Nuotrauka Nuotrauka

sveikata

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
merlinas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2011-01-09, 12:13
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė merlinas »

del tu garintuvu:

tai kiek girdejau ten tas maisas i kuri garinama kanape turi buti specialios medziagos?ir ta medziaga kiek girdejau nera ilgaamze, ir dar brangi.Tai klausimas :is kur butu galima gauti tu maiseliu , kai susidevi turimi?
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: sveikata

Standartinė DarNe »

merlinas rašė:del tu garintuvu:

tai kiek girdejau ten tas maisas i kuri garinama kanape turi buti specialios medziagos?ir ta medziaga kiek girdejau nera ilgaamze, ir dar brangi.Tai klausimas :is kur butu galima gauti tu maiseliu , kai susidevi turimi?
Headshopuose internete žiūrėk.
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė berzinis »

Valkyria rašė:
putejas rašė: "Per daug" priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualiai, sunku pasakyti kas yra per daug kas ne. Jei persirūkai ir apsivemi ar pradeda darytis blogai, tuomet yra per daug. Jei rūkai kiekvieną dieną ir gyvenime nesitvarkai (mokslai darbai šeima reikalai ir t.t.), tuomet irgi per daug :)


Na taikliai čia pasisakei manyčiau :) o aš gerai gyvenime tvarkytis ir pradėjau būtent pradėjus kiekvieną dieną rūkyt :D

Beje, jei vis dar apie :x: nėštumo metu tai jei jau vartoti, tai jaučiu geriausia arbatėlę minėtą tam filmuke arba kepinius su pagardintu pienuku? :x: ir gal žinot kaip tą arbatėlę pasidaryt? tipo užplikyt ir viskas? :D
Tai gal geriau isvis nevartot? Viskas juk eina vaisiui i krauja taip pat, tai dar tfu tfu tfu prisiprikolinsit ir bus koks slow motion vaikas. Metus neruke & negere galetumet ir pasedet, ir mityba susireguliuot. Ketvirti metu pries vaisiaus padaryma ir dar + 9 men. Tiek tu, tiek antra puse. O jei manai, kad metai per ilgas laiko tarpas kentet, tai tada isvadas pati pasidaryk :))))
Я тут присел, дунул и подумал..
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

berzinis rašė: Tai gal geriau isvis nevartot? Viskas juk eina vaisiui i krauja taip pat, tai dar tfu tfu tfu prisiprikolinsit ir bus koks slow motion vaikas. Metus neruke & negere galetumet ir pasedet, ir mityba susireguliuot. Ketvirti metu pries vaisiaus padaryma ir dar + 9 men. Tiek tu, tiek antra puse. O jei manai, kad metai per ilgas laiko tarpas kentet, tai tada isvadas pati pasidaryk :))))
Man viso to atsisakyt nebūtų kančia :) tiesiog pasidomėjau apie :x: vartojimą nėščiosioms, ir pasirodo gali būti net naudos. Nesakau kad kiekvieną dieną reikia pūst, bet retkarčiais koki :x: keksiuką suvalgyt kaip supratau tai tikrai tikrai nepakenks, o praradus nėščiajai apetita, kankinant nemigai ar net nėštumo depresijai, galima ir parūkyt retkarčiais.
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė berzinis »

Jeigu atsisakyt nebutu kancia, tuomet susitvarkysi :) Aisku, taip imt ir persijungt i sveikuolio rezima nera labai lengva, bet vaisiaus vardan :) Kazkaip dabar prisiminiau Naujus metus, kai visi visko prisizada ir mano, kad atsikelus sausio pirmosios ryte viskas pasikeis :D
Я тут присел, дунул и подумал..
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

Aha, o pabudę ryte supranta kad kol patys nepakeis tol niekas ir nepasikeis :D
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė no_one »

ego rašė:Šitas ŽYDAS užsiima dezinformacija.
Šitas "žydas" lietuvos mokyklom labdaros išdalino tiek, kiek tu neuždirbsi per visą savo gyvenimą.
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

no_one rašė: Šitas "žydas" lietuvos mokyklom labdaros išdalino tiek, kiek tu neuždirbsi per visą savo gyvenimą.
dėl jo uždarbio taip garsiai nerėkauk nežinodamas faktų :D bet ne tame esmė.
Esmė tame, kad šitas žydas nebereikalo toms mokykloms labdarą dalino, o tam, kad greičiau įgytų palankų visuomenės vertinimą ir galėtų efektyviau skleist tam tikras propogandas, įskaitant ir mitus apie žolytę.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė no_one »

Kodėl sorosas turėtų skleist mitus apie žolę? Kuo jam tai naudinga?
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

no_one rašė:Kodėl sorosas turėtų skleist mitus apie žolę? Kuo jam tai naudinga?
Tuom, kuo ir visiem įtakingiausiems pasaulio žmonėms - neparūkančius :x: žmones lengviau mulkint, nes jie dažniausiai į gyvenima žiūri daug paviršutiniškiau nei parūkantys, todėl lengviau jiems brukt propogandas, kurių dėka jie paskui tuos litus ir varto, ir dar iš išpačių žmonių išsuktų pinigėlių labdaras dalina, kad kuo geresni atrodytų. čia tik aišku mano nuomonė.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė no_one »

http://www.guardian.co.uk/politics/2010 ... a-donation
Dabar nuomonė apie Sorosą nepasikeitė?
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

no_one rašė:http://www.guardian.co.uk/politics/2010 ... a-donation
Dabar nuomonė apie Sorosą nepasikeitė?
Nepasikeitė nė kiek, nes visu tuo jis siekė legalizuoti Californijoj :x: ir monopolizuot visą rinką ten. O tas milijonas... jis jų tiek turi, kad jam tas pats kas tūlike vandenį nuleist yra ta milijoną paaukot. O palankumą reikiamų asmenų puiki proga užsitarnaut :) kadangi šiuo atveju naudingi vartojantys :x: asmenys, labdara skirta jiems aktualiam dalykui. Paprasta kaip du kat du: jis tikrai nieko nedaro kilniais tikslais, kitaip nebūtų toks turtingas ir galingas.
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė RapidFire »

Valkyria, bravo, retai tenka tokio požiūrio merginą sutikt ;) Dėl Soroso tai neabejot galima, kad jo tikslas tik dar daugiau pinigų. Ir nevisada veiksmai turi tiesiogiai nešt pinigus, visuomenės nuomonė, kaip ir patys pinigai, yra labai stiprus instrumentas darant didesnius pinigus.
O garintuvai tikrai super reikalas sveikatos atžvilgiu, nors ir nevisada gydytojais galima pasitikėt, bet šiuo atveju jie rekomenduoja būtent juos, pagrįsdami, mano nuomone, pakankamai patikimais ir logiškais duomenimis. Pats galvoju nusipirkt tokį.
O kolkas naudojuos savadarbiu :)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Smoking Barrels »

RapidFire rašė: O kolkas naudojuos savadarbiu :)
Oba! Kūl aparaciukas, teks isbandyt :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

RapidFire rašė:Valkyria, bravo, retai tenka tokio požiūrio merginą sutikt ;)
Kaip faina, kad mano požiūris džiugina kažką... :)
RapidFire rašė: Pats galvoju nusipirkt tokį.
O kolkas naudojuos savadarbiu :)
Žiauriai sužavėjo mane abudu aparatai, parodžiau broliui ir draugui tai jau konstruoja tą savadarbį :D
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Smoking Barrels »

Valkyria rašė:Kaip faina, kad mano požiūris džiugina kažką... :)
Manau labiau dziugina, kad mergina... o tas poziuris cia daugmaz pas visus vienodas :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė RapidFire »

Barrel rašė:
Valkyria rašė:Kaip faina, kad mano požiūris džiugina kažką... :)
Manau labiau dziugina, kad mergina... o tas poziuris čia daugmaz pas visus vienodas :D
Tiesa, nes vaikinai tikrai daug rečiau priešiškai nusiteikę šio augalo atžvilgiu, nei merginos. O tokios išimtys džiugina :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: sveikata

Standartinė DarNe »

Valkyria rašė:
Žiauriai sužavėjo mane abudu aparatai, parodžiau broliui ir draugui tai jau konstruoja tą savadarbį :D
sėkmės, nepamirškit raport parašyt aparato, o Valkyria- ar aš jūsų nepažystu? Jei jūs nuo Dzūkijos prašyčiau AŽ :)
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Valkyria »

DarNe rašė: sėkmės, nepamirškit raport parašyt aparato, o Valkyria- ar aš jūsų nepažystu? Jei jūs nuo Dzūkijos prašyčiau AŽ :)
Ne, aš ne nuo Dzūkijos, tad manau, kad nepažįstat :) o dėl aparato tai padarė jį sėkmingai, parūkėm. Man asmeniškai nelabai patiko dėl skonio, kažkaip kartu, fu, o man nžn turi ir kvapas ir skonis būt geras, ne tik keliamas poveikis, bet gal per tuos tikrus garintuvus skaniau? Šiaip jau man :bong: labiausiai kol kas iš visų bandytų būdų patinka. Bet sveikesnių būdų visada malonu atrast :)

Atsiprašau, kad nelabai į tema čia mano postas apie rūkymo būdus sveikatos temoj, pasitaisysiu :D
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: sveikata

Standartinė Smoking Barrels »

Garintuvai gurmanam - kaip tik, bet velgi, viskas priklauso nuo kokybes ;)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    39874 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41611 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.
    naktibaldas » » forume Medicina
    877 Atsakymai
    346970 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis