Nuotrauka Nuotrauka

Rūkot tam kad...?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rokasrxp
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-01-28, 07:26
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Rokasrxp »

Hmm... Yra daug priežasčių.. rūkau tam, kad pailsėčiau nuo pasaulio, nuo gyvenimiškų problemų.. Taip pat rūkau kai būna tikrai lievai ir apima depresija, kad ir dėl tų pačių bobų .. Ir man tas tikrai padeda. Atitrūkstu nuo jų, o jei ne, pažvelgiu į tas bėdas iš kito kampo, kas labai padeda su jom susitvarkyti. :) Yra tų priežasčių daug tiesiog jas visas bent jau man šiai akimirkai sunku išvardint.. :] Trumpai tariant pasisemiu naujų jėgų. :V: Na žinoma dar parūkau ir šiaip, kad smagiau būtų. :D
Stengiuos rūkyt nevienas, dažniausiai su švogeriu :D ir tuo pat galiu dar kartą patvirtint, kad weed connecting people --==::~~ :D Taip rūkau matyt todėl, kad man smagiau, kai šalia yra taip pat atsipalaidavęs žmogus ir tave supranta, išklauso, ir galiu nesukdamas galvos svaigt beleką ir vistiek būsiu suprastas.. :D Žinoma būna supūčiam ir kas sau, bet visvien man Jonuką 2'se visad smagiau rūkt. :) Na būna, kad ir didesnis ratelis draugų užtraukiam, bet tas vyksta retokai. O vienam teko tik vieną kartą, kai važiavau su dviračiu po laisvės alėją pasivažinėt :}
marlis
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2010-07-30, 19:36
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė marlis »

Dendis rašė:As rukau tam, kad atsipust pailset nuo viso to lekimo kazkur :) tam kad galeciau pasinert i visai kitoki pasauli kuriame nera nei pykciu nei karu nei apgauliu kad pabutum ten kur ir noretusi kad butum visa laika :) :x:
Dėl to paties, plius dėl to, jog tik tada aplanko geriausia kūrybinė mūza :D
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė DarNe »

Ką kuri?
marlis
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2010-07-30, 19:36
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė marlis »

muzika
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė dowis »

marlis rašė:muzika
tai gal pasidalintum savo kuryba su visais? :D :bong:
marlis
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2010-07-30, 19:36
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė marlis »

dowis rašė:
marlis rašė:muzika
tai gal pasidalintum savo kuryba su visais? :D :bong:
Nzn ar kas supras tokia muzika :D http://www51.zippyshare.com/v/327372121 ... /file.html
Paskutinį kartą redagavo marlis 2010-11-29, 21:11. Iš viso redaguota 1 kartą.
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Jamaicaman »

zjbs man patinka (neparukius), parukius nzn kaip butu :DD
I'm back.
H3roino
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2009-01-17, 15:19
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė H3roino »

nerealus mp3!!! net rukyt nereikia, o visa kuna nesioja.. ;D i want more!!!
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė isitaskes »

marlis rašė:Nzn ar kas supras tokia muzika :D http://www51.zippyshare.com/v/32737190/file.html
Man patiko, daugiau gal ką turi iš kurybos :D
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė cosM »

dumtraukis rašė:
Jamaicaman rašė:kaip dazniausiai rukot, ta prasme su draugais ,hebra ir t.t. ar vieni ? ir kodel butent taip ? :)
dazniausiai vienas, nesvarbu ar namie ar draugu kompanijoj. vienam tai tiesiog patinka mastyti, klausyti muzika, o jei kompanijoj tai nera su kuo, kiti nelabai isileidzia ta dalyka is save kazkaip, bet man patinka, kad mano poziuri toleruoja, jei draugai ima alu geria, as suktine imu ir susibendraujam jokio skirtumo nejauciu. kompanija nedidele, visi savi. yra su kuo galeciau kiekviena diena pust, tik susimesk pinigais, bet del idejos kad tik nudauztu ir pazvengti as nepasirasau. tikriausiai busiu jau daugiau is jos suzinojes ir pasiemes nei tie du dalykai :)
Vat butent, as irgi dazniausiai vienas rukau ir darau ta pati :) mes isigilinam labiau i ta poveiki ir geriau suprantam ji :bong:
change makers
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė cosM »

