Nuotrauka Nuotrauka

paranoja

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: paranoja

Standartinė AstralProjection »

lemonstuff rašė:dekui uz komentarus :|? bet nusprendziau mest rukyt !| krc buvo dar vienas bairis.. čia neseniai net negalvojau judet, bet aplinkybes tokios susikloste, ir prisigeriau su draugais. tada atsirado amfos, isoviau daroske.. pridariau nesamoniu :D tada atsirado kokso, ir ant galeko sutikom kazkoki bariga ir atemem kaseka.. 8| 8) nu, ir, surukes ta kasekeli sugalvojau nueit issimyst.. spekit kas buvo?
ogi as pats neatsimenu, zodziu iseinu is skerzgatvo ir nesuprantu kaip ir kur as einu :} draugai jau buvo nueja toliau ir as ju nemaciau.. telefonas buvo isikroves o laike buvau visiskai pasimetes. :D nors myzau tik pora minuciu bet man atrode kad atsijunges buvau visa valanda. taip[ isrove kad galvojau jog man prasidejo psichoze ir jokiu draugu nebuvo kartu su manim..(zinau skamba durnai) zodziu baisiai isigandau, sedau i taxi ir variau namo. gryzes namo pasikroviau/ijungiau telefona ir gaves kryuva sms(is draugu) nusiraminau :D :D :D zodziu kuo toliau tuo baisiau. nors ir budavo smagu zaisti su kanapemis bet nusprendziau mest sita reikala. nes jau nebepajuntu to malonumo rukydamas.. pradejau sportuot H|
Stimuliantai su depresantais? 8[]
Aš šitą kokteilį vadinu smegenų tirpikliu 8E
Suspardo taip, kad mažai nepasirodo. Nerekomenduojama sveiko proto žmonėms :D
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Smoking Barrels »

lemonstuff rašė:dekui uz komentarus :|? bet nusprendziau mest rukyt !| krc buvo dar vienas bairis.. čia neseniai net negalvojau judet, bet aplinkybes tokios susikloste, ir prisigeriau su draugais. tada atsirado amfos, isoviau daroske.. pridariau nesamoniu :D tada atsirado kokso, ir ant galeko sutikom kazkoki bariga ir atemem kaseka.. 8| 8) nu, ir, surukes ta kasekeli sugalvojau nueit issimyst.. spekit kas buvo?
ogi as pats neatsimenu, zodziu iseinu is skerzgatvo ir nesuprantu kaip ir kur as einu :} draugai jau buvo nueja toliau ir as ju nemaciau.. telefonas buvo isikroves o laike buvau visiskai pasimetes. :D nors myzau tik pora minuciu bet man atrode kad atsijunges buvau visa valanda. taip[ isrove kad galvojau jog man prasidejo psichoze ir jokiu draugu nebuvo kartu su manim..(zinau skamba durnai) zodziu baisiai isigandau, sedau i taxi ir variau namo. gryzes namo pasikroviau/ijungiau telefona ir gaves kryuva sms(is draugu) nusiraminau :D :D :D zodziu kuo toliau tuo baisiau. nors ir budavo smagu zaisti su kanapemis bet nusprendziau mest sita reikala. nes jau nebepajuntu to malonumo rukydamas.. pradejau sportuot H|
Tai ko tu tikejais? Pripises uzniuchinai amfos, kokso, o ant virsaus uzrukei kaseka.. Ir aisku kaip "auksto" intelekto zmogus meti sveikiausia dalyka is visu vartotu. |.|) tas pats kaip alkoholikas parukes pradetu skustis inkstu skausmais ir sustumtu viska ant herbo.
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Manvydas »

lemonstuff rašė:dekui uz komentarus :|? bet nusprendziau mest rukyt !| krc buvo dar vienas bairis.. čia neseniai net negalvojau judet, bet aplinkybes tokios susikloste, ir prisigeriau su draugais. tada atsirado amfos, isoviau daroske.. pridariau nesamoniu :D tada atsirado kokso, ir ant galeko sutikom kazkoki bariga ir atemem kaseka.. 8| 8) nu, ir, surukes ta kasekeli sugalvojau nueit issimyst.. spekit kas buvo?
ogi as pats neatsimenu, zodziu iseinu is skerzgatvo ir nesuprantu kaip ir kur as einu :} draugai jau buvo nueja toliau ir as ju nemaciau.. telefonas buvo isikroves o laike buvau visiskai pasimetes. :D nors myzau tik pora minuciu bet man atrode kad atsijunges buvau visa valanda. taip[ isrove kad galvojau jog man prasidejo psichoze ir jokiu draugu nebuvo kartu su manim..(zinau skamba durnai) zodziu baisiai isigandau, sedau i taxi ir variau namo. gryzes namo pasikroviau/ijungiau telefona ir gaves kryuva sms(is draugu) nusiraminau :D :D :D zodziu kuo toliau tuo baisiau. nors ir budavo smagu zaisti su kanapemis bet nusprendziau mest sita reikala. nes jau nebepajuntu to malonumo rukydamas.. pradejau sportuot H|
Tipinis statistinis Lietuvos žmogelis.
"Prisigėriau, prisiniūhinau, prisiryjau ratų nu lik ir nieko, o tada užrūkiau kaseką, nu ir kokia žopa buvo, nu točnai mest reik rūkyt žolę, čia ji kalta".
Čia maždaug išverčiau...
"Teisingai" mesk kanapes, bet toliau tarčialink ir dar sportuok (dar nepamiršk gaidžio priryjęs sportuot, gi kaip eisis!)...
lemonstuff
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-06-19, 19:03
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė lemonstuff »

baikit vyrai :D nevartoju as daznai stimulentu :V: nereikia cia stumt.. .\ tiesiog jau buvau bandes sita kokteili seniau bet tokiu "tripu" dar nebuvau turejas ;) dar ir dabar stoga rauna =( :X
P.S meciau ne tik zole bet ir visus kitus narkotikus iskaitant ir alkoholi [:)]
lemonstuff
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-06-19, 19:03
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė lemonstuff »

barrel: "Tai ko tu tikejais? Pripises uzniuchinai amfos, kokso, o ant virsaus uzrukei kaseka.. Ir aisku kaip "auksto" intelekto zmogus meti sveikiausia dalyka is visu vartotu. |.|) tas pats kaip alkoholikas parukes pradetu skustis inkstu skausmais ir sustumtu viska ant herbo."







cia nesamone suveliai 8[] pazynojau baxura kuris sirgo depresija ir daug gerdavo.. per diena pragerdavo 100-200lt ir kai pradejo rukyti zole, depresija dingo, mete gerti, ir pradejo dirbti. ;) zmogus pradejo gyventi ir vel ;)
Paskutinį kartą redagavo lemonstuff 2010-07-22, 19:44. Iš viso redaguota 1 kartą.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Smoking Barrels »

lemonstuff rašė:
Manvydas rašė:
lemonstuff rašė:dekui uz komentarus :|? bet nusprendziau mest rukyt !| krc buvo dar vienas bairis.. čia neseniai net negalvojau judet, bet aplinkybes tokios susikloste, ir prisigeriau su draugais. tada atsirado amfos, isoviau daroske.. pridariau nesamoniu :D tada atsirado kokso, ir ant galeko sutikom kazkoki bariga ir atemem kaseka.. 8| 8) nu, ir, surukes ta kasekeli sugalvojau nueit issimyst.. spekit kas buvo?
ogi as pats neatsimenu, zodziu iseinu is skerzgatvo ir nesuprantu kaip ir kur as einu :} draugai jau buvo nueja toliau ir as ju nemaciau.. telefonas buvo isikroves o laike buvau visiskai pasimetes. :D nors myzau tik pora minuciu bet man atrode kad atsijunges buvau visa valanda. taip[ isrove kad galvojau jog man prasidejo psichoze ir jokiu draugu nebuvo kartu su manim..(zinau skamba durnai) zodziu baisiai isigandau, sedau i taxi ir variau namo. gryzes namo pasikroviau/ijungiau telefona ir gaves kryuva sms(is draugu) nusiraminau :D :D :D zodziu kuo toliau tuo baisiau. nors ir budavo smagu zaisti su kanapemis bet nusprendziau mest sita reikala. nes jau nebepajuntu to malonumo rukydamas.. pradejau sportuot H|
Tipinis statistinis Lietuvos žmogelis.
"Prisigėriau, prisiniūhinau, prisiryjau ratų nu lik ir nieko, o tada užrūkiau kaseką, nu ir kokia žopa buvo, nu točnai mest reik rūkyt žolę, čia ji kalta".
Čia maždaug išverčiau...
"Teisingai" mesk kanapes, bet toliau tarčialink ir dar sportuok (dar nepamiršk gaidžio priryjęs sportuot, gi kaip eisis!)...
čia nesamone suveliai 8[] pazynojau baxura kuris sirgo depresija ir daug gerdavo.. per diena pragerdavo 100-200lt ir kai pradejo rukyti zole, depresija dingo, mete gerti, ir pradejo dirbti. ;) zmogus pradejo gyventi ir vel ;)
suvele, tai samone, tiesiog tu netaip supratai ;)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
lemonstuff
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-06-19, 19:03
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė lemonstuff »

neparukes nesuprasi =(
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė krūmas »

tipo niekas neparanojinat? ar šiaip gėda pasakotis?
:V:
wiz
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-03-14, 22:23
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė wiz »

Sunku pasakyt, dabar nepamenu nei vieno :]
Ozo šalies burtininkas. %)
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Laisvamanis »

Tai va neturėdamas ką veikt aš irgi papasakosiu kelias istorijas apie paranoją.
Kas netingės paskaitys :)
Aš pastebėjau, kad man paranoja atsiranda tada kai vartoju alchoholį rūkydamas. Pirmas paranojos pliūpsnis buvo pernai. --==::~~
Buvo proga susirinkt geriems žmonėms, "užliet viską šampanu" ir gerai pasitūsint. Buvo pirmas kartas kai rūkiau per :bong: tai traukiau vyriškai iš visos dūšios. Aišku dūmo galia užtampė ir bėgau į tualetą :X bet nevėmiau, tik atsirūgau dūmais :D Prieš tai buvau išgėręs kokias 3 skardines alaus, ir lygtais vodkės. Žodžiu po gero tripo tualete ir šiek tiek kūrybos kambario kampe !( , prisėdau ant sofkutės pachilint. Priešais mane sėdėjo Girti ir pavargę veidai. Tie baxuriukai maladėc, savi, bet aš jų nepažinojau.
Jie (kaip vėliau paaiškėjo) žvengė iš savo trūkusio draugelio, o man atrodė, kad žvengia iš manęs, tai tokia paranoja apsėdo... Pradžioj atrodė, kad tie baxuriukai stumia ant manęs, o vėliau, kad visi manęs nemėgsta, kad aš kažkoks prisitrynėlis, neturintis sau vietos ir tt. buvo tikrai baisu, dar priėjo draugelis, sako: kas tau, sakau: aš jiems nepatinku, jie(tie baxuriukai priešais mane) ant manęs stumia, biški nuramino, dar pasigliūčinau, belekiek visko privalgiau vėliau surūkėm dar kažkiek Jointų (pamečiau skaičių) išsitaškėm ir miegojom kas kaip. :)
Antras kartas buvo neperseniausiai.
Prieš kelias savaites pas mus provincijoj, buvo surengtas toks labai nerealus disco vakarėlis , buvo žiauriai smagu, "dress code" buvo 70-80 metų disco stilius. :) buvo labai gera atmosfera, gera muzika, išgėriau pora bokalų alaus, ir ant viršaus užrūkiau Mj. Taškiausi palei muziką šokių aikštelėj, ir nieko netrūko H| Artėjant vakarėlio galui kaip tyčia paskambino girtas draugas, ale troškina ir nori atsigerti, sako ateinu su (kažkokiu)draugu... Nu gerai, laukiam su draugu kuriam prieš tai išvis sunku buvo, vėmė ir tt. Visi išsiskirstė, vis dar laukiam, šalta... Ne per seniausiai buvau sutraukęs kasekėlį. Pradėjau šiek tiek baimintis, kad nieko nenutiktų. Nu akurat, ateina su kažkokiu marozu narkašos veidu.. Kažką achujielina, išnešiau vandens, nepatiko, norėjo stipriau įkalt.. Aš nujausdamas blogį, atsisveikinau ir pradėjom su draugu keliaut. Einam einam (aš visas drebantis) anie atsilieka, žengiam tamsos link ir prasidėjo. Apėmė paranoja, dar tas narkaša sako palaukit, nu gerai sustojom, laukiam, prieina ir tokiu durnu balseliu sako: ar turit parukyt? sakau neturiu, draugo klausia, tas irgi sako neturiu (ištikrūjų neturėjom :D ) Gezas šaukt pradėjo, ką neturi! kaip tai neturi !? ir chabakšt mano draugui į pilvą (aukščiau nedasiekė :D ) paslydo geziukas dar kabinosi į draugą, tas nusimetė, aš toks sustingęs stoviu, nei gint nei ką, apšalęs ir pradėjom bėkt, taip nešėm kudašių, kad net nežinau kada paskutinį kartą taip greit bėgau 8[] Parėjęs kritau į lovą, visas prakaito išpiltas gulėjau ir drebėjau. Kelias valandas negalėjau užmigt, tai vat tokia ta paranoja... Kitą dieną buvo žiauriai gėda, kad nešokau ginti draugo ir išvis, kad bėgom. Ten nebūtų buvę ką mušt, tas gezas nūsproga kažkoks.
Dar tą pačią dieną sutikau parduotuvėj tą geziuką. Priėjau biški pakalbėjau, tas vos kelis žodžius išlemeno galvą nuleidęs. Žadėjau palaukt lauke, pakalbėt rimčiau, bet pagailo. Matės, kad kažkoks gyvenimo nuskriaustas, šokoladukus pyzdino iš parduotuvės :D
tai va tokios tos istorijos. --==::~~
Žodžiu, esu dabar sau įsakęs: Mj ir alchoholis - du nesuderinami dalykai. 8/
Ir prirūkęs stengsiuos nebe susitikinėt su neaiškiom kompanijom. 8/
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė ElfasVonPa »

geros istorijos. man del to "susiparinimo" irgi buna, kai atrodo kad esi prisitrynelis. pas mane atvare keli draugai, issitrauke, parukem, viskas pas mane namie, as cia virsiausias bet jauciaus kaip prielipa ir kad jie manes nemegsta, isnaudoja, tyciojasi ir panasiai :D

buvo dar viena karta, bet rukiau su nauja chebra, dar nepriprates ir uzgliucino kad vis mentai ateina, tai net muzika pritylinom kad girdeciau, nuejau uzrakinau duris, rakta spynoj palikau sonu pasukta, nuolat klausiau kas ten ateina. tokia gryna gryna paranoja kad mentai jau bute, jau zengia i musu kambari kad visus supakuotu.
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Discount »

Oi pamenu tokias paranojas :D Kažkada parūkėm pas mane namie ir tik parūkėm ir aš kažkaip į tualetą žiauriai užsimaniau. Atsisėdau, jau viską ten forminuosi, ir tokia galinga banga parėjo tos ganjos, kad eina na. Toks incica-hit, ir kartu su tokia paranoja, kad grįžo tėvai o aš čia sėdžiu užsidaręs ir nieko padaryt negaliu. O draugelis vienas viršui sėdi ir nemato, kad jie gryžo :D (o iš ten kur buvo draugelis visas kiemas kuo puikiausiai matosi, ir laisvai viską būtų matęs :D ).

Žinoma dar ne vieną ir ne du kart tokių paranojų pasitaikę. :D Manau kiekvienam pučiančiam pasitaiko kažko panašaus :)
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Laisvamanis »

Mūsų pasamonėj yra pilna užslėptų baimių ir paranojų, kurios išlenda parūkius :) ypač jai prieš rūkymą sau prisistumi "o kas bus jai bus taip" ir pan. prieš rūkymą reikia labai gerai nusiteikti, niekada negalima rūkyt būnant blogos nuotaikos. :)
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Discount »

Sutinku :). Bet būna kartais, kad ir laaaaabai blogos nuotaikos, visas susigruzinęs, bei piktas parūkai su gera kompanija ir kaip ranka nuima viską :)
wiz
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-03-14, 22:23
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė wiz »

o man praskaidrina nuotaika niuriom dienom :)
Ozo šalies burtininkas. %)
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Laisvamanis »

wiz rašė:o man praskaidrina nuotaika niuriom dienom :)
Niūri diena ir bloga nuotaika, yra du skirtingi dalykai. :) na nebent tu šitaip vadini blogą nuotaiką.
wiz
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-03-14, 22:23
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė wiz »

taip :)
Ozo šalies burtininkas. %)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Dendis »

ElfasVonPa rašė:geros istorijos. man del to "susiparinimo" irgi buna, kai atrodo kad esi prisitrynelis. pas mane atvare keli draugai, issitrauke, parukem, viskas pas mane namie, as čia virsiausias bet jauciaus kaip prielipa ir kad jie manes nemegsta, isnaudoja, tyciojasi ir panasiai :D

buvo dar viena karta, bet rukiau su nauja chebra, dar nepriprates ir uzgliucino kad vis mentai ateina, tai net muzika pritylinom kad girdeciau, nuejau uzrakinau duris, rakta spynoj palikau sonu pasukta, nuolat klausiau kas ten ateina. tokia gryna gryna paranoja kad mentai jau bute, jau zengia i musu kambari kad visus supakuotu.
man ir panasei buvo.. gryzo draugelis is UK i lietuva ir sako davai varom parukyt nu gerai sutikau nuvarem pasijamem 1gr sako tas cia mazai ir tipo darom 1 --==::~~ nu gerai galvoju susukom parukem o as jau tokiam aute geram jis dar kazka pasakoja kaip su BMW padebesiais skraidzioja paszvengiau is jo ir poto prasidejo einam per tylta ir toks eismas intensyvus matau masinas ir nezinau ka daryt sakau ziurek vieni mentai vazineja sakau mus pagaus kad paruke paziurek kaip visi ziuri is masinu i mus tas mane ramina ijunge muzika per tel sako nekreipk demesio nera jokiu mentu o as jam sakau taves nevelka ar ka kad toks ramus tas pradejo zvengt kaip nesveikas man dar labiau baimes ivare nu seip netaip perejom ta tilta ir stovim stotelei autiko laukem ir vel man baime belekokia sakau as neilipsiu i autika ismes zmones mane narkata palaikys tas vel zvengia ir nieko nesako jau as nuejau atsiremiau i medi ir stoviu toks bauda pagaves bijau visko bet atvarius autikui susikaupiau is paskutiniuju ir ilipau nezinau kaip atrodziau draugelis sake kad sviravau ziauriai ir kaip girtas lipau... Bet autike kazkaip viskas susitvarke atsigavau ir laimingai toliau tripinau :) tai buvo pirma tokia paranoja jai taip galima pavadint tai... :)
Tovus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2011-02-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Tovus »

Man retkarciais buna, kad einant prie kelio parukius atrodo, kad tuoj masina nutrenks. Ypac jei dar eismas didelis.
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė ElfasVonPa »

man visi taxi ir mikriukai atrodo kaip mentai :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Paranoja
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    16 Atsakymai
    7972 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas energetiniai gluosniai
  • Ar tai paranoja?
    frutis » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    7181 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Help. Ar man paranoja ?
    AbraKadabra » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3342 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas flukis