Nuotrauka Nuotrauka

paranoja

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: paranoja

Standartinė putejas »

Sako kanapė sukelia paranoją. Na žinoma, kadangi aš sieju savo gyvenimą su kanape, o ji draudžiama, tai vystosi ta paranoja ir praktiškai kai iš manęs buvo atimti mano mažieji žalieji tai paranoja sustiprėjo dešimteriopai. dabar kiekvienas kaimynas, kiekvienas asmuo su kuriuo bendrauju man atorodo dirba policijoj, saugume, ONTT, STT ir kur tik nori. Mane seka, mano pokalbių klausosi, pažystami visi iki vieno dirba sistemai, draugai tik apsimeta draugais, o iš tiesų ir nutekina informaciją...iš kur man blt nebus prakeiktos paranojos kai ją sukelia pati sistema? stfu ant pasaulio, nesugeba žmonės net neteršdami gamtos išgaut energijos, o dedasi visi civilizuotais ir aukštesniais nei kiti.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: paranoja

Standartinė runkelis »

as su tavim seni!neparanojink.juk sakau bus reidai namuose veliau ir net po teismo....karoc uzdejo tau tatoo ganjamanas oi atsiprasau narkomanas :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: paranoja

Standartinė putejas »

reidai? pabels mentai į duris sakys turim įtarimų ir mes čia "apžiūrai" aš tiesiai šviesiai imsiu pasakysiu, kad nešdintūsi kuo tolaiu. Pirmą kartą įleidi, nieko nesakau, bet nuolatinio šuršalinimo po namus nebus. Čia ne "prachadnoj dvor"
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: paranoja

Standartinė runkelis »

nu nzn....sakyk atvirai robke,auginsi toliau po viso sio surmulio?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: paranoja

Standartinė putejas »

runkelis rašė:sakyk atvirai robke,auginsi toliau po viso sio surmulio?
iš kur man žinot, kad pats nedirbi kokiam saugume ir nevykdai kokių nors slaptų operacijų metai iš metų? nu kam trikdai mane su tokiais klausimais, tuo labiau visi mes kuo pauikiausiai žinome, kad sistema kai nori visur prieina, viską išgirsta ir viską pamato ar sužino. žinau, kad esi draugas, bet net jei būtum mano tėvas aš intike į tokius klausimus neatsakinėčiau:) prašau, suprask. žinai, pasakysiu tau kitaip. aš domėjausi kanape. kiek sužinojau apie ją tiek, šiuo metu nebegaliu domėtis nes neleidžia, bet ateity aš būtinai tęsiu savo studijas ir nesvarbu ar kam patinka ar ne. dar tik žiūrėk, kad nebūtų taip, kad toliau domėčiaus jau pagal įstatymus legaliai;D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: paranoja

Standartinė Legalus »

Kad reidai butu kokie tai nelabai, ten nebent is pataisos inspekcijos atvaziuotu inspektore karts nuo karto pakalbet, ir jai nenori jos neisileidi kolike pakalbi ar i lauka iseini. O mentai jai atvaro tegu orderi rodo be orderio jokiu uzejimu. Bet jiem nebus jau ko varyt, nebent vel gautu info ar panasiai.
vaikai nenarkokit vartotiku.
myweed
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2011-04-19, 16:57
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė myweed »

Sveiki ;) Noras pasidalainti savo mintimis užplūdo ir mane. Taigi, nuo pat pradžių !!!
Kanapę rimčiau pradėjau pažinti maždaug prieš pusantrų metų. Tada ji atvėrė duris į pasaulį be įsipareigojimų, problemų ir parkių, kas yra normalu ir būtina gyvenant ;))) kadangi duoną valgau iš online pokerio, kur laiko planuoti nereikia (rytoj) ir esi pats sau bosas, tai dar viską pagilino ir pagreitino.
Taigi, prasidėjo gyvenimas, kuriame dienų be panelės kanapės būti negali ;) Tokių dienų man ir nereikejo ;) Daugiau nei metus gyvenau linksmai ;) Alkoholis ir kanapės - ir visko tiek, kiek nori ;) kur nori ir kada :) Ir viskas buvo gerai...ir būtu buvę gerai, BET taip neatsitiko. Net pats nepastebėjau, kaip viskas svyravo ir per trumpą laiko tarpą apsivertė. Mano ego ir nuomonė, kad žmogus neteisingų minčių gali rasti tik pas kitą žmogų buvo sutrypti.
Mintis, kad būnant draugų kompanijoje, jau nebe svarbu aplinkybės, o svarbu tai, kad TAI atsitinka vis dažniau, mane neramina vis labiau ir labiau. TAI - dėmesio nesutelkimas, žodžių kišenėje ieškojimas ir neradimas, nuomonės neturėjimas, realybės ir susikurto pasaulio kontrastas, ka vis drasiau pradedu vadinti paranoja. Sunku atsipalaiduoti, kartais atrodo, kad tave apkalba, esi prielipa ;) Klausiu savęs - ką aš jiems (draugams) duodu, kuom aš išskirtinis, nes kiekvienas toks būti turi. Atsakymo taip ir nerandu. Prie to dar prisideda netikėtai užklupusi nepalanki finansinė padėtis. Atrodo rituosi žemyn.
Darosi sunku save prisiminti prieš du metus, kai aš tikrai būdavau kitoks, kai nepažinojau MJ ;) Galvoju - ką aš tada galvodavau, kaip nesusimąstydavau apie tai, apie ka dabar ir tik sukasi mintys. Iškyla klausimas, kodėl viskas vyksta būtent taip. Kodėl MJ mus veikia skirtingai long-run'e ? Gydytojo atsakymas manęs netenkintų, nebent jis būtų toks : neimk iš gatvės, nes nežinai ką gauni, o augink pats ;) Augink sativa ;)
Nes būti akmeniu užpiso, nu visai nebeprikolas ;)
Dar viena problema - atmintis, bet čia jau didelio alkoholio jaunystėje vartojimo pasekmės.


Aš nenoriu žinoti, kas bus toliau, todėl matau tik vieną sprendimą - braukti MJ iš savo gyvenimo. Kad ir mėnesiui ar dviem, tačiau ne šiandien ir ne ryt.
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė kasiakas »

Atrodo perskaitei mano mintis ir parasei :D ... Galiu pasakyti man irgi labai panasiai yra. Nieko kito taip pat nesugalvojau kaip tik maksimaliai sumazinti rukyma, dabar lyginant su anksciau rukau labai mazai, ir netgi taip nusistaciau, kad net ir noro neturiu didelio. Ir viskas kolkas einasi stabiliai :D :V:
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: paranoja

Standartinė DarNe »

chebra, darykit pertrauką bent metams
Rojus1
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-12-10, 15:25
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Rojus1 »

Su Mere žmonės turi daug kelių. Visi esam girdėję istorijų apie tai kai žmonės degraduoja ir su tuo sėjama yra Mere. Tai logiškia, BET aš tikiu, kas kelias kuriuo eisi su Mere priklauso tik nuo pačio tavęs, tavo prioritetų gyvenime, norimų pasiekimų ir kt. Šitų postų aukščiau atvėjais galima pastebėti, kad žmonės savo gyvenimą gyveno gan laisvai tuo metu, mažai kuom domėjuosi (no offence) o tiesiog linksminosi, todėl ar tai būtų daroma su Mere ar be jos vistiek degradacija išlieka. Net yra moksliniai tyrimiai kurie patvirtina, kad žmonių IQ sumažėja, kai jie nelavina savo proto. Aš tikiu, kad kiekvienas žmogus turėtų vadovautis tik savo patirtimi su Mere, o ne perskaitęs post'ą išsigąsti ir tikrai apie tai apmąstyti. Kartais tokie postai gazdina ir smukdo Merės įvaizdį ir tai nėra gerai. Todėl dar kartą patarimas visiem kurie tai skaito - vadovaukitės tik savo patirtimi, nes daug kas priklauso ir nuo įsitikinimų, jei jūs būsit įsitikinę, kad ji kenkia - jūs tos simptomus ir pajusit. O dabar truputį apie mane. Rūkau dažnai, niekad neplanuoju kada tai daryti, tiesiog darau, kada noriu. Šiuo metu mokausi, savaitgaliais dirbu. Mokslai yra gan įtempti, matematika, fizika A lygiu, tikrai yra ką veikti ir ko išmokti. Ir ką galiu pasakyt apie savo patirtį su Mere... Ji iš manęs neatemė nieko. Mokytis nepasidarė sunkiau, socialinis gyvenimas išliko toks pat (o galbūt gal net geresnis, dėl tolerancijos padidėjimo). Beje, kai pradėjau rukyti, mano matematikos vidurkis pakilo, nes atsirado motyvacija tam, bet siejant tai su Mere būtų galima grįžti vėl į posto pradžią. Su Mere sukūriau žmogaus gyvenimo modelį vaizdžiai, kokius pasirinkimus jis teikia ir ką dažniausiai mes renkamies. Taigi su ja tapau kurybingas ir turintis daugiau idėjų žmogus. Perskaitęs postus aukščiau šiek tiek išsigandau... gi priminiau sau, kad aš taip pat tai darau, bet gerai viską išanalizavęs supranti, kad kiekvieną žmogų tai veikia skirtingai :) Taigi, aš tikiu tokia išvada: viskas priklauso tik nuo žmogaus pasirinkimo. Jei jis pasirinko degraduoti su Mere - taip ir bus. Jei jis ją susiejo su geresniu gyvenimu, idėjomis, geresniu laisvo laiko leidimo būdų - taip ir bus. Beje, mečiau stiprius alkoholinius gėrimus, gi neskanu.... peace.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Smoking Barrels »

taip, taip, kažkada jau minėjau, kad su augalėliu kiekvienas turi susigyvent savaip. ;)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
myweed
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2011-04-19, 16:57
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė myweed »

Rojus1 rašė:Kartais tokie postai gazdina ir smukdo Merės įvaizdį ir tai nėra gerai. Todėl dar kartą patarimas visiem kurie tai skaito - vadovaukitės tik savo patirtimi, nes daug kas priklauso ir nuo įsitikinimų, jei jūs būsit įsitikinę, kad ji kenkia - jūs tos simptomus ir pajusit.
Niekaip man čia nesueina... Tavo lazda turi tik vieną galą.
Įsitikinimai - TU, o TU - tai aplinka, kokią kuriesi pats. MJ tos aplinkos neįtakoti negali.
Rojus1 rašė:O dabar truputį apie mane. Rūkau dažnai, niekad neplanuoju kada tai daryti, tiesiog darau, kada noriu. Šiuo metu mokausi, savaitgaliais dirbu. Mokslai yra gan įtempti, matematika, fizika A lygiu, tikrai yra ką veikti ir ko išmokti. Ir ką galiu pasakyt apie savo patirtį su Mere... Ji iš manęs neatemė nieko. Mokytis nepasidarė sunkiau, socialinis gyvenimas išliko toks pat (o galbūt gal net geresnis, dėl tolerancijos padidėjimo). Beje, kai pradėjau rukyti, mano matematikos vidurkis pakilo, nes atsirado motyvacija tam, bet siejant tai su Mere būtų galima grįžti vėl į posto pradžią.
Manau darai skubotas išvadas neturėdamas pakankamai patirties bei aiškiai neapibrėži savo dėstomų minčių ribų. Tikrai likčiau nustebęs, jei prieš kontrolinius tavęs neaplanko mintys apie ganja, o ką darai, jei aplanko ? Veji jas į šalį, ar darai kaip rašai - puti kada nori ? Ar "jei tik ne kontras...ipuciam" ? Rašai, kad nieko iš tavęs neatemė - kalbant apie ganja, niekas per naktį nepasikeičia.


Rojus1 rašė:Su Mere sukūriau žmogaus gyvenimo modelį vaizdžiai, kokius pasirinkimus jis teikia ir ką dažniausiai mes renkamies. Taigi su ja tapau kurybingas ir turintis daugiau idėjų žmogus.
<---- Netiesa iš esmės.
Mes visi tokie, kai ipučiam. Pavydžiu tik tiems, kurie iš tikrųjų yra talentingi ir ganja padeda labiau pažinti savo meniškąją sielą. Ją išlaisvina.
Rojus1 rašė:Beje, mečiau stiprius alkoholinius gėrimus, gi neskanu.... peace.
Mesti galima kamuolį i krpšį.

Kai pradedi palint per daug - tai gyvenime problemų nesumažėja. Motyvacijos taipogi neprideda (ratas užsidaro). Svarbiausia - išlaikyti saiką, ką padaryti žmogui, susiklosčius tam tikrom aplinkybėm, yra gana sunku. Step by step ir TU jau nebe TU.
Mes jauni ir gražūs ir mes klystam ir mes nesame vien pozityvas.
Paskutinį kartą redagavo myweed 2011-05-03, 22:41. Iš viso redaguota 1 kartą.
Rojus1
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-12-10, 15:25
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Rojus1 »

myweed rašė: Niekaip man čia nesueina... Tavo lazda turi tik vieną galą.
Įsitikinimai - TU, o TU - tai aplinka, kokią kuriesi pats. MJ tos aplinkos neįtakoti negali.
Kartais mūsų įsitikinimams turi įtakos subjektyvi aplinkinių nuomonė, kuri suformuoja mūsų įsitikinimą. O turėdami įsitikinimus galim klaidingai interpretuoti priėmama informaciją. Pavyzdys iš gyvenimiškos situacijos: Jei draugas mane bus įtikinęs, kad kai pradedu jausti, jog širdis plaka greitai, gali sprogti mano arterijos, aš pajutęs tai to ir lauksiu, nes mano MJ poveikio interpretacija bus klaidinga iš šaknų. Todėl noriu pasakyti, kad kiekvienas ją turim interpretuoti savaip, be jokių išankstinių įsitikinimų. Įsitikinimus turim tik patys suformuoti, jų perimti negalim.
myweed rašė: Manau darai skubotas išvadas neturėdamas pakankamai patirties bei aiškiai neapibrėži savo dėstomų minčių ribų. Tikrai likčiau nustebęs, jei prieš kontrolinius tavęs neaplanko mintys apie ganja, o ką darai, jei aplanko ? Veji jas į šalį, ar darai kaip rašai - puti kada nori ? Ar "jei tik ne kontras...ipuciam" ? Rašai, kad nieko iš tavęs neatemė - kalbant apie ganja, niekas per naktį nepasikeičia.
Dar viena gera MJ pusė - ji nėra BŪTINA. Yra metas, kai savo laiką skiriu mokymuisi ir apie kitus dalykus negali būti net minčių ir yra laikas, kai esu laisvesnis, būtent tada jei užsinoriu galiu užtraukt MJ. O dėl nakties tavo mintis gan įdomi, ar turi kokios patirties su tuo?
myweed rašė: <---- Netiesa iš esmės.
Mes visi tokie, kai ipučiam. Pavydžiu tik tiems, kurie iš tikrųjų yra talentingi ir ganja padeda labiau pažinti savo meniškąją sielą. Ją išlaisvina.
Idėjas, kurios gimsta patraukus galima tobulinti ir tuo metu, kai nebūni "high". O iš idėjų išplaukia jų tobulinimas, todėl esi priverstas būti kurybingu, norint patobulinti idėja, nebūnant "high".
myweed rašė: Mesti galima kamuolį i krpšį.
Kai pradedi palint per daug - tai gyvenime problemų nesumažėja. Motyvacijos taipogi neprideda. Svarbiausia - išlaikyti saiką, ką padaryti žmogui, susiklosčius tam tikrom aplinkybėm, yra gana sunku. Step by step ir TU jau nebe TU.
Mes jauni ir gražūs ir mes klystam ir mes nesame vien pozityvas.
Taip, prigavai mane, reikėjo sakyt "nustojau vartoti". O dėl tavo išsakytų minčių visiškai pritariu. Kas per daug - tas nesveika. MJ turi būti kaip laisvo laiko leidimo būdas - geras būdas. Jos negalima maišyti su tuo laiku, kai turi svarbesnės veiklos, tos veiklos kuri tavo gyvenime kuria vertę. Tai galioja visom psichoaktyviom medžiagom. Žmonės nuolat keičiasi, aš nesu aš koks buvau prieš metus, aš nebūsiu aš kai praeis 10 metų.
estray
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2011-05-17, 15:42
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė estray »

autoriui . psihologine pagalba butina vartojant gamtos gerybes. shamanu tai reikalas ir tai nera kad pihas taves nemyli tik pereini i rymtesne gyvenimo stadija ( alkoholis tai mehanizmas,tehnologija ;) )




[:)] vaistazole ar pramoga
idomumas
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2010-01-19, 20:10
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė idomumas »

Putejas, ar baigei visa pasauli itarineti ? del paranoju reikia labai retai rutkyt kad ju nebutu arba visada buti apsirukius ir tikrai nieko nebuna ;] yra tam tikras periodas kai iputus uzvaldo nesavos mintys ...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: paranoja

Standartinė putejas »

idomumas jau tik nereik pasakot:) Aš dar pastebėjau, kad parūkius bendraujant dažnai girdimos kalbos tampa dviprasmiškomis. O kuomet pradedi analizuoti ką jis/ji norėjo tikrai tuo pasakyti, pradedi paranojinti. Neduok die dar jeigu buvo lepteltas sakinys susijęs su policija, teisėsauga ar įstatymais, tuomet šakės. Nepateiksiu aš tau čia pavyzdžių, tačiau jų mano gyvenime kiek tik nori buvo ir manau da bus ne viens:) Oh, vieną štai prisiminiau. Sėdžiu su draugu mašinoj atokesnėj vietoj, žmonių nors beveik nėra, tačiau vis iš kažkur išlend kas nors pasivaikščiodami. Nu nėr ką norėt, kur dabar žmogaus nėr? Tai daba jei aš matau ar suprantu, kad draugas susiparino dėl ateinančių link automobilio dviejų jaunuolių tai kaip aš neparanojinsiu? Ta baimė, paranoja, nerimas persiduoda akimirksniu, nors ne visuomet. O jaunuoliai tiesiog ėjo pasivaikščiodami pro šalį ir tiek. Kaip jie iš tolo nesiartins prie automobiliio, jei tas automobilis pastatytas buvo ant keliuko? O čia sėdi draugas šalimais, abu mes "apsiforminę" ir anas pamatęs anuos du pradeda pasakot, kad tie ein ir stebi mus ar tai eina ir žiūri, kad mes rūkom ar jie supranta ir t.t. Kam tokios šnekos aplamai reikalingos? Lai eina na, ar man gaila, kad iš mašinos sklinda kvapas? Per tokias šnekas net atsipalaiduot sunku ar kartais tampa visai neįmanoma nes pradedi jaustis nepatogiai, jog "o tikrai, jie jaučia rūkomos kanapės kvapą ir tai nėr gerai".
Bet kuriuo atveju dabar nieko nepadarysi, nieko nepakeisi. Yra kaip yra. Būtų įstatymas kitoks tai ir su paranoja viskas kitaip būtų.

papildau, štai prisiminiau dar vieną pvz.
stovim keliesi naktį kažkur, mašina šalikelėje, stovim rūkom ir matau parmirguliuoja šviesos, tarsi važiuotų automobilis nelygiu keliu. tan nuokalnė buvo, kelias tikrai nėr lygus ir aš tiesiog atkreipiau su manimi stovinčių dėmesį pasakydamas, jog kažkas turbūt atjuda nes matau šviesas. Ot rupužka kai vienas pradėjo drebėt kaip epušės lapas :D "mentai mentai" - pradėjo nervfintis ir zurst. Na ką padarysi? nenorėjau žmogui įvaryt paranojos, tačiau įvariau, baimė paranoja... Tokiu atveju beliko tik ramint ir bandyt sukt pokalbio temą. O nuo kalno atvažiuvusi mašina pamatė, kad mes jau ten stovim tai išjungė šviesas ir sustojo kiek tolėliau nuo mūsų, nedavažiavę. Ten pana su vaikinu sėdėjo, bet per visą sukeltą sumaištį man nebuvo net leista pridegt antro kasiako, va taip. taigi rūkant reikia žiūrėti su kuo rūkai, kada rūkai, kaip rūkai, kodėl rūkai, ką kalbi, kaip kalbi ir t.t. ir pan. :)
idomumas
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2010-01-19, 20:10
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė idomumas »

ten mentai ir buvo tie du bahuriukai as tau sakau matesi is akiu :D [:)]
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: paranoja

Standartinė putejas »

Kokie ten mentai, kad jiems dar pienas nuo lūpų nebuvo nudžiūves, visiškas jaunuolynas:)
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Hemingvėjus »

Paranoja- neatsiejama dalis nuo kanapės. Kuo daugiau būsi įbaugintas blaivas- tuo labiau bijosi apsirūkęs. Man tai kartais net juokinga, iš savęs ar pažystamų, nesvarbu, kada po joint'o tam tikrose situacijose prieinam prie absurdiškų išvadų. "Mentas/ suprato iš akių / kažkam skambina/" ir pan.. Truputį įsitempi, tačiau poto nuramini save, kad esi apsirūkęs ir taip turi būti. Sakyčiau ta paranoja- savaip žavinga! Manau netgi pasiilgčiau jos, jeigu neberūkyčiau. O kas dėl civiliais apsirengusių policininkų- šaradų žaidimas :D Sėdi, ant akių rūkas ir žiūri į kiekvieną praeinantį pro šalį. "Šitas štobaliai mentas" - ech...
Life is green.
molochas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2011-01-25, 22:27
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė molochas »

4 metai puciu ir nieko baisaus nesu patyres del kanapes , tos paranojos ir pan. labai lengvos... :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Paranoja
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    16 Atsakymai
    7972 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas energetiniai gluosniai
  • Ar tai paranoja?
    frutis » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    7182 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Help. Ar man paranoja ?
    AbraKadabra » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3343 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas flukis