Nuotrauka Nuotrauka

sveikata

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

http://www.farmapedia.lt/index.php/Nauji/Marihuana.html - va pažiūrėkit kas per straipsnis??? ir kaip man tikėt, kad šiame straipsnyje išsakyti "faktai" apie nėščios moters :x: vartojimą yra tiesa, jei beveik kiekvienas žodis šiame straipsnyje - kiek man pačiai patirta, melas?
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Hemingvėjus »

Lieka vienintelė išeitis- netikėt :)
Jau baigiu priprast prie tokios dezinformacijos.

Ypač sujuokino šis sakinys: "Marihuanos kenksmingas poveikis organizmui yra 5 kartus stipresnis nei tabako. "

Ir šiaip, visa informacija atrodo imta iš topačio "antimarichuaninio" katilo.
Life is green.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: sveikata

Standartinė putejas »

O kam tau tikėti kažkokiu straipsniu, kai tiki tuo kas tau padarė gero? paprastas dalykas tyra toks: jei tiki, kad ganja gerai, tuomet netiki viskuo kitkuo, bet jei tau kas ką pasakė ne taip ir tu jau linkusi keist nuomonę tai kur tas tikėjimas? Tas pats kas eit į bažnyčią ir visiems rodytis ir vaidint koks tikintis pamaldus mylintis viešpatį, bet kai reik liudyt akis į akį tuoj pašika ir prasideda vartymaisi :D
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

Na, klausimas čia buvo skirtas labiau tiems, kas čia rašė apie :x: žalą nėščiosios vaisiui, bet su jumis pilnai sutinku. :)
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė RapidFire »

O aš manau, kad reikalas čia ne tikėjime ar netikėjime, o rizikoje, kuri vargu ar šiuo atveju galėtų būti pamatuota. Kai reikės, pagalvok apie šiuos žodžius, o kolkas šitos diskusijos niekur negali nuvesti, nes niekas negali 100% patvirtinti ar paneigti kenksmingumo vaisiui. Viskas priklauso nuo tavęs, o ne nuo kažkokių buvusių ar busimų, tikrų ar falsifikuotų tyrimų :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: sveikata

Standartinė putejas »

Medical Marijuana Cannabis Cures Cancers

http://www.youtube.com/watch?v=y0GVUEYLcvY
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Laisvamanis »

Valkyria rašė:http://www.farmapedia.lt/index.php/Nauji/Marihuana.html - va pažiūrėkit kas per straipsnis??? ir kaip man tikėt, kad šiame straipsnyje išsakyti "faktai" apie nėščios moters :x: vartojimą yra tiesa, jei beveik kiekvienas žodis šiame straipsnyje - kiek man pačiai patirta, melas?
Anaiptol, galima tikėti ar negalima, manau tikrai įmanoma susilaikyti nuo marytės nėštumo metu...
Aš asmeniškai esu nekokios nuomonės apie nėščias moteris, kurios rūko ar geria...
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: sveikata

Standartinė DarNe »

Vaikystėj reiškėsi man migrena, neperdažnai, bet reiškėsi, pradėjus pūst dingo, dabar padarius beveik metų pauzę ji vėl lenda į paviršių. va herbas gydo.
Glifas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-01-20, 16:55
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Glifas »

Mano geram draugui kanapes padejo issigydyti astma :)
:x: Draugauju su kanape jau 3 metus :x:
dcorp
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-10-17, 19:26
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė dcorp »

Valkyria rašė:
Barrel rašė:Garintuvas(vaporizer) - saugus ir sveikas budas vartoti kanapes.
sudominai su tuo garintuvu... įdomu kur Lietuvoj galima gauti kokybišką tokį daiktą. :|?
galima nusipirkti webshopuose kurie veikia ES teritorijoj, taip bus pigesnis atsiuntimas (palyginus su US) ir nebus muito mokesciu. Asmeniskai jau kokius metus naudojuos situo http://magic-flight.com/ - nuostabus daiktas, negaliu atsidziaugt :) mazas, lengvas, paprastas. Siek tiek kol ipranti kaip naudotis, bet isikirtus buna paprasta viskas. Skonis jaucias puikiai, o ir poveikis toks kitoks, lengvesnis, nesodinantis. Gaila neiseina jo naudot su hashu, bet tam turiu kita - http://vaposhop.com/vaporizers/electric ... vapir_no2/ :) Sitas didesnis, kiek kitokio dizaino, bet veikia tikrai neblogai, plius labiau tinka vakareliams, nes dezute labiau asmeniniam vartojimui, jei daug zmoniu vienu metu naudoja, buna silpnas poveikis.
Apie garinimo nauda vs rukyma (o ypac rukyma su tabaku) tai cia butu galima pasakot ir pasakot, bet kas liecia naudojima bunant nesciai - tikrai siulyciau pirma gerai paieskot info apie atliktus tyrimus (ypac, kas juos atliko ir kaip). Asmeniskai tikrai nerekomenduociau jokio rukomo daikto, kazin koks efektas vaisiui butu nuo valgomu, nes jie kitokiu principu kuna veikia nei rukymas. O kas del garinimo - tai gal ir saugiausias metodas, bet kaip aktyvus kanabinoidai veikia vaisiu ir kokios galimos pasekmes manau tikrai reiketu pasiaiskint ir pagalvot gerai pries tai darant :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    39878 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41618 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.
    naktibaldas » » forume Medicina
    877 Atsakymai
    346999 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis