Nuotrauka Nuotrauka

Kanapių aliejus

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Kanapių aliejus

Standartinė N/A »

Sveiki visi,
teko kam nors girdėti apie kanapių aliejų? Principas panašus, kaip ir pieno, smulkintos kanapės verdamos aliejuje.
Kažin koks tai reikalas? Velkantis ar nelabai?
N/A
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Kanapių aliejus

Standartinė PositiveVibe »

Na, aš kiek kitaip suprantu kanapių aliejų : http://www.youtube.com/watch?v=QVVY7ML4 ... re=related kažkur nuo 2:07 :)
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: Kanapių aliejus

Standartinė Discount »

PositiveVibe rašė:Na, aš kiek kitaip suprantu kanapių aliejų : http://www.youtube.com/watch?v=QVVY7ML4 ... re=related kažkur nuo 2:07 :)
Situ filmuku Vaistas nuo vezio visos dalys mazdaug apie ta Hemp Oil sneka :) Nustebau isgirdes, tik nzn ant kiek cia tiesa, kad jis toks jau stebuklingas :|? . Na bet visko gali but :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kanapių aliejus

Standartinė putejas »

Kanapių aliejui naudojamos indicos, kadangi jose yra didesnis kiekis CBD (Cannabidiol), kuris ir turi tų gydančių savybių.
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: Kanapių aliejus

Standartinė Smetona »

bet bliamba, aš tai pamatęs tą dalį ir visą filmą peržiūrėjau. Atrodo ir neitikima panacėja, bet žmonių pasakojimai labai nuoširdūs :))
Ability is nothing without opportunity.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Re: Kanapių aliejus

Standartinė deivis »

kiek žinau, kanapių aliejus yra pati stipriausia kanainė subtancija. girėjau, kad žmonės laša užlašina ant cigaretės galo ir to užtenka :}
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: Kanapių aliejus

Standartinė Discount »

deivis rašė:kiek žinau, kanapių aliejus yra pati stipriausia kanainė subtancija. girėjau, kad žmonės laša užlašina ant cigaretės galo ir to užtenka :}
Nelabai sutinku, kad tik lašo užtenka. Pirmoj berods daly rodo kaip už lūpos deda ta aliejų didesniais už laša kiekiais ir pasakoja, kad vartot reikia reguliariai ir po biškį, kad netystų o tik gydytų. Tad manau, kad nuo lašo neapsitrauksi. Žinoma yra tas skirtumas valgant ir rūkant, bet netoks didelis :) [:)]
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kanapių aliejus

Standartinė putejas »

Pirmiausia tai labai atsiprašau už labai jau tokį mėgėjišką vertimą, tačiau visiškai nesuprantantiems anglų k. tikiuosi tai gal kiek pravers ;)

"Atsargiai! Kanapių aliejai, kuriuos pardavinėja narkotikų prekeivos gali turėti daug chemikalų ir labai mažai arba visai neturėti THK. Dažniausiai reikėtų vengti kanapių aliejaus pardavinėjamo gatvėse. Pasigaminkit savo arba turėkite žmogų, kuriuo pasitikite, kad pagamins gryną, aukštos kokybės kanapių aliejų.

Kiek gaminti ir kaip vartoti? Iš 500g džiovintų kanapių žiedų galima pagaminti apie 55-60 ml aukštos kokybės kanapių aliejaus. Toks aliejaus kiekis gali išgydyti daugumą susirgimų vėžiu. Vidutiniškai žmogus tokį kanapių aliejaus kiekį gali suvartoti maždaug per 3 mėnesius. Kanapių aliejus yra stipriai veikiantis, todėl gydymas pradedamas labai mažomis dozėmis. Grūdo dydžio aliejaus lašiukas 2-4 kartus per dieną turėtų būti gera pradžia. Po 4 ar 5 dienų pradėkite dozę didinti labai palaipsniui. Su laiku kūnas įgyja toleranciją aliejui, taigi galima vartoti vis daugiau ir daugiau. Kai kuriais atvejais žmonės kenčia didelius skausmus, taigi aš rekomenduoju dozę greičiau padidinti kol skausmas nurimsta. Aukštos kokybės aliejus numalšina skausmą net kuomet nepadeda morfinas. Kanapių aliejus gali būti tepamas ant žaizdų norint greitai numalšinti skausmą.

Ar galiu apsvaigti? Sekant anksčiau nurodytomis dozėmis daugelis žmonių gali priimti pilną gydymą ir niekuomet neapsvaigti. Net jeigu asmuo pavartotų daugiau ar per daug aliejaus, poveikis greitai dingtų nepalikus jokios žalos. Niekas niekuomet nemirė naudojant kanapių vaistus.
Ar aš priprasiu? Kanapių aliejus nepriverčia tavo kūno prašyti daugiau. Tai nepriprantamas, nepavojingas ir efektyvus praktiškai esant bet kokiai ligai.

Ar tai tas pats kas kanapių sėklų aliejus? Ne! Tai kanapių aliejus pagamintas iš kanapės augalo žiedų ir lapų. Sveikatingumo parduotuvėse pardavinėjamas aliejus pagamintas iš kanapių sėklų ir dažnai painiojamas su kanapių aliejumi. Vistik kanapių sėklų aliejus yra labia naudingas. Jis neturi pakankamai THK, kad turėtų poveikį gydant vėžį ar kitas rimtas ligas.

Ar visos kanapės vienodos? Įsigykite tą kanapės rūšį, kuri turi didžiausią kiekį THK. Gydant depresiją aš rekomenduoju sativą. Didžiajai daliai kitų ligų aš labia patariu naudoti indicą. Indicos labiau atpalaiduoja ir suteikia žmogui daugiau poilsio bei gerina miegą.

Kaip naudoti? Aukštos kokybės kanapių aliejus gali būti tepamas, ryjamas ar vartojamas naudojant vaporaizerį.

Mano procesas:

Aš dažniausiai pradedu dirbt su 500g ar daugiau geros kokybės kanapių dalių. Galite naudoti vieną unciją (28.35 gramo). Iš uncijos vidutiniškai galima išgauti 3-4 gramus aliejaus. Pagaminamo aliejaus kiekis iš uncijos gali skirtis priklausomai nuo rūšies, bet visa tai vistiek turi nuostabių gydymo galių.
1 - Sudėkite gerai išdžiūvusį materialą į plastikinį indą.
2 - Sudrėkinkite viską jūsų naudojamu tirpalu. Gali būt naudojami įvairūs tirpalai. Man patinka naudoti gryną žibalą, bet jis brangus. Galite naudoti 99% izopropilo alkoholį (isopropyl alcohol). Alkoholis sugeria daugiau chlorofilo (chlorophyll) iš augalo dalių negu žibalas. Tai suteikia augalui tamsesnę spalvą, bet neatima pastebimos potencijos. Naudojant tiek žibalą tiek butaną galima išgauti aliejų permatomą, gintaro spalvos. Šie šviesūs aliejai atrodo geriau, tačiau tamsios spalvos aliejus taip pat gali būti lygiai naudingas. Jeigu procesas atliktas teisingai, naudoto skysčio produkte lieka mažai arba visai nebelieka. Aš naudojau kanapių aliejus išgautus naudojant skirtingus tirpalus 8 metus ir nebuvo jokių pašalinių efektų. Tau reikės dviejų galonų tirpalo norint išgauti aliejaus iš vieno pound’o (453,6 g). 500 mililitrų tirpalo turi užtekti norint išgauti THK iš vienos uncijos kanapių žiedų.
3 – Sutrink kanapių žiedus su lapais naudodamas medinį ar kokį nors kitą įrankį. Net sumirkius canapés tirpale tu pamatysi, kad jos smulkinasi lengvai [beveik susismulkino].
4 – Pilkit tirpalą kol kanapių dalys bus užpiltos pilnai. Pilant tirpalą pastoviai viską trinkite su įrankiu, taip THK išsiskiria ir susijungia su tirpalu.
5 – Tęskite tai apie 3 minutes.
6 – Išpilkite tirpalo-aliejaus mišinį į kitą indą atskirdami likusias kanapių stambias dalis. Jūs ką tik išskyrėt apie 80% THK iš augalo dalių.
7 – Antras plovimas – vėl įpilkite tirpalo ir tęskite trynimo/maišymo/išskyrimo veiksmu, kad išgautumėte likusius 20% THK.
8 – Supilkite visą mikstūrą atgal į pirmąjį indą, su kuriuo dirbote.
9 – Išmeskite du kart plautas ir likusias kanapių dalis.
10 – Perkoškite esamą mikstūrą per filtrą į švarų indą.
11 – Išvirkite visą tirpalą. Pastebėjau, kad labai tam tinka naudot ryžių virimo paratą, kuriame viskas išverda puikiai. Aparatas, kurį turiu turi du nustatymus – aukšta ir žema [temperatūra] ir talpa yra apie 2.5 litro.
12 – Supilkite visą mikstūra į aparatą. Maždaug tris ketvirtadalius.
Būkit tikri, jog viską darote gerai vėdinamoje patalpoje, kad nesunkiai štrauktumėte mikstūros garus. Garai yra labai degūs. Stenkitės viską daryti toliau nuo ugnies šaltinių, tokių kaip vigaretės, žiežirbos ir panašiai.
13 – Įjunkite ryžių viryklę ir nustatykite ant aukštos temperatūros.
14 – Tęskite kanapių-tirpalo mikstūros įpilimą į aparatą kol supilsite viską nes palaipsniui mikstūros kiekis aparate mažėja.
15 – Mažėjant mikstūros lygiui aparate įlašinkite labai nedaug vandens paskutiniam kartui. Pilamo vandens kiekis priklauso nuo to kiek pradžioje buvo kanapių dalių. Jei aš išgaunu aliejų iš pound‘o gerų žiedų, paprastai aš įlašinu apie 10 lašų vandens.
16 – Kai aparate belieka apie vienas colis verdamos mikstūros užsimaukite savo viretuvines pirštines ir lengvai pasukite visą turinį.
17 – Viską sukite tol, kol tirpiklis išgaruoja. Keli lašai vandens leidžia lengviau išgaruoti naudotam tirpikliui ir sumažina viso mišinio karštį. Kai viskas išverda aparatas automatiškai persijungia ant mažesnio kaitnimo režimo. Taip išvengiam aliejaus pervirinimo.
18 – Išimkite indą iš aparato ir supilkite visą skystį į metalinį indą. Pastatykite indą ant dehidratoriaus ar lengvo šilumos šaltinio. Gali užtrukti kelias valandas, tačiau visi lakūs skysčiai išgaruos iš aliejaus. Kai aliejaus paviršiuje belieka jokio veikimo, aliejus tinkamas naudojimui.
19 – Supilkite karštą aliejų į butelį arba plasmasinį švirkštą. Iš švirkšto vaistas lengvai išsispaudžia.

Kai kanapių aliejus atvėsta jis pasidaro kaip tiršti taukai/riebalai. Kai kurios rūšys išgauna labai klampų aliejų, todėl būna sunkiau jį išspausti iš švirkšto. Jei taip nutinka, tuomet įdėkite švirkštą su vaistais į šiltą vandenį prieš naudojant.
Kiekvienam pradedančiam naudoti kanapių aliejų kaip vaistą, keli faktai. Kanapių aliejus mažina kraujospūdį ir jei jūs naudojate vaistus nuo spaudimo jūs pastebėsite, jog pirktų vaistų daugiau nebereikia. Tas pats ir diabetikams. Teko matyt kaip kanapių aliejus kontroliuoja cukraus kiekį kraujyje ir tuomet insulinas tampa nebereikalingas.

Aš nesu daktaras ir neturiu teisės nurodinėti žmonėms ką daryti. Asmeniškai aš nesirinkčiau jokių mūsų medicinos gydymo būdų vėžiui gydyti ir nerekomenduoju naudot kanapių aliejaus kartu su chemoterapija. Koks tikslas pačiam pasigaminti vaistus ir tuo pačiu naudoti medicininės sistemos nuodus?

Iš savos patirties su kanapių aliejumi aš atradau, jog jokie vaistai nebereikalingi pradėjus naudoti kanapių aliejų. Panašu, kad kanapių aliejus tinkamas vartoti kartu su didžiaja dalimi natūralių vaistų, tačiau buvo keletas žmonių raportų, kurie bandė naudot kanapių aliejų kartu su farmacijos vaistais ir skundėsi skrandžio skausmais ir t.t. Visos problemos baigėsi kai jie nustojo naudot jiems prirašytus vaistus.

Aš linkiu jums didžiausios sėkmės ir sveikatos. Šilčiausi linkėjimai, Rick'as Simpson'as."
Rick Simpson
http://www.phoenixtears.ca/article/rick ... icine.html
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kanapių aliejus

Standartinė putejas »

"Kanapių aliejaus dozavimas

Vidutiniam žmogui prireikia apie 90 dienų suvartoti 60 gramų vaistų. Aš rekomenduoju, kad žmonės aliejų pradėtų vartoti 3 kartus per dieną dozėmis lygiomis pusei ryžio. Tokia dozė turi būti lygi ketvirtadaliui lašo. Po keturių dienų vartojimo tokiomis dozėmis pradėkite dozes didinti kas keturias dienas kol pasieksite ribą, kuomet naudosite 1 gramą per 24 valandas, tagi dozė turės būti lygi trečdaliui gramo.
Vidutiniam vartotojui prireiks apie 5 savaičių kol jis galės naudot gramą per dieną. Kai pasiekiate šį dozavimo kiekį, toliau galite nebedidinti ir aliejų naudoti kol vėžys išnyks. 1 gramas yra truputuką mažiau nei 1 mililitras.

Naudojant šį metodą kūnas palaipsniui įgyja toleranciją vaistui ir po teisybei turiu žmonių liudijimus, kurie teigia, jog jie niekuomet nebuvo apsvaigę. Mes visi skirtingai toleruojame bet kokius vaistus. Jūsų kūno dydis ir svoris truputuką turi įtakos kanapių aliejaus tolerancijai.
Būkite atidūs, kuomet pradedate kanapių aliejaus vartojimą nes jis mažina kraujo spaudimą, taigi jei šiuo momentu jūs naudojate vaistus mažinančius kraujospūdį, labai tikėtina, kad tų vaistų jums daugiau nebereikės.

Kai žmonės naudoja kanapių aliejų, man patinka kuomet jie tai daro savo ramioje komfortiškoje aplinkoje. Kuo greičiau pradedate aliejaus vartojimą, tuo didesnė galimybė išlikti. Gydymo pabaigoje didžioji dalis žmonių tęsia kanapių aliejaus naudojimą, tačiau žymiai sumažintomis dozėmis. Nuo 6 iki 12 gramų per metus būtų tinkamas kiekis profilaktikai. Man nepatinka, kuomet žmonės perdozuoja kanapių aliejaus, bet perdozavimas žalos nedaro. Pagrindinis šio aliejaus šalutinis efektas yra mieguistumas ir poilsis, kuris yra labai svarbus gydymo procesui. Paprastai praėjus maždaug valandai po dozės suvartojimo jums kanapių aliejus „liepia“ atsigulti ir atsipalaiduoti. Nekovokite su mieguistumu, tiesiog atsgulkite ir ilsėkitės. Paprastai mėnesio bėgyje nuvargimas susijęs su šiuo gydymu išnyksta, bet pacientas naktimis vistiek miega gerai. Vienintelis kartas, kuomet aš žmonėms rekomenduoju pradėt gydymą nuo didesnių dozių tai norint atsikratyti pavojingų nuskausminančiųjų prie kurių priprantama. Kuomet žmonės vartodami tokius nuskausminamuosius pradeda gydymą kanapių aliejumi, jie paprastai sumažina tų nuskausminamųjų dozes per pusę. Tikslas yra vartoti pakankamai aliejaus, kad atsikratyt skausmų ir vartojamų pavojingų nuskausminamųjų farmacinių vaistų. Vartojant kanapių aliejų pacientui lengviau atsikratyt šių pavojingų, keliančių priklausomybę chemikalų.

Paprastai žmonėms pasakau, kad aliejus padarys viena iš dviejų; tai arba sunaikins vėžį arba kai kuriais atvejais, kuomet per vėlu suveikt vaistams bent palengvins kančias ir leis numirti oriam. Kanapių aliejus turi labai didelį pasisekimą gydant vėžį, tačiau labai gaila, kuomet ateina žmonės labai pažeisti medicininės sistemos su chemoterapija ir t.t. Žala sukelta tokių gydymų turi ilgalaikį poveikį ir žmones, kenčiančius nuo tokių gydymo metodų sukeltų poveikių gydyti yra sunkiausia. Taip pat turi būti paminėta, jog kanapių aliejus atjaunina gyvybiškai svarbius organus kaip kasa. Daugelis diabetikų, kurie vartoja kanapių aliejų pamato, jog maždaug po 6 savaičių aliejaus vartojimo jiems nebereikia insulino, kadangi kasa vėl pradeda dirbti.

Teisingai pagamintas kanapių aliejus yra geriausias vaistas šioje planetoje. Kartą patyręs ką gali šis vaistas tu suprasi kodėl istorija ir aš laikom kanapes vaistu viskam".

Rick Simpson
http://www.phoenixtears.ca/article/rick ... ation.html
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: Kanapių aliejus

Standartinė Laisvamanis »

Sveiki. atnaujinu šią temą.
Gal kas žinot kitokį aliejaus išgavimo būdą? šis man nelabai patikimai skamba :)
gal kas jau gaminot aliejų ir gydėtės ar gydėt? gal kas turite tikrų faktų jog aliejus tikrai padeda?
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Kanapių aliejus

Standartinė ElfasVonPa »

jei marichuana padeda, tai ir aliejus pades.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Kanapių aliejus

Standartinė PsY »

Kiek žiurėjau dokumentikos ir šeip video tai supratau kad hash oil dažniau naudoja medicinos tikslam nes jis veiksmingesnis gydimui
PsYchotherapist
ego
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2006-07-10, 10:56
Reputacija: 7

Re: Kanapių aliejus

Standartinė ego »

yra tokia zolininke Jadvyga Balvociute, jos produkcija vaistinese galima rasti, kiek teko dometis, tai ji pati rase oficialus prasymus ir laiskus ministerijoms ir panasiai kad leist auginti kanapes - vaistams...
ego
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2006-07-10, 10:56
Reputacija: 7

Re: Kanapių aliejus

Standartinė ego »

straipsnis rašė:
Šalia Kuršėnų (Šiaulių rajonas) esančioje kolektyvinių sodų bendrijoje nebe pirmus metus šiltnamyje veši kanapės. Sodo savininkė — Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos direktorė Rasa Rezgienė.

visas straipsnis cia http://www.balsas.lt/naujiena/498068/kl ... ga-kanapes



spreskite patys...
Jutas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2022-02-14, 00:32
Reputacija: 0

Re: Kanapių aliejus

Standartinė Jutas »

CBD aliejų galite užsisakyti Lietuvoje. Iš patikimų rankų, labaratorinius tyrimų dokumentus galinčios pateikti įmonės „Cannitex Forte“. Apsilankykite puslapyje.

https://cannitex-cbdaliejai.lt/
braske
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2022-10-25, 10:21
Reputacija: 0

Re: Kanapių aliejus

Standartinė braske »

Aš esu gavus šio aliejaus dovanų, bet man jis kažkaip neveikia, gal kažką ne taip darau?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Kanapių aliejus

Standartinė nenaudelis »

O kaip jis turetu veikti ? Aliejus ir veikia kaip aliejus :D nejau tikites ten THC koncentrato.
flapas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2023-02-20, 10:52
Reputacija: 0

Re: Kanapių aliejus

Standartinė flapas »

nenaudelis rašė: 2022-10-29, 19:06 O kaip jis turetu veikti ? Aliejus ir veikia kaip aliejus :D nejau tikites ten THC koncentrato. kelionės į Egiptą
Tai jame kažkokia veiklioji medžiaga juk yra? Ar identiškas produktas, kaip ir rapsų ar alyvuogių aliejus :D ?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Kanapių aliejus

Standartinė nenaudelis »

Ko gero yra, bet nuo ju neapspangsi, kad ir kiek suvartosi :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapių aliejus autizmui gydyti
    Augustas » » forume Medicina
    6 Atsakymai
    6388 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas wearecanna.lt
  • Kanapiu eterinis aliejus (absoliutas)
    Toblinas » » forume Legalus forumas
    27 Atsakymai
    17617 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • CBD aliejus
    vasaris » » forume Medicina
    5 Atsakymai
    5612 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas marius.pijunas
  • CBD aliejus THC<0,2% uzsisakant is JAV
    Tzar » » forume Medicina
    10 Atsakymai
    7900 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • CBD aliejus iš kitų ES šalių
    Mckenna » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    1115 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis