Nuotrauka Nuotrauka

Rūkot tam kad...?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Rūkot tam kad...?

Standartinė dowis »

Labai idomu kokiu tikslu liaudis rūko ši augala :) as pavyzdžiui rukau tam kad galėčiau ramiai atsisėdus užsileist kokio tranco ir pasinert i dieviškus malonumus :D :x: :]
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Dendis »

As rukau tam, kad atsipust pailset nuo viso to lekimo kazkur :) tam kad galeciau pasinert i visai kitoki pasauli kuriame nera nei pykciu nei karu nei apgauliu kad pabutum ten kur ir noretusi kad butum visa laika :) :x:
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė White smoke »

Nes kartais rutina įgrysta ir norisi kažkaip paįvairint savaitės pabaigą, apvalyti protą, gauti didelė dozę vitamino C ir vėl kibti į darbus :D Gera būna paklausyt kokio reggae, ar psytranco priklausomai nuo nuotaikos, kartais gerai ir šiaip pasvaigt su chebra, prisigalvot kuo įvairesnių rūkymo būdų, įrašinėt freestyle sudainuotas dainas ir t.t.
Jungle is massive!
Kiskis
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2010-08-14, 22:14
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Kiskis »

rukau del to kad atsipaliduociau, uzmirsciau visus rupescius ir keliauti toli kur akis mato:DD tikuosiu supratot minty:D ir dar kad su saika paprikolint pazvenkt is belenko, bet kartais net nereik rukyt ir tjp priprikolinam:D bet is beleko tada nezvengem:DD :V: :x:
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė coffesin »

Kaip ir daugelis. Kad atsipalaiduočiau. O su draugais irgi smagu pasilinksmint. [:)]
just_lukas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2010-07-25, 00:10
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė just_lukas »

kad atsipalaiduot, kazkaip paivairint gyvenima:)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė DarNe »

atsipalaiduoji, pasiilsi nuo pasaulio, buku zmoniu, uzmirsti blogybes , sau atskeisti save, pabuti tokiu kokiu svajojai, pamazinti vezio rizika... profilaktiskai pamazinti kitu ligu tikimybe :D... O kita diena kaip zmogui sugryzti i gyvenima, ir sypsotis, zinant,kad viskas nera taip blogai...
Spiritual_healing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2009-01-27, 14:30
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Spiritual_healing »

Rūkau nes davatkų ašaros tOkios saldžios... :]

o šiaip seriously kam šita tema? Geriau jau paklaustumėt ar yra bent vienas žmogas, šitame forume, kuris dėl medicininių priežasčių tai vartoja...
GOD GROWS HIS OWN
nenoris
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2010-09-10, 21:43
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė nenoris »

yra gi del medicinos hobby vartotoju :x: as del isdavystes pajutau kad isliko noras negyventi-ir nebejauciu pilno gyvenimo dziaugsmo,tai vakare nuimti nervotriopke reikia dumo,niekas nesikeicia jau 6metus-kazkoks dvasinis numirelis tapau
zodziu visos bedos del bobu,ismintingiau tariant nekisk kur nereikia
Destination Goa
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė dumtraukis »

yo, man zalieji dumai uzpildo tustuma mano sieloje liudnais vakarais :x: buna juk dienu..
nes pyxas artina ;)
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė KGBkid »

Rūkau tam, kad būčiau toks koks esu ištikrųjų, o ne toks kokiu priverčia būti aplinka.
Aš esu.
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Boomnock »

KGBkid rašė:Rūkau tam, kad būčiau toks koks esu ištikrųjų, o ne toks kokiu priverčia būti aplinka.
Būtent.
, bet tai tik mano nuomonė.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė DarNe »

Na, aš jau kuris laikas nepuciu-, nes tas galvojimas kokio sudo i staffa pirktini gali but prideta erzina, ir neleidzia pilnai atsiskleisti ir atsipalaiduoti
Kai pusdavau išnykdavo durys tarp samonės ir pasamonės, pro kurias "informacija" nepradėjus rūkyt nepraeidavo, išskyrus retkarčiais pro mažą rakto skylutę, kurią netyčiom paliko durų kūrėjai: TV ir kiti žmonių programavimo agregatai. Kai pučiau "informacija" galėjo tekėti laisvai- taip laisvai- jog ji galima sakyti netekėjo, nes pasamonė ir samonė tapo viena- tarsi ežeru kurio krantai samonė o gelmės pasamonė, dabar durįs po truputį užsidarinėja. Pūtimas daro tave "suaugusiu vaiku"
kuris viską supranta ir priima taip kaip ne taip kaip neva yra, o taip kaip yra akivaizdu- o akivaizdu tai kas teisinga.Kodėl valstybė to neleidžia?: nes laisvai mastantį individą valdyti lengviau nei bandą kurią gana pririšti ant asvalto, ir sakyti- tai gražiausia mūsų pieva, tuo metu tą tikrają gražiausią pieva, kurioje banda mano esanti asvaltuojant. Kaipsakoma: "šventadienio(kasdienybės) mintys" :DDDD
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Smoking Barrels »

Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Jamaicaman »

kaip dazniausiai rukot, ta prasme su draugais ,hebra ir t.t. ar vieni ? ir kodel butent taip ? :)
Paskutinį kartą redagavo Jamaicaman 2010-10-09, 00:44. Iš viso redaguota 1 kartą.
I'm back.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė putejas »

Rūkau tam, kad apvalyčiau savąją dvasią, tam, kad apgalvočiau savo gyvenimą, klaidas ir būdus kaip jas galima būtų ištaisyti. Rūkau tam, kad į viską žiūrėčiau ramiai ir savomis akimis. Rūkau tam, kad gyvenčiau.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė dumtraukis »

Jamaicaman rašė:kaip dazniausiai rukot, ta prasme su draugais ,hebra ir t.t. ar vieni ? ir kodel butent taip ? :)
dazniausiai vienas, nesvarbu ar namie ar draugu kompanijoj. vienam tai tiesiog patinka mastyti, klausyti muzika, o jei kompanijoj tai nera su kuo, kiti nelabai isileidzia ta dalyka is save kazkaip, bet man patinka, kad mano poziuri toleruoja, jei draugai ima alu geria, as suktine imu ir susibendraujam jokio skirtumo nejauciu. kompanija nedidele, visi savi. yra su kuo galeciau kiekviena diena pust, tik susimesk pinigais, bet del idejos kad tik nudauztu ir pazvengti as nepasirasau. tikriausiai busiu jau daugiau is jos suzinojes ir pasiemes nei tie du dalykai :)
nes pyxas artina ;)
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Smetona »

dumtraukis rašė: dazniausiai vienas, nesvarbu ar namie ar draugu kompanijoj.
dumtraukis rašė: yra su kuo galeciau kiekviena diena pust, tik susimesk pinigais, bet del idejos kad tik nudauztu ir pazvengti as nepasirasau. tikriausiai busiu jau daugiau is jos suzinojes ir pasiemes nei tie du dalykai :)
mano labai panašus požiūris, juolab rečiau rūkant, norisi ritualą nenuvalkioti "nusidaužiant", o tiesiog padaryti prasmingesni :))
Ability is nothing without opportunity.
gudwin
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010-10-11, 21:22
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė gudwin »

rukau tam kad atsipalaiduoti po varginos dienos ir pamirsti visas bedas,labai padeda nuo depresijos
amfa
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-06-20, 22:54
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė amfa »

Dendis rašė:As rukau tam, kad atsipust pailset nuo viso to lekimo kazkur :) tam kad galeciau pasinert i visai kitoki pasauli kuriame nera nei pykciu nei karu nei apgauliu kad pabutum ten kur ir noretusi kad butum visa laika :) :x:
Visu 100 % su tavim sutinku as irgi del to putciu :D Peas :V:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaip rukot 2 suktines?
    Afro smoke » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    11863 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis