Nuotrauka Nuotrauka

Platėjantis bendraminčiu ratas

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė Darkphoric »

Ar yra taip buve, kad savo pomėgiu auginti sudominot koki drauga ir jis labai susidomėjo? Irgi pradėjo užsiimt šiuo hobiu? :)
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė berzinis »

Zinoma yra, bet netiek ir daug. Vienas labai susidomejo tik praejus metams..
O siaip ratas dazniausiai plateja, kai jau reikia rukyt, o ne augint, kaip bebutu gaila :D
Я тут присел, дунул и подумал..
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė PsY »

iš pradžiu nebuvo susidomėje keli geri draugai išvis gangu bet kai nuemiau derliu ir pavaišinau visus ;DDD ojoj dar iki db klausinėja patarimu ;D
PsYchotherapist
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė Darkphoric »

Pas mane kaimas, nu miesteliu galima pavadint tai, niekas nebuvo susidomėjes mary jane auginimu, išvis netikėjo kad galima užauginti produkta kuris turėtu koki efekta, nes manė kad tik pirktinė veža, nes yra išmirkyta amfoi ar kitoi chemijoj, netikejo kad naturali turi poveiki, kol nepabandė mano stafo užrukyt :D Dabar dauguma mėgsta parukyt, vertina šy dalykėli, susibūrem pučiančiu chebrike :) vienam draugui padovanojau maža medeli, jack herer x skunk tai jis kantriai nuo pavasario iki rudens pabaigos namuose augino, rūpinosi ir užaugino gražu medi :) su juo ateinanti outdoora kartu auginsim :)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė Dendis »

Mane tai ispradziu narkomanu laike kaip ir buvo galima tiketis... Labai piestu stodavau kai pradedavo sneket kad nuo kalnalapes viskas prasideda ir poto vis reikia stipresniu narkotiku. Bet vis dazniau paneigdavau toki zmoniu mastyma tikrais faktais ir kazkaip dauguma aplinkiniu ziuri jau visai normalei i :x: o kiti net patys su manim kartas nuo karto ipucia :)
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė isitaskes »

Dendis rašė:Mane tai ispradziu narkomanu laike kaip ir buvo galima tiketis... Labai piestu stodavau kai pradedavo sneket kad nuo kalnalapes viskas prasideda ir poto vis reikia stipresniu narkotiku. Bet vis dazniau paneigdavau toki zmoniu mastyma tikrais faktais ir kazkaip dauguma aplinkiniu ziuri jau visai normalei i :x: o kiti net patys su manim kartas nuo karto ipucia :)
Pas mus dendi dar toks požiūris jei jau puti, tai viskas narkomanas, tada vieni draugai tam nepritariantys ima ir nusisuka o kiti kurie prijaučia palaiko ir tokių kaip pastebiu daugiau visad būna :D
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė badnews »

labas rytas. pas mumi irgi toks bažnytkaimis ir daugumai vis dar tv karts nuo karto paplauna smegenis :) na, bet žino, kad jau daug metų pučiu, tai kažkaip mato, kad linksmas, stengiuos su visais sutart ir nevaikštau su latrais snukių kitiem daužyt. va, kai karts nuo karto užgeriu, tai iškart "tas pijoks" :D buvo laikotarpis, kai negėriau pusantrų metų nė lašo, tai kaimynka juokais sako: reiks man savo vyrą latrą mest ir pas tave kraustytis :D aš jai: "taigi ir aš blogas, rūkau žolę" :D nusijuokė ir tiek, o šiaip palaiko ir netgi jau gavo supratimą, kad tas nėra blogiau nei gert.
daug liūdniau su vietiniais pletkininkais-gandonešiais. dėl jų ir nukentėjo šiemet mano šiltnamis. supykęs nuėjau ir rėžiau: "kurvos pasižiūrėkit į save, kai kadais atvažiuodavo tarčialai aguonų galvučių pirkt- maišais pardavinėdavot, kuom jųs geresnės už mane, aš tai pinigus iš bičių daraus, o kanapes savo reikmėm auginu, panašiai, kaip ir jūs savo reikmėm samanės prasiverdat X( " na, o jaunimas, nors ir kaimo, bet jau pakankamai apsišvietęs, tai stojo piestu mano pusėn. turiu draugą, kuris jau studentauja ir su draugais studentais karts nuo karto pūsteli :) visuomet pavaišinu, kai turiu, na, o kitą sezoną, manau lįsim į miškus kartu :D
togetha brotha
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė Hemingvėjus »

Kaimas ne kaimas ,miestas ne miestas, bažnytkaimis davatkų su ūsais pilnas.

Tačiau,

Tikrai juntamas didėjantis bendraminčių ratas. Seniau parūkantis žmogus buvo retenybė, dabar - kasdienybė. Smagu, kad dauguma rūkančių nėra "nusidaužantys marozas", o vis dažniau apsišvietę ir žinantys kur besivelia piliečiai.
Aplinka liko tokia pat sovietinė, niekam niekas neįdomu, maždaug "pažiūrim chebrą šokius ir einam prisigert". Žodžiu "narkomanas" neperdaugiausiai švaistomasi, tačiau tokį epitetą išgirdus tikrai nesėdima vietoj ir akių nenuleidžiama.
Smagu matyt, kad augalas po truputį leidžia šaknis visuomėnėj, kurių taip lengvai jau nieks nebeišraus.
Life is green.
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė Dendis »

Pritariu Hemingvejui :)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė dumtraukis »

taip ratas plateja, bet tarp jaunu zmoniu, nu max iki 30 daugiausiai, dirbu darba tarkim toki persmelkta sovietiniu tradiciju, tai bijau net uzsiminti apie kazka i ta puse, ten toliau zodzio vodka nieko nesuprantama ir kitaip reikalai netvarkomi 8|
nes pyxas artina ;)
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė badnews »

dumtraukis rašė:taip ratas plateja, bet tarp jaunu zmoniu, nu max iki 30 daugiausiai, dirbu darba tarkim toki persmelkta sovietiniu tradiciju, tai bijau net uzsiminti apie kazka i ta puse, ten toliau zodzio vodka nieko nesuprantama ir kitaip reikalai netvarkomi 8|
yra ir virš 30, bet ne tiek jau daug :) o tu kadanors bendradarbius(kad ir bišk išgėrusius) tarkim žolinių proga paparink "taigi žolinės, reiktų žolės susiveikt :D ) sėkmės bandymuose ;)
p.s. tik neperrūkyk jų, nes taip ir liks prie nuomonės, kad čia didelis blogis :/ tokie, dauguma sovietų armijoj tarnavę, gal net bandę ;) :x:
togetha brotha
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė dumtraukis »

nezinau, abejoju, nes kai prasitariu jog negeriu, tai prasideda pasakojimas, o va ash tavo metu... :D :D arba, eidamas namo sutikau kaimyna, grizau 3cia para :D :D
nes pyxas artina ;)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė Smoking Barrels »

dumtraukis rašė:nezinau, abejoju, nes kai prasitariu jog negeriu, tai prasideda pasakojimas, o va aš tavo metu... :D :D arba, eidamas namo sutikau kaimyna, grizau 3cia para :D :D
taip, taip, stroikes reikalas rimtas :D :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė dumtraukis »

tikrai nestroikes ;)
nes pyxas artina ;)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė GanjaGoblin »

dumtraukis rašė:taip ratas plateja, bet tarp jaunu zmoniu, nu max iki 30 daugiausiai, dirbu darba tarkim toki persmelkta sovietiniu tradiciju, tai bijau net uzsiminti apie kazka i ta puse, ten toliau zodzio vodka nieko nesuprantama ir kitaip reikalai netvarkomi 8|
O ko bijai? Bijai ka apie tave pagalvos sovietiniai, vodkėi užkonservave smegenis ale tikrieji vyrai? :D Kam rupi ka jie galvoja? O gal pats jautiesi darantis kažka bloga, netinkamo?
Aš nė nuo nieko neslepiu savo pomegiu (na nebent pakvimpa mentukais |.|) ) o siaip ir darbe ir giminei visi žino kad pučiu :D
P.S. su naujais metais :) nauji manau tokia tikra latru svente :D tai galvoju gal ir man reiks kažkiek išgert .| krc visiems laimingai, nepadauginkit ir bukit laimingi :D
Man galvoi negerai....
GreenStuff
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010-12-30, 21:48
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė GreenStuff »

Nirvana rašė:Ar yra taip buve, kad savo pomėgiu auginti sudominot koki drauga ir jis labai susidomėjo? Irgi pradėjo užsiimt šiuo hobiu? :)
as nieko nesudominau siuo pomegiu, bet mane pati neseniai uzkrete klasiokas. Dar neauginu, bet pradejau ziauriai daug dometis kanape, jos poveikiu, auginimu ir kultura. anksciau buvau nusistates pries zole, mat nemaniau, jog ji yra naudinka, galvojau, kad tai - narkotikas, lygus kietiems narkotikams... manau daugelis kitu lietuviu masto taip pat kaip ir as, pries kazkiek tai laiko.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė badnews »

GanjaGoblin rašė: nauji manau tokia tikra latru svente :D tai galvoju gal ir man reiks kažkiek išgert .
teks ir man su tais latrais gramą daryt :D bet porą ganjaraketų kišenėj tai tikrai turėsiu :D o rūkyt ar nerūkyt, tai jų ąsmeninis reikalas ;)
togetha brotha
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė Hemingvėjus »

Gert, negrt, bet kasiaką 00:00 būtina surukyt. Tai kaip gi metus pradėsim, tokius ir turėsim. Tegul būna drąsos, ryžto ir laimės metai :)
Life is green.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė badnews »

ganjapetarda 00:00 būtinai bus paleista :) laimės visiems !!!
togetha brotha
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Platėjantis bendraminčiu ratas

Standartinė PsY »

- Per jaučio metus mes visi gėrėme kad būtume stiprūs kaip jaučiai. Per
tigro metus mes gėrėme už tai kad būtume narsūs kaip tigrai. O triušio metai
išgerkime už tai, apie ką visi pagalvojote, bet gėdinatės sakyti...

ir ant 00:00 nepamirškite pridegti --==::~~ :x:
PsYchotherapist
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Turime bendraminciu :)
    gRamas » » forume Prašau žodžio!
    24 Atsakymai
    10713 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis