Nuotrauka Nuotrauka

nauji pojuciai ir isbandymai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė Kotelis »

hmmm.. idomu kaip pojuciai tarkime parukius dviraciu vaziuot, ar koki krepsini pazaist. pasipasakokite ka esate isbande paruke: pazvejot, maudynes ir t.t :D
Happy like hipo, you understand? ! :-O
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė Gintas »

silta nakti dideliam mieste vaziuoti tamsiomis gatvelemis dviraciu... mmmm...
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė PositiveVibe »

Maudynės :) Nardymas su akvalangu - tiesiog fantastika, siūlau bent kartą išbandyti :)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė dumtraukis »

krepsini zaist tai, zaidziasi normaliai tiek orientacija tiek taiklumas, bet laaaabai sunku :D
nes pyxas artina ;)
Justaxx
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2008-05-23, 17:27
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė Justaxx »

Su dviračiu įpūtus tai nerealu. Važiuoji, vienas su savo mintim pabūni, dar muzikos per plėjerį jeigu užsidedi... Pasaka... H|
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė naktibaldas »

Man su dviraciu irgi labai patinka parukius vazinet.
Pilypas is kanapiu
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė GanjaGoblin »

viena vasara, o gal net nevasara :D bet manau, kad greiciausiai buvo vasara, kad buvo vakaras tai tiksliai zinau :D buvo jūra, buvo kopos, buvo jointas ir buvom mes... tai va kopose parūkėm, truputi pasėdėjom pažiūrejom į bangas ir nusprendėm gryžt. gryžtant užmatėm atrakcijonu parka ir kažkaip mane iparino viename iš ju pasisukt truputi :) man atrodo, kad aš tada neįpatingai daug ir svarsčiau, kai pasodine pradejo priseginet, surinkinet mobilius(beje as savojo taip ir neatidaviau) pagalvojau,kad čia gali buti reikalu 8/ bet jau buvo vėlu. na ir pradejo sukt išpradžiu tai viskas normaliai pakele truputi pasuko pakrate jau galvojau, kad viskas. ir tada tas ETENCION kuri iki siol prisimenu 8| sukimas vis greiteja, į viena puse, į kita, žemyn galva ir man tada atrode, kad virsiju šviesos greiti. kazkas baisaus. vienu momentu net meldžiaus kažkokiam dievui, kad visatai liautusi...
Niekam nepatarčiau daryt tokias nesamones :D
Man galvoi negerai....
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė Boomnock »

GanjaGoblin rašė:viena vasara, o gal net nevasara :D bet manau, kad greiciausiai buvo vasara, kad buvo vakaras tai tiksliai zinau :D buvo jūra, buvo kopos, buvo jointas ir buvom mes... tai va kopose parūkėm, truputi pasėdėjom pažiūrejom į bangas ir nusprendėm gryžt. gryžtant užmatėm atrakcijonu parka ir kažkaip mane iparino viename iš ju pasisukt truputi :) man atrodo, kad aš tada neįpatingai daug ir svarsčiau, kai pasodine pradejo priseginet, surinkinet mobilius(beje as savojo taip ir neatidaviau) pagalvojau,kad čia gali buti reikalu 8/ bet jau buvo vėlu. na ir pradejo sukt išpradžiu tai viskas normaliai pakele truputi pasuko pakrate jau galvojau, kad viskas. ir tada tas ETENCION kuri iki siol prisimenu 8| sukimas vis greiteja, į viena puse, į kita, žemyn galva ir man tada atrode, kad virsiju šviesos greiti. kazkas baisaus. vienu momentu net meldžiaus kažkokiam dievui, kad visatai liautusi...
Niekam nepatarčiau daryt tokias nesamones :D
Ha. Niekam nepatari, bet aš jau noriu pabandyt :D |.|)
, bet tai tik mano nuomonė.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė DarNe »

nu as tai visad pries lipdamas i koki nors atrakciona visad paziuriu visa pilna jo sukimosi cikla ir spendziu ar nenumirsiu :DDD
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė GanjaGoblin »

