Nuotrauka Nuotrauka

Rūkot tam kad...?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Jahman
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-03-10, 23:28
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Jahman »

Nerukau del to,kad zmona neleidzia :D
TehLittleOne
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2011-11-20, 01:31
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė TehLittleOne »

Rukau, nes atsipalaiduoju, mintys sukasi i kita puse. Nezinau, kaip cia atrodys is salies, bet kalbant nuosirdziai, tai parukius patinka zaisti kompiuterinius zaidimus :D Pvz. koki tais RPG kur yra istorija kokia, dar daznai pasirenku FPS (first person shooter) tipo zaidimus tokius kaip COD4 (Call of duty 4 Modern warfare). Atrodo gal kvaila praleist laika zaidziant kitiems, bet pasineriu i toki pasauli, kad sunku nupasakoti. Tesiog isnyksti is kambario, atrodo kad dalivauju tenais realiu laiku :D Tik minusas tame, kad laikas sprogsta labai, labai greit 8/
Jahman rašė:Nerukau del to,kad zmona neleidzia :D
WTF DUDE? Zmona neleidzia?! Tai ka jin tave cia po padu laiko gal, kad nurodo ka TAU daryti ir ko ne? :)) Negerai, negerai. Siaip zmona gali ne viska zinoti, tiksliau net zmonai nebutina visko zinoti, ar ne tiesa? :)


Aciu uz demesi :]
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė buyano »

del minčių ir dėl vidinio aš. :shh:
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Click Clack »

Sita tema 4metu senumo yolo
Opa
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2014-05-31, 00:17
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Opa »

Tam kad, suvokciau dalykus kuriuos netaip suprantu,geriau miegociau,kadangi turiu problemu su nemiga(bet tai ne pagrindinis faktorius) ir siaip kadangi gyvenime esu toks norintis atrasti kazka naujo,o sitas dalykas man laaaabai padeda tai padaryti,nes tikrai kekviena karta atrandu kazkatai naujo! Siaip mane asmeniskai labai "pramusa" ant kalbejimo,bendravimo ir labai suaktyveja mastymas. Draugai net sako,jog kai as kalbu parukes as viska isdestau taip smulkmeniskai ir protingai,kad jie net isivaizduoja tai,po mano monologo dazniausiai visi pasijuokiame is to kad,jie viska isivaizduoja. Nerukau tam,kad tik apsinest,apsvaigt kaip daugelis daro,rukau tam kad atsipalaiduociau po sunkios darbo savaites ir kasdienines rutinos :)
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Lar »

Seniai lankiaus cia :) . Rukau tiesiog kad parukyciau , pripratau turbut, problemos trumpam pasislepe, uzsimiršta, bet neisisprendzia. Ir seip smagus efektas buna :). o seip daugiau nieko nera tik pinigu metimas i bala. Jau kartais atrodo kad blaivia galva smagiau jaucios. 3-4 kasekai per diena, savo daro. Ir taip negyrkit tos žolytes , nieko gero neduod, bet kazkokiu problemu nesukialia, tik kad atsisakyt sunku :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė G. »

Sveiks, Lari! Šimtas metų :D Kaip tu? :) Perdozuoji matyt, jeigu nieko gero neduoda ;) Atsargiai, o tai dar ant širkos užlipsi netyčia :D Žinai kaip sako liaudis - kai žolė nebeveža, lipama ant stipresnio :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Lar »

