Nuotrauka Nuotrauka

Zole vs Hashas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
z1z2z3z
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010-01-03, 21:02
Reputacija: 0

Zole vs Hashas

Standartinė z1z2z3z »

Padiskutuokime, neperseniausiai teko gauti hasho ir jei dabar tektu rinktis tarp zalio ir hasho, visai suabejociau. Kaip jus ir kodel ? :]
siames
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2010-01-20, 14:22
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė siames »

O as sakiciau kad :x: nes hashas geras tik per :bong: arba rukant per bonka nes per suktine nelabai veza o :x: susisuksi --==::~~ ir per bonka gali ir visaip ;) be to jaj ziurint namu saligomis lengviau isgaut :x:
Legalicen la Puta Maria Joder!
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Dendis »

Nebutinai jeigu geras hashas galima rukyti ir suktine ir per peilius ir dar visokiu budu yra :) tik jo lietuvoje gero labai sunku gauti na nebent jai pats daraisi tada viskas ore :) seip mes seniau su draugais daznai pusdavom hasha nes gaudavom tai nepatiko tik tai kad pastovei visiem stoned buna ir viskas nieko daugiau nenori :) o po :x: visai kitaip kelia i virsu norisi prikolint nu ir seip dauguma zinot poveiki :) O hashas kaip ir sakiau gerai ir per kasi ir per bonkute ir per ka nori bent jau mane asmeniskai per visur gerai kabina tik kad poveikis stoned :) tad manau hashas gerai jai nori nugrimzt i savo vidu pasinert i apmastymus :) Juk ir seip hashas dazniausiai buna stipresnis uz :x:
kentacmis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2009-05-20, 16:37
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė kentacmis »

tikrai ne visas hasas gramzdina. ir gero nesi rukes jei "per suktine nelabai veza". buvo laikai gaudavau labai kokybisko muilo ir dabar jei butu galimybe ji rukyciau - asmeniskai man malonesnis skonis, saldesnis, kvapas ne toks stiprus ir specifinis kaip zoles (nu cia kaip kam patinka aisku). ir siaip - paima jis leciau, bet laiko ilgiau :) tik akmenuku reikia saugotis, po n sugadintu rubu, rukydavau tik su tam reikalui skirta jau susaudyta apranga :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Legalus »

Jokio stauno nebuvo bent kai putem rudi, seip patiko poveikis ir didelis pliusas vairuojantiem, dirbantiem ir kitiem kam nereik raudonu akiu nes nuo rudo akis neraustas :) seip geras poveikis toks pakylejimas jauciasi ir einas taip lengvai priesingai nei nuo zalio atrodo gali eit ir eit. Seip ka rinkciaus ziureciau pagal kokybe zalio ir rudo keno geresne ta ir imciau dar galit pabandyt pamaisyt zale su rudu per bonkute pasaudyt visai gerai buna :]
vaikai nenarkokit vartotiku.
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė coffesin »

Man neteko ragaut hasho. Kiek jis kainuoja gatvėj?
smoke&joke
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-06-15, 22:04
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė smoke&joke »

viskas priklauso nuo zmogaus su kuriuo nori tartis, 30 vidutiniskai
smoke funny things :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Zole vs Hashas

Standartinė putejas »

O man neteko matyt gatvėj pardavinėjant hašo. Eiliniai barygos stumdantys ne tik žolę, bet ir chemiją niekuomet neturėdavo jokio hašo ir patys nei matę nei ragavę.
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė BongMachine »

Koks hashas bebutu, man rodos is maroko jis keliauja - pagrindinio europos hasho saltinio, nera labai stiprus jis, teke isbandyti 3 skirtingu, dazniausiai kainuodavo iki 30lt uz g, plastelininio arba juodo afganio isvis nera teke matyti. Poveikis skyresi nuo MJ, jis toks lengvesnis, svaresnis highus, neuzstounina, tieisog maloniai nuramina, nenudauzia i kita planeta. O sumaisius su stafu MJ isvis buna labai linksma, suteikia toki specifini, leta, malonu svaiguli.
Keista, kad nors hashas ir yra koncentratas, pagal teorija turetu nurukyti labiau, bet taip nera, Ko gero tiesiog Lietuvoj retai high grade'as pasitaiko.
wwwwww
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė coffesin »

BongMachine rašė:Koks hashas bebutu, man rodos is maroko jis keliauja - pagrindinio europos hasho saltinio, nera labai stiprus jis, teke isbandyti 3 skirtingu, dazniausiai kainuodavo iki 30lt uz g, plastelininio arba juodo afganio isvis nera teke matyti. Poveikis skyresi nuo MJ, jis toks lengvesnis, svaresnis highus, neuzstounina, tieisog maloniai nuramina, nenudauzia i kita planeta. O sumaisius su stafu MJ isvis buna labai linksma, suteikia toki specifini, leta, malonu svaiguli.
Keista, kad nors hashas ir yra koncentratas, pagal teorija turetu nurukyti labiau, bet taip nera, Ko gero tiesiog Lietuvoj retai high grade'as pasitaiko.
Man sakė, kad nuo hašo tik stounina 8/
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Dendis »

Seip manau lietuvoje praktiskai neimanoma gaut gero hasho :) Noretusi isbandyti tikrai gerai nes man teko rukyti kazkoki perdziuvusi uztat tikriausiai ir buvo stoned :) Nors viena karta su draugeliu pirkom is cigonu tai viskas daejo iki to kad pradejom melstis |.|) :D
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Smetona »

coffesin rašė:Man sakė, kad nuo hašo tik stounina
nelabai tikiu, nes iš mano patirties taip nepasitaikė, juolab kai mėgstam labiau stoned būseną, tai hashas jei ne stiprus, tai atrodydavo kad pusė kojos užrūkei ir prisirūkyt nebepavyksta, kitaip tariant jis neprimuša kaip dūmas.
Yra tekę tamsiojo tokio ragaut, kad net pries bonginant pasakė dėk kuo mažiau, nes stiprus, tai taip ir buvo :))))
Tą prirūkimą iki šiol atsimenu :)))
Ability is nothing without opportunity.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Smoking Barrels »

Smetona rašė:
coffesin rašė:Man sakė, kad nuo hašo tik stounina
nelabai tikiu, nes iš mano patirties taip nepasitaikė, juolab kai mėgstam labiau stoned būseną, tai hashas jei ne stiprus, tai atrodydavo kad pusė kojos užrūkei ir prisirūkyt nebepavyksta, kitaip tariant jis neprimuša kaip dūmas.
Yra tekę tamsiojo tokio ragaut, kad net pries bonginant pasakė dėk kuo mažiau, nes stiprus, tai taip ir buvo :))))
Tą prirūkimą iki šiol atsimenu :)))
yo, as irgi linkes labiau prie stone'o, gal todel, kad tikro high'iaus nejutau arba tiesiog tai buvo, kaip tu sakei "puse kojos uzrukyta" ir tada norisi daaar truputeli.. $) :V:
o hasho nebandziau... :}
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė quick-poo »

Aš manau ganja rūkyt yra sveikiau, o hašo yra visokio.. Šiaip tamsesnis, minkštesnis (vadinamas plastelinu) yra stipresnis už tą šviesesnį, kietesnį (UK vadinamas rock, Ispanijoj, Maroke - pole.). Plastelinas brangesnis. Dabar ''Zole vs Hashas'' :|? Jie abu vienoj pusej 8| Asmeniškai man berukant :x: kartais norisi hašo arba atvirkščiai.. - iš gurmaniškų paskatų :D ..o ten sakė.. girdėjau.. tai nerašykit, kai patys nežinot. jei pučiat, tai pūskit ir su laiku žinosit ką reikia :) --==::~~
Aš einu keliu, kuris turi arba gali turėti širdį.
Gintas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2010-03-31, 01:51
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Gintas »

hasha puciau tik viena karta, kai draugas turejo is maroko parvezto. nu ka galiu pasakyt - taip stipriai jokie budai nera istaske. 5 min po parukymo pradejo darytis silpna ir ispyle prakaitas, supykino, nuejau issivemt o tada taip pakirto kad tiesiog atsiguliau i lova maksimaliai atsipalaidaves - itariu, poveikis buvo visai nepertoliausiai nuo heroino sukeliamos ekstazes. Tiesiog gulejau VISISKAI atsipalaidaves ir buvo labai gerai. Ir ten tikrai nebuvo jokia chimke ar dar kazkas, beto, keista, bet nors draugeli irgi istaske ir tas gulejo ant grindu bet jam vistiek buvo zymiai silpniau negu man :) Tiesa, tuomet as buvau nerukes kuri laika, gal tai kazkiek prisidejo.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė 4apa »

smagus pasisakymai, o pramuse tai sitas: "viskas daejo iki to kad pradejom melstis" :D :D :D :D :D :D
rudzio nedaug teko rukyti. dazniausiai budavo gan sviesios spalvos(kaip minejo kazkas rock) ir negaliu pasakyti nieko ypatingo apie jo poveiki. aisku viskas jusdavosi- malonus atsipalaidavimas, uzsimastymas, lengvas(pazymiu- LENGVAS) stounas. lengvas todel, kad apskritai nevilkdavo tiek kad butu konkretaus, sunkaus apsirukymo faze. jeigu kam idomus butu kadanors mano balsas, tai man maryte>hashas beveik visais atzvilgiais. isskyrus viena...
hasho suktines yra tiesiog neitiketinai skanios. suprantat, net nereikia pasakoti zinot ta aromata visi. mane jis taip veza, dzono dumai buna tokie lengvi, netgi salsteleje su tamsaus sokolado uzuominomis. kvapas primena sakus, misko kvapa. turbut nera tokios zaliuju rusies, is kurios galetu zmogus susukti skanesni suktinuka nei su hashu. tas dalykas tikrai mane pakerejo.
bet kaip ir minejau pradzioj, labai retas atvejis mano gyvenime sokoladas. nezinau ar reiktu 2 ranku pirstu visiems atvejams suskaiciuoti. nedaznai pasitaiko nugirsti kad jo turetu kasnors, o ir seip md mane stipriau ir efektyviau griebia. tik del tu jointu vertinu rudi. tik patartina jointa is hasho rukyt lauke, nakti netgi visai sauniai jis degantis ir byrantis atrodo |.|)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Legalus »

betai hashas pvz kai trauki per pypke ar bonke sudega kauselis tada vel pridegi ir ten buna dar ir sudega iki galo visas hashas o per suktine jis ne visiskai sudega ir nukrenta, tai biski ne eko :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Zole vs Hashas

Standartinė putejas »

pabandyk palikt, pasukt tokį oro tarpelį suktinėje, kad nenukristų. panašiai kaip rūkant ganją, gal padės..?
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė Smoking Barrels »

putejas rašė:pabandyk palikt, pasukt tokį oro tarpelį suktinėje, kad nenukristų. panašiai kaip rūkant ganją, gal padės..?
huh? !|
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Zole vs Hashas

Standartinė putejas »

Tiesiog truputį popieriaus susuk tarp filtro ir rūkomos dalies, kad gautūsi tarpelis toks. Labai geras dalykas rūkant ganją, nesirūko filtriukas ant galo :D na tai pagalvojau, kad gal ir hašą rūkant tas pats tiktų..
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Hashas VS galvos
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    52 Atsakymai
    25469 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas BongMachine
  • Ar tai žolė ?
    Grigass » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12504 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • žolė+vaistai
    J » » forume Legalus forumas
    57 Atsakymai
    23162 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas smoke&joke
  • Imunitetas, žolė ir mokslas
    Manvydas » » forume Legalus forumas
    87 Atsakymai
    33230 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis
  • Žolė ir alkogolis. Suderinama?
    martynass » » forume Legalus forumas
    75 Atsakymai
    28470 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Omletas