Nuotrauka Nuotrauka

Keistas jausmas parukius

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Smoking Barrels »

Skunkyfunky rašė:Krc per naujaka draugelis susuko didziuly dzointsa gal ant 7. Sake nupirko 1.5 g atseit ganjos. nu tas viena kart itrauke. Jam nk.. As pys tris kart giliai giliai i plaucius ipisau... Ir pyst ant zemes nukritau. Atrode kad kaip girtas. Galvoju chui čia ne ganja, nes su draugeleis kitais putem tai tik Hight, tai per sirdi duoda, jauti kaip jinai plaka. O nuo to sudo ant zemes parkritau. Poto atrode kad gniauzia plaucius, trugdo kvepuoti, ir isvis nemalonus jausmas. Tad nesupratau ar ten ganja puciau. Nes jokio efekto sirdy nepasijuto, tik kaip girtas ir i sonus nesioja. :X
tai gal girtas ir buvai? :|
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Skunkyfunky »

Tai tame ir prikolas kad ne, gerem tai po valandos tik. 8???
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė cosM »

Cia galit rasyt ne tik del sirdies bet ir seip kokius keistus jausmus ar koki nors neiprasta tripa, manau kiekvienas patiria tokius dalykus ir kas idomiausia kad visi jie kazkuom skiriasi :]
change makers
Rastafan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2009-02-16, 13:13
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Rastafan »

Yra ir man du kartus buvę nemalonūs išgyvenimai . Vaizdas toks: parūkius labai iš lėto pradeda temti akyse, stipriai plakti širdis . Jausmas toks kaip būna kai greit atsistoji, užtemsta akys, sukasi galva, linksta kojos . Žodžiu viskas taip pat tik, kad prasideda iš lėto kol pasiekia kulminaciją . Akyse visiška tamsa prarandu koordinaciją, kojos linksta, visiškai savęs nebevaldau, jei ne siena būčiau kritęs ant žemės . Pirmą kartą kai taip nutiko visi galvojo, kad prikolinu ir nepadėjo, stovėjau laikydamasis už dujų vamzdžio prie laiptinės . Antrą kartą kai tai įvyko jau susilaukiau pagalbos ir draugai nunešė į mašiną . Visai tai trunka apie 5min. ir po to jautiesi visiškai normaliai lyg nieko nebūtu įvykę . Aš šį reiškinį pavadinau žolės insultu ir kiek klausinėjau niekam taip nėra buvę . Mano manymu tai staigus kraujospūdžio šuolis, bet kodėl taip vyksta nežinau . 8E
Out of Many, One People.
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė cosM »

Man irgi buna kad sedziu parukes ir jeigu staigiai atsistoju pradedu svaigt, mirguliuot vaizdas pradeda, atrodo kad tuoj parkrisiu, bet tai trunka gal 10 - 20 sekundziu o poto vel viskas gerai :]
change makers
Rastafan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 66
Užsiregistravo: 2009-02-16, 13:13
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Rastafan »

cosM rašė:Man irgi buna kad sedziu parukes ir jeigu staigiai atsistoju pradedu svaigt, mirguliuot vaizdas pradeda, atrodo kad tuoj parkrisiu, bet tai trunka gal 10 - 20 sekundziu o poto vel viskas gerai :]
Tai vat man taip būna ir neparūkius kai trunka kokias 10sec., bet tie nubloškimai papleškėjus žymiai ilgesni .
Out of Many, One People.
RapidFire
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:23
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė RapidFire »

Taip kad širdį stojant jausčiau nėra buve, bet vieną kart jaučiau kad ji siaubingai daužosi ir pridėjęs ranką pajutau kad laikau ją delne. Tai šiek tiek išgąsdino :D Tiesa čia buvo po trijų parūkymų valandos bėgy, pirma fantastiško pažįstamo homegrown'o, tada gatvinio stafo gan aštraus taip pat ir galiausiai hašiuko. Po to niekada daugiau tiek nerūkiau ir neteko panašių dalykų pajust :)
Anonymous

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Anonymous »

Kaip būni po --==::~~ į viską reikia žiūrėt kuo ramiau, nes gali žiauriai užgroozint 8| . Baisu ištikruju nenormaliai. Karta dideliam high draugeliui sakau: Ka man tėvam reikės sakyt, jeigu numirsiu? O tada tai tikrai nejuokinga buvo 8() :} :x:
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Smoking Barrels »

Rastafan rašė: Tai vat man taip būna ir neparūkius kai trunka kokias 10sec., bet tie nubloškimai papleškėjus žymiai ilgesni .
pasitaiko ir man karts nuo karto, nuo staigios temperaturu kaitos .|
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Ar Nesakiau
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2008-10-11, 13:17
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Ar Nesakiau »

Visi tie kritimai ir akiu uztemimai manau nuo tabako. Nes pats kai tabako nerukydavau tai po jointo irgi baisu budavo, o jei per bonga maisydavom su tabaku tai isvis pz budavo. Bet kai pradejau rukyt pradingo toki dalykai
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė cosM »

