Nuotrauka Nuotrauka

paranoja

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
lemonstuff
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-06-19, 19:03
Reputacija: 0

paranoja

Standartinė lemonstuff »

nezinau nuo ko pradeti.. krc rukiau anksciau(pries pora metu) daug ir linksmai, pusdavau kiekviena diena ir viskas budavo ok, bet paskui atsibodo ir nerukiau kazkur metus lako. vakar kazkaip girtam sove mintis pasiimti :x: --==::~~ .. nuo to viskas ir prasidejo: suputem pirma kaseka ir pasijutau kaip ligonis(galvoje) pradejo suktis visokios lievos mintis, nesupratasdavau arba pamirsdavau istorijas kurias tuo metu pasakojo draugeliai... pagalvojau ipusiu antra gal pasidarys geriau, nu ir iputes antra isvis apsalau+jauciausi kaip ligonis :D sunku buvo ka nors daryti ir plius pradejo gliucinti krc man atrode kad draugeliai mane apsneka bet tuo paciu zinojau kad cia nuo zoles man taip darosi.. zodziu buvo kosmosas, aprekaiu visus ir isvazevau namo, kelione buvo ilga ir gili. jauciuasi filme.. |.|) :] :]

tai va klausimas butu: ar yra taip pat kam nors buve? ir gal zinot kokia viso sito priezastis.. man atrodo kad pichas manes jau nebemyli :}
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: paranoja

Standartinė AstralProjection »

Prisigeri, po to prisirukai, ir dar stebiesi, kodel tau blogai buvo? :D
Alkoholis, kiek teko pastebeti, apart kokso su niekuo nelimpa ;)
lemonstuff
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-06-19, 19:03
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė lemonstuff »

as beveik visada rukydamas alaus buteliuka ar du susileidziu :) taip baisiai dar niekada nebuvo.. matai, as pirkau tuos dumus is nepazystamo barigos, nes dar tada kai meciau rukyti visus barigu numerius istryniau =(
AstralProjection
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 2010-05-22, 01:35
Reputacija: 1

Re: paranoja

Standartinė AstralProjection »

Nu čia gal kaip kam. Aš išvis stengiuos alkoholio su rūkalais nemaišyt, labai jau nemalonus kokteilis pasidaro :)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Dendis »

Viskas cia turetu but del alko nes kazkaip neitikima kad taip is lempos pajame ir paranoja pasidare... Butu is anksciau pradejas jaust kad kzk negerai , o dabar bus tikrai nuo alko kiek paciam teko pust su alko tai niekad nieko gero nebudavo.. Na bet neaisku kiek tu jau buvai ikales... 8()
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė GanjaGoblin »

paprasčiausias būdas išsiaiškinti yra dar karta --==::~~ Susirask kita baryga neprisilak vodkes prieš apeigas, ir viskas išaiškes :D
[:)]
Man galvoi negerai....
lemonstuff
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-06-19, 19:03
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė lemonstuff »

pasiemiau dumu is kito barigos ir parukes nesijauciau taip baisiai.. bet vistiek kazkoks nurautas jauciausi =( :X ciuju reikes su gyditoju pasikonsultuot :}
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė rude bwoy »

Dendis rašė:Viskas čia turetu but del alko nes kazkaip neitikima kad taip is lempos pajame ir paranoja pasidare...
http://forum.grasscity.com/recreational ... anoia.html
Marijuana and Paranoia seems to go hand and hand for a lot of people. I would like to start out by saying that when I first started getting into weed I used to get panic attacks every time which was just about everyday for two months.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: paranoja

Standartinė naktibaldas »

As tai visada, kai puciu ir alu kvasinu, man viskas labai gerai dera tarpusavyje. O del paranojos, tai girdejau, kad pries puciant reikia vitamino C ikalti ir tu nemaloniu isgyvenimu nebun.
Pilypas is kanapiu
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Smoking Barrels »

naktibaldas rašė:As tai visada, kai puciu ir alu kvasinu, man viskas labai gerai dera tarpusavyje. O del paranojos, tai girdejau, kad pries puciant reikia vitamino C ikalti ir tu nemaloniu isgyvenimu nebun.
Reiskia siandien ir isbandysim --==::~~ H|
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė quick-poo »

Barrel rašė:
naktibaldas rašė:As tai visada, kai puciu ir alu kvasinu, man viskas labai gerai dera tarpusavyje. O del paranojos, tai girdejau, kad pries puciant reikia vitamino C ikalti ir tu nemaloniu isgyvenimu nebun.
Reiskia siandien ir isbandysim --==::~~ H|

..nu ir? !(
Aš einu keliu, kuris turi arba gali turėti širdį.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė Smoking Barrels »

quick-poo rašė:
Barrel rašė:
naktibaldas rašė:As tai visada, kai puciu ir alu kvasinu, man viskas labai gerai dera tarpusavyje. O del paranojos, tai girdejau, kad pries puciant reikia vitamino C ikalti ir tu nemaloniu isgyvenimu nebun.
Reiskia siandien ir isbandysim --==::~~ H|

..nu ir? !(
nieko naujo nepastebejau .| :]
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: paranoja

Standartinė dumtraukis »

man paranojos dar niekada nebuvo, nezinau, gal todel kad visada pasiruosiu is anksto psichologiskai tam, gerai nusiteikiu ir pasiimu is marijos max doze geru emociju :]
nes pyxas artina ;)
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė kasiakas »

Mes tai visada pasiimam alaus su MJ ir prikolindami sau gruksnojam po biski :D Ir jokios paranojos kaip ir nebuna. Yra gal tik kelis kartus buve, bet gal dumas lievas papuole. Ziauriaisia paranojos priepuoli maciau, kai rukem karta ir buvo vienas, kuris ruke, gal koki antra tik ar trecia karta ir ziauriai ji istaske, matesi, kad paskendo savo mintyse ir jau net nesnekejo su mum :D ir nezinai ka sumaste, kad staigiai pasoko ir sako varau namo :D , mes dar dviese su draugeliu is paskos tipo seni palauk dar paprikolinam :D tai tas tik atisuko i mus pasiziurejo ir pradejo begt :} :} po sito tai zvengem, kad galvojau pilvas plys :D
sooslic
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2008-12-11, 00:16
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė sooslic »

na man irgi kartais buna , kai einu prirukes vienas ir isgirstu kasnors juokiasi,apninka tokia mintis kad juokiasi is manes... tai irgi siek tiek paranojiska :) buna ir taip kaip kasiako komentare , apie ta ciuva kur pabego, tik as begu netiesiogine to zodzio prasme :) bet staiga uzsinoriu namo ir tada net like joint'ai manes nesulaiko :)
BONgAQUA.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2010-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė BONgAQUA. »

na dėl paranojos tai man asmeniškai nėr tokio dalyko buvę. Čia tikriausiai todėl, kad žmonės yra SKIRTINGI.. :D Ta prasme, psichika.. Vieni nuo alkoholio juk visiškai išsitaško, pridaro nesąmonių konkrečių, rėkauja, kelia skandalus ir t.t... Kiti juk buna ramūs ar dar kokie.. Jei jauti, kad pūtalas tave verčia jaustis nepatogiai, tai geriau griebk meškerę ar alaus butelį, gal pasijusi geriau. Kam save kankint, ar verčia kas pūst? Pažistu tokią personą, kuriam nuo haliucinogenų taip buvo susukę.. Ir ką jis daro..? - ogi žino, kad jam liestis prie tokių dalykų negalima - ir bėdos - kaip nebūta.
medical user. nu aspirinas, citramonas, ...
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė PositiveVibe »

Draugiškoje aplinkoje parūkę žmonės paprastai būna šnekūs ir linksmi, bet nesavoje aplinkoje (pvz tarp mažai pažįstamų žmonių ar nepažįstamoje vietoje) dažnai "susiparina" ir netgi išsigąsta :) nuotaika taipogi labai įtakoja poveikį. Siūlyčiau rūkyti tik gerai nusiteikus ir tik gerai pažįstamoje aplinkoje, nes galima susiriesti į ragą nuo to vadinamo "blogo trip'o" :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: paranoja

Standartinė DarNe »

PositiveVibe rašė:Draugiškoje aplinkoje parūkę žmonės paprastai būna šnekūs ir linksmi, bet nesavoje aplinkoje (pvz tarp mažai pažįstamų žmonių ar nepažįstamoje vietoje) dažnai "susiparina" ir netgi išsigąsta :) nuotaika taipogi labai įtakoja poveikį. Siūlyčiau rūkyti tik gerai nusiteikus ir tik gerai pažįstamoje aplinkoje, nes galima susiriesti į ragą nuo to vadinamo "blogo trip'o" :)
Labai teisingai parasei :D, tavo avataras kietas, kol i ji nepaziurejau atrode kad ten zuikis kazkoks :D :V:
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė PositiveVibe »

Nia, ten taika iš kanapės lapo :) dėkui
lemonstuff
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-06-19, 19:03
Reputacija: 0

Re: paranoja

Standartinė lemonstuff »

dekui uz komentarus :|? bet nusprendziau mest rukyt !| krc buvo dar vienas bairis.. cia neseniai net negalvojau judet, bet aplinkybes tokios susikloste, ir prisigeriau su draugais. tada atsirado amfos, isoviau daroske.. pridariau nesamoniu :D tada atsirado kokso, ir ant galeko sutikom kazkoki bariga ir atemem kaseka.. 8| 8) nu, ir, surukes ta kasekeli sugalvojau nueit issimyst.. spekit kas buvo?
ogi as pats neatsimenu, zodziu iseinu is skerzgatvo ir nesuprantu kaip ir kur as einu :} draugai jau buvo nueja toliau ir as ju nemaciau.. telefonas buvo isikroves o laike buvau visiskai pasimetes. :D nors myzau tik pora minuciu bet man atrode kad atsijunges buvau visa valanda. taip[ isrove kad galvojau jog man prasidejo psichoze ir jokiu draugu nebuvo kartu su manim..(zinau skamba durnai) zodziu baisiai isigandau, sedau i taxi ir variau namo. gryzes namo pasikroviau/ijungiau telefona ir gaves kryuva sms(is draugu) nusiraminau :D :D :D zodziu kuo toliau tuo baisiau. nors ir budavo smagu zaisti su kanapemis bet nusprendziau mest sita reikala. nes jau nebepajuntu to malonumo rukydamas.. pradejau sportuot H|
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Paranoja
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    16 Atsakymai
    7968 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas energetiniai gluosniai
  • Ar tai paranoja?
    frutis » » forume Legalus forumas
    19 Atsakymai
    7154 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Help. Ar man paranoja ?
    AbraKadabra » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3334 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas flukis