Nuotrauka Nuotrauka

sveikata

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

Putejas – labai įdomus ir informatyvus tavo rekomenduotas filmukas. :!: Esu linkus tikėt tų tyrimų Jamaikoj rezultatais. Aš visai kitokių nuomonių buvau prisiklausius, kad ten ganja vartojančios nėščios moterys susilaukia paskui nesveikų fiziškai arba protiškai vaikų. :|? Bet kadangi apie kanapę net už krykščionybę ir jos briedus, daugiau propogandų visuomenei skleidžiama, tai stengiuosi kuo įvairesnių ir argumentuotų nuomonių pasiklausyt ir tada jau susidaryt savo. Juolab kad kanapės kiek man žinoma ir patirta, turi labai daug gydomųjų savybių... Vis gi reikia išsiaiškint ar kai kada nors gyvenime pastosiu, reikės atsiskyti ganjos nėštumo laikotarpiu norint kad vaikas gimtų sveikas.
Dar man labai įdomi putėjo nuomone, kiek yra jau besaiko ir ne kaip priklauso? Jei rūkau kiekvieną dieną tai čia jau besaiko ar dar ne? :D
Legalus - o iš kur čia ta informacija apie padidėjusią vaisiaus vystymosi sutrikimų riziką,mažą naujagymio svorį?? dėl vystymosi sutrikimų nežinau tikrai, bet jei putejo pateiktam filmuke kalbama tiesa, tai tokių sutrikimų marihuanos vartojimas nėštumo laikotarpiu nesukelia... o dėl mažo naujagimio svorio irgi mažai tikėtina, nes vartojanti marhuana moteris tikrai nesiskųs apetitu, o nėščios moters suvalgytas maistas įtakoja ne tik jos, bet ir vaisiaus svorį. O kad del tabakas, alkoholis, chemijos vartojimas bei nesveika mityba gali rimtai pakenkti vaisiui tai jau čia aišku ir taip. Bet va žolytė tai natūralus augalas juk...
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: sveikata

Standartinė Legalus »

Jai kasdien tai jau be saiko :) Tas aliejus tai tikri vaistai yra youtube filmas vaistas nuo vezio, bet tam reike 500g kad gaut 50g :D O rukant kenkia dumai tie visi...
vaikai nenarkokit vartotiku.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: sveikata

Standartinė dumtraukis »

kad kenkia tai taip, bet lyginant su cigaretem, kaip as suprantu, tai rukant cigaretes degant tam tabakui issiskiria kancerogenai ar kazkaip tabakas degdamas jas pritraukia ir visa tai nuseda i plaucius, o maryte degdama to nedaro, nes neturi medziagu pritraukti kancerogenams. kancerogenai= vezys. esu mates video is Cernobylio ekskursijos, kur dideles radiacijos zonose uzdrausta turistams rukyti, nes degantis tabakas pritraukia ta bruda ir sodina i plaucius, galima tiksliau pasiieskoti

kitavertus as buten negyvenu tarkim, pecius kurenamas anglimis pas mane, tai tenka karts nuo karto tenka valyt visus pelenus, slaka likusi, tai ojojoj kiek ten brudo patenka i plaucius, nors naudoji ir respiratoriu taip kad cia slidus dalykas ta sveikata
nes pyxas artina ;)
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

Legalus - apie tą aliejų žinau ir tikiu kad tai tiesa, nes vien jau rūkant žolytė nemažai gero mano sveikatai padarė. Pvz galvos skausmus panašius į migrenos sukeliamus, nežinau kas taip staigiai ir lengvai nuimtų. o kai pradėjau rūkyt kiekvieną dieną išsigydžiau visus savo valgymo sutrikimus ir jų sukeltas problemas virškinimo sistemai, ką reiškia galvos skausmas išvis galima sakyti pamiršau (o anksčiau galvos skausmai mane kamuodavo labai dažnai), o apie peršalimus ir gripus išvis nekalbu. nežinau gal čia sutapimas, bet kai pradėjau rūkyt nebesergu, o anksčiau tik metų laikas keičiasi ir dvi savaites lovoj su temperatūra būdavo praleistos. O kas liečia tą jei kasdien tai jau per daug tai aš kažkaip nesutinku. Aš rūkau ne tam, kad ten apsvaigt, gliūčintis ir skraidyt ( na gal kartais :D ) tačiau bongiukas ryte man suteikia žvalumo, energijos, geros nuotaikos visai dienai, būnu daug produktyvesnė ir linksmesnė, tiksliau tariant parūkius :x: tiesiog jaučiuos laiminga ir viskas dėl to geriau sekasi. Nemanau, kad esu kažkokia narkomanė, nes puikiai galėčiau gyventi ir be :x: , tiesiog tada gyventi būtų šiek sudėtingiau, nes neparūkius :x: esu linkus labiau susikoncentruot ties problemom nei ties pozityviais dalykais, o parūkius :x: atvirkščiai.
Kad rūkant kenkia dūmai tai tikrai tikiu ir tai laikau kone vieninteliu savo dažno :x: rūkymo minusu ir žala sveikatai. Nežinau gal aš visiškai neteisi, bet tai tik mano asmeninė nuomonė susiformavusi dėl asmeninės patirties.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Smoking Barrels »

Legalus rašė:Jai kasdien tai jau be saiko :)
Nesamone. Kiekvienam saikas skirtingas, beto faktas, kad rukai kasdien dar nepatvirtina kito fakto, jog tai yra nesaikinga. As rukau daugmaz kasdien, nedideliais kiekiais, dazniausiai pries miega, kartais pasitaiko rytinai iputimai ir pan.. Nesijauciu saiko neturintis zmogus :D Tarp kitko jei kasdienius putimus traktuotume kaip saiko neturejima, tai visi "potheadai", "stoneriai" ir tt.. butu neturintys saiko zmones.. O gal taip ir yra? :|? Anyway, mano nuomone, saiko neturejimas yra tiesiog perdidelis piknaudziavimas augalu, kuris priveda prie tam tikru psichologiniu problemu ar whatever... |.|)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Rastafan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2009-02-16, 13:13
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Rastafan »

Visai manau net negalėtu būti tokio klausimo ar galima rūkyt ar ne būnant nėščiai . Vieni sako, kad pakenks, kiti, kad ne ir žinoma tu labiau linksti paklausyti tau priimtinesnio atsakymo, bet atsimink, kad tu rizikuoji ne kokiu tai žaisliuku, o vaiku . Jei sakai, kad puikiai gali ir be :x: tai manau jokių klausimų neturėtu ir būti . Pasigimdysi, galėsi rūkyt . Nežaisk rusiškos ruletės . ;)
Out of Many, One People.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: sveikata

Standartinė dumtraukis »

as ir galvoju kad jei jau tureciau nescia drauge tai atkalbeciau ja nuo betkokio vartojimo, zolytes, tabako, alkoholio, kartu to atsisakydamas ir pats, 9 menesiai nera labai ilgais laiko tarpas
nes pyxas artina ;)
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

Rastafan - na kol kas dar tikrai niekuo nerizikuoju, nes nesu nėščia. :D ir aš kol kas nesu linkus tikėt man labiau priimtinesniu variantu ir nors dabar vaikų dar neplanuoju, nežiūriu į vaikus kaip į žaisliukus taigi į nėštumą žiūriu labai atsakingai, juk nėštumo laikotarpiu visos motinos klaidos gali atsiliepti vaisiui. Pati buvau šimtu procentų įsitikinus, kad :x: rūkymas nėštumo laikotarpiu turi didelės žalos kūdykiui, tačiau padiskutavus su draugu supratau, kad nežinau jokių įrodymų, kad nėštumo laikotarpiu vartojant :x: kenkiama vaisiui. Tad pasimečiau ir atėjau teisybės ieškoti čia, bet tai jokiu būdu nereiškia, kad jau aš neščia tikrai vartosiu :x:

Dumtraukis - nerealus supratimas. šaunuolis, kad šitaip palaikytum savo draugę, kartu visko ką išvardinai atsisakyt (o ypač tabako) daug lengviau nei vienai būtų.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: sveikata

Standartinė putejas »

Valkyria rašė:Juolab kad kanapės kiek man žinoma ir patirta, turi labai daug gydomųjų savybių... Dar man labai įdomi putėjo nuomone, kiek yra jau besaiko ir ne kaip priklauso? Jei rūkau kiekvieną dieną tai čia jau besaiko ar dar ne? :D
Ką daktarai šneka ar ką mus moko sistema yra viena, bet jeigu žmogus kanapes vartoja ir palyginus gana dažnai ir pastebėjo tik teigiamus pakitimus tai kokiu pagrindu galime manyti, jog jai besilaukiant ir toliau vartojant herb'ą vaisiui bus pakenkta? Tai gal neverta visai kišt rankų prie kanapės jeigu netiki, kad ji yra gerai net tuomet, kai ji tau iš tiesų gera padaro?
"Per daug" priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualiai, sunku pasakyti kas yra per daug kas ne. Jei persirūkai ir apsivemi ar pradeda darytis blogai, tuomet yra per daug. Jei rūkai kiekvieną dieną ir gyvenime nesitvarkai (mokslai darbai šeima reikalai ir t.t.), tuomet irgi per daug :)
Barrel, "kas yra narkotikas?" paklausk ElfasVonPa :) Juk jis apie narkotikus pradėjo šnekėti :)
Legalus rašė:Vel prasides viena puse sakys kad narkotikas o putejas irodines kad ne narkotikas :]
:D tai o kaip kitaip? :D
Valkyria rašė:o apie peršalimus ir gripus išvis nekalbu. nežinau gal čia sutapimas, bet kai pradėjau rūkyt nebesergu, o anksčiau tik metų laikas keičiasi ir dvi savaites lovoj su temperatūra būdavo praleistos.
Ne tau vienai taip :V: pastebėjau tą patį :)
ego
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2006-07-10, 10:56
Reputacija: 7

Re: sveikata

Standartinė ego »

čia kas apačioje pacituota yra aukšto lygio propaganda

jei kam neaišku kodėl:
http://www.vsv.lt/
Projekto rėmėjas: Atviros Lietuvos fondas

http://lt.wikipedia.org/wiki/Atviros_Lietuvos_Fondas
Atviros Lietuvos Fondas, ALF – George Soros įsteigtas bei finansuojamas paramos fondas.

Šitas ŽYDAS užsiima dezinformacija.

Legalus rašė:Vel prasides viena puse sakys kad narkotikas o putejas irodines kad ne narkotikas :]
Manau tikrai nereiktu nei rukyti nei valgyti pyragelius su :x:
Narkotikai, medikamentai ir nėštumas

Daugelis medžiagų, kurios visiškai nekenkia moteriai, gali sukelti didelį pavojų būsimam vaikeliui. Žinoma, yra visa eilė medžiagų, kiurių vartojimas yra kenksmingas tiek motinai, tiek vaisiaus vystymuisi. Nėščioji kiekvieną kartą turi konsultuotis su gydytoju apie medikamentų ar kitų medžiagų galimą poveikį būsimam vaikeliui, prieš juos vartodama.

Toliau pateikiamos riziką sveikatai keliančios medžiagos ir aptariamas jų vartojimo pasekmės.

Kanapės (marihuana)

Padidėjusi vaisiaus vystymosi sutrikimų rizika,mažas naujagimio svoris.

+nevartoti

Tabakas

Kuo didesnis vartojimas,tuo didesnė persileidimo, priešlaikinio gimdymo ir ankstyvos mirties rizika.Pasyvus rūkymas taip pat gali sukelti pakenkimų.

+nevartoti,siekti atsisakyti šio įpročio

http://www.vsv.lt/mokymas/Psichine_sveikata/2250.html
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

putejas rašė: "Per daug" priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualiai, sunku pasakyti kas yra per daug kas ne. Jei persirūkai ir apsivemi ar pradeda darytis blogai, tuomet yra per daug. Jei rūkai kiekvieną dieną ir gyvenime nesitvarkai (mokslai darbai šeima reikalai ir t.t.), tuomet irgi per daug :)


Na taikliai čia pasisakei manyčiau :) o aš gerai gyvenime tvarkytis ir pradėjau būtent pradėjus kiekvieną dieną rūkyt :D

Beje, jei vis dar apie :x: nėštumo metu tai jei jau vartoti, tai jaučiu geriausia arbatėlę minėtą tam filmuke arba kepinius su pagardintu pienuku? :x: ir gal žinot kaip tą arbatėlę pasidaryt? tipo užplikyt ir viskas? :D

ego - va va, man irgi tokie šaltiniai, pasitikėjimo nekelia 8???
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: sveikata

Standartinė putejas »

Valkyria rašė:aš gerai gyvenime tvarkytis ir pradėjau būtent pradėjus kiekvieną dieną rūkyt :D

Beje, jei vis dar apie :x: nėštumo metu tai jei jau vartoti, tai jaučiu geriausia arbatėlę minėtą tam filmuke arba kepinius su pagardintu pienuku? :x:
Gerai jeigu viskas gerai, taip ir toliau :V: :)
Valgydama pyragus ir gerdama pieną tausoji savo plaučius ir tuo pačiu nuo blogą įtaką darančių dūmų apsaugotum savo vaisių, tai automatiškai kepiniai yra geriau. Rūkai tai kiekvieną dieną, o man įdomu ar taip pat kiekvieną dieną valgytum pyragus su pienu? Man kažkaip atrodo turėtų mažėt vartojimo apimtys išlaikant tokią pačią gyvenimo kokybę :)
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

putejas rašė: Valgydama pyragus ir gerdama pieną tausoji savo plaučius ir tuo pačiu nuo blogą įtaką darančių dūmų apsaugotum savo vaisių, tai automatiškai kepiniai yra geriau. Rūkai tai kiekvieną dieną, o man įdomu ar taip pat kiekvieną dieną valgytum pyragus su pienu? Man kažkaip atrodo turėtų mažėt vartojimo apimtys išlaikant tokią pačią gyvenimo kokybę :)
Na jaučiu kad tikrai tie pyragai greit pabostu :D todėl sutinku su paskutiniu tavo sakiniu :)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: sveikata

Standartinė dumtraukis »

dar ziurint i tai kad pyragai buna ne 3-4 valandom o 2 dienom, tai nelabai privalgysi :D
nes pyxas artina ;)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Smoking Barrels »

Garintuvas(vaporizer) - saugus ir sveikas budas vartoti kanapes.
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: sveikata

Standartinė putejas »

Kad tuose pačiuose vaporaizeriuose būna dūmų, tik žymiai mažiau. Nors yra skirtingų aparatų, gal ir nevisi dūmina :|?
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

Barrel rašė:Garintuvas(vaporizer) - saugus ir sveikas budas vartoti kanapes.
sudominai su tuo garintuvu... įdomu kur Lietuvoj galima gauti kokybišką tokį daiktą. :|?
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: sveikata

Standartinė dumtraukis »

http://www.bongs.lt/garintuvai-vaporizers.html tarkim kad ir cia bent pasiziuret galima, is uzsienio, nebus labai pigiau
nes pyxas artina ;)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Smoking Barrels »

labai daug kas priklauso nuo kokybes, o kokybiskas daiktas "kokybiskai" ir kainuoja :D
http://www.bongs.lt/garintuvai-vaporizers.html

EDIT: Pasirinkimas cia mazokas, manau is uzsienio gautusi siek tiek pigiau ir ivairove ten didesne ;)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

Jau užsirašiau į norų sąrašą :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    39878 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41618 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.
    naktibaldas » » forume Medicina
    877 Atsakymai
    347000 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis