Nuotrauka Nuotrauka

Keistas jausmas parukius

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Bananas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2012-01-06, 15:26
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Bananas »

Temidė rašė:Man kartą buvo, kad parūkius (bet tada su tabaku maišėm) pradėjau alpti, aptemo akyse, silpna buvo, pajudėti negalėjau, nes viskas buvo taip atsipalaidavę, išpylė prakaitas. Ir tęsėsi taip ilgai, kaip dar niekad nebuvo tęsęsi (anksčiau esu alpusi dėl per žemo spaudimo). Tikrai buvo minčių, kad mirsiu. Ir jau atrodydavo, kad viskas praeina, bet vėl užeidavo. Bet galiausiai baigėsi. Tada buvo kažkokia prasta rūšis, be to, maišant su tabaku visad kažkaip prasčiau jaučiuosi.
Velnias žino kaip čia yra, ar čia tabakas, ar šiaip bėdos su kraujotaka. Draugui buvo panašiai, atsitūpęs rūkė, ir staigiai atsistojo neiškvėpęs dūmo. Čia viskas aišku, smegenim kraujo pritrūko, bet kaip virto žemyn ant gelžgalių krūvos, tai mėnesį neberūkė. Aš kadangi tabako širdingai neapkenčiu, tai daugiau ir nebemaišau. Gal čia išvis dūmas ne prie ko, bet aš dėl savų priežasčių kaltinu tabaką, nors ir suvokiu, kad tikriausiai be reikalo.



Priminimas sau: visada turėt pagalvę.
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė zebr »

Sekmadieni cia ziauriai buvo, nuejom ten pas viena tokia pana i namus, susisukom kasiaku ir sedejom sau linksmai... Jau kai atejo metas namo judet, isejom i prieskambari, sakau jai "gal gali striuke atnest? Nes batus apsirenges jau" ji atsako "ne, man silpna". As pagalvojau tipo cia zajibis, priot ja :} nu ir kitai panai sakau striuke atnesk. Ta kol nuejo striukes, pirmoji taip stovejo stovejo ir is niekur nieko samones neteko.. Smogesi i zeme(ant nugaros) Visi shoke, as pribegau, paverciau ja ant sono(nes buvo tokie kaip riaugejimai, vos nevemimai) visi raumenys buvo lb isitempe, ir galva taip atgal nulenkta irgi itempta lb. Greit sushukau kad vandens atnestu, i greitaja skambinu.. Greitai man atnese vandens, as jai veida palaisciau vandieniu ir atsigavo (Tai greitajai jau nebeskambino). Visa ishbalus, gulejo ant zemes.. Veme per vakara 3 kartus kazkur, silpna buvo, o ryte atsikelus gerai jautesi.. Tai va idomu nuo ko cia taip galejo buti... Man atrodo jog del kaljano arba tabako, dar visad panos daug kaljana ruke(ji daugiausiai), na ir as rukiau, bet nedaug, nes kazkaip nelindo...

Na bet viskas gerai, kad gerai baigesi.. :) Bet tokie prikolai man nelabai, daugiau nepusim su jom 8E 8|
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė runkelis »

dude reikejo mentams dar skambinti :) gliukozes trukumas jai buvo. kita karta cukraus idek i vandeni,jei pasakys man silpna.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Lar »

Jaigu darosi parukius silpnumai vėmimai ir kitokios panašaus lygio nesamonės siuličiau pradžiai pasikeisti Baryga .Jai tai nepadės nerukyti cigarečiu bent apsiputus .Rukyti su mergom reik atsargei aišku ne su visom ,bet dauguma atvėju baigesi miegu ir stumimu ant kalnalapės kodėl prisigėrus pradėjo pykinti . Tokias merginas siuličiau atvesti i teisynga kelia ipiršti minti kad rukant kalnalape kalijanai,cigaretės,aukoholis ir kitas š yra nieko gero ir priveda prie prastos savijautos
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Lar »

runkelis rašė:dude reikejo mentams dar skambinti :) gliukozes trukumas jai buvo. kita karta cukraus idek i vandeni,jei pasakys man silpna.
O cukrus po rukimo proceduru yra nuostabus daigtas. jaigu burna sausa cukraus šaukštelis išgelbėja nuo to, jaigu pavirsti i žiauru akmenuka cukrus bent mane išgelbėja .Jaigu nėra energijos du šaukstukai cukraus ir puse kavos i maža puoduka suteike maždauk dvidešimčiai ar dvidešimt penkiom minutėm netikros energijos kaip sakoma tam kartui . ir išvada kad cukrus parakius reikalyngas bent man.
Eddy
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-04-11, 20:09
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Eddy »

Sveiki.Perskaitęs temą neradau tokio "gliuko" kuris mane nekart buvo apėmęs.Gal prieš porą mėn parūkius apėmė labai keistas jausmas burnoj,atrodė lyg kažkas joje būtų lyg lystų iš gerklės,geriau valgiau viską dariau vistiek ta pati nesamonė ir fsio.Pasikartojo gal tris ar keturis kartus.Bandžiau pasitelkti mastymą į pagalbą ir išgalvoti nuo ko tai gali būti,tai parukės nieko kito nesugalvojau kaip tik kirmeles lendančias iš skrandžio :DDD Žinau žinau,tikra nesamonė,bet nieko kito neišgalvojau.Vieną vakarą net kišau pirštą į burną pažiurėt ar tikrai ten kas yra,bet nieko neradau.Tai pradėjau tai laikyti savotišku,vakarą gadinančiu gliuku.P.s tai visad nutikdavo iš po bongo,rukant kitaip tokio jausmo nepajausdavau.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Lar »

Eddy rašė:Sveiki.Perskaitęs temą neradau tokio "gliuko" kuris mane nekart buvo apėmęs.Gal prieš porą mėn parūkius apėmė labai keistas jausmas burnoj,atrodė lyg kažkas joje būtų lyg lystų iš gerklės,geriau valgiau viską dariau vistiek ta pati nesamonė ir fsio.Pasikartojo gal tris ar keturis kartus.Bandžiau pasitelkti mastymą į pagalbą ir išgalvoti nuo ko tai gali būti,tai parukės nieko kito nesugalvojau kaip tik kirmeles lendančias iš skrandžio :DDD Žinau žinau,tikra nesamonė,bet nieko kito neišgalvojau.Vieną vakarą net kišau pirštą į burną pažiurėt ar tikrai ten kas yra,bet nieko neradau.Tai pradėjau tai laikyti savotišku,vakarą gadinančiu gliuku.P.s tai visad nutikdavo iš po bongo,rukant kitaip tokio jausmo nepajausdavau.
Man ir kažkada labai panašei buvo tik jausmas buvo lyg istrigusi ašaka gėriau,valgiau nieks nepadėjo kol nenuėjau prie veidrodžio ir isižiojas nepažiurėjau .Ir ka gi aš radau ,o gi nieko nuo to karto tai nepasikartoja .Mano mastymu tokie reiškiniai yra saves apsigydimas kad kažkas negerai .Kiek esu pastebėjas po stipraus stufo tokiu reiškiniu nutinka dauk nuo niežulio kurio nėra iki lengvu haliucinaciju .Svarbiause tokioja busenoja neužsiparanojint ,kad ištiesu taip yra o pamiršti apie tai .Jaigu buni su kompanija kalbėk (nesvarbu apie ka svarbu kalbėti) jaigu vienas išnaikink visas mintis arba užsiimk koke sau patinkanče veikla. O jai netyče prasidėtu lengvos haliucinacijos isižiurėk i jas ir pamatysi kaip idomu jas stebėti .
Eddy
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-04-11, 20:09
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Eddy »

Tai jo aš ir buvau padaręs tokią prielaidą jog čia tik toks gliukas,niežuliai irgi yra buvę ypač pirštų,nu atrodo kažkas vaikšto ant rankos piršto pasižiūri nieko nėra vel kažkur užsigliučini,kažką darai ir vėl pirštas niežti,užknisa ištikrųjų,bet kaip Lar minėjai tiesiog reikia negalvot apie tai ir viskas praeina :)
Del lengvų haliucinacijų yra buvę jog gulint ir žiurint į sieną ji juda,bet tai visiškai neišgazdino.
Dar manau į temą būtų paminėt apie mūsų išgalvotą terminą "minčių srautas" kuris dažnai sugadindavo kitos dienos rytą,nes jis dažniausiai prasidėdavo daug vėliau nei turėtų.Atsigulus į lovą visi piliečiai nori miegot,visiškai normalu.Nekartą yra taip nutikę,jog atsigulus į lovą pradedant koncentruotis į miegą tiesiog tai nepavyksta,pradeda lysti visokios mintys viena po kitos nesveiku greičiu,atrodytu lyg per puse h gali apgalvot pusę savo gyvenimo ką nuveikei ir ką dar noretum nuveikt,ką padarei blogai ir ką norėtum ištaisyti.Tam sykiui nuotaika iškart pradingsta prasivartau lovoje pora valandų ir rytą deramai negaliu atsikelt į paskaitas nes trūksta miego :/
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė runkelis »

dabar taip... rukiau daug ir sveikai ir nesveikai. bet buvau nukialeves per visa pasaulio evoliucija. tuo momentu turejau didziausia tripa savo gyvenime.netgi maciau dievo veida atsispaudusi ranksluostyje. kam as tai pasakoju jums.... ?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Donatas »

runkelis rašė:dude reikejo mentams dar skambinti :) gliukozes trukumas jai buvo. kita karta cukraus idek i vandeni,jei pasakys man silpna.
siaip tai susvaigai truputi apie ta gliukozes kiekio kraujyje sumazejima. :) ne del to tikrai apalpo...
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė runkelis »

o tu ten buvai?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Donatas »

nereik man nei but, ir taip aisku kad ne cukraus kritimas padare itaka... jei turi argumentu, pasom pateik, padiskutuosim :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė runkelis »

neaiski zole,pribadezinta stiklo,amfos,heros galejo tai padaryti(buna ir nuo savos uzaugintos) .diskusiju uztenka...reikejo ne greitajai skambinti kaip merginai bloga,silpna pasidare o ieskoti sprendimu patiems dudes...manijos sokoladuka i kisene isimetes vaiksciok donatai :)diskusiju megejas busi? tada ne sis forumas tau..try one.lt :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė zebr »

Del cukraus tai rimtai nelabai, nes ji ir arbata gere su cukrum ir siaip saldainius valge ten !(
raisin
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-08-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė raisin »

Chemiškai, cukrus ir gliukozė nėra visiškai taspats, vienas di-, o kitas mono-. Žinoma, di- nesunkiai hidrolizuojasi. :D
Nors visgi būčiau linkęs daugiausiai kaltinti patį stuff'ą.
EDIT: Nebent, bendras kūno nusilpimas galėjo pakišti koją. Tarkim, vieną ar daugiau dienų per mažai valgant, ilsintis ir pan., gali retais atvejais pasitaikyti 'komplikacijų'. Šiuo atveju jau energija (gliukozė :) ) kaltesnė. Net jeigu jos ir pasisemi, kad ir iš vaisių, gali paprasčiausiai nepakakti tam kartui.
Niekada negali žinot.
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Donatas »

raisin rašė:Chemiškai, cukrus ir gliukozė nėra visiškai taspats, vienas di-, o kitas mono-. Žinoma, di- nesunkiai hidrolizuojasi. :D
Nors visgi būčiau linkęs daugiausiai kaltinti patį stuff'ą.
EDIT: Nebent, bendras kūno nusilpimas galėjo pakišti koją. Tarkim, vieną ar daugiau dienų per mažai valgant, ilsintis ir pan., gali retais atvejais pasitaikyti 'komplikacijų'. Šiuo atveju jau energija (gliukozė :) ) kaltesnė. Net jeigu jos ir pasisemi, kad ir iš vaisių, gali paprasčiausiai nepakakti tam kartui.
Niekada negali žinot.
na siaip visi angliavandeniai skyla i gliukoze, tik vieni greiciau, kiti leciau. siuo atveju monosacharidai ir disacharidai pasisavina i krauja beveik tuo paciu greiciu. bendras kuno nusilpimas atsirades del nevalgymo ir yra butent tas gliukozes kiekio kraujyje kritimas. ir kazkaip nesupratau, is kokiu vaistu galima gaut energijos :|? ?

o runkeli kazkaip keistai.. paprasau argumentuot, o tu mane i kazkokius vone.lt siunti :D
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Marbauskas »

Donatai, negerai perskaitei, ne iš vaistų, o iš vaisių :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Donatas »

Marbauskas rašė:Donatai, negerai perskaitei, ne iš vaistų, o iš vaisių :)
aa... my bad :)
razorblade
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-06-30, 11:50
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė razorblade »

man irgi beprotiškai dažnai būna toks jausmas kaip daug kas čia apibudino,kad atrodo kad stoja širdis,kad tuoj mirsiu.visada noriis kažkur atsisėst,akyse pasidaro balta,sunku eit.žiauriausia kai persirūkai o namai be proto toli.nes taip norisi atsigult,pailsėt,o kelionė iki namų ilga,draugai tempia greitu žingsniu (tokiais etapais aš jų labai nekenčiu,nes jie nesupranta ką reiškia tas jausmas).esu jautusi šeip daug įdomių jausmų pavyzdžiui per 420 apsipučiau ir minutės ėjo kaip valandos.pamenu,guliu,guliu pažiūriu pro langą -vasara.visi su šortais,saulė šviečia.viskas taip žalia.atsigulu vėl,paguliu atrodo 10minučių.pažiūriu pro langą-žiema.sninga,viskas balta,visi žmonės su storom striukėm.vėl atsigulu,vėl tas pats tik jau ruduo.ir taip per valandą man per akis ir pasąmonę praėjo 4 metų laikai.šito tikriausiai niekada nepamiršiu:D dar tą pačia dieną nuėjau prie draugės veidrodžio,pasiemiau normalią pudrą,pradėjau teptis,ir kuo toliau tuo mano veidas darosi žalesnis.tris kartus bandžiau perterpt ant viršaus,vistiek žalias veidas buvo,galvoju nu ir whatever.nuėjau taip į parduotuvę.visi žmonės į mane žiūrėjo kaip į išprotėjusią.iki šiol nežinau kodėl.ai,be to,noriu paklaust ar jums nebūna sunku rukyti paprastas cigaretes kai apsipučiat?man tai tie dūmai paprastų cigarečių taip sunkiai lenda,ir kai įtraukiu ,atrodo kad aš neturiu plaučių.arba dažnai man būna kad atrodo kad žandikaulis plečiasi,ir visa absoliučiai burna platėja.tikiuosi man ne vienai taip.:D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė runkelis »

nu bleen merguzele smagus tripas :) o del cigareciu paprastu tai teip :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Muzika ir filmai atsipalaidavimuj parukius
    Donatello » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    34 Atsakymai
    26218 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas python
  • ar jum pazystamas sis jausmas?
    teknut » » forume Legalus forumas
    35 Atsakymai
    15417 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Koks jausmas kai per daznai pripalini?
    Sigma » » forume Legalus forumas
    89 Atsakymai
    38769 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas teknyu
  • keistas klausimas?
    Legalize it! » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    14850 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • Keistas poveikis
    Kibirgalvis » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    12242 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Jah