Nuotrauka Nuotrauka

Keistas jausmas parukius

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Keistas jausmas parukius

Standartinė cosM »

Rukau daznai ir hasha ir kanape, bet viena karta kai parukiau sirdy pajutau keista jausma, atrode kad ji stoja... Man neskaudejo, o jausmas tai nepaaiskinamas... kam pasakau visi galvoja kad mane tik gliucina, sako kad neprisigalvociau tokiu nesamoniu, bet as ir neprisigalvoju, visada rukau ir velka normaliai klausau muzikos judu, o kita karta parukau ir tas jausmas ateina is niekur nieko, bandau ji pamirst, neiseina. Viena karta buvo nuo kanapes, o dabar pries kelias dienas buvo nuo hasho, tik nereikia sakyt, kad hashas buvo lievas, nes pries tai rukiau visa menesi ta pati hasha ir jis buvo labai geras, parukiau pries kelias dienas ir tas jausmas atejo.. tik si karta ne viena karta kaip nuo kanapiu, o bangom... stovejau judejau ir dauziau sau i krutine plak plak! X( kad galeciau ta jausma paaiskint.. butu lengviau suprast.. pradejau valgyt kas papuola kad tik greiciau baigtusi poveikis bet vistiek kankinausi 2 valandas.. per ta laika sakiau sau: vsio neberukysiu kad tik baigtusi... as ne persirukiau, rukiau tiek kiek visada rukau.. ranka pridedu prie sirdies ir pajauciu kaip ji stoja, tas jausmas puola mane.. atrodo kad ja kazkas suspaustu, bet isvis jokio skausmo.. matyt daugelis is jusu buvo sutike koki nors bahureli kuris parukes lakstytu ir rekautu sakydamas mirstu! O gal patiems yra taip buve? koks tas jausmas? Pagalvojau gal isvis atsigult ir pasiduot tam jausmui (paziuret kas bus tipo) sakiau kad nerukysiu po to parukymo, bet as ir vel :] :D dabar rukau atsargiai, nedideliais dumais, vakar uzvakar dar kitaip kazkaip vilko, snd jau normaliau :) ir muzika kitaip girdziu :) dziaugiuosi net :D po to jausmo kai prisiminiau kas man buvo, pasijauciu geriau, pozityviau ir dziaugiuos kad gyvenu.. taip tai keista, o gal tai paprastas ir net nesusijes su tuo dalykas, bet gal kam nors is cia esanciu yra buve kazkas panasaus?

:x: Su 2011!!! :x:
change makers
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė isitaskes »

Neparukęs taves čia nesuprasi ką prirašei :D :D :D :] :D :D
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė PoH »

Buvau net pamirses, kad ir man kelis sykius buvo sitas klaikus jausmas, labai nemalonu tada atsigulu ir vartaus lovoj. To jausmo irgi apibudint negaleciau tiesiog atrodo kad sustos sirdis. Bet jau senokai buvo, tikiuos ir nebepasikartos. Cia manau labiau psichologiniai dalykai nuo labai stiprios ganjos.
Paskutinį kartą redagavo PoH 2010-12-30, 20:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Smoking Barrels »

Sugniauzia sirdi? atrodo, lyg spausti ja kas? Gal but jauti kaip ji plaka? Jei, taip - buna ir man karts nuo karto pasitaiko. Manau, tai priklauso nuo pacio herbo, jo stiprumo ir surukyto kiekio ir gal but rukymo budo. Na, siaip ar taip, bijoti nera ko, man kartais net patinka tas jausmas.. :V:
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė cosM »

Manau kiekvienam tie jausmai yra kazkiek skirtingi :) jauciu sirdi netik kaip ji plaka, bet ja visa.. o to jausmo prisimint nenoriu :X atrodo kad nyksti i anapus... o galbut tai psichologiniai dalykai kuriuos reiketu isspresti, nes vistiek mes noretume jo atsikratyt :)
change makers
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė cosM »

Dar galvoju kad tai yra tiesiog pavojingos mintys. Tarkim tau uzeina tas jausmas, kuris yra panasus kad stoja tavo sirdis arba tu mirsti nors tas jausmas yra visai kitoks, tik tau taip atrodo kad jis toks kaip tu galvoji, o tuo tarpu mintys sukelia efekta. Priminsiu, kad mintys galia tikrai turi, nebutu galiu nebutu telekinezes :) ir dar vienas labai paprastas dalykelis kuri gali visi isbandyt kad isitikint jog mintys gali daug daugiau nei mes galvojam. Suglausk abu delnus viena prie kito, atitrauk delnus taip kad butu tarpas apie 0,5 - 1cm, pajusk siluma tarp delnu, poto MINTIMIS atitrauk kairy delna. Ar pajauti salti?
change makers
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė PsY »

man ir kartais būna panašiai bet retai yra tik kelis kart buve kad širdy užspausdžia bet trumpai man dažniau būna kad plaučius užspaudžia kažkaip ypač kai būni šiltoi patalpo paputi ir žiema i lauka išeini ir skaudėt pradeda kvepuot negaliu kažkaip... bet kažkaip negalvoju apie tai kad kažkas blogo sveikam mirt taigi gaila xD
PsYchotherapist
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Smoking Barrels »

cosM rašė:Dar galvoju kad tai yra tiesiog pavojingos mintys. Tarkim tau uzeina tas jausmas, kuris yra panasus kad stoja tavo sirdis arba tu mirsti nors tas jausmas yra visai kitoks, tik tau taip atrodo kad jis toks kaip tu galvoji
Taip. O kad mintys galios turi - sutinku. ;)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Emr
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2010-12-17, 19:27
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Emr »

karta parukem grynos per bongiuka, zodziu toks prirukes gyvenime nebuvau, viens draugelis isvis isvirto , o man sirdis pradejo stot ir skaudet, po tada irgi visad rukydavau mazesniais kiekiais, po biski po biski ir lyg atsikraciau tu minciu :) :bong:
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė cosM »

PsY rašė:man ir kartais būna panašiai bet retai yra tik kelis kart buve kad širdy užspausdžia bet trumpai man dažniau būna kad plaučius užspaudžia kažkaip ypač kai būni šiltoi patalpo paputi ir žiema i lauka išeini ir skaudėt pradeda kvepuot negaliu kažkaip... bet kažkaip negalvoju apie tai kad kažkas blogo sveikam mirt taigi gaila xD
Kaip tik man buvo pries savaite geras gliukas, kai po darbo parukem jointa lauke (buvo salta) poto vaziavom autiku, ten buvo ijungtas sildymas, kuno temperatura vel pasikeite o kai islipom vel i salti vel viskas atgal, gavosi taip kad ejom ejom ir sakau pala reikia atsisest :D visas vaizdas mirguliuoja ir sunku eit pasidare :D poto kai atsisedau pagerejo :]
change makers
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė cosM »

Emr rašė:karta parukem grynos per bongiuka, zodziu toks prirukes gyvenime nebuvau, viens draugelis isvis isvirto , o man sirdis pradejo stot ir skaudet, po tada irgi visad rukydavau mazesniais kiekiais, po biski po biski ir lyg atsikraciau tu minciu :) :bong:
Jo, reikia rukyt su saiku, geriau po maziau, o jei dar negana, visada gali dar kausely pasigamint :) o kai is karto daug pridumini nezinodamas kiek uztenka iki laukiamo efekto pradeda belekas darytis :]
change makers
Emr
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2010-12-17, 19:27
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Emr »

tada dar nebuvau rukes grynos,pats stuffas buvo geras,tai gramukas ant 4 neatrode daug :)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė dumtraukis »

cia dar ir nuo bongiuko priklauso kiek tas daug, kiek nedaug :)
nes pyxas artina ;)
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Hemingvėjus »

Manau, kad tai tik Placebo'o efektas. Man, gerai parūkius, ne vieną ir ne 2 kartus yra atrodę, kad...krenta dantys. Gali skambėti juokingai, tačiau jausmas šiurpiai keistas. Atrodo dantys juda, skylinėja, galiu nuryt. Keista ir juokinga.

Žinoma, gali būti, kad turi kokią širdies įdą (pvz. - nesandarus vožtuvas) ir tam tikru momentu pasireiškia nemalonus jausmas. Galbūt "prirūkius" paprastas jausmas atrodo baisus. Manau vienas realiausių variantų patikrint - pulso matuoklis. Sekantį kartą pasikartojus šitam nemaloniam jausmui pasimatuok pulsą. Jeigu matuoklio neturi - matuok ranka prie kaklo ar kitur ir skaičiuok dūžius per minutę. Jeigu skaičius normalus - manau, kad neturi ko jaudintis.
Life is green.
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė cosM »

Su dantim pirma karta girdziu 8| gal buna panasiai kaip sapnuose taip pat slykstu ir baisoka kai krenta dantys? o del pulso pamatavimo reikes pabandyt, bet vis tik labiau noreciau kad kito karto isvis nebutu.. :)
change makers
Emr
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2010-12-17, 19:27
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Emr »

yra buve kad dantys nutirpsta, tuopaciu susnekas plius gliukas, kad negaliu nuryti nieko , zodziu vos ne visa burna nutirpus :),o del tos sirdies , tai man kai ziaurei stoned bunu,manau buna,todel mieliau rukau high :V:
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė rude bwoy »

cosM rašė:bet vis tik labiau noreciau kad kito karto isvis nebutu.. :)
Viskas kur kas paprasčiau negu tu manai. Nenori kito karto - mesk pūst.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė GanjaGoblin »

rude bwoy rašė:Viskas kur kas paprasčiau negu tu manai. Nenori kito karto - mesk pūst.
Arba nueik pas daktarus išsitirk širdy ir jei viskas normoi manau kita karta tikrai galesi sau leist nekreipt į tai dėmesio :V:
Man galvoi negerai....
cosM
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-11-15, 23:59
Reputacija: -1

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė cosM »

Tai jo as ir galvoju po nauju eit pasitikrint sveikata nes senai jau buvau pas juos :) rukiau ir rukysiu, tie kurie kiekviena diena ruko supranta ;) tai toks augalas, nesantis laime, tik daugelis laime maiso su kaifu :)
change makers
Skunkyfunky
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-14, 23:10
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Skunkyfunky »

Krc per naujaka draugelis susuko didziuly dzointsa gal ant 7. Sake nupirko 1.5 g atseit ganjos. nu tas viena kart itrauke. Jam nk.. As pys tris kart giliai giliai i plaucius ipisau... Ir pyst ant zemes nukritau. Atrode kad kaip girtas. Galvoju chui ce ne ganja, nes su draugeleis kitais putem tai tik Hight, tai per sirdi duoda, jauti kaip jinai plaka. O nuo to sudo ant zemes parkritau. Poto atrode kad gniauzia plaucius, trugdo kvepuoti, ir isvis nemalonus jausmas. Tad nesupratau ar ten ganja puciau. Nes jokio efekto sirdy nepasijuto, tik kaip girtas ir i sonus nesioja. :X
|_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-|
|Make Buds Like Bombs :x:|
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Muzika ir filmai atsipalaidavimuj parukius
    Donatello » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    34 Atsakymai
    26156 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas python
  • ar jum pazystamas sis jausmas?
    teknut » » forume Legalus forumas
    35 Atsakymai
    15349 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Koks jausmas kai per daznai pripalini?
    Sigma » » forume Legalus forumas
    89 Atsakymai
    38617 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas teknyu
  • keistas klausimas?
    Legalize it! » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    14795 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • Keistas poveikis
    Kibirgalvis » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    12193 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Jah