Nu neperduozoju dar, bet ant kitu s nelipsiu, jau simtas metu kaip visi bruka visa s, bet atsisakau, Visi zino kad zolininkas esu :D. O maryte idomus daigtas bent mane veza tik vakare galbut kad tik vakare toki --==::~~ smagu is kokios puses susisuku. o seip rytinukas tik nuotaikai pakelt ir kad atsikelt lengviau :) . Na , o veliau jau darbe koks vienetas ant 2-3 kaseku, tai nelabai juos ir pajauciu, tik kad dyrbt su sypsena galiu ir su klientais paprikolint galima, net milicininkai neisperka :) .Nu ką užsikabinau stipriai jau 2 mėnesiukas diena is dienos. aisku ir be dumo dienu buvo per pamineta laika gal 2ar 3 dienos vapse be dumo. Pastebejau toki idomu reiskini, kuo daugiau rukai tuo daugiau ir reikia :D . Nu galiu ir pliusus pavardinti : pakelia nuotaika, nuema stresa, padeda uzmigti, aisku kaifas, stabdo nuovargi, ir taip kazkiek gyvenima saldesniu pavercia. :D Ir minusu maryte turi. labai ilgai uztrunka ryte kaseka sukt , nzn kodel bet kol viska susismulkunu,kol gilze pasidarau, kol popieriuika isitraukiu tai jau ir 15min praeina :D, o paskui skubet reikia, o jai i koki kamsti isoki :D aisku toks minusas kad neparukius piktas bunu, bet sitas iki parukymo :D. Nzn bent man baisiai sunku ryte keltis. nu ir kaip minejau per kisene musa. mazdauk 20% algos atima. o daugiau nei kazka gero pastebejau ir nera labai geras daigtas. ir seip ar cia zmonem dideli minusa prilipinti ar marytei del narkomano etiketės, bet greiciau zmonėm.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė G. »

Man irgi būna kartais siūlo kažkokius miltus į nosį traukt, bet tai kamon, aš nieko ten nesuprantu, tai tablečių nevalgau, nesišvirkštau ir į nosį neimu :D amfetamino kartą į arbatą įpylė, tai visai cool kai dar hašo kalną ir alaus prigeri, bet po rytinio pachmo buvo nuspręsta - daugiau niekada :D Manau, kad žmonėm minusą lipinti reikia, nes "narko" manija žmogui vystosi, o Mariukas visada ir būna Mariuku, jis visada pats geriausias :x: :D --==::~~ :x: einu aš biški :D edit: blin, tėvukas užklupo bepučiant, barbena į balkono stiklą, sako: "ką darai?" :D laimei nesuprato, kad kasekas buvo sprogdinamas :D nereikia dar jam žinoti, tegul dar pratinasi susitaikymui, galvoju :] +gabaliukas į temą :D Gregory Isaacs - Easy, Natty Easy :x:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Jacob
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2014-06-06, 20:53
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Jacob »

Pučiu, nes jau nebeįsivaizduoju kas yra laimė be --==::~~ jei neparukau būnu be nuotaikos, truputį nuliūdęs, kol galiausiai jei nusprendžiu daryt pertrauka tai vos po poros dienų pradedu nervuotis :)
Anonymous

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Anonymous »

Jacob? kartais tu ne Dub Jacob, a? nieko asmeniško, bet dar klausimas.. važinėji dviračiu? :D
Paskutinį kartą redagavo Moderatorius 2014-06-06, 23:04. Iš viso redaguota 1 kartą.
Anonymous

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Anonymous »

Tam ,kad tu paklaustum. :)

Juokauju. Pradejau ,nes norejau pameginti , nemeciau sio dalyko nes tai geras budas atsipalaiduoti ir praleisti nuostabu laika su draugais.
Laikui begant pripratau pusti ir daryti darbus tuo paciu metu ir neisduodamas saves kvatojimu be priezasties ar dar kazkaip.

Palyginimui : Ryte pustelejes pries darba jauciuosi ramus ir viskas einasi sklandziai , mano mintys ,mano darbas ,mano pasaulis su gera nuotaika.
Ryte be putalo esu agresyvus nes esu dalis to darbo kuris man nepatinka ,mintys negatyvios ,garsai aplinkui blasko ir parina man smegenys.

Seimoje pjautynes nes vienas kitam nenusileidziam ir siubuojame pykcio supynes ,o jeigu alkoholis dalivauja tai isvyso tenka begti ir leisti kazkoki laika kol prablaiveja protas ,kad suprasti kokie idiotai buvome vakar vakare.

Bet dabar visai nesveikai pusti pradejau su saviske. :(
Dviese uzmusam uncija gero Blue Cheeso arba Amnesios per 3 dienas ,gal 4 istemptume jeigu visiskai niekas nebutu aprukomas uzsukes i svecius.


Trumpai ka supratau berasydamas : Rukau ,kad nuslopinti agresija , kuri atsiranda is to ,kad nera putalo.
Problemos kyla kai pradedi pusti daugiau negu gali sau leisti nusipirkti ,taip ir atsiranda skolos ,o kai spaudzia skolos ir nera putalo tai velgi agresija......

Tik po harvesto galiu leisti laika ramiai ,nes nereikia bristi i skolas ir rizikuoti per susitikimus su barygom ,stresuoti ,nervintis ir pergyventi.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Click Clack »

^ Aš manau ta agresija susijus su tabako priklausomybe, rytais neparūkės ir kavos neišgėręs, tikrai ne vieną pasiūsdavau n*
Anonymous

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Anonymous »

Nu pas mane su tabaku nera problemu ,rukau cigaretes apie 12-13 metu ,bet pastaruoju laiku kai sirdis pradeda kaltis tai metu porai savaiciu rukyti ir noro nera jokio ir sirdis aprimsta ,bet uzrukau vel ir keliu savaiciu begyje vel tai iduria ,tai spusteli.

Dar vienas meginimas pasakyti kodel rukau :D : nes dar nemeginau sausainiu keptis.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Click Clack »

Tai nikotinas nervu žudikas NR1!
gilsas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2013-09-07, 21:36
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė gilsas »

Rūkau kad pakelt nuotaika,ir jeigu nuobodu,kad diena ne taip ilgai ir liudnai slinktų,o kartais,kad ne taip tabako norėtūsi(rūkau ir cigaretes,bet paėmus marytės ne taip norisi,šiaip bent pusė pakelio i diena būna(ta prasme jeigu kur skubėt reikia ir lygtais neturėtų tam laiko būt) o po kasiako geros 5 valandos kai nesinori,o paskui dar apie 2 kol ne taip norisi.)Apibendrinus geram ir sveikiasnem laikui :)
mąstytojas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 2013-07-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė mąstytojas »

Kad pamirsti, pabuti su savimi ir kas be ko - pasijuokti.
jov1s
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013-04-23, 12:30
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė jov1s »

TehLittleOne rašė:Rukau, nes atsipalaiduoju, mintys sukasi i kita puse. Nezinau, kaip cia atrodys is salies, bet kalbant nuosirdziai, tai parukius patinka zaisti kompiuterinius zaidimus :D Pvz. koki tais RPG kur yra istorija kokia, dar daznai pasirenku FPS (first person shooter) tipo zaidimus tokius kaip COD4 (Call of duty 4 Modern warfare). Atrodo gal kvaila praleist laika zaidziant kitiems, bet pasineriu i toki pasauli, kad sunku nupasakoti. Tesiog isnyksti is kambario, atrodo kad dalivauju tenais realiu laiku :D Tik minusas tame, kad laikas sprogsta labai, labai greit 8/
Jahman rašė:Nerukau del to,kad zmona neleidzia :D
WTF DUDE? Zmona neleidzia?! Tai ka jin tave cia po padu laiko gal, kad nurodo ka TAU daryti ir ko ne? :)) Negerai, negerai. Siaip zmona gali ne viska zinoti, tiksliau net zmonai nebutina visko zinoti, ar ne tiesa? :)


Aciu uz demesi :]
As tau pritariu, ziauriai ir as megstu parukes pakapot kokia saudykle ar fule.:D geriausia su draugeliu parukom, atsipalaiduojam, pasiimam valgyt, sedam prie xbox'o ir nepastebi kaip staigiai laikas prabega.:] Issliko meile sitokiam laiko leidimui nuo pirmo dumo, gaila kad jau vis sunkiau surast laiko tam.:/

Tik va del jahman zmonos, tavo nuomonei nepritariu, reikia moket rast kompromisa, o ne slept, paslaptys visad issaiskeja, o tada buna didesni pykciai ir kivircai.:)
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė kilmantas »

Todėl, kad turiu priklausomybę nuo marytės. Esu sąžiningas sau, rekomenduoju būt sąžinigiems ir sau patiems. Užuot mėčius atmazus "kad diena linksmiau eitų, kad būčiau linskmesnis"
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė MK-Ultra »

Tam, kad apsirukyciau.Nematau tame dideles romantikos, man tiesiog patinka poveikis.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaip rukot 2 suktines?
    Afro smoke » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    11838 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis