Nuotrauka Nuotrauka

Zole vs Hashas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Boomnock »

putejas rašė:Tiesiog truputį popieriaus susuk tarp filtro ir rūkomos dalies, kad gautūsi tarpelis toks. Labai geras dalykas rūkant ganją, nesirūko filtriukas ant galo :D na tai pagalvojau, kad gal ir hašą rūkant tas pats tiktų..
O kam popierių rūkyt? Aš kai suku tai visai prie petkos daugiau tabako idedu ir vsio ;)
, bet tai tik mano nuomonė.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Zole vs Hashas

Standartinė putejas »

O kam tabaką rūkyt? Stengiuosi sukt gryną :)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Smoking Barrels »

Boomnock rašė:
putejas rašė:Tiesiog truputį popieriaus susuk tarp filtro ir rūkomos dalies, kad gautūsi tarpelis toks. Labai geras dalykas rūkant ganją, nesirūko filtriukas ant galo :D na tai pagalvojau, kad gal ir hašą rūkant tas pats tiktų..
O kam popierių rūkyt? Aš kai suku tai visai prie petkos daugiau tabako idedu ir vsio ;)
Vistiek nelabai suprantu viso to popieriuko kisimo esmes... Taip ar kitaip, tu vistiek ant 'galeko' rukysi popieriu, tik nefiltrini, o ta kuri dar papildomai idejai .| nebutu geriau tiesiog ilgesne gilze padaryt? :idea:
Na, as irgi prie filtriuko tabako dedu arba jei nededu, tai einant dumui i pabaiga trukteli siek tiek filtriuka lauk ir tada atsiranda tarpelis tarp "tarakono" ir mixturos, taip jointas tvarkingai uzgesta ir nereik bukstaut popierius dega jau ar ne. :V:
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Boomnock »

Barrel rašė:Na, as irgi prie filtriuko tabako dedu arba jei nededu, tai einant dumui i pabaiga trukteli siek tiek filtriuka lauk ir tada atsiranda tarpelis tarp "tarakono" ir mixturos, taip jointas tvarkingai uzgesta ir nereik bukstaut popierius dega jau ar ne. :V:
Irgi liaudžiai žinomas ir naudojamas variantas :D


EDIT: Valio, kažkas sutvarkė edit knopkę :)
, bet tai tik mano nuomonė.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Smoking Barrels »

OT:
tai kad edit knopke veikdavo ir anksciau :}
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Legalus »

Vienur veike kitur ne. Gryztant prie temos turejau omeni ne pati galeko jono o tiesiog deganti hasa jis ilgiau dega.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Slow Stone »

Vyniojant džionį su hašu, jei šis tam tinkamas, dažniausiai iš hašo padarau džionio ilgio ploną basliuką, kaip degtuką ar dantų krapštuką. Ir tas būna už džionio šerdį, o aplink taboka. Tada ramu, kad vienodai dega, visiem vienodai kliūna. Kai hašas nesudega irgi matos, pelenas tampa kaip ilgas ragas (abydna, kai toks ragas nulūžta). O basliuką padaryt kantrybės ir kruopštumo reikalas, kuo minštesnis hašas - tuo lengviau, bet visados pakaitint galima, jei ką.
P.S. rūkant kasiaką, piatačka būtina :V:
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė 4apa »

Legalus rašė:betai hashas pvz kai trauki per pypke ar bonke sudega kauselis tada vel pridegi ir ten buna dar ir sudega iki galo visas hashas o per suktine jis ne visiskai sudega ir nukrenta, tai biski ne eko :)
aisku ne eko. bet galima retkarciais pasimegaut. juk taip skanu ;]
o man nereik jokiu degtuku serdziu ir pan. susuki tiesiog gera ir jis dega gerai.
Hippie
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 99
Užsiregistravo: 2007-02-28, 18:20
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Hippie »

4apa rašė:
Legalus rašė:betai hashas pvz kai trauki per pypke ar bonke sudega kauselis tada vel pridegi ir ten buna dar ir sudega iki galo visas hashas o per suktine jis ne visiskai sudega ir nukrenta, tai biski ne eko :)
o man nereik jokiu degtuku serdziu ir pan. susuki tiesiog gera ir jis dega gerai.
Man taip pat. Velniop tas serdis ir filtriuku triukus. As kaip susuku man visada gerai buna ir kiti nesiskundzia :]
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Dendis »

tai dar yra toks varientas jai trupa hashas tai galima kaseka i virsu pakelus laikyt nu 90laipsniu kampu bent mes taip pora kart rukem irgi gerai gavosi :) bet seip nelabai jau ka ir pritaupysi jai per kasi rukai vistiek rukai tam kad pasimegaut o ne sutaupyt :)
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė 4apa »

trupa, byra, spragineja ir saudo nesvarbu kokiu kampu laikysi, buku ar staciu. bent jau kai as rukydavau tai laikyk kaip nori, vistiek laistysis i sonus raudoni grazus rutuliukai :]
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Zole vs Hashas

Standartinė PsY »

na nežinau kiek teko rukyt hašo tai mane jis prisodindavo kaip reikiant :| bet man stoned patinka tai hašas irgi ;DD nežinau nesu rukes hašo kad būtu high efektas nes hašas palei viska stipresnis už ganga nes hašas daromas iš trihomu taigi :) teko per tūndra rukyti tokio nežinau aliejus ten gal buvo labai panašus o gal ir hašas toks nežinau net kaip pasakyt lipni masė bet ja sunku paruošt rūkimui ;D o šeip gangas ir hašas man abu patinka nes abu kaip ir naturalūs dalykai :] ir žinoma bongaaaa :bong: :}
PsYchotherapist
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė mfsouth »

putejas rašė:O kam tabaką rūkyt? Stengiuosi sukt gryną :)
as suku truputi tabako del geresnio degimo,bet cia kaip kam,kai norisi gera pasimegaut jokio tabako tada |.|)
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Zole vs Hashas

Standartinė putejas »

Gerai išdžiovinta ganja dega be problemų :)
narkasa
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-11-05, 21:19
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė narkasa »

geriausia dumus su hasu sumaisyt tada kosmosas buna --==::~~
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Zole vs Hashas

Standartinė PsY »

o kaip manot kas geriau kiefas ar hašas ? jei nežinot kas tas kiefas tai kur grinderis būna keliu daliu ir pasilieka tas kiefas.
PsYchotherapist
darbdavys
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-11-06, 14:35
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė darbdavys »

Kad hash'ą dažniausiai iš kief'o ir darosi. kokią 1-2 uncijas žolės pragrindinus užtenka kief'o 1-2gramams hasho :)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Zole vs Hashas

Standartinė PsY »

darbdavys rašė:Kad hash'ą dažniausiai iš kief'o ir darosi. kokią 1-2 uncijas žolės pragrindinus užtenka kief'o 1-2gramams hasho :)
aš ta žinau kad iš jo daro bet kas bande norėčiau sužinot kas geresnis ar jau padarytas hašiukas iš jo ar pati kiefa rukyt :|?
PsYchotherapist
darbdavys
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-11-06, 14:35
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė darbdavys »

Hash'as dega žymiai lėčiau negu kief'as (pastarasis labai greit sudega, tai pirma - nemažai iššvaistyta, antra - labai karštas dūmas). Taigi žymiai lengviau kontroliuoti hash'ą. Ir manau, kad kai kief'as paverstas hash'u, tai gali daugiau stouno išspaust
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Zole vs Hashas

Standartinė PsY »

darbdavys rašė:Hash'as dega žymiai lėčiau negu kief'as (pastarasis labai greit sudega, tai pirma - nemažai iššvaistyta, antra - labai karštas dūmas). Taigi žymiai lengviau kontroliuoti hash'ą. Ir manau, kad kai kief'as paverstas hash'u, tai gali daugiau stouno išspaust
tiek ir tenorėjau dėkui ;DD :bong:
PsYchotherapist
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Hashas VS galvos
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    52 Atsakymai
    25455 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas BongMachine
  • Ar tai žolė ?
    Grigass » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12472 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • žolė+vaistai
    J » » forume Legalus forumas
    57 Atsakymai
    23145 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas smoke&joke
  • Imunitetas, žolė ir mokslas
    Manvydas » » forume Legalus forumas
    87 Atsakymai
    33216 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis
  • Žolė ir alkogolis. Suderinama?
    martynass » » forume Legalus forumas
    75 Atsakymai
    28431 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Omletas