Na as jei ka tada buciau sprendes, greiciausiai buciau nelipes :D
aisku išlipes ir išsikeikes pastebejau, kad dar ir telefono nera tada tik supratau kam juos surinkinejo..... :D
Man galvoi negerai....
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė Smoking Barrels »

Kotelis rašė:hmmm.. idomu kaip pojuciai tarkime parukius dviraciu vaziuot, ar koki krepsini pazaist. pasipasakokite ka esate isbande paruke: pazvejot, maudynes ir t.t :D
Dviraciu vaziuot - pasaka, bet jei nedaznai vazineji ir tenka i koki kalna pamynt, tai ir sirdis issokt gali :D Krepsinis, visai normaliai, tik reakcija suleteja ir grybaut pradedi.. tas pats su futbolu ir tenisu, tik nuo pastarojo netaip padusti :) Maudytis priputus arba plaukiot su valtele ir rukent, taip pat super! Kas liecia vairavima, tai ispradziu baisoka buvo, bet laikui begant susigyveni :] Paskaitos, darbas... Zodziu, priputusiam kazka veikt zymiai idomiau --==::~~ :} O su tais atrakcijonais ir mane sudomino :D

Daznai pagalvoju, kad ta ar ana noreciau pamatyt ar nuveikt apsirukes, tad i savo sarasa irasau atrakcijonus ir zvejyba H|
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Kotelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2009-09-16, 10:46
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė Kotelis »

nesenai ir as isbandziau su dviraciu vaziuoti ;D tai draugas iskart paliko mane ant ledo, nuruko toliausiai ;D o as sunkiai miniau. nuvaziave, draugas issiputusiomis akimis atlekia pas mane ir man sako, kad kaip su motociklu vaziavo, belenkoks greitis ;D vienoje vietoje ir as pasijutau, kad lb greit vaziuoju, kai nuo maziuko kalniuko leidaus ;D vaizdas is sonu liejos ;D kaip su britva kokia ;D
Happy like hipo, you understand? ! :-O
webb
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-06-13, 13:29
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė webb »

bet rimtai galima vaziuot greitai prirukius, as mindamas prirukes net lenciuga buvau nutraukes
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė Sodininkas »

Žvėjyba + MJ, nuostabus dalykas.. sėdi kur ant lieptelio ar kranto, suputi joint'ą, ir lauki "kliovo" besimėgaudamas gamta.. Vanduo, paukščiai, geras oras.. išbandykit kas nebandėt, o kas jau ir pabandę, tai pakartokit ;} Peace :V:
Brangesnis už auksą lobis. :x:
Wanikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2008-12-02, 16:56
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė Wanikas »

Labai smagu dar va debesis stebet, kai tie kamuoliniai buna! :D Pamatai viskokiu gerybiu :D
Epic Win
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė DarNe »

Wanikas rašė:Labai smagu dar va debesis stebet, kai tie kamuoliniai buna! :D Pamatai viskokiu gerybiu :D
Jo jo,tikrai nuosytabu... Briedziai,zmones submarinai... :DDDD
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė Hippie »

webb rašė:bet rimtai galima vaziuot greitai prirukius, as mindamas prirukes net lenciuga buvau nutraukes
:D :D Ziuriu nestabdai!
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė Legalize it! »

Plaukiot yra didziulis geris blemba, lyg paukstis ore jauties ! :] patiko man :)
Noreciau dar pabandyt prirukes ant velnio rato pasisupt :]
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė kasiakas »

o ar bande kas apsipute nuvaryt i 3d kina :D , itariu turetu buti zeba |.|) butinai bandysim :D
silabsoft
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2010-08-27, 19:54
Reputacija: 0

Re: nauji pojuciai ir isbandymai

Standartinė silabsoft »

kai pirma karta žolyte traukiau tai žiaurai buvo iskart parukes nei is sio nei is to zvengt pradejau ziauriai sedau i dvirati vaziavau nukritau krc :D prisiminsiu visa gyvenima :D
GLETSCHER PRISE MY FAVORITE SNUFF.
Rašyti atsakymą