Nuotrauka Nuotrauka

Zole vs Hashas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Zole vs Hashas

Standartinė cosM »

Dendis rašė:Seip manau lietuvoje praktiskai neimanoma gaut gero hasho :) Noretusi isbandyti tikrai gerai nes man teko rukyti kazkoki perdziuvusi uztat tikriausiai ir buvo stoned :) Nors viena karta su draugeliu pirkom is cigonu tai viskas daejo iki to kad pradejom melstis |.|) :D
As buvau irgi hasho pasiemes ir is pradziu jis buvo kietokas sunkiai trupinosi ir toks isdziuves irgi, bet po savaites jis tapo svieziu, turejau 10 gramu del to ir pastebejau nes rukiau kiekviena diena, beje kol buvo kietas nevilko taip gerai kaip poto tapo svieziu, matyt gal del to kad katik buvo pagamintas, bet nesu tikras del to :bong:
o del hasho ar zoles tai tiesa sakant abu mane gerai velka pastoviai per pipkute traukiu jeigu reiketu pasirinkt ar zole ar hasa pasirinkciau abu ir sumaisyciau :} jei butu tik vienas pasirinkimas is dvieju - imu kanape :x:
change makers
smoke&joke
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-06-15, 22:04
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė smoke&joke »

be abejo kanape rinkciaus, bet teko karta tokio minksto ir tamsaus haso turet, va ten buvo produktas top class :D
smoke funny things :)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Zole vs Hashas

Standartinė PsY »

o aš rinkčiaus hašiuka :} labai man jis patinka per bonga vos vos imeti ir taip ahujienai būna xDD ganjos tikrai daugiau reik supust negu hašiuka ;D
PsYchotherapist
MinD4UG4S
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-12-15, 19:25
Reputacija: 0

Re: Zole vs Hashas

Standartinė MinD4UG4S »

Lasisa :bong: :D rukiau gal tris kartus tai 2 pirmus parukimus buvo hight . o paskutini kart tai nenuruke kazkodel nors 0.5 ant 2 rukem :D. siaip gera lasisa geriau man nei zole :V:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Hashas VS galvos
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    52 Atsakymai
    25455 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas BongMachine
  • Ar tai žolė ?
    Grigass » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12467 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • žolė+vaistai
    J » » forume Legalus forumas
    57 Atsakymai
    23142 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas smoke&joke
  • Imunitetas, žolė ir mokslas
    Manvydas » » forume Legalus forumas
    87 Atsakymai
    33216 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis
  • Žolė ir alkogolis. Suderinama?
    martynass » » forume Legalus forumas
    75 Atsakymai
    28429 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Omletas