Nuotrauka Nuotrauka

legalizavimas uz ir pries argumentus rasykit

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

DeMo, o tai gal tu turi teisę spręst kaip man atsipalaiduot? Kokiu pagrindu? Stalinukas ar hitleriukas būsi?

Suraskit kas lrt.lt tą laidą Čekuolio kur kalba apie Olandijos jaunimo auklėjimą ir jo rezultatus ir rišam demagogijas vaikų vardu.
DeMo rašė: Kas tau patinka/kokiu budu atsipalaiduot ne tu spresi o blaivi visuomene ka galima legalize ka ne

Medikai gal* but ir pasirinko medicinine MJ kol nebus vaistu ar kitos alternatyvos MJ poveikiui.

Beto as čia nieka savo problemu nekisu ar kitaip nenoriu paveikt jusu nustot vartot, sutinku jog MJ gali but kaip gyvenimo budas/ bet tik nuo 21 kai tik tu renkiesi kur toliau eiti/ (hm maciau kazkokia laida apie MJ susidomejau ir pazurejau)bet kila klausimas del nepilnameciu. Juk MJ koodrnaliai keicia mastyma ipac jaunam amziuj, ko nepasakysi apie alkoholi ar cigaretes. Reiktu pagalvot kiek vaiku/problemu turi psihologai su olandijoj rukanciais/persirukanciais paaugliais? Ne vien geri MJ duoda

Tsakant pastatet mane i akligatvi neturiu zozdiu;]
BOB - Bombs Over Bagdad!
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

[quote="Sigma"]DeMo, o tai gal tu turi teisę spręst kaip man atsipalaiduot? Kokiu pagrindu? Stalinukas ar hitleriukas būsi?

Suraskit kas lrt.lt tą laidą Čekuolio kur kalba apie Olandijos jaunimo auklėjimą ir jo rezultatus ir rišam demagogijas vaikų vardu.

[quote="DeMo"]
Ne man sprest bet kalbejau legalizavimo prasme tu vartok ka tu nori, bet legaliai .mj tik olandijoj .. supranti
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

DeMo rašė: Ne man sprest bet kalbejau legalizavimo prasme tu vartok ka tu nori, bet legaliai .mj tik olandijoj .. supranti
Nelabai šitą padrikizmą suprantu. Galima gal būtų paaiškint?
BOB - Bombs Over Bagdad!
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

Matyt tik olandijoj supranta jog MJ yra atsipalaidavimo budas, visur kitur MJ yra narkotikas tame tarpe ir as.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nevartoju termino narkotikas. Nėra dar konkrečiai apibrėžto termino kas tai yra.

Jeigu apibrėžtum konkrečiai ką tai reiškia, be jokių išlygų ir išvedžiojimų, t.y. terpės dviprasmybėms, tuomet man būtų aiškiau ką nori pasakyt.
BOB - Bombs Over Bagdad!
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

tarkim pakeiciu zodi narkotikas i uzdrausta medziaga
beto visur sakoma kad MJ yra narkotikas/drug
Paskutinį kartą redagavo DeMo 2009-06-01, 14:23. Iš viso redaguota 1 kartą.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Supranti, kad pas mus marihuana yra uždrausta medžiaga? Galiu paklausti? - labai buvo sunku tai suprast, daug studijuot teko ar skaityt?
DeMo rašė:beto visur sakoma kad MJ ir narkotikas/drug
Anglų kalboje žodis drug reiškia vaistas. Terminus vertimais aiškint yra kvaila.
BOB - Bombs Over Bagdad!
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

uzdrausta o veliau legalizuota ? zodziu sekmes jum visiem kovojant del legalizavimu PEACE tsakant 8)
Paskutinį kartą redagavo DeMo 2009-06-01, 14:43. Iš viso redaguota 1 kartą.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

DeMo rašė:uzdrausta o veliau legalizuota ? zodziu sekmes jum visiem kovojant su legalizavimu PEACE tsakant 8)
Tamsta nuo blaivumo tokiais minčių šuoliais silpnai tarpusavyje surištais rašote?
Kuris čia kovoja su legalizavimu? Kur čia tas legalizavimas egzistuoja ir kas su juos kovoja?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

DeMo rašė:tarkim pakeiciu zodi narkotikas i uzdrausta medziaga
beto visur sakoma kad MJ yra narkotikas/drug
Kava irgi narkotikas.
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

8| ok Uzdraustas narkotikas, dabar geriau?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Dar kvailiau ir dar mažiau prasmės. Tikėjaus konkrečios ir pagrįstos nuomonės. O dabar pradedu manyt, kad DeMo patsai nelabai supranta, ko nori.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

DeMo rašė:8| ok Uzdraustas narkotikas, dabar geriau?
Nu tai čia išvis pieva. Nes MJ šiuo atveju ne visur yra uždraustas, beto... Kas sprendžia medžiagų uždraustumą ?
Ar matęs ~80-tųjų, 90-tųjų reklamas, kaip buvo stumiama ant marichuanos ? Pagrindinė to priežastis rasizmas.
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

Sigma, viska as apsakiau pries tai savo nomone kodel ir panasei, bet matau apsipute su blaiviu protu niekaip nesuras kompromisu, tad baigiu savo komentarus sioje temoje, aciu uz jusu nuomones manajai :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Pradžioj siūlyčiau išmokt mintis rišliau dėstyt prieš blaivą vaidinant. Prieš mus, nusirūkusius narkomanus, tamsta prasčiau atrodote. Nors į vieną klausimą būtumėt tiesiai ir rišliai atsakę. Ar bent savo vartojamus terminus paaiškinę.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Tai ponui tikriausiai nuo blaivumo taip liežuvis painiojas aplink dantis, kad net normaliai pasakyt nesugebi ką nori. O apie teiginius nė kvapo nepadvelkė. Išreiškei savo nekompetetingą nuomonę ir nieko nepešęs bandai užsikast po pernykščiais ( ar dar senesneis ) lapais :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
KalPoKas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2009-04-26, 01:17
Reputacija: 0

Standartinė KalPoKas »

Mano nuomone, kad ir ne legalizuota, mes puciame maziau (ta diena) nes brangu, o siaip tai reik mum dazniau, negu butu legalizuota. gi pirma kart pabandzius jos, mazai zmoniu pasakys kad cia geras prikolas ja pust, o kai nelegalizuota tada vaikams yra principas pust nes tai draudziama... nu supratot. tarkim legalizuoja.... butu daug reklamos pries sita dalyka, bet ar taip nutiktu, jai alkoholio apyvarta sumazetu 80%. cia vien akcines bendroves neleis to mum padaryt, bet maistas pakiltu siuo atzvilgiu. Kodel leidziama gert, o pust neleidzia? gi zudosi,musasi, vogia, plesia (negeri dalykai) tai alkoholio aukos.... cia gaidosai sako kad cia narkotikai, gi cigaretes ir narkotikas... as nesuprantu... kuo daugiau galvoju tuo man ta lietuva.... Nebeesu Lietuvos patriotas. Išvada: tai padetu ekonomikai, sumazetu kriminalu, pakiltu biudzetas (mes gi zemes ukio sektoriuje gyvenam, kodel gi ne kanapes augint), o trecia butu putikams daug geriau :)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

DeMo rašė:
Manvydas rašė:
DeMo rašė:...
O kodėl aš turiu gyvent be MJ?O gal man patinka.Klausyk žmogau jeigu tau kažkokių problemų buvo dėl vartojimo,ir tau pavyko atsikratyt,tai pas kitus tų pačių problemų prašom neieškot.Mes gal ir vaikiškai atrodom,bet žiū tu ne tik,kad minčių neišreiški padoriai,bet ir rašyt nelabai gaunasi.Pagalvok.O kas liečia medicininę,tai ją galima ne vien tik rūkyt,apskritai,kad galėtum ginčytis kodėl legalizuota/ar MJ naudojama gydimo sumetimais,bus blogai,ar kažkas tokio,turi pirma pagrįst savo nuomonę tvirtai,ir žinot visus pliusus ir minusus.Ne kaip tuose debatuose,kiek supratau vienas "ale" daktaras sako,kad MJ vartai į kitus narkotikus ,nu nesąmonė.Matos senis gyvena 60 dešimtmečio propaganda kažkokia.
Kas tau patinka/kokiu budu atsipalaiduot ne tu spresi o blaivi visuomene ka galima legalize ka ne

Medikai gal* but ir pasirinko medicinine MJ kol nebus vaistu ar kitos alternatyvos MJ poveikiui.

Beto as čia nieka savo problemu nekisu ar kitaip nenoriu paveikt jusu nustot vartot, sutinku jog MJ gali but kaip gyvenimo budas/ bet tik nuo 21 kai tik tu renkiesi kur toliau eiti/ (hm maciau kazkokia laida apie MJ susidomejau ir pazurejau)bet kila klausimas del nepilnameciu. Juk MJ koodrnaliai keicia mastyma ipac jaunam amziuj, ko nepasakysi apie alkoholi ar cigaretes. Reiktu pagalvot kiek vaiku/problemu turi psihologai su olandijoj rukanciais/persirukanciais paaugliais? Ne vien geri MJ duoda

Tsakant pastatet mane i akligatvi neturiu zozdiu;]
Klaidingai.Aš spręsiu ir ne tu spręsi,ir ne Kubilius spręs - O AŠ spręsiu.16/18/21 koks skirtumas?Ou matai?Aš matau,tik tokį,kad yra tokia tendencija,kuo daugiau metų tuo daugiau proto.Bet aš proto nesiskundžiu,man 21 nėra,ir kas?Tai jeigu aš turiu pvz. 20 metų,aš rinktis negaliu?Nespręsk pagal save,apie kitus.Būna ir 14 metų žmonių kurie už tave turbūt N kartų proto daugiau turi,ir gal būt už mane.Visokių yra.Tuo tik geriau.
Yra alternatyvos Mj poveikiui.Yra.Krūvas pinigų kainuojančios farmacijos klounadiškos tabletės.Kurių realus poveikis neaišku,ir realiai chemija yra chemija.Tas pats aspirinas,gali būt mirtinas.O MJ?Ką pagal tave aš apsirūkęs,jau nežmogus?Mano mąstymas kitoks?Taip kitoks,tik dar aiškesnis ir verčiantis giliau pažvelgt į visus gyvenimo aspektus.Taip aš šiandien rūkiau?IR kas?Kažką blogai sakau?Skelk,nesibodyk,kaip sakoma.
Kas liečia mąstymą.Tu suvoki ką sakai?Alkoholis nekeičia mąstymo?Karas keliuose?Recidyvas kapojantis žmones gabalais,vagiai,muštynės agresijos iš jaunimo tarpo apsvaigus narkotiku - alkoholis,cigaretės irgi nešventos - dūmai,vėžys.(Pats esu priklausomas nuo cigarečių).Cigaretės keičia mąstymą,tik nepastebimai,pats net nepastebi.O alkoholis,visi pastebi,tik dideliam procentui,tarp jų ir tau netgi sakyčiau,to nesimato.Man matos.Oi kaip matos,alkoholikai,nusigėręs drebančiom rankom jaunimo būrys.Dar pats jaunystės laikas,o jie jau prie laiptės marozauja su šnekorių bambaliu.Ai nenoriu plėstis puikiai matos iš šalies.Norėtum suprastum.Palygink besišypsantį vaikinuką su niurzgančiu prisgėrusiu.Ir pats padaryk išvadas.Kas keičia mąstymą į gerą pusę,arba tą mąstymą nežymiai pakeičia,netgi drįsčiau sakyt (galit ėst su šūdais,bet tiesa yra tiesa,aišku viskas su saiku,per daug irgi blogai,nors..svarbiausia žinot ko tu pats nori),o kas tą MĄSTYMĄ iš vis atima.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Standartinė Spotless »

Man MJ padeda geriau suprasti meną. Pats parūkęs dažnai pasiemu lapą ir sketch'inu ką nors arba molbertą išsitraukęs pradedu tapyti.
MJ priverčia viska geriau apgalvoti. Net apie menkiausius dalykus kyla labai daug minčių.
Kiekvienas žmogus privalo turėti teisę pasirinkti ar ką nors išvis vartoti ar ne. Kas tu toks "blaivas žmogau", kad galėtum nuspręsti už mane ? Tuo labiau kai MJ yra vienas iš saugiausių apsvaigimo būdų. Manau būtu daug geriau jei žmonės imtu ir išmestu alkoholį iš savo gyvenimo ir pakeistu jį su MJ. Kad užsiauginti kanapę nereikia labai didelių pastangų. Žinoma... žmonėms kurie niekada nieko nervartojo atrodo, kad tai gyvenimo švaistymas ( gyvenimas apsinešus ). O ką jei mane tai paverčia geresniu žmogumi ?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Spotless rašė:Man MJ padeda geriau suprasti meną. Pats parūkęs dažnai pasiemu lapą ir sketch'inu ką nors arba molbertą išsitraukęs pradedu tapyti.
MJ priverčia viska geriau apgalvoti. Net apie menkiausius dalykus kyla labai daug minčių.
Kiekvienas žmogus privalo turėti teisę pasirinkti ar ką nors išvis vartoti ar ne. Kas tu toks "blaivas žmogau", kad galėtum nuspręsti už mane ? Tuo labiau kai MJ yra vienas iš saugiausių apsvaigimo būdų. Manau būtu daug geriau jei žmonės imtu ir išmestu alkoholį iš savo gyvenimo ir pakeistu jį su MJ. Kad užsiauginti kanapę nereikia labai didelių pastangų. Žinoma... žmonėms kurie niekada nieko nervartojo atrodo, kad tai gyvenimo švaistymas ( gyvenimas apsinešus ). O ką jei mane tai paverčia geresniu žmogumi ?
Kad čia individualūs dalykai. Jeigu esi kelmas, tai MJ tik paryškins tavo samanas. MJ nei prideda, nei atima. Pats savyje viską turi. Gali padėt ištraukt, bet piktnaudžiaujant gali ir giliau paslėpt. Kur tas pakankamai ir kur tas perdaug irgi labai individualu. Tik jeigu debilas esi, tai MJ niekaip tavęs protingesniu nepadarys. Tik bukesniu.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Mes prieš Lietuvos sporto žlugdymą!
    dr.greenthumb » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    7057 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Freddy Krueger
  • Namiškių nusistatymas prieš kanapę
    hotic3 » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    6594 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas marsh max
  • jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu
    deivis » » forume Legalus forumas
    108 Atsakymai
    53143 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Legalizavimas/dekriminalizavimas
    * » » forume Legalus forumas
    112 Atsakymai
    56006 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas raMa
  • kanapes legalizavimas
    Beveiklegalu » » forume Legalus forumas
    27 Atsakymai
    12481 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas raisin