Nuotrauka Nuotrauka

paranoja

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: paranoja

Standartinė Legalus »

Yra kurie tampa visiskais paranojikais apsiruke pas mane yra toks draugelis tai gryba pjauna pastovei bijo visko :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
molochas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2011-01-25, 22:27
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė molochas »

matomai nuo zmogaus mastymo priklauso , neseniai teko griovi istrigt , niekaip nepavyko islipt bandziau ir laiptais ir visaip kitaip , galiausiai apsimeciau zmogum voru ir keturiom isropojau :D
Samdash
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2011-05-11, 16:11
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Samdash »

Vieniems stipriau pasireiškia ta paranoja, kitiems silpniau arba išvis jos nebūna, man pačiam yra ant tiek buvus ta paranoja, kad kartą bijojau medžių, nes jie "žinojo". Bet ką pastebėjau, tai kad kiekvienam žmogui ji palaipsniui nyksta. Pradedantysis pūtikas gal neišlenda iš uždaro saugaus kambario, o po ilgo laiko jam gali būti taip pochui, kad nueis mokęsčių susimokėt pripūtęs ir viskas bus čiki. :D Iš to arba visiškai išaugama, arba tai sumažėja bent kiek, tačiau tai tikrai yra neatskiriama pūtimo dalis. Daug linksmų istorijų su tuo susiję. :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: paranoja

Standartinė putejas »

O medžiai iš tiesų žino:)
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė krūmas »

toji paranoja pasireiskia individualiai. tai tavo pacio vaisius
ka noresi ta ir gausi
:V:
dzihad
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-09-25, 14:08
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė dzihad »

Kilo noras ir man savo "nuotykį" papasakot.

Taigi, nuvaziavom su draugais prie ezero ~12h vakaro, seip pakiurksot masinoje, :bong: ismegint. Rukydavom iseje i lauka, o viska baige atgal i vidu susokdavom. Blogybės prasidejo tada, kuomet draugelis issitrauke savo nesiojamaji ir dave zaist need for speed'a: most wanted. Nezinantiems pasakysiu, jog ten kartais gali pakliut mentam i akirati ir jie tave gaudo, kol galiausiai suima, arba tu pabegi. Zinoma, kompas man ant keliu ir as begu nuo ~5 policijos masinu. Blogiausia buvo tai, jog man sove tokia mintis, kuri matyt ir buvo visko kaltininke: jeigu nepabegsiu per zaidima, mus tavakar tikrai suras kazkas is zaliuju ir mum zopa. Pabegti aisku nesugebejau, nes buvau high enough, kad sunkiai vairuociau virtualia masina, todel paspaudes pauze uzdariau laptop'a ir pameginau atsipalaiduot. Tuomet visa masinos atmosfera pasidare kazkokia niuri, tamsi, nieko gero nezadanti, viska sutirstino ir tai, jog tamsinti langai mazino isores matomuma, kas nakti jauciasi desimteriopai, negu diena. Tuomet isiziuredaves i tamsa matydavau zmoniu siluetus, stovincius, tiesiog stebincius musu masina, o kai kita kart atsisukdavau, ju ten nebebudavo, bet juos pakeisdavo kiti, kitoje vietoje islinde "babūnai". Galiausiai as pradejau parinti ir savo draugus, sakydamas jiem, jog turime is cia vaziuoti, kad mum tiesiog privalu dingti, nes kitaip kazkas ivyks negero. Nesulaukes ju pritarimo pasakiau, kad tuoj islysiu is masinos ir begsiu namo vienas. Vargais negalais siek tiek mane apramino ir likome prie ezero toliau. Mazdaug 5min iki tol, kol pradejau zaisti NFS, pro musu masina pravaziavo kitas automobilis ir sustojo uz 100metru, uzgesino varikli ir galima sakyt tapo nematomas ir visiems isgaravo is galvos. Tuo metu, kai as jau buvau beveik aprimes ir supratau, kad visa ta panika kilo nuo savo paties sukeltu blogu minciu, pries tai mineta masina ijunge sviesas ir pradejo vaziuoti musu link. Buvau 120% isitikines, kad tai policija ir visa ta laika mes buvome stebimi, sirdis pradejo dauzytis kaip pas kiski, su siaubu ziurejau i letai artejancia masina musu pusen. Sunku apsakyti, kokia euforija aplanke, kuomet ta masina tiesiog prasilenke ir nuvaziavo savais keliais. Nuo patirtos baimes buvau toks issekes, jog pasakiau, kad nebeturiu jegu ir einu namo. Einant visada maciau/girdejau/jauciau kazka sekanti mane, atrode, kad tai yra arba automobiliai letai vaziuojantys paskui, arba mane stebintys zmones. Likus 200metru iki namu, as tiesiog pradejau begti, nes kuo greiciau norejau ieiti i savo busta ir uzsirakinti, griuti i lova ir ramiai smigti, kaip smingam mes visi paruke :x: . Ibegus namo pasidare ramu, kaip niekad, galima sakyti stovejau truputi laiko nekrusteldamas ir megavausi tyla.

Po sio ivykio ~savaite bijodavau likti vienas lauke tamsiu paros metu, nesvarbu parukes ar ne, nes vel gi pradedavo rodytis "siluetai" tamsoje ir mane sekantys automobiliai. Visa tai tapo man gera pamoka, po kurios issikeliau keleta patarimu rukanciajam sau:
1. issirinkti gera aplinka, kurioje jautiesi ramiai ir gali chill'inti kiek tik sirdis geidzia.
2. nebrukti savo galvon baisiu minciu(kas daznai buna labai sunku) apie tai, jog tave kazkas stebi.
3. megautis.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė jahmate »

Yra buve ir man paranoju, na gal ne tokiu ziauriu, bet yra ir man teke parbegti namo :D aisku as puikiai kita diena suprasdavau kad tai tik savo paties prisistumimas ir nera ko nervintis. Kazkada su chebra nediduli parukem, bet nudauze tai masyviai visus, tai dvi valandas bijojom is namu iki parduotuves nueit :D siaip budavo eini namo gerai pridauzes, ir atrodo kad is galo eina burelis zmoniu is paskos ir rekauja, snekasi, ir atrodo lyg arteja link taves, atsisuki, o ten nieko nera :D dar buvo kad pirkau degalinei submarina irgi parukes neprastai, o uz manes mentai atvaziavo ir tiesiog stovi, tai as net bijojau atsisukt :D tos kelios minutes kol submarinas sildo atrode kaip pora valandu, sirdis dauzes neblogai :)) Na bet cia kaip ir sake, daug kas nuo aplinkos priklauso, nuo kompanijos, nuo pacio bukles pries rukant.
I'm a junglistic man.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: paranoja

Standartinė Click Clack »

dzihad rašė:Kilo noras ir man savo "nuotykį" papasakot.

Taigi, nuvaziavom su draugais prie ezero ~12h vakaro, šiaip pakiurksot masinoje, :bong: ismegint. Rukydavom iseje i lauka, o viska baige atgal i vidu susokdavom. Blogybės prasidejo tada, kuomet draugelis issitrauke savo nesiojamaji ir dave zaist need for speed'a: most wanted. Nezinantiems pasakysiu, jog ten kartais gali pakliut mentam i akirati ir jie tave gaudo, kol galiausiai suima, arba tu pabegi. Zinoma, kompas man ant keliu ir as begu nuo ~5 policijos masinu. Blogiausia buvo tai, jog man sove tokia mintis, kuri matyt ir buvo visko kaltininke: jeigu nepabegsiu per zaidima, mus tavakar tikrai suras kazkas is zaliuju ir mum zopa. Pabegti aisku nesugebejau, nes buvau high enough, kad sunkiai vairuociau virtualia masina, todel paspaudes pauze uzdariau laptop'a ir pameginau atsipalaiduot. Tuomet visa masinos atmosfera pasidare kazkokia niuri, tamsi, nieko gero nezadanti, viska sutirstino ir tai, jog tamsinti langai mazino isores matomuma, kas nakti jauciasi desimteriopai, negu diena. Tuomet isiziuredaves i tamsa matydavau zmoniu siluetus, stovincius, tiesiog stebincius musu masina, o kai kita kart atsisukdavau, ju ten nebebudavo, bet juos pakeisdavo kiti, kitoje vietoje islinde "babūnai". Galiausiai as pradejau parinti ir savo draugus, sakydamas jiem, jog turime is čia vaziuoti, kad mum tiesiog privalu dingti, nes kitaip kazkas ivyks negero. Nesulaukes ju pritarimo pasakiau, kad tuoj islysiu is masinos ir begsiu namo vienas. Vargais negalais siek tiek mane apramino ir likome prie ezero toliau. Mazdaug 5min iki tol, kol pradejau zaisti NFS, pro musu masina pravaziavo kitas automobilis ir sustojo uz 100metru, uzgesino varikli ir galima sakyt tapo nematomas ir visiems isgaravo is galvos. Tuo metu, kai as jau buvau beveik aprimes ir supratau, kad visa ta panika kilo nuo savo paties sukeltu blogu minciu, pries tai mineta masina ijunge sviesas ir pradejo vaziuoti musu link. Buvau 120% isitikines, kad tai policija ir visa ta laika mes buvome stebimi, sirdis pradejo dauzytis kaip pas kiski, su siaubu ziurejau i letai artejancia masina musu pusen. Sunku apsakyti, kokia euforija aplanke, kuomet ta masina tiesiog prasilenke ir nuvaziavo savais keliais. Nuo patirtos baimes buvau toks issekes, jog pasakiau, kad nebeturiu jegu ir einu namo. Einant visada maciau/girdejau/jauciau kazka sekanti mane, atrode, kad tai yra arba automobiliai letai vaziuojantys paskui, arba mane stebintys zmones. Likus 200metru iki namu, as tiesiog pradejau begti, nes kuo greiciau norejau ieiti i savo busta ir uzsirakinti, griuti i lova ir ramiai smigti, kaip smingam mes visi paruke :x: . Ibegus namo pasidare ramu, kaip niekad, galima sakyti stovejau truputi laiko nekrusteldamas ir megavausi tyla.

Po sio ivykio ~savaite bijodavau likti vienas lauke tamsiu paros metu, nesvarbu parukes ar ne, nes vel gi pradedavo rodytis "siluetai" tamsoje ir mane sekantys automobiliai. Visa tai tapo man gera pamoka, po kurios issikeliau keleta patarimu rukanciajam sau:
1. issirinkti gera aplinka, kurioje jautiesi ramiai ir gali chill'inti kiek tik sirdis geidzia.
2. nebrukti savo galvon baisiu minciu(kas daznai buna labai sunku) apie tai, jog tave kazkas stebi.
3. megautis.
Seratonino perteklius, turbūt gerai paskaitėt 8E
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Draugas »

jahmate rašė:Yra buve ir man paranoju, na gal ne tokiu ziauriu, bet yra ir man teke parbegti namo :D aisku as puikiai kita diena suprasdavau kad tai tik savo paties prisistumimas ir nera ko nervintis. Kazkada su chebra nediduli parukem, bet nudauze tai masyviai visus, tai dvi valandas bijojom is namu iki parduotuves nueit :D siaip budavo eini namo gerai pridauzes, ir atrodo kad is galo eina burelis zmoniu is paskos ir rekauja, snekasi, ir atrodo lyg arteja link taves, atsisuki, o ten nieko nera :D dar buvo kad pirkau degalinei submarina irgi parukes neprastai, o uz manes mentai atvaziavo ir tiesiog stovi, tai as net bijojau atsisukt :D tos kelios minutes kol submarinas sildo atrode kaip pora valandu, sirdis dauzes neblogai :)) Na bet čia kaip ir sake, daug kas nuo aplinkos priklauso, nuo kompanijos, nuo pacio bukles pries rukant.
Man irgi tas pats buna. Kai gerai patraukes nuo kompanijos einu namo, atrodo, kad uz nugaros girdisi zmoniu balsai. Toks sakyciau lyg ir fonas, bent jau man. Ir seip parukius klausa daznai apgaudineja mane :)

O 1 karta teko prirukius mazdaug 1 nakties per miska (draustini) eit su kompanija. Patrauke tai jau gerai buvom. Galu gale pradejo rodytis, kad visokie misko zverys mus seka, bet baimes tai jokios nebuvo, priesingai :)
Varna
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-10-18, 22:06
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Varna »

Na man dar neteke patirt tokiu paranoju kaip jums :) O del minciu pliupsniu tai zinoma :) zinoma buna ir geru, pvz: zaidem monopoli , visi reikalai su pinigais, investicijom, komandom (antimonopolis), pradejom statyt namukus, bet problema kad jie lengvi ir nubega nuo langeliu :) Tai sovusi mintis - kodel lenta ant kurios zaidziama ir namukai neturi magnetuku? palengvintu gyvenima tikrai:)
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Stoned4life »

Man būdavo paranoja kai parūkius autobusu važiuodavau arba parduotuvėje eidavau,atrodydavo kad žmonės stebi mane ir t.t. Bet po kažkiek laiko pasidarė nesvarbu :) O taip jeigu rukau malonioje aplinkoje pvz namie (vienas arba su artimais draugais ) tai viskas super būna,jokios paranojos,vienas malonumas %)
Voice of the people is the voice of JAH
Gyc.
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2011-01-16, 00:28
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Gyc. »

Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: paranoja

Standartinė Lar »

Norėčiau ir aš pasireikšt .Prieš kokius metus po susitikimo su zaliais turėjau didele paranoja kur nors einu bijau jaigu kas ka pamatys ,jaigu matydavau žmones galvodavau jog visi į mane žiuri .Bijodavau gryšt namo ,nes galvodavau jog manes laukė žalieji ,aišku viena syki taip ir buvo ,o aš ka katik --==::~~ .Pradejo jie manės klausinėt kur buvau ka dariau ir man staigi mintis: kažkoki drauga turiu kuris žino dauk .Ir ka jus galvojat ,aš jiems ka nors atsakiau ,o gi nieko aš ju pradėjau klaausinėt ko jie manes viska klausineja, kas ka nors sakė ,ir išvis ko jie pas mane lankosi be kaltininku .Aišku po tokiu mano kalbu jie paraše šaukima atvykti , ir ka jus galvojet pradėjo jie mane gasdint bet su jais buvo paskutinis susitikimas tuo metu , gryzes isiaiškinau kad ir 2 draugus isikviete ir kalbejo ta pati ka ir man .Ir kaip iš giedro dangaus pas mane ateina veikėjas kuris dažnai su mumi --==::~~ ir pradeda kalbet savo fantazijas kad ji muše ir panašei . Aš iškart supratau kas jis per veikėjas ir tiesiog nebendravau su juo ir viskas buvo gerai paranoja dingo visi buvo laimyngi ,ir dar buvo pastebejimas kaip su tuo veikeju --==::~~ rukydavom visuomet apimdavo paranoja , kai jo nebudavo viskas lyg ramu .
Taigi gyvenimo pamoka tokia kad panaikint paranoje reike atsikratyti nepatikimu draugų nes kaip esu pastebejas daugeliui paranoja yra susijusi su teisėsauga
Ačiū už dėmesi
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Dendis »

Pirma reiketu pries rukant nusiteikt normalei ir ismest visas mintis apie mentus, baudas ir panasei... Zodzio pradet rukyt normalei nusiteikus, na ir aisku ziuret, kad nebutu tokiu veikeju kurie spicialiai gruzina, kai pamato, kad kazkas tau negerai... Cia irgi nesenai teko parukyt prie tokios uztvankos ir draugelis bijot pradejo jog mentai atleks, na mes ji ramint tipo kas tau cia nakti vaziuos dar krumai uzstoja kelia cia tik mes matom kas vaiksto o musu ne, nu tas lyg ir aprimo ir kazkas is musiskiu, pradejo stumt mentai atvaro ir panasei, nu ir prasidejo svente... Tas ten isvis bijo visko pradejo verkt, kad cia jau atvaziuoja mentura ir panasei, kad nakti mentai kaip tik kaimuose labiau vazineja ir tikrina ezeru pakrantes... Ir sedi vienas kampe perbales, net is tos baimes...
Is bendros patirties sakau neverta zmoniu gruzint tokiais dalykais...
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: paranoja

Standartinė Click Clack »

Lar rašė:Norėčiau ir aš pasireikšt .Prieš kokius metus po susitikimo su zaliais turėjau didele paranoja kur nors einu bijau jaigu kas ka pamatys ,jaigu matydavau žmones galvodavau jog visi į mane žiuri .Bijodavau gryšt namo ,nes galvodavau jog manes laukė žalieji ,aišku viena syki taip ir buvo ,o aš ka katik --==::~~ .Pradejo jie manės klausinėt kur buvau ka dariau ir man staigi mintis: kažkoki drauga turiu kuris žino dauk .Ir ka jus galvojat ,aš jiems ka nors atsakiau ,o gi nieko aš ju pradėjau klaausinėt ko jie manes viska klausineja, kas ka nors sakė ,ir išvis ko jie pas mane lankosi be kaltininku .Aišku po tokiu mano kalbu jie paraše šaukima atvykti , ir ka jus galvojet pradėjo jie mane gasdint bet su jais buvo paskutinis susitikimas tuo metu , gryzes isiaiškinau kad ir 2 draugus isikviete ir kalbejo ta pati ka ir man .Ir kaip iš giedro dangaus pas mane ateina veikėjas kuris dažnai su mumi --==::~~ ir pradeda kalbet savo fantazijas kad ji muše ir panašei . Aš iškart supratau kas jis per veikėjas ir tiesiog nebendravau su juo ir viskas buvo gerai paranoja dingo visi buvo laimyngi ,ir dar buvo pastebejimas kaip su tuo veikeju --==::~~ rukydavom visuomet apimdavo paranoja , kai jo nebudavo viskas lyg ramu .
Taigi gyvenimo pamoka tokia kad panaikint paranoje reike atsikratyti nepatikimu draugų nes kaip esu pastebejas daugeliui paranoja yra susijusi su teisėsauga
Ačiū už dėmesi
O tai tą veikėją irgi iškvietė? Ar ji visai, kažkas kitas mušė. Labai girdėta istorija. '|
Mano pažįstamam panašiai , bet jis nepilnametis buvo, patruliai sulaikė ir rado, po kelių dienų gavo šaukimą, atvažiavo su tėvais, gavo nemenką baudą ir pastovus tikrinimas, ar nerūko. Tai sulaukęs 18kos vistiek, dar ten važiuoja, pas psichologus vaikšto, bet nesistebiu, kad jam taip atsitiko, labai durnas ir neatsargus.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: paranoja

Standartinė Lar »

Pas ta veikeja nei buvo kas nors, nei veže, nei muše , jis toks triohala , pakui gyrtas musu atsiprašinėjo sakesi gerai laika leisdavo bet mes ji iš savo kompanijos pasiuntėm. o mum nieko nebuvo ,kadangi nieko nerado ir niek nieko nesakė iš kur gauna . o tiesiog žaliem buvo pasakyta nieko nežinau nerukau ir kitaip svaiginuos , buvau pabandes ir panašiai . tai kaip sedėjo advokatas pasiulė parašyt pareiškima dėl šmeižto .Bėt ka rašysi ant tokio buko žmogaus
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Smoking Barrels »

If you can't handle your shit - don't smoke it.
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Bananas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2012-01-06, 15:26
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Bananas »

Smoking Barrels rašė:If you can't handle your shit - don't smoke it.
Teisybė. Bet kaip atskirsi, gali ar negali? Natūralu, kad vieni yra gudresni, kiti mažiau gudrūs, bet vistiek dauguma mano, kad jie yra pakankamai protingi daryt ką nori, nors kartais būna ir ne taip.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Temidė »

O man dar niekad nėra buvusios tokios paranojos... Na, bet gal taip yra dėl to, kad aš atsipalaiduoju ir man nelabai svarbu, ką tada mano aplinkiniai, ir nelabai man rūpi, supranta jie, kad aš parūkius, ar ne. :D Nes šiaip realiai, labai norint, tai nelabai ir suprastų, nu nebent iš akių, bet irgi ne visada.
Jahman
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-03-10, 23:28
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Jahman »

Teisybe alkoholis tau visa tripa ir sugadino,o gal padare idomesni ?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Paranoja
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    16 Atsakymai
    7974 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas energetiniai gluosniai
  • Ar tai paranoja?
    frutis » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    7208 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Help. Ar man paranoja ?
    AbraKadabra » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3346 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas flukis