Nuotrauka Nuotrauka

Keistas jausmas parukius

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Anonimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2013-01-28, 23:20
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Anonimas »

Vyrai, juokai juokais, bet manes vos neissiveze greitoji.
Buvo taip parukem, prisedom pakalbejom tada sugalvojom i maxima nueit atsigert pasiimt stovim prie kasos ir taip uzti pradejo ausyse, akis juodoti pradejo, nieko nebematau nutirpau visas ir pyst apalpau, draugai kelti pradejo, o kasininke iskviete greitaja, as prasibudau visi klausineja, kas buvo o man taip karsta padaviau draugam pinigus sumoketi, pats i lauka isejau, ziuriu medikai atvaziavo i vidu ibego, buciau ilgiau gulejes jauciu butu istyre krauja ir pyzda man... Nuotykis neblogas :D galva skauda nuo smugio, o kai apalpau atrodo, kad miegociau visa nakti, sapnuoju kaip vaziuoju masina. Ziauru tik galvoju dabar kas kaltas? stafas? pirktas is barygu, ar cia isvis ne tame problemos ta diena neypatingai daug valgiau, dabar paciam baisu pagalvoti, o kas gali nutikti kai kita karta rukysiu :D baime.. :)
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė sunus »

labai butu idomu zinoti ka ragauji savo ar pirktine. Nes jei pirktine tai nenuostabu tuoj tik hemija beliks 8E
Anonimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2013-01-28, 23:20
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Anonimas »

Pirkau is barygu..
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Click Clack »

Man tai buvo gal nerūkius kokius pusantrų metų ir pusę gramo per bongą, tai iš pradžiu viskas normaliai tik atsitojau eit kažkur nukritau irgi ausyse cypė labai. Nežinau man atrodo nereik daug rūkyt ir nebus taip :D
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė sunus »

Kai persiruko stipriai manosios tai gertonuot pradeda :) Simpsonu vadinti galima tada :D :D
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Lar »

Anonimas. Išsigandai parduotuvėj kažko. Man vasara buvo panaši situacija .Parukiau kaseką toki nedideli gal pusė g ir parūkes sugalvojau pameistrauti plaktuko kota :D . Besidarbuodamas netyčia isipjoviau , iš pat pradžiu nekreipiau dėmesio visai. Bet maždauk po 10min pastebėjau kad ranka kruvina visa. Tuo metu daug nepergyvenau susiradau vaistinėle, bet ką gi bintuosi ant raudonos rankos, tai nusprendžiau nueiti nusiplauti, tik išėjas i lauką pasijutau kažkoks perkaites, nu pagalvojau karšas rytas ir nekreipdamas dėmesio ejau plauti rankos. Gryžes atgal į garažą pajaučiau dideli pulsą atsisėdau apsibintavau atrodė lyg viskas tvarkoi . tik atsistojau ir pajaučiau silpnumą, ir ką vėl atsisėdau :-). Sėdėjau neilgai ir pradėjo mušti šaltas prakaitas . Tuo metu ir apalpau ant sofkutės garaže(pasaugoti buvo palikta kuri tuo metu man dauk padėjo) Prasiciuchines jaučiausi visai neblogai . Nuo ko taip buvo net nežinau dėl išgaščio manau. nes dar vieną panašu atvėji turėjau troleibuse apsipūtes ieškojau telefono ir galvojau kad pamečiau pasidarė net bloga ir silpna, bet neapalpau nes suradau telefona ne džynsu kišenėja o striukės vidinėja kišenėja, kai radau telefona visi silpnumai pamažu atslūgo.
Anonimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2013-01-28, 23:20
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Anonimas »

Man tai kazkaip nebuvo ko isigasti tiesiog stovejau prie kasos. :) Skaiciau, kad galejau apalpti nuo gliukozes trukumo ir ta diena nieko daug nevalgiau. Nebeinu i ta parduotuve :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė G. »

Aš tai kartą alpau, nes tupėjau ant matraso ir damušinėjau hašo kaseką, pritraukiau pilnus pilnus plaučius dūmų ir laikydamas juos viduj, stojausi išmesti kancaro pro langą. Tai atsistojau, išmečiau ir kritau be sąmonės ant to paties matraso, ir dar galva ant pagalvės :D Buvo truputį baisu, nes lyg ir išmetinėjau kancarą ir va taip staigiai aš jau guliu po staigaus ir tamsaus tripo :D atgavus sąmonę visas vaizdas sukasi, galva svaigsta, nieko nesuprantu ir sakau "kas čia buvo? kas čia buvo? kas čia buvo? wtf wtf?" o chebra pažvengė, nes sakė, kad labai juokingai atrodė tipo tiesiog įtraukiau dūmų, atsistojau ir susileidau toj pačioj vietoj :D Dabar pačiam irgi labai juokinga prisiminti :D O priežastim įvardinčiau deguonies trūkumą ir krūtinės užspaudimą, nes vaikystėj ale būdavo toks "prikolas" - atsitūpi, daug ir greitai prikvėpuoji, tada staigiai atsistoji ir laikai orą, o draugai spaudžia tavo krūtinę ir tu atsijungi :D hehhe, pavojinga, bet ko mes vaikai tik nedarydavom besivaikydami pigaus apsvaigimo ;D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
pozityviai
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2012-11-16, 20:46
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė pozityviai »

Anonimas rašė:Vyrai, juokai juokais, bet manes vos neissiveze greitoji.
Buvo taip parukem, prisedom pakalbejom tada sugalvojom i maxima nueit atsigert pasiimt stovim prie kasos ir taip uzti pradejo ausyse, akis juodoti pradejo, nieko nebematau nutirpau visas ir pyst apalpau, draugai kelti pradejo, o kasininke iskviete greitaja, as prasibudau visi klausineja, kas buvo o man taip karsta padaviau draugam pinigus sumoketi, pats i lauka isejau, ziuriu medikai atvaziavo i vidu ibego, buciau ilgiau gulejes jauciu butu istyre krauja ir pyzda man... Nuotykis neblogas :D galva skauda nuo smugio, o kai apalpau atrodo, kad miegociau visa nakti, sapnuoju kaip vaziuoju masina. Ziauru tik galvoju dabar kas kaltas? stafas? pirktas is barygu, ar čia isvis ne tame problemos ta diena neypatingai daug valgiau, dabar paciam baisu pagalvoti, o kas gali nutikti kai kita karta rukysiu :D baime.. :)
Opa, kokia panaši situacija į manąją.
--==::~~ ir išėjom miestan. Jau važiuojadama liftu jaučiau kaip organizme chaosas vyksta. Išėjus į lauką pajaučiau kaip užgulė ausys. Man kažką sako, girdžiu kaip mašinos važiuoja, bet viskas kaip per atstumą. lyg mano galva būtų įkišta į kokį akvariumą:D
ir kuo toliau tuo labiau juodai mirgėjo akyse. einu, jaučiu kaip truputį dreba kūnas. Net užėjus į maximą iškart apsisukau ir nieko nepirkus išėjau. Atsistojau prie perėjos, atėjo pasilabint dar vienas pažįstamas žmogus ir žiūriu į jį ir sunku atsakyt į klausimus. Kol laukiau žalios šviesos jaučiau kaip viskas juoda, veidų nematau, tik truputį spalvų, ausys užgulusios, totalus kosmosas ir žiūriu nebesivaldo kūnas, susvyravau pirmyn atgal keliskart, kojos linksta. Jei ne ta priėjusioji, kuri prilaikė truputį, gal pritūpus ar net nualpus būčiau. Toks žiaurus jausmas. Sėdau į autą ir tik atsigėrus vandens pajaučiau kaip po truputį viskas atslūgsta. Po kokių penkių-septynių minučių praėjo ir tada chill.
Daug rečiau ir mažiau pūčiančiai draugei iškart tik chillas, nieko tokio nebuvo. Tai ne stuff'e problema.
Dabar mąstau, ar tai galėjo būt, jog mažai valgiau, jei palyginus su paprasta diena, tai praleidau kelias "valgio ceremonijas"? nors dažnai būnu išalkus ir po --==::~~ nebejaučiu alkio, viskas puiku būna.
O gal čia tokia sąveika su vaistais ir galimas daiktas, jog perdaug temperatūros turėjau, nes sergu dabar šiek tiek? ne gripas, tiesiog virusiukas. Nežinau kokius vaistus geriau, bet gan stiprūs skaitos.
O gal dėl kokių nors šilumos pokyčių?
gal kam nors dar buvo ir mąstėt apie tai. norėčiau žinot galimas priežastis, jog kitąkart nenutiktų kažko panašaus.)

nuo išgąsčio dar žiūriu priežastis buvo mąstoma? jo, truputį persigandus buvau vieno dalyko būtent tada kai pradėjau svyruot, bet aptemo akyse ir užgulimas bei visoks chaosas tai tikrai nieko neišsigandus.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė G. »

Jeigu sergi, turi temperatūros, geri gan stiprius vaistus, mažai valgai, mažai skysčių geri ir nesiilsi tai nieko nuostabaus, kad akyse liejasi, ausis užgula, nebesivaldo kūnas ir atrodo, kad alpsi :) Gal tiesiog per daug prirūkėi? Gal šiaip stipri indika papuolė? Gal atmosfera nemaloni buvo? Man tai keisčiausia, kad po --==::~~ nebejauti alkio, nes chemija tokia, kad žmogus turėtų pradėti jausti alkį, na ne iš karto po parūkymo, bet apsvaigimo valandų bėgyje.. :|?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
pozityviai
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2012-11-16, 20:46
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė pozityviai »

Nors taip, realu ir suprantama kai dėl išvardintų dalykų tokie dalykai ir pareina.)
Per daug ar per stipri - nepasakyčiau. Kiekis maždaug kaip visad buvo. O atmosfera tai taip, ne iš maloniųjų papuolė, o sergant ypač dirgina tos mašinų išmetamosios dujos. Bet keista, kad taip organizmas į tai reaguotų.
Apskritai anksčiau labai traukdavo valgyt, bet dabar nežinia kaip būtent, bet atpratinau organizmą valgyt parūkius. Aišku, jaučiu padėjo ir tie moteriški dalykėliai, maždaug "na o kam čia papildomai dar valgyt, tai tik :x: poveikis" :D
bet kažkaip su laiku atėjo toks dalykas, jog ir alkana būdama parūkau ir alkis išgaruoja. ypač jei atsigeri vandens neblogą kiekį-gan ilgą laiką valgyt nesinori. Arba organizmas priprato prie to, kad parūkius nevalgau, arba tiesiog koncentraciją į kitus dalykus padeda :)
ganjamanas2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2010-01-15, 21:29
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė ganjamanas2 »

nezinau gal ir juokinga skaityt bus, bet kartais net bijot pradedu sito.
Yra gal 3 kartus buve. 2 gerai pamenu. Tai prasidejo viskas, kad turejom su draugu normaliai stuffo, ir jis turejo kaip tik maza bonga nusipirkes tai ir izbandem :bong:
Po bongo buvo ir jointas... Sedim ir jis sako paziurek gera parta is filmo jis pradejo rodyt ta parta per kompa ir as taip pasijauciau, kad labai labai sunku pajudet toks jausmas, kad pajudesiu ir silpna pasidarys, tada pasiremiau ant keliu ir uzlenkiau galva. Draugas manes kazko klausinet pradejo as net negalejau prakalbet atsakydavau tik "m" "mhm" ir pan.
Kazkaip pasijauciau lyg reik prigult, nuejau prigult ir tada man tripas kazkoks prasidejo, galvoje uzsimerkus gliukai visokie buvo nemalonus visokie ir vos tik atmerkdavau akis vaizdas sukdavosi atrode, kad kazkur kitur esu... Ir po kokios 1h pradejau megint isiciuhint, bloga ideja.. vos tik pajudedavau iskart supykindavo teko begt ir isivemt. Ir poto taip visa vakara kai atsigerdavau arba suvalgydavau kazka. Neisivazduoju del ko cia taip? Gal plauciam per daug dumu ar kaip.
Antras kartas buvo kai teko 0,5g per bonga ripint jau zymiai didesni. Ir kaip mat nebuvau pastovus rukorius todel po hito ziauriai uzsikosejau ir maniau, kad bus perdaug. Taip ir buvo.... Viskas buvo taip pat... Gal zinot del ko cia taip? Kartais net dabar to bijau, kad per daug paimsiu ir tas pats bus :(
Just relax and take a hit from the bong.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė runkelis »

cukraus kiekis kraujyje sumazejo.reikejo stikline vandens su cukrum isgerti,arba "manija" sokoladuku pasirupinti pries putima :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Broniusx »

Toks ir keistas jausmas. Isgerk 0.5 degtines per 5min, paziuresim kas bus. Cia tas pats, jei neesi priprates, tai kam "ripint" puse gramo?
kivikosas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-11-06, 17:22
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė kivikosas »

zodziu rukiau jointa ir salia draugas stovejo bet jis neruke, surukius jointa po keliu minuciu aptemo akyse ir galva lyg akmenine pasidare, po keliu akimirku praejo, po to nuejom i parka ir atsisedom, kalbejom ir vel ta pati nesamone uzejo, atsistojau nuo suoliuko ir iskart apalpau bet galima sakyt kad po sekundes kokios as atsigavau bet atsimenu kad jauciau skausma, nes susitrenkai galva ir alkune bet negalejau atsimerkt, poto kai atsimerkiau lauke buvo taip sviesu kelias akimirkas nors jau buvo suteme ir kazkodel man atrode jog as xatoi miegojau prirukes ir kazkaip atsikeliau parke, poto ispyle saltas prakaitas ir tik po sito ivykio mane apeme tas normalus high su biski stonu, bet kita diena atsikeliau visas issekes, net neatsimenu kas buvo vakar.
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė PoH »

Ir as taip noreciau :D Gaila man nieko panasaus nebuna niekada.
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė zebr »

As kai pradedinejau rukyt, pamenu budavo kazkoks spaudimas krutinei, lyg pulsas sokinejo ar ka.. Na bet organizmas greitai prisitaike, dabar nebuna jokiu isvis pasaliniu efektu, jokiu keistu jausmu, akyse netemsta, zodziu --==::~~ :bong: poto dar :bong: :bong: :bong: :D peace |.|)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė runkelis »

zebr rašė:As kai pradedinejau rukyt, pamenu budavo kazkoks spaudimas krutinei, lyg pulsas sokinejo ar ka.. Na bet organizmas greitai prisitaike, dabar nebuna jokiu isvis pasaliniu efektu, jokiu keistu jausmu, akyse netemsta, zodziu --==::~~ :bong: poto dar :bong: :bong: :bong: :D peace |.|)
ar tik nereiketu su savo gydytoju pasikalbeti apie tai ?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Marbauskas »

Man irgi, kaip ir mano draugams, kai pradėjom tik rūkyt, būdavo tas spaudimas krūtinėj ir pulso šokinėjimas, bet laikui bėgant taip pat susitvarkė :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė G. »

Atsiprašau už vaikišką kalbą, bet va kiekvieno žmogaus plaučiuose yra šimtai milijonų tokių dalykėlių vadinamų alveolėmis, per kurias vyksta dujų apykaita. Kai parūkom brutaliojo narkotiko MaRiHuAnOs :D tos alveolės prasiplečia, tuo tarpu kai rūkome visų taip mylimą tabaką alveolės užsikemša. Pridursiu dar tai, kad brutalisis narkotikas MaRiHuAnA mažina plaučių vėžio išsivystymo tikimybę ir dar didina plaučių tūrį, tuo tarpu visų mylimas tabakas didina plaučių vėžio išsivystymo tikimybę ir mažina plaučių tūrį. Čia ne aš sugalvojau, jeigu ką, man taip parašė visokie nerdai, kurie ten žaidžia su visokium narkotika ir poto vadina tai mochsliniai tyrimas.

Spaudimas krūtinėj įpūtus marijos yra normalus reiškinys.

Dusulis ir kosulis - taip pat, nes įtraukiamas degančio augalo sudaromas anglies monoksidas, bet jo pilna visur ir kaip čia pasakyt.. nėra jis signifikantinis (reikšmingas :D )

Myliu aš :x: --==::~~ :bong:

Visada reikia kuo maksimaliau užsitikrint produkto kokybę, nes jeigu kur atmirkęs, kuom apibarstytas ar nenuflushinto augalo produktas, o gal net visai ne kanapės ten (nežinau, ką jūs perkat) tai iš tiesų gali būti neigiamų komplikacijų. Per žinias va sakė, kad ir vėl Lietuvoje plinta sintetinė "legali" marichuana (pavadino sintetiniais legaliais narkotikais). Tai vat nuo to madafakin' šūdo, jūs ir širdis suplėšyt galit, gali protas totaliai nučiuožt, kad pro langus pradėsit matyt farų mašinas ir nusižudysit, TAIP PAT tie "legal highs" belenkaip p*sa per inkstus.

Nebijokit savo dileriui sakyt "eik tu n..." kai jis kiša jums falsifikatus ir šiaip nekokybišką produktą.

O jeigu jūs veipinat kanapes (įplaučius traukiat garą, o ne dūmus) - vienintelis rūpestis jums turėtų būti tas, kad per smarkiai neapsvaigt ir neprisidaryt nesąmonių. Jeigu durnas tai ir taip prisidarys. brutalusis narkotikas MaRiHuAnA žmogui yra pavojingas tik tiek, kiek žmogus yra linkęs ja piktnaudžiauti.

Skriausi Mariją - Marija skriaus tavo smegenis ir padarys tave daržove. Vartokit atsakingai, gerbimieji :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Muzika ir filmai atsipalaidavimuj parukius
    Donatello » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    34 Atsakymai
    26333 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas python
  • ar jum pazystamas sis jausmas?
    teknut » » forume Legalus forumas
    35 Atsakymai
    15498 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Koks jausmas kai per daznai pripalini?
    Sigma » » forume Legalus forumas
    89 Atsakymai
    38961 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas teknyu
  • keistas klausimas?
    Legalize it! » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    14956 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • Keistas poveikis
    Kibirgalvis » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    12330 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Jah