatina taiką, ramybę, malšina visokias agresijas, o alkoholis ''mano brolis'' [visai nejuokinga] tą agresiją skatina, įskiepija daugiau drąsos ir t.t. Vieno žmogaus atvejis nėra jokia anomalija. Tai individo nepalenkiamumas. Minėtas argumentas yra nieko vertas kaip ir dauguma iš jų. Nenustebčiau, kad atsirastų burundukų, išminčių, žinių, kurie atradę vieną apsirūkiusį agresyvų žmogų pradėtų skelbt pasauliui, jog kanapė skatina agresiją.
Dar dabar pastebėjau, jog mes dažnai remiamės įvairiausiais tyrimais. Velniop juos. Tyrimas atliktas kito žmogaus nėra jūsų asmeninė nuomonė. Tikėjimas kažkuo remiamas žiniomis jau nebe tikėjimas. Man įdomu kuo jūs patys tikite, atmetus visas sausas žinias, kurias jūs dabar turite? Ar tikrai manot, jog ganja tokia jau bloga? Pats žinau, kad daug kas priklauso nuo pačio žmogaus, todėl jeigu ir sugalvosit atsakyt į mano pasisakymą tai nepradėkit aiškint , jog vienas parūkęs gali susitvarkyt gyvenimą, o kitas lyst į vamzdį ir ten mirt. Tai ne tema apie žmogaus psichologiją ar nesugebėjimą sustvarkyti su savo gyvenimu, o apie augalą. Man įdomu ar tikit, jog ganja tai tas augalas, kuris galėtų atnešti saulę?
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė GanjaGoblin »

Niekuom as netikiu, as žinau :D Sitos kalbos apie MJ sukeliamas ligas ir skleidziama blogi yra nesamone prisikabint galima prie betko: cukrus,kava, mesa ir t.t ir t.t. panagrinejus, apie kiekviena is ju galima pasakyti NUODAI. Bet jug apie juos nediskutuojame :D taigi galimybe susirgt liezuvio veziu bus 0,0001 ar 0,001 % atvirai pasakius manes nejaudina.

bet va apsiputusiu žmoniu razborke tai norečiau pamatyti :D :D Bet manau, kad sis noras yra nerealus :D
Man galvoi negerai....
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Smoking Barrels »

putejas rašė:Kol jūs diskutuojat seimas planuoja leisti alkoholį pardavinėti ne iki 22:00, bet iki 24:00. Štai ir gyvename ''marijos žemėje'' kur lietūs lyja ir visi labai patenkinti. ''Kas per nesąmonė uždraust iki išnaktų pardavinėt šnapsą?!'' pasipiktino mėlynanosių ir snukių talžytojų armija. Tuo tarpu mes mirkstame dieviškajame internete ir diskutuojame apie vėmimus, sutraukimus, kojų bei rankų paralyžius ir liežuvių bei ausų vėžius nuo piktžolės, vadinamos kanape. Aš asmeniškai jau pavargau stumdytis visuose tuose debatuose, ginčuose, diskusijose. Tiesiog nematau jokio postūmio tame reikale. Dažniausiai viskas vyksta tik diskusijų lygmenyje. Išgirstam kokį pletką, kad va parūkai ir ten tas ar anas atsitinka negero ir davai visi tuomet į forumą sulendam ir diskutuojam iki paraudonavimo. Tai tarsi online maratonas ar olimpiada, kuris geriau įrodys savo tiesą. Čia kažkoks bullshit gaunas.
GanjaGoblin rašė:As čia kazko nesuprantu :|? daznai matau sita argumenta:
"Vartotojai gali tapti agresyviais. "

Gal kas esat susidures su sitokia anomalija? Man net supykt butu sudetinga, bet tapt agresyviam.... 8[]
Pavieniai atvejai nenusako bendrojo panašaus poveikio daugumai. Be mokslinių tyrimų liaudis visame pasaulyje žino, jog kanapė skatina taiką, ramybę, malšina visokias agresijas, o alkoholis ''mano brolis'' [visai nejuokinga] tą agresiją skatina, įskiepija daugiau drąsos ir t.t. Vieno žmogaus atvejis nėra jokia anomalija. Tai individo nepalenkiamumas. Minėtas argumentas yra nieko vertas kaip ir dauguma iš jų. Nenustebčiau, kad atsirastų burundukų, išminčių, žinių, kurie atradę vieną apsirūkiusį agresyvų žmogų pradėtų skelbt pasauliui, jog kanapė skatina agresiją.
Dar dabar pastebėjau, jog mes dažnai remiamės įvairiausiais tyrimais. Velniop juos. Tyrimas atliktas kito žmogaus nėra jūsų asmeninė nuomonė. Tikėjimas kažkuo remiamas žiniomis jau nebe tikėjimas. Man įdomu kuo jūs patys tikite, atmetus visas sausas žinias, kurias jūs dabar turite? Ar tikrai manot, jog ganja tokia jau bloga? Pats žinau, kad daug kas priklauso nuo pačio žmogaus, todėl jeigu ir sugalvosit atsakyt į mano pasisakymą tai nepradėkit aiškint , jog vienas parūkęs gali susitvarkyt gyvenimą, o kitas lyst į vamzdį ir ten mirt. Tai ne tema apie žmogaus psichologiją ar nesugebėjimą sustvarkyti su savo gyvenimu, o apie augalą. Man įdomu ar tikit, jog ganja tai tas augalas, kuris galėtų atnešti saulę?
Word. :bong: H|
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Legalus »

Gal cia turima galvoi kai daznai rukai ir buni nerprirukes ta agresija ar kaska tokio. Nes as tai bunu kartais labai nervuotas neparukes, ir suerzina menknekei...
vaikai nenarkokit vartotiku.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė DarNe »

Legalus rašė:Gal čia turima galvoi kai daznai rukai ir buni nerprirukes ta agresija ar kaska tokio. Nes as tai bunu kartais labai nervuotas neparukes, ir suerzina menknekei...
Butent,mane irgi.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė GanjaGoblin »

Tai sakai jei nerukytum isvis nesinervotum? :D :D
Man galvoi negerai....
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Legalus »

GanjaGoblin rašė:Tai sakai jei nerukytum isvis nesinervotum? :D :D
To seniau nebuvo tiesiog.
vaikai nenarkokit vartotiku.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė GanjaGoblin »

Nebuvo?? O gal nepastebejei, gal neieškojai tam priežaščiu, gal problemu mažiau buvo, gal pats jaunesnis buvai ir dar daugybe gal?
O beto agresija as suprantu kai kyla noras kam galva nusukt kaip pvz nuo alkoholio kaikuriem buna isgeria ir visi priesai pasidaro. :D
Man galvoi negerai....
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Manvydas »

Legalus rašė:
GanjaGoblin rašė:Tai sakai jei nerukytum isvis nesinervotum? :D :D
To seniau nebuvo tiesiog.
Mažiau rūkyk ir dabar nebebus.Kai rūkydavau kiekvieną dieną mėnesį iš mėnesio ir man neparūkius buvo šiokia tokia agresija, pyktis, nervuodavaus ir pan. dažniausiai, kad negaliu parūkyt ir pan.
Dabar, kai rūkau retkarčiais, to nebūna.
Saikas gydo.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė 4apa »

Manvydas rašė:
Legalus rašė:
GanjaGoblin rašė:Tai sakai jei nerukytum isvis nesinervotum? :D :D
To seniau nebuvo tiesiog.
Mažiau rūkyk ir dabar nebebus.Kai rūkydavau kiekvieną dieną mėnesį iš mėnesio ir man neparūkius buvo šiokia tokia agresija, pyktis, nervuodavaus ir pan. dažniausiai, kad negaliu parūkyt ir pan.
Dabar, kai rūkau retkarčiais, to nebūna.
Saikas gydo.
ja man.
po daugiadieniu, praejus porai, trims, keturioms dienoms kartais ir man kazkas uzplaukdavo, daugmaz nervingumas, piktumas. sunku paaiskint bet is kantrybes isvest galedavo menkniekis. bet manau tai netinkamo produkto vartojimo pasekme.
kaip ir sake bro virsuj, saikas gydo :V:
ir kaip minejo dar kazkas virsuj, viskas priklauso nuo asmens puciancio suktine. mj tuo ir zavi, jog kiekvienas atranda sau maloniu dalyku, kiekvienam poveikis skiriasi. aisku ir kiekvieno vartojimo kultura skirtinga. ko nepasakyciau apie kitus apsisvaiginimo metodus.
aiskiai issireiksti ir paaiskint sunku bet ir nemanau kad reikia :)
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė deivis »

rūkau virš 10 metų, nė karto parūkius jokios agresijos. atvirkščiai-nuramina, atpalaiduoja. taškas.
Zolyte
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2009-10-16, 17:16
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Zolyte »

Kenkia ar nekenkia nei vienas negaletu tiksliai pasakyti..
Priklauso nuo to, kokiems tikslams naudosi ta marichuana,
kaip zinau olandijoje yra israsta labai daug nauju medicininiu kanapiu rusiu ivairioms ligoms gydyti,
skausmams malsinti..
Zinoma truputi apsisvaiginti, pasijuokti nera blogai,
Bet as tikrai nesu uz tai, kaip cia kazkas is komentavusiu sake,
kad kiek viena diena ten menesi ar kiek ruke, tas tikrai neiseis i nauda..
Na 1-2 kartai per savaite tikrai nedarytu didelio poveikio organizmo..
Kanapės - mūsų geriausios Draugės
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Boomnock »

Mano nuomone - nekenkia, ir viskas. Štai įdomus video kaip įrodymas : http://www.youtube.com/watch?v=VBIxA0CqNx4
, bet tai tik mano nuomonė.
RastaGilas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-08-17, 10:42
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė RastaGilas »

Ji kenkia, nes vistiek ji yra rūkoma o betkokie dūmai kenkia plaučiams. O su visokiom priklausomybėm tai :x: nesukelia fizines priklausomybės bet sukelia psychinę tai atrodo tikrai niekotokio ir pan. bet priklausomybė yra priklausomybe, vistiek tu negali laisvai galvoti viskas prives prie to "kaip norėčiau užsirukyti..." o tai trugdo mastyti ir susikaupti. Sakau nebetką o tiesiog aš pats tai pastebėjau. :(
Bet pagalvojus kam skirtas gyvenimas? Kad ji gerai ir linksmai nugyventum, ir padėtum kitiem taip nugyvent :V: :V:
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė GanjaGoblin »

RastaGilas rašė:Ji kenkia, nes vistiek ji yra rūkoma o betkokie dūmai kenkia plaučiams. O su visokiom priklausomybėm tai :x: nesukelia fizines priklausomybės bet sukelia psychinę tai atrodo tikrai niekotokio ir pan. bet priklausomybė yra priklausomybe, vistiek tu negali laisvai galvoti viskas prives prie to "kaip norėčiau užsirukyti..." o tai trugdo mastyti ir susikaupti. Sakau nebetką o tiesiog aš pats tai pastebėjau. :(
Bet pagalvojus kam skirtas gyvenimas? Kad ji gerai ir linksmai nugyventum, ir padėtum kitiem taip nugyvent :V: :V:

O man atrodo tai ką tu pastebėjei ir yra BETKAS. :V:
Man galvoi negerai....
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Jamaicaman »

Nezinau kaip jums su ta priklausomybe, bet as jau beveik 8 men nerukau,ir kai nusprendziau nerukyti ,per ta laika nebuvo jokio noro net nezinau tiesiog pasakiau sau ai parukysiu kai uzsiauginsiu kokii skanioka bus pinigu ir bus gerai, o jei nera tai vadinasi ir nereikia :) . na va dabar kazkaip pagalvojau gal reiktu koki pc grow box projektuka susiorganizuoti del saves,nes is gatves ziauriai nemegstu imti :x: ir va dabar per koki menesiuka pasidarysiu rimtesni setup'a su dvejais pc box'ais ,dar minimum pora men ir turesiu savojo gerio :D o tokio jausmo kad man ziauriai reikia ,ne nepajutau ;)
I'm back.
z1z2z3z
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010-01-03, 21:02
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė z1z2z3z »

RastaGilas rašė:Ji kenkia, nes vistiek ji yra rūkoma o betkokie dūmai kenkia plaučiams. O su visokiom priklausomybėm tai :x: nesukelia fizines priklausomybės bet sukelia psychinę tai atrodo tikrai niekotokio ir pan. bet priklausomybė yra priklausomybe, vistiek tu negali laisvai galvoti viskas prives prie to "kaip norėčiau užsirukyti..." o tai trugdo mastyti ir susikaupti. Sakau nebetką o tiesiog aš pats tai pastebėjau. :(
Bet pagalvojus kam skirtas gyvenimas? Kad ji gerai ir linksmai nugyventum, ir padėtum kitiem taip nugyvent :V: :V:
bullshit, as labiau priklausomas nuo kavos negu nuo zoles, buna dienu kai galvoji, kad va butu neblogai parukyt, bet jei nera tai nera, nevarai per visus ir neieskai "dozes".
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė dumtraukis »

man taip jau menesi nesigauna ipust :D bet tai ner ir nereikia :)
nes pyxas artina ;)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: kodel marichuana blogai?

Standartinė Smoking Barrels »

z1z2z3z rašė:
RastaGilas rašė:Ji kenkia, nes vistiek ji yra rūkoma o betkokie dūmai kenkia plaučiams. O su visokiom priklausomybėm tai :x: nesukelia fizines priklausomybės bet sukelia psychinę tai atrodo tikrai niekotokio ir pan. bet priklausomybė yra priklausomybe, vistiek tu negali laisvai galvoti viskas prives prie to "kaip norėčiau užsirukyti..." o tai trugdo mastyti ir susikaupti. Sakau nebetką o tiesiog aš pats tai pastebėjau. :(
Bet pagalvojus kam skirtas gyvenimas? Kad ji gerai ir linksmai nugyventum, ir padėtum kitiem taip nugyvent :V: :V:
bullshit, as labiau priklausomas nuo kavos negu nuo zoles, buna dienu kai galvoji, kad va butu neblogai parukyt, bet jei nera tai nera, nevarai per visus ir neieskai "dozes".
na, nezinau.. as kai uzsimanau parukyt, tai dazniausiai taip ir gaunas, kad visiem, kas pardavineja ar turi rysiu su herb'u, pradedu skambinet ir ieskot.. !( Kitaip sakant, kai noriu, tai noriu! :}
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kodel Rombas ???
    Doomokshnis » » forume Prašau žodžio!
    7 Atsakymai
    7797 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Atsiputes
  • Kodėl negaliu rašyti PM
    nik » » forume Prašau žodžio!
    1 Atsakymai
    3580 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas adminas
  • Instrumentas + Marihuana
    hipiukas » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    18 Atsakymai
    9873 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Atsakingumas ir marihuana
    Sigma » » forume Legalus forumas
    99 Atsakymai
    65771 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Doomokshnis
  • Marihuana ir religija
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2516 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone