Nuotrauka Nuotrauka

maisymas su tabaku

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
oxyd
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2004-04-17, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė oxyd »

kodel,net neisivaizduoju bet zinau uztenka 2savaiciu kad viskas pasishalintu ish organizmo ir tada vel rukai kaip pirma karta :) bent pakolkas man tokiu ziniu pakanka :)
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

hmmm cia geras bet nelabai tikisi kad priolins geriau tai tikrai bet tikrai ne kaip pirmus kartus.... :|
yankadi
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2007-01-12, 13:21
Reputacija: 0

Standartinė yankadi »

Tikra tiesa, kad daug ir daznai rukant ilgainiui reikia ir daugiau thc uzsimest.. Bet tai tikrai nereiskia kad stufo reikia daugiau, tiesiog geresnio stufuko labiau norisi.. bet ir dvieju savaiciu poisio nereikia.. pakanka ir savaites - ir kylama i kalna su visais nesuliais :D Tad viskas kontroliuojama...
and this is - that we create..
pov
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2007-01-01, 23:49
Reputacija: 0

Re: maisymas su tabaku

Standartinė pov »

Aš tai kaip nerūkantis tai niekad su tabaku nemaišau. Kanapė ir taip gerai dega jei gerai išdžiuvus ir susmulkinta, o be to tabako dūmas yra kur kas kenksmingesnis negu mj. :)
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

anksciau maisydavau su tabaku. Pastaruosius 4-erius metus rukau grieztai be tabako. Plius kadangi megstu blunt'us- nikotino ir taip gaunu. O kai joint'a rukau- ne, noriu jausti tik zoles skoni, noreciau rukyt tabaka- nusipirkciau cigaretes.
Nerwas
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2007-02-25, 23:06
Reputacija: 0

Standartinė Nerwas »

Man tai Anglijoj zole axujiena :) Skanus dumas ir stiprumo uztenka :] Beje niekada nebuna problemu gauti, maziai galima 1.7 g pirkti :)
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Nematau aš tabako pliusu. Nebent tai kad sumaišius daugiau rukomos medžiagos atsiranda ir taupiau kai daug žmoniu. Aš tabako niekada nerukiau todėl sumaišius nuo tabako pasidaro bloga :( o ir skonis nebetoks gardus. Aš už pasauli be tabako! ;)
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Man tabako privalumas tas, kad istiesu neturiu tiek pinigu kad gryna stuffa rukyt :D o siaip ir pats rukau, bet rukau sukama tabaka, taigi ir maisau su juo, o jo skonis patikekit nepalygint su cigareciu tabako, dar ir skoni gali issirinkt, vysninis, obuolinis labai skanus :) --==::~~ --==::~~
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Zoom rašė:Man tabako privalumas tas, kad istiesu neturiu tiek pinigu kad gryna stuffa rukyt :D o siaip ir pats rukau, bet rukau sukama tabaka, taigi ir maisau su juo, o jo skonis patikekit nepalygint su cigareciu tabako, dar ir skoni gali issirinkt, vysninis, obuolinis labai skanus :) --==::~~ --==::~~
Jo rukyti gryna tai prabanga, reiks ir man tabako nusipirkti nes tas iš cigarečiu nemalonus... O šiaip kiti kad ir turi daug stuff'o ira lyg isikale i galva kad butinai reikia maišyt nes gryna rukant tipo gali blogai baigtis :D
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Nirvana rašė:
Zoom rašė:Man tabako privalumas tas, kad istiesu neturiu tiek pinigu kad gryna stuffa rukyt :D o siaip ir pats rukau, bet rukau sukama tabaka, taigi ir maisau su juo, o jo skonis patikekit nepalygint su cigareciu tabako, dar ir skoni gali issirinkt, vysninis, obuolinis labai skanus :) --==::~~ --==::~~
Jo rukyti gryna tai prabanga, reiks ir man tabako nusipirkti nes tas iš cigarečiu nemalonus... O šiaip kiti kad ir turi daug stuff'o ira lyg isikale i galva kad butinai reikia maišyt nes gryna rukant tipo gali blogai baigtis :D
Jau tikrai rukant gryna baigsi geriau, nei rukant su tabaku
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Teisingai....Su tabaku kai maisai kitaip ir velka bent mane....O gryna kad ir per bongiuka taip kitaip net nezinau kodel.Nebuna stone tokio didelio.
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Del to kad nikotinas stiprina poveiki :) :x:
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Zoom rašė:Del to kad nikotinas stiprina poveiki :) :x:
Butent, nes nerukantiems tabako ir kelios tabako zatiazhkes nunesha galva, o kai nikotinas paleidzia, jau THC stveria =] Taip ir gaunas, kad nerukantys tabako ir mazai rukantys zole, esa uz maishyma del pruxos.
O jei esat rukantys ir jums tiesiog patinka skonis tabako, tada tai jusu asmeninis pasirinkimas ir tuomet jis yra labai logishkas, jus niekam nepisam proto del to, kad arbata geria su cukrum, o ne be =]
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Standartinė quick-poo »

esu rukantis 360 :D blunt'as yra blun'tas bet savo blun'tu dalintis nelabai megstu 8| ..o tokiu atveju kai rukom keliese, sukam didelius jointus (ilgus plonus/trumpus storus). I ''ilgus plonus'' a.k.a. streles dedam maishyta su shiek tiek tabako, nes dega lygiau ir vairuoti lengviau, o i tuos storesnius bomberus beriam pure ganja. kokius rukom priklauso nuot to ant kiek paruke/neparuke esam :D bomberai ishkarto, streles po to... --==::~~ :D pys.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

quick-poo rašė:esu rukantis 360 :D blunt'as yra blun'tas bet savo blun'tu dalintis nelabai megstu 8| ..o tokiu atveju kai rukom keliese, sukam didelius jointus (ilgus plonus/trumpus storus). I ''ilgus plonus'' a.k.a. streles dedam maishyta su shiek tiek tabako, nes dega lygiau ir vairuoti lengviau, o i tuos storesnius bomberus beriam pure ganja. kokius rukom priklauso nuot to ant kiek paruke/neparuke esam :D bomberai ishkarto, streles po to... --==::~~ :D pys.
is higienos principo nemegsti rukyt bluntu su daug zmoniu, tipo seiles, daug ranku atsiklijuoja, ar tiesiog nemegsti ir tashkas?
As nuolat rukau bluntus, mano kentai priprate, labai shvelniai su jais elgias, per savaite gal issidresiravo =] O mutina, kai koks naujas kentas arba mazai bluntus rukes apseiliuoja, nu zinai, kaip bluntai labiau ir slyksciau jaucias dregni, prativna =]] Bet as kaiptik su zmonem megstu bluntus pust, nes leciau dega, daugiau ratu padaro.
O megstamiausias budas rukyt blunta, tai 2 arba 3, stora, kalbi sau, jis uzgesta kokius 5-6 kartus, ir gaunas kad rukai blunta kokiu 15-20 minuciu. Obozhayu tokia tema =]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Tabako maišymas
    .GUBAS » » forume Prašau žodžio!
    32 Atsakymai
    13102 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas sandman