Nuotrauka Nuotrauka

Keistas jausmas parukius

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė raMa »

Rūkydamas žaidi su savo spaudimu, todėl taip nutinka, man pavyzdžiui galvą įsiskauda vakare , kai visą dieną pučiu :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Smoking Barrels »

raMa rašė:Rūkydamas žaidi su savo spaudimu, todėl taip nutinka, man pavyzdžiui galvą įsiskauda vakare , kai visą dieną pučiu :)
O ganja neturetu veikti kaip nuskausminamieji? ji galvos skausma kaip tik turetu nuimt :) Kiek teko dometis, tai galva gali skaudet del surukytu saku, seklu, del prastos kokybes zolytes arba, kaip kolega anksciau minejo lowrideriai gali tureti tokia savybe, tiesiog del veisles ypatumu :)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė runkelis »

ruderalis irgi galvos skausmas.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė cosM »

Man dar nera taip buve kad po parukymo pradetu galva skaudet, bet yra buve taip kad kai skaudejo galva ir parukiau, tada dar labiau skaudejo t.y. labiau jauciau kaip ja skauda :D :]
change makers
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė ReikSuskaupt »

Sveiki, man į temą klausimas kilo, netgi tiksliau gal būtų sakyt problema. Tai vat, parūkius kartais pradeda skaudėt galvą. Rūkau tik savo augintą, todėl jokių priemaišų ar dar ko nors nėra ir negali būt. Kitaip sakant, produktas švarus ir gana kokybiškas (ir stiprus). Tikriausiai net nesu rūkęs LR#1 ar dar ko nors tokio "ruderališko", tai negaliu palygint ar čia toks pats skausmas, bet tikriausiai viskas dėl veislės, nes kiek esu ragavęs (taip pat ir automatų), tik nuo šito vieno augalo taip būna. Tiesa, ne visada, bet keletas žmonių irgi tai pastebėjo, tai tikrai neišsigalvoju. Kas ten per veislė tai aš net neįsivaizduoju, bet medis apie 2.5 m aukščio iš Outdoor Mixo, tai manau, kad ne dėl ruderalio genų čia taip.. Gal turit kas nors tokiam dalykui paaiškinimą? Gal man reikejo išvis apie tai į herbariumą rašyt? Tiesą sakant net neįsivaizduoju, pagelbėkit :.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Smoking Barrels »

Taip, taip... jau senokai toki dalyka pastebejau, bet kadangi dazniausiai remiu gatves prekeivius, tai kartais svarstymai krypdavo link chemijos, bet neseniai teko ragaut homegrowno ir deja galvos skausmas tuo atveju irgi pasireiske.. tai nezinau, tikriausiai nuo veisles priklauso, bet taip nenaturaliai atrodo, juk kanape turetu nuskausmint :|?
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė runkelis »

ruderalio genu gal buvo.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Slow Stone »

Per anksti nuimtas derlius kartais galvos skausmą įvaro.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
dovila
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011-11-28, 16:53
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė dovila »

Sveiki, visų pirma:)
Apskritai, tai šiuo metu aš labai retai ir tais retais atvejais po porą dūmų rūkau. Jaučiuos truputį nukentėjus nuo Jane'ės. Bet kaip visi žinom - kas per daug - tas nesveika. Taigi, apie savo sutrikusią psichologiją jau net nepasakosiu. Pasakysiu į tą temą tik tiek, kad kartą tikrai perrūkius vos nemiriau:) Parkritau ant žemės, sąmonėj buvo likusi tik viena mintis - tai mano paskutinės gyvenimo akimirkos. Prasidėjo konvulsijos. Tęsės gal kelias min, tiksliai ir net negalėčiau pasakyt. Po to dar porą valandų nepajudėjau iš vietos. Nekalbėjau irgi. Buvo visiškas kūno išsękimas. Praėjus kelioms valandoms atsigavau. Tai čia buvo pats stipriausias. Šiaip tokių silpnuolių beveik atimančių sąmonę irgi buvo ne kartą.
P.S. kitų narkotikų tuo metu nevartojau. Alko irgi.
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Discount »

sakai po pora dumu ir tai retai. Ir sitokie gliuchai... Zmogau, arba tu labai stipriai perrukei stipraus stuffo, arba velniai zino ka rukei... Bet betkokiu atveju, tiek laiko tos visos konvulsijos ir panasiai nesitestu. Zodziu...looks like bullshit.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Marbauskas »

Jooo, labai keistai čia jau nupasakojai, kad net tikėt nesinori. 8/ Nieko panašaus nematęs ir negirdėjęs aš per daugelį metų, nu kiek mėgino nusirūkyt nesveikai pažįstami, vistiek per daug nesigaudavo :|? Koki brudą tu ten rūkei aš neįsivaizduoju..... .|
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė JackHarer »

Aš ir dar nei vieno tokio atvejo per savo gyvenimą negirdėjau, nei iš pažįstamų, nei apskritai mačiau ką nors panašaus aprašyto. Tikrai ne nuo kanapės tau toki dalykai dėjosi, nebent tu alergiška jai arba rūkei visišką chemiją. Užjaučiu, geriau auginkis stuff'ą ir žinosi bent ką rūkai...
P.S. atsiprašau už neatidumą ir kad palaikiau bachūru ;)
Paskutinį kartą redagavo JackHarer 2011-12-03, 13:34. Iš viso redaguota 1 kartą.
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė dumtraukis »

na pritariu, lieka arba alergija arba chemija rukyta buvo kokianors..nebent panas kitaip veikia persirukymas?
nes pyxas artina ;)
lincyx
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-04-07, 13:58
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė lincyx »

Kelis kartus buvo ir man keistas jausmas lyg sirdis sustotu ir visai neplaktu :D bet cia tie atvejai buvo kai rukiau gryna stuff'a. Tiesiog net delna prie krutines pridedavau ir nejausdavau jos plakimo. Nu mistika :D Bet perdaug nesigazdinau del to, tai tiesiog pasamones vaisius cia kazkoks. Po to idomus dalykas, buvau po operacijos, skaudejo randa man truputi. Sugalvojau parukyti, tai pusvalandi galvojau, kad ten kazkas darosi, nes skausmas toks pastiprintas buvo, bet saviitaiga padejo, kad tai tik sustiprintas pojutis ir visa ta skausma mintimis isvaikiau ir nieko nebejutau :)
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Enchanteris »

Toks pazistamas is senu laiku jis vis pasakodavo kad jam kazkas su kazkokiu nerviu prie krutines yra negerai jei ji uzspaudzia tai jis krenta zemen pvz kai sportuodavo daznai taip budavo. Tai zodziu su tuo savyje turinciu nervu paruke haso tai iskart krito zemen svaigo ir tt kol nepraejo poveikis, tai taip jam buvo nutike pora kartu, poto kai padare jam operacija tai pucia dabar kaip kaminas ir nieko, tai nebutinai gali buti kad chimke gali ir su sveikata buti. Ps kazkur dar esu girdejas ar skaites kad kuo ausktesnis zmogus tuo labiau kerta.
KubasJo
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012-02-10, 22:46
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė KubasJo »

vakar čiut nemiriau.
po kokiu 30 miučių po rukymo pasidaro bloga, pradėjo stipriai mausti pilva,sunku vaikščioti,bet tas dar nieko
paskui po kokių 40 min įvyko toks 4 minučių išskridimas,jis prasidėjo taip: akyse pradėjo geltonuoti ,viazdas plaukti,tada viskas tapo nespalvota aplink ir toks kaip greit atkeli galvą miorguliavimo galvoje jausmas, tai tada to nespalvoto vaizdo kontrastas pradėjo ryškėti ir vis šviesiau akyse,ir kaip stroposkopas būna diskotekose toks blykčiojimas ir tada visas vaizdas baltai užsitraukė,prasidėjo toks KALEIDOSKOPINIS vaivorykštės spalvų vaizdas ir viskas blykčioja, draugas už rankos laikė,tai vienintelė mintis buvo kad džaiguiuosi jog pavyskta pavaikščioti ,galvojau numirsiu,nieko nematau , nesuvokiu samoningai visko,kaip iš gyvuno galvos toks jausmas galvočiau, kojos linksta,nieko nebesuvokiu ,atrodo kad tuoj išsipūsiu ir nusprogsiu o aplink mane iš sraigtasparnių filmuoja. atrodė spaudimas TOKS AUKŠTAS ,pradėjo SPENGTI AUSYSE , vaidenosi man kad iš ausų kraujas bėga,jos tokios nukarusios atrodė.
po to tada kokių 1 minutės, kuri truko kelias amžinybes ,vėl pradėjau akyse matyti dideliu kontrastu juoda balta,vaizdas aplink pradėjo gauti siluetus,konturu s kol pradėjau viską matyti,tik nespalvotai. paskui dar kokia 1 minutė ir viską mačiau,bet toliau buvau labai susidrožęs,nesuvokiau laiko visiškai ,atrodo jau sėdim su draugu kelias valandas ant suoliuko, jau laikas namo eiti ,o pasirodo prasėėjom tik 6 minutes. tai va , dabar turbūt apsiraminsiu su žole,nes LABAI LABAI PERPŪČIAU.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Enchanteris »

O man atrodo kad maziau niuhink ;) just dont take this personal..
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Legalus »

Cia tai geras as ir noreciau tokio keisto jausmo pabandyt del idomumo cia kaip nuo haliucigeno kokio :D
Man tai buvo toks dalykas jau rasiau kazkur cia, parukem parkeli ir nezinau kodel bet atejo toks jausmas kad mirsim mes tiesiog kad griuva pasaulis kazkas tokio, tai acistojau rankas iskeles stoviu draugam sakau mes mirsim jausmas toks vidui nerelus buvo.. bet jokiu gliuku nebuvo.. paskui praejo visada tai prisiminsiu :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Temidė »

Man kartą buvo, kad parūkius (bet tada su tabaku maišėm) pradėjau alpti, aptemo akyse, silpna buvo, pajudėti negalėjau, nes viskas buvo taip atsipalaidavę, išpylė prakaitas. Ir tęsėsi taip ilgai, kaip dar niekad nebuvo tęsęsi (anksčiau esu alpusi dėl per žemo spaudimo). Tikrai buvo minčių, kad mirsiu. Ir jau atrodydavo, kad viskas praeina, bet vėl užeidavo. Bet galiausiai baigėsi. Tada buvo kažkokia prasta rūšis, be to, maišant su tabaku visad kažkaip prasčiau jaučiuosi.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Muzika ir filmai atsipalaidavimuj parukius
    Donatello » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    34 Atsakymai
    26241 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas python
  • ar jum pazystamas sis jausmas?
    teknut » » forume Legalus forumas
    35 Atsakymai
    15434 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Koks jausmas kai per daznai pripalini?
    Sigma » » forume Legalus forumas
    89 Atsakymai
    38832 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas teknyu
  • keistas klausimas?
    Legalize it! » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    14874 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • Keistas poveikis
    Kibirgalvis » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    12270 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Jah