Muzika irgi geriau kurt kai parukai, pats su FL9 bandau kaskart koki psy sukurt :V: pora gabalu normalesniu jau padares gal veliau kada ir i youtube det pradesiu :D
change makers
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė isitaskes »

cosM rašė:Muzika irgi geriau kurt kai parukai, pats su FL9 bandau kaskart koki psy sukurt :V: pora gabalu normalesniu jau padares gal veliau kada ir i youtube det pradesiu :D
Įdomu įdomu būtų paklausyt :D
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė cosM »

kada nors... :D :bong:
change makers
anonymouss
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2010-11-30, 10:39
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė anonymouss »

Tam, kad paivairinciau rutina, viska pamirsciau ir pasinerciau i nesveika relax'a:)
Valkyria
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-01-07, 21:37
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Valkyria »

putejas rašė:Rūkau tam, kad apvalyčiau savąją dvasią, tam, kad apgalvočiau savo gyvenimą, klaidas ir būdus kaip jas galima būtų ištaisyti. Rūkau tam, kad į viską žiūrėčiau ramiai ir savomis akimis. Rūkau tam, kad gyvenčiau.
Visiškai sutinku. Tam, kad gyvenčiau o ne slysčiau kasdienybe, kad prisikurčiau tikslų ir lengvai sugalvočiau būdus kaip juos įgyvendinti. Tam, kad sugebėčiau kontroliuoti savo mintis ir nuolat kreipti jas pozityvumo linkme. Tam, kad įsigilinčiau ir suprasčiau ko iš tikrųjų noriu iš savęs, kitų ir gyvenimo. Dar todėl, kad savo kailiu patyriau labai daug :x: gydomųjų savybių, o aš rūpinuosi savo sveikata.
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė ElfasVonPa »

tam kad nuleisciau ta susikta pasauli i klozeta, kad buciau ten, kur niekas man nemeluoja, neaiskina ko as noriu ir ka man daryt, kad tapciau savo pasaulio valdovu, kad pamirsciau kaip visiem nepatinku, kokiu keistu mane laiko ir sugalvociau dar daugybe priezasciu, kodel as teisus, kad buciau laimingas ir net nesautu nei viena bloga mintis i galva, taip pat ir tobuleti, suprasti "kaip tai vyksta", paziuret i viska is sono, suzadinti motyvacija siekti daugiau, surasti ta dvasine ramybe. laukiu nesulaukiu kol pamedituosiu truputuka iputes.

labiau patinka rukyt vienam arba su vienu draugu. daugiau jau tampa chaosas, tada jau nebe rukom marichuana o svaiginames narkotikais.

kazkaip dar ne viska issakiau, bet ir neberandu ka dar pridurt.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Smoking Barrels »

ElfasVonPa rašė:daugiau jau tampa chaosas, tada jau nebe rukom marichuana o svaiginames narkotikais.
Sakyciau siaurokas poziuris siuo klausimu :)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė Hemingvėjus »

Pritariu kolegai. Daug kas priklauso nuo to, su kokia kompanija rūkai. Jeigu pusė draugų- tik norintys apsisvaiginti, tada taip, augalo poveikis prarandą dalį žavumo. Tačiau jeigu kompanija gerų draugų, mylinčių kanapę, tai tikrai linksma pasedėti su draugais, padiskutuoti ar papraščiausiai pasijuokti. Gi juoktis sveika...
Life is green.
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė ElfasVonPa »

na ikalbejot, reikes ieskot draugu mylinciu kanape ne vien kaip svaigala :D

ir apskritai, neteko buti "vakarelyje" (jei ne per drasiai pasakiau) kuriame butu geri draugai, bet butu susirinke ne viens su kitais pabuti o "issitaskyti". o vat kai bunu su vienu draugu, tiesiog esi priverstas su juo bendraut ir pan. gal cia toks gyvenimo budas, net nezinau, bet klubu nemegstu, man labiau ramus pasedejimas nei "issitaskymai".
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Rūkot tam kad...?

Standartinė RapidFire »

Dėl daugelio priežasčių. Vienu atveju tam kad atsipalaiduočiau, kitu kad susikaupčiau. Kitą kart kad lengviau būtų viską susidėliot į gyvenimo lentynėles, įvertint faktus ir tariamus faktus visapusiškai. Kad pažvelgt kitu kampu į dalykus, kuriuos paprastai matome standartiškai, apribotai taisyklių, teisingų tik toje teorinėje idealioje visuomenėje. Taip pat, kad tas nestandartinis mąstymas padėtų rast nestandartinius sprendimus standartinėms ar nelabai situacijoms. Ko tik nebūna šiame gyvenime. Viskas imanoma, tik ne visada sugebame pamatyti tas galimybes :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kaip rukot 2 suktines?
    Afro smoke » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    11869 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dumtraukis