Nemanau kad tai gali but nuo tabako, nes rukau visada gryna ir taip atsitinka :)
change makers
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Skunkyfunky »

Yra ir man du kartus buvę nemalonūs išgyvenimai . Vaizdas toks: parūkius labai iš lėto pradeda temti akyse, stipriai plakti širdis . Jausmas toks kaip būna kai greit atsistoji, užtemsta akys, sukasi galva, linksta kojos . Žodžiu viskas taip pat tik, kad prasideda iš lėto kol pasiekia kulminaciją . Akyse visiška tamsa prarandu koordinaciją, kojos linksta, visiškai savęs nebevaldau, jei ne siena būčiau kritęs ant žemės . Pirmą kartą kai taip nutiko visi galvojo, kad prikolinu ir nepadėjo, stovėjau laikydamasis už dujų vamzdžio prie laiptinės . Antrą kartą kai tai įvyko jau susilaukiau pagalbos ir draugai nunešė į mašiną . Visai tai trunka apie 5min. ir po to jautiesi visiškai normaliai lyg nieko nebūtu įvykę . Aš šį reiškinį pavadinau žolės insultu ir kiek klausinėjau niekam taip nėra buvę . Mano manymu tai staigus kraujospūdžio šuolis, bet kodėl taip vyksta nežinau .
Man irgi taip buna, bet ne nuo zoles. Pas mane yra labai zemas kraujospudis ir todel kune pastowiai buna zema temperatura.. Vidutiniskai 35,5 Celsijaus. Pas motina irgi tas pat. Tai vaikystej sake kad leciau sensi.. Na istikruju taip ir yra :D. bet ne tame esme.. Pvz paguli ant pilvo, nu ant lovos. ir kai atsistoji kartais skauda galva. Nes netolygiai eina kraujospudis kadangi pagrindines kraujagysles yra pilvo ermeje.. Cia kolega kalbejo ap labai pazystama jausma. Kartais atrodo kad apaksi. Bet pyst ir pamatai sviesos taskeli, kuris isryskeja i normalu vaizda, ir tuomet galima atsipusti.. O cia mano draugai ir prasideda biologija :). Kadangi kraujas nesioja deguoni, o sis labai reikalingas butiniem organam issaugoti. pvz sirdziai, skrandziui, kepenim, smegenims stuburo bei galvos. Taigi kad issaugot siuos organus ir ju veikla reikia gauti energijos (deguonies) arne? bet kunas is aplinkos labiau negali pasisavinti, taigi atima is pacio organizmo. Man asmeniskai kartais uzsala veidas, liezuvio pajudint isvis neimanoma, rankos, kojos nutirpsta ir isvis sunku judinti. Panasus dalykas buna kai salta ziema nusalame rankas, koju pirstus, weida. bet juos nusalame ne be reikalo. Kad issaugot givybiskai butinus organus, velgi sirdi, plaucius, smegenis ir t.t. Atsimenu rode kazkada mitu griovejus. kuomet buwo bandymas su brendziu, kuris wel atgaivina susaluses galunes. Bet jums tai nepades. Kad gauti ir atgaivinti siuos organus gali padeti labai paprasti dalykai, kuriais galite nepatiketi.. Bet pabandykite.. Man anksciau Labai asarodavo akys be priezasties.. Ir radau sprendima. Mudros. Mudros gydo tam tikrus organus kurie yra atsakingi uz givybiskai reikalingus organus. mano atveju tai buvo man rodos kasa. Todel man negalima gert alkoholio, nes didele doze gali buti mirtina. Kam 8 stafarikai normaliai, man gali but vemimas, o daugiau tai tik blogiau.. Mudros yra nemokomas gydimas savo pirstais.. pasidomekite internete. ir butinai pasitikrinkite ka jos daro, ka atstato, kokius organus gydo. O del tokio sprendimo tai siulau pagerti Kapiliaro tableciu, ir rukyti po truputy, kad organizmas gautu deguoonies nuolatos.
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė DarNe »

Skunkyfunky rašė:
.............. Bet pabandykite.. Man anksciau Labai asarodavo akys be priezasties.. Ir radau sprendima. Mudros. Mudros gydo tam tikrus organus kurie yra atsakingi uz givybiskai reikalingus organus. mano atveju tai buvo man rodos kasa. .............
O kaip būtent išgydei ašarojančias akis? nes ir man visada žiemą- einu ir verkiu galima sakyt išvien...
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Skunkyfunky »

Nu man ir tas pats budavo. dar nosis begdavo kaip is kibiro. taip skystaj. Nu su tom mudrom. ten viena yra speciali akims. yra ir klausai, sirdziai ir t.t.
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Skunkyfunky »

http://www.lev.lt/index.php?option=com_ ... 50&lang=lt

Cia tik pagrindines mudros. daugiau paieskojus ju ten begale. ir reikia atsirinkti kurios jusu organizmui veiksmingos kurios ne. Na kenksmingu nera, bet kaikurios gali labiau padeti, o as asmeniskai naudoju stai sias : Gyvenimo mudra - akims, energijos mudra- kai jauciuosi mieguistas vidury dienos ir dar viena, kuri cia nera pavaizduota. na dabar neatsimenu kaip wadinasi, bet atrodo kaip "vejo mudra" tik tas pirstas neislindes, o su nyksciu padaro maza rutuliuka. Smilius susisuka i tarpa esanti tarp nykscio ir smiliaus ir taip sudaro gan maza rutuliuka. as negalejau anksciau padaryti kaip paveiksliuke, o dabar isvis to rutuliuko (tarpo) nebesimato. Smagu taip pirstus palavinti ir gyvenima pagerinti. Taip pat ir nuo skandalu, Nitratu, ir visu E raidyciu :)
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Skunkyfunky »

DarNe rašė:
Skunkyfunky rašė:
.............. Bet pabandykite.. Man anksciau Labai asarodavo akys be priezasties.. Ir radau sprendima. Mudros. Mudros gydo tam tikrus organus kurie yra atsakingi uz givybiskai reikalingus organus. mano atveju tai buvo man rodos kasa. .............
O kaip būtent išgydei ašarojančias akis? nes ir man visada žiemą- einu ir verkiu galima sakyt išvien...
oj atsiprasau, klaida padariau. ne organai gydo organus (nes tai butu keista) bet mudros gydo organus kurie yra atsakingi uz givybes palaikyma, bei gydo ir kitus organus. tokius kaip akis, ausis ir t.t. :)
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Legalize it! »

Paskaičius šitą temą man kilo dvi mintys.
Arba tu rukydamas kažko bijai, esi dėl kažko neramus, ar tiesiog tavo rukymo kompanijonai nėra tie su kuriais tau derėtų rukyt.
Juk pats sakai kad tau taip būna ne visada, tai tu prieš rukydamas pamastyk ar verta, apmastyk diena, juk tai gali slypėt ir pasamonėje, atkreipk dėmesį į savo nuotaiką ir panašiai. Didelė tikimybė kad tas širdies stojimo efektas yra būtent dėl to. Man pačiam kartais būna, tik ne taip kaip tau, kad parūkius netinkamoi kompanijoje tiesiog nesinori kalbėt, neturi ką pasakyt, kitaip sakant užsigrūzini ir tiek.. tai vat.
O kita točka zrenija, kad gal tu turi kokių problėmų su kraujotaka, su širdim, spaudimu. Galimas daiktas, kad ir dėl to, nes parūkius kyla spaudimas, paspartėja širdies darbas ir panašiai, todėl geriau pasitikrint poliklinikoj pasitaikius progai, nes gali būt baisios pasekmės.
Rašant kilo dar ir trečia točka zrenija :D kad galbūt tu tiesiog perrukai, užrūkai daugiau nei pakeli, todėl gliūkai ir prasideda.

Aš pats žinau panašių istorijų, kai žmogus pats užsiparina arba jį kas užparina ir prasideda paranojos, blogi tripai ir pan. :D
Esu karta ir pats biedna čiuvelį užparinęs (visai tuo nesididžiuoju :/) bet taip jau išėjo, snarglys dar buvau, tai tas raitės ant žemės sako tuoj mirsiu, širdis sustos, o mes žvengt 8/ baisus žmogus aš.. .|
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė cosM »

Kad as kompanijoj beveik nerukau niekada, labiausiai patinka vienam, kai niekas netrugdo daryt to ka darai :) del perrukymo abejoju, kaip tik man patinka gliukai visokie, tik ne su sirdim.. :D aisku buvo man atveju kai perrukydavau, tai viena karta visas drebet pradejau ir nesustojau drebet apie 15 - 20 min. Buvo dar atvejis kai parukem su draugeliu jointa ir variau namo, reikejo lipt i 5 auksta o as ties 2 ar 3 sustojau ir atsisedau ant laiptu nes nebegalejau lipt :D laimei turejau rageli su savim ir turejau ka veikt :D laiptinej taip ir prasedejau apie 30 min :D keista ir juokinga :D vis del to nusprendziau pasitikrint sveikata ir bus matyt kas cia man is tikro vyksta :) jei su sveikata viskas ciki bus, darysiu isvadas su protu :)
change makers
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Smoking Barrels »

Parukius pradeda skaudet galva. Naturalu? Kodel taip nutinka? :|?
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė ElfasVonPa »

girdejau nuo lowrider skauda galva, pats turejau nezinia kokia veisle, tai nuo jos "isejimo" gale baisiai paskaudedavo, o nuo nieko kito neikiek neskauda.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Muzika ir filmai atsipalaidavimuj parukius
    Donatello » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    34 Atsakymai
    26151 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas python
  • ar jum pazystamas sis jausmas?
    teknut » » forume Legalus forumas
    35 Atsakymai
    15344 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Koks jausmas kai per daznai pripalini?
    Sigma » » forume Legalus forumas
    89 Atsakymai
    38595 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas teknyu
  • keistas klausimas?
    Legalize it! » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    14779 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • Keistas poveikis
    Kibirgalvis » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    12185 